شگفت انگیزترین، ترسناک ترین و اسرار آمیزترین نقطه ایران + عکس

0

ریگ جن شگفت انگیزترین، ترسناک ترین و اسرار آمیزترین منطقه ایرانه که با باتلاق های زیاد و خطرناکی که داره، هر موجود زنده ای رو از بین می بره. اتفاق ها و رویداد های زیادی  هم در این منطقه رخ داده که هنوز بی پاسخ و توجیه نشده است. وسیع بودن و نداشتن چشمه و چاه آب هم، باعث شده تا لقب ترسناک ترین و همین طور صعب العبورترین منطقه رو به خودش بگیره.

مناطق گردشگری ایران مناطق توریستی ایران ریگ جن

فرو رفتن تو گل و لجن یکی از خطرناک ترین اتفاق هایی که ممکنه برای هر کسی پیش بیاد، به همین دلیل هیچکس جرات اینکه به ریگ جن سفر کنه و راز این سرزمین نفرین شده رو کشف کنه رو نداشته.

مناطق گردشگری ایران مناطق توریستی ایران ریگ جن مناطق گردشگری ایران مناطق توریستی ایران ریگ جن

یه سری از مردم محلی معتقدن که اینجا نفرین شده است و ارواح پلید و شیطان ها در این منطقه حکومت می کنن و باعث میشن تا هر کسی که وارد این سرزمین بشه زنده نمونه و ناپدید بشه. به خاطر همین موضوع کسی به اینجا سفر نکرد تا اینکه چند گروه از محققین اروپایی به اینجا سفر کردن تا بتونن از نزدیک شاهد مثلث برمودای ایران بشن.

مناطق گردشگری ایران مناطق توریستی ایران ریگ جن

  اگه شما هم ماجراجو و کنجکاو هستین و دوست دارین به مثلث برمودای ایران سفر کنین حتما از بلد محلی کمک بگیرین، چون تو شرایط سخت خیلی خوب می تونن راهنمائیتون کنن. یادتونم باشه که به اندازه ۱۵ روز آب، غذا و بنزین ذخیره داشته باشین تا توی دردسر نیوفتین.

مناطق گردشگری ایران مناطق توریستی ایران ریگ جن مناطق گردشگری ایران مناطق توریستی ایران ریگ جن

آدرس: گرمسار، پارک ملی کویر، جاده سنگفرش ملک آباد

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