۹ بازیگر معروفی که میلیاردر شکار کردند + عکس

7

باشگاه میلیاردرها یک کلوپ اختصاصی است که خیلی‌ها آن را می‌شناسند اما فقط ابرپولدارها از آن استفاده می‌کنند. فرض کنید که شما یک چهره بسیار معروف هستید، حال یک همسر فوق پولدار نیز اضافه شود… همه خواهند گفت: «بله من میخوام لطفا!» تعداد کمی از چهره‌های خوش شانس توانسته‌اند شریک زندگی میلیاردر خود را به دست آورند. در نتیجه آنها می‌توانند دور دنیا را در جت شخصی خود سفر کنند، اجناس قیمتی جمع‌آوری کنند، گران‌ترین خودروهای دنیا را برانند و… آنها در یک کلام؛ راحتی همه دنیا را دارند. آنها هرجور که دوست دارند زندگی می‌کنند و از شیوه زندگی بسیار لوکس خود نهایت لذت را می‌برند.

در ادامه ۹ چهره خوشبخت از دنیای ستارگان را می‌بینید که راه به دست آوردن دل همسر پولدار خود را پیدا کرده‌اند و به زندگی خود معنایی دوچندان بخشیده‌اند!!!

هولی والانس میلیونر شدن میلیاردر شدن پولدار شدن
«سلما هایک» و «فرانسوا آنری پینو» – ثروت خالص ۱۵٫۷ میلیارد دلار / داشتن یک همسر ثروتمند یک چیز است اما داشتن همسری که صاحب چند برند مختلف است یک چیز دیگر! این موضوع همه چیز را تغییر می‌دهد. بازیگر معروف، سلما هایک در سال ۲۰۰۹ با میلیاردر فرانسوی فرانسوا-آنری پینو ازدواج کرد. پینو رئیس و صاحب شرکت کرینگ است که شرکت مادر تعدادی از لوکس‌ترین برندها از جمله گوچی، بریونی و پوماست. این زوج دختری به نام والنتینا دارند و از ثروت ۱۵٫۷ میلیارد دلاری پینو لذت می‌برند.
هولی والانس میلیونر شدن میلیاردر شدن پولدار شدن
«استفانی سیمور» و «پیتر م.برنت» – ثروت خالص ۲٫۷ میلیارد دلار / مدل سابق ویکتوریا سیکرت و بازیگر آمریکایی استفانی سیمور در سال ۱۹۹۵ با میلیاردر معروف پیتر م. برنت ازدواج کرد. برنت، که ثروتی معادل ۲٫۷ میلیارد دلار دارد صاحب شرکت وایت بیرچ یکی از بزرگ‌ترین کارخانجات تولید کاغذ در آمریکاست. برنت همچنین یکی از غول‌های املاک و صاحب انتشارات برنت است که چهار مجله را به چاپ می‌رساند. برنت دلباخته هنر است که کلکسیون شخصی وی در حدود ۲۲۱ میلیون دلار ارزش‌گذاری شده است. علیرغم درگیری با اقدامات اولیه برای طلاق، این زوج تصمیم گرفتند تا مشکلاتشان را حل کنند. اسناد دادگاهی نشان می‌دهد که سیمور و برنت شکایت درخواست طلاق خود را پس گرفته و بیانیه‌ای مشترک برای رسانه‌ها منتشر کردند و در آن اذعان داشتند که در حال آشتی و حل مسائل هستند.
هولی والانس میلیونر شدن میلیاردر شدن پولدار شدن
«جیمی گرتز» و «آنتونی رسلر» – ثروت خالص ۲ میلیارد دلار / بازیگر معروف جیمی گرتز که برای بازی در فیلم‌های «تویستر» و «همچنان پابرجا» مشهور است با میلیاردر معروف آنتونی رسلر در سال ۱۹۸۹ ازدواج کرد. رسلر که ثروتی معادل ۲ میلیارد دلار دارد بنیان‌گذار شرکت خصوصی ۴۰ میلیارد دلاری سرمایه گذاری، آرس منجمنت است. این زوج لایق تحسین بسیارند: در سال ۲۰۱۲، بنیاد خیریه گیوینگ بک فاند از جیمی و آنتونی به عنوان سخاوتمندترین چهره‌ها در دنیا نام برد. آنها همچنین سهام‌دار تیم بیسبال میلواکی بروئرز هستند و حتی دبیرستانی در لس‌آنجلس با نام آنها دبیرستان گرتز-رسلر نامگذاری شده است.
هولی والانس میلیونر شدن میلیاردر شدن پولدار شدن
«الین نوردگرن» و «کریس کلاین» – ثروت خالص ۱٫۲ میلیارد دلار / پس از جدا شدن از تایگر وودز گلف باز مشهور، الین نوردگرن با میلیاردر و غول دنیای ذغال سنگ کریس کلاین آشنا شد. کلاین که به عنوان پادشاه میلیاردر ذغال سنگ آمریکا مشهور است ثروت خالصی معادل ۱٫۲ میلیارد دلار دارد و در خانواده‌ای بزرگ شده که همگی معدن‌دار و در کار ذغال سنگ بوده‌اند. در واقع پدربزرگ وی تاسیسات استخراج از معدن خود را در ویرجینیای غربی داشت. کلاین کار خانوادگی خود را ادامه داد و توانست به یکی از موفق‌ترین افراد در استخراج ذغال سنگ در جهان تبدیل شود. شرکت وی، فورسایت انرژی، سالانه ۲۰ میلیون تن ذغال سنگ تولید می‌کند. به طور اتفاقی کلاین یکی از همسایگان الین در منطقه‌ای اختصاصی در ساحل نخل نیز است.
