حادثه وقیح و شرم آور در جامعه پزشکی ایران (عکس+۱۸)

7

در اینستاگرام می چرخی. عکسی نظرت را جلب می کند.. عکس نیم تنه خونی مردی. اول فکر می کنی یک فاجعه دیگر در خاورمیانه. بعد می فهمی اتفاق خیلی نزدیک تر از اینهاست.

فاجعه برای سوژه این عکس -که خودکشیِ ناموفقی داشته – اتفاق نیفتاده. فاجعه را زمانی حس می کنی که هشتگ ها و کامنتهای زیر عکس را می خوانی.

داستان این است: دکتری جوان عکس مریض اورژانسی اش را از سرِ خوشی در اینستایش آپلود کرده و با همکارهایش در مورد کِیس حرف می زنند.

هشدار: دیدن تصویر به کودکان و بیماران توصیه نمی شود

دکترهای ایران درآمد پزشکان حوادث پزشکی پزشکان ایران اخبار پزشکی

حتما هیجان انگیز و خنده دارو “لایک خور”است: تن مرد جوانی که خودش را بطرز ناجوری زخمی کرده.

گرسنه اند. گرسنگی ای که فقط با تحقیر از بین می رود. گرسنگی روحی که دارد از زجر انسان لذت می برد… کامنت گذاران- دکتر و همکارهایش- به مریض فحش ناموسی می دهندو اورا خرو …خل اعظم می خوانند، تحقیرش می کنند، مشکلش را با متلک و شیرین زبانی و شوخیهای جنسی به هم شرح و بسط می دهند و آخر هر جمله یک اسمایلی ِ چشمک و چند اسمایلی قهقهه تایپ می کنند. زمانی که اخلاق ، اخلاق حرفه ای فقط یک جوک مسخره است : ” سویساید؟!! دلم هوای این مریضا رو کرده ….اعظم !!”

دکترهای ایران درآمد پزشکان حوادث پزشکی پزشکان ایران اخبار پزشکی

خودت را میبینی که زجر کشیده و درمانده افتاده ای زیر دستشان. وقتی حتی آنقدر تمرکز نداشتی که خودت را کامل ناکار کنی. به تو می خندند. به هم چشمک می زنند و به تو می خندند. به تن رنجور زشتت، به تتوهای “مبتکرانه” و مسخره ات. به سیگار کشیدنت ، فقرت ، به حال خراب روحی و جسمی ات می خندند.. و سر آخر یکی شان کامنت میگذارد که :” ایییی ملت روانی ان. تمیز بمیرین دیگه !”

به زجر تو می خندند و “حال ” می کنند آنانکه بهشان پناه برده ای. از این ترسناک تر؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 7 )
 1. علی می گوید

  ای کاش عکس دکترهارو میزاشتید تا ما یکم بهشون فحش بدیم .البته دکتر که نه چون اینها به اسم دکترن وگرنه … هم نیستند. یعنی حیوون بودنم لیاقت می خواد که اینها ندارن

 2. درمانده می گوید

  باورکنین دکترها دیگه شدن جلادهای محترم .پدر من به خاطر بی دقتی وبی وجدانی همین دکترهااااااا جونشو ازدست داد الان دوماه نفرین من پشت سر این دکترهای از خدا بی خبر هست

 3. مريم می گوید

  واقعا جای تاسف داره این کار
  پدر من هم دقیقا به دلیل تشخیص غلط فوت کردن.به دلیل اینکه دکتر محترم بعد از تصادف خونریزی داخلی رو در پدر من تشخیص نداد

 4. ایرانی می گوید

  اولاازکجامعلوم این خبرراست باشه؟؟مردم ماایقدبی فرهنگن ک ازبیرون همه چیومیبینن.من دکترنیستم امادکترایی هستن ک جونشون روبرامریض میدن.یعنی بقیه اقشارجامعه کسیومسخره نمیکنن؟؟همه معصومن!!!بیشترمردم مامیخاستن دکترشن وچون نشدن اونقدحسودن ک هرحرفی براتوهین کردن میزنن

 5. سامان می گوید

  آدم از مرض بمیره بهتره تا پیش این تاجرها بره

 6. ایمان می گوید

  به امید روزی که بعضی دکترنماهای ایرانی که فقط عشق مدرک و پز دادنشو دارن به خاک پای دکتری سمیعی برسن…

 7. هلیا می گوید

  خواهش میکنم اسم اکانتشو واضح بذارید تا ما هم تو اینستا از خجالت این آدم بی شرف بی وجدان دربیایم