پسر ماه چهره خلیلی بدنیا آمد + اولین عکس

6

ماه چهره خلیلی بازیگر معروف کشومان با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت :

همسر ماه چهره خلیلی حاملگی ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی بارداری ماه چهره خلیلی

اولین عکس پرواز اشرفی یکی یکدونه ی ما

ماه‌چهره خلیلی ، Mahchehreh Khalili (متولد ۲۵ دی ۱۳۵۵ در تهران) بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. ماه‌چهره خلیلی فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان دارد و دوره بازیگری را در method school لندن گذرانده‌است. او نوه دختری پروین سلیمانی است.او با ابراهیم اشرفی (متولد ۱۳۵۲/۱۰/۱۳ ) ازدواج کرده است.

همسر ماه چهره خلیلی حاملگی ماه چهره خلیلی پسر ماه چهره خلیلی بیوگرافی ماه چهره خلیلی بیوگرافی ابراهیم اشرفی بارداری ماه چهره خلیلی
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 6 )
 1. زیبا می گوید

  فکر نمی کنی واسه بچه دار شدن یه خورده زود بود

  1. بدحجابی حق الناس و حق الله است ، حیوان نباشیم . می گوید

   یه خانم بد حجاب به چهار گروه لطمه میزند :
   یک : در خیابان جوان عفیف نمیخواهد به چهره این خانم نگاه کند، بنابراین به خودش فشار می آورد و سرش را پایین می اندازد . پس این فرد اذیت می شود و حقش ضایع می شود زیرا میتوانست راحت در خیابان راه برود مثل وقتی که آلودگی هوا وجود دارد مجبور است که ماسک بزند.
   دو : به جوان بی بند بار هم ظلم می شود ، زیرا این جوان وقتی خانم را در خیابان میبیند ، ازدواجش عقب می افتد. چون مجانی دارد نیازش را برطرف میکند ، فرد باید نیازش را با ازدواج تامین کند نه با هرزگی و چشم چرانی.
   سه : چنین خانمهایی به ما می گویند که چرا ازدواج هایمان عقب افتاده است ؟ متاعی که باید گران بفروشند دارند مفت در خیابان حراج میکنند یعنی دارند به خودشون ظلم میکنند.
   چهار : به متاهل ها هم ظلم می شود زیرا آقایان متاهل چشمشان به این خانم می افتد ، وقتی به خانه می روند و شروع به بهانه گیری میکند و زندگی ها بهم میریزد.
   وخیلی موارد دیگه مثل پایمال کردن خون شهدا – دل خون کردن مومنان و ترویج بی عفتی و بی حیایی و کمرنگ کردن ایمان مردم و عقب ماندگی روند تحصیلی و کاری و پیشرفت و بالا رفتن سن ازدواج و غیــــــــــره.

   « پس بی حجابی حق الناس است. »
   و خداوند هرگـــــــز از حق الناس نمیگذرد .
   بدحجابان مضر جامعه هستند …

 2. سرور می گوید

  فیل “تله” رو یادتونه؟! ماهچهره خلیلی و مهناز افشار نقش دوتا رقیب رو بازی می کردن, احتمالا رقابتشون تا اینجا ادامه داشته چون همزمان ازدواج کردن و بچه دار شدن!!

 3. سرور می گوید

  فیلم “تله” رو یادتونه؟! ماهچهره خلیلی و مهناز افشار نقش دوتا رقیب رو بازی می کردن, احتمالا رقابتشون تاحالا ادامه داشته چون همزمان ازدواج کردن و بچه دار شدن!!

 4. مریم می گوید

  به درک که به دنیا امد ما چکارش کنیم

  1. گندم می گوید

   از جای دیگه دلت پره چرا دق دلیتو اینجا خالی میکنی