هولی والانس میلیونر شدن میلیاردر شدن پولدار شدن
«هولی والانس» و «نیک کندی» – ثروت خالص ۱٫۱ میلیارد دلار / خواننده، بازیگر و مدل استرالیایی هالی والانس که برای ایفای نقش در فیلم «ربوده شده» مشهور است در سال ۲۰۱۲ با میلیاردر بریتانیایی نیک کندی ازدواج کرد. کندی صاحب یک شرکت املاک و طراحی داخلی به اسم کندی و کندی است که با برادرش کریستین آن را مدیریت می‌کند. شرکت کندی و کندی ۱۵ سال پیش با ۹ هزار و ۳۰۰ دلار وامی که از مادربزرگشان گرفته بودند، راه‌اندازی شد و اکنون پس گذشت ۱۵ سال آنها مجری وان هاید پارک در لندن هستند که گران‌ترین مجتمع آپارتمانی در دنیاست. اکنون با ثروت خالص حدود ۱٫۱ میلیارد دلار هالی و نیک یکی از ثروتمندترین زوج‌های دنیا هستند.
هولی والانس میلیونر شدن میلیاردر شدن پولدار شدن
«بتنی فرنکل» و «وارن لیشتنشتاین» – ثروت خالص ۱ میلیارد دلار / ستاره شوی رئالیته و بنیانگذار شوی اسکینی گرل، بتنی فرنکل در کنار غول دنیای بیمه نیویورک، وارن لیشتنشتاین دیده شده است. لیشتنشتاین ثروتی معادل ۱ میلیارد دلار دارد و رئیس و مدیر عامل شرکت استیل پارتنرز است که دفتر مرکزی آن در نیویورک واقع است. او همچنین مدیر یک بنیاد نیکوکاری است که برای نیات بشردوستانه کمک‌های هنگفتی به مراکز خیریه می‌کند. تصویر این دو در حالی که در سنت تروپز در جنوب فرانسه در حال گذراندن تعطیلات بودند گرفته شده و در رسانه‌های مختلف از فرنکل به عنوان نامزد لیشتنشتاین نام برده شده است. فرنکل پس از جداییش از جیسون هاپی با این بیزنسمن میلیاردر آشنا شد!
هولی والانس میلیونر شدن میلیاردر شدن پولدار شدن
«پرنسس شارلین موناکو» و «پرنس آلبرت دوم»- ثروت خالص ۱ میلیارد دلار / شناگر سابق المپیکی آفریقایی، پرنسس شارلین از موناکو در سال ۲۰۱۱ با یکی از ثروتمندترین اشراف‌زاده‌های دنیا ازدواج کرد. پرنسس شارلین بسیار خوش شانس بود که توانست با همسر میلیاردر خود آلبرت دوم، شاهزاده موناکو و بزرگ‌خاندان گریمالدی ازدواج کند. شاهزاده آلبرت الکساندر لویی پیر گریمالدی پادشاه موناکوست و ثروتی به ارزش ۱ میلیارد دلار دارد. او پسر بازیگر معروف آمریکایی گریس کلی و رینیر سوم پادشاه موناکو است. خانواده پرنس آلبرت از سال ۱۹۲۷ بر موناکو حکمرانی می‌کند. این زوج منتظر به دنیا آمدن اولین فرزندشان هستند.
هولی والانس میلیونر شدن میلیاردر شدن پولدار شدن
«جانت جکسون» و «وسام المانع»/ فوق ستاره موزیک پاپ جانت جکسون مخفیانه با وسام المانع میلیاردر، ازدواج کرد. وسام المانع سرمایه‌دار و سرمایه‌گذاری بسیار معتبر است که ثروتی حدود ۱ میلیارد دلار دارد. او همچنین مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری المانع است که حق فروش انحصاری برندهایی نظیر روبرتو کاوالی و جورجیو آرمانی را در خاورمیانه دارد. در حقیقت وسام المانع یکی از ثروتمندترین سرمایه‌گذاران در خاورمیانه است. پس از گذشت یک سال از آشنایی این زوج، آنها در سال ۲۰۱۲ بطور مخفیانه ازدواج کردند. جانت جکسون ۹ سال از همسر خود بزرگ‌تر است اما سن فقط یک عدد است… مانند پول!
هولی والانس میلیونر شدن میلیاردر شدن پولدار شدن
«اله مک فرسون» و «جفری سافر» – ثروت خالص ۱ میلیارد دلار / فوق مدل، اله مک فرسون در سال ۲۰۱۳ با میلیاردر جفری سافر ازدواج کرد. سافر رئیس و مدیرعامل شرکت ترن بری اسوسیتس است که توسط پدرش دونالد سافر بنیان‌گذاری شد. ترن بری اسوسیتس در کار ساخت و مدیریت دفاتر مجلل، مراکز خرید و هتل‌هاست. ثروت سافر حدود یک میلیارد دلار برآورد شده و ملک‌های بسیار لوکسی در لاس وگاس، باهاماس، اورلاندو و سایر نقاط جهان دارد. پس از مدتی آشنایی و گذر از یک شکست، این زوج با یکدیگر آشتی کرده و سرانجام در سال ۲۰۱۳ نامزد کردند. آنها اعلام کردند که در جولای ۲۰۱۳ در فیجی با هم ازدواج کرده‌اند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 7 )
 1. اشکان می گوید

  به این لیستتون مهناز افشارم اضافه کنید درسته خیلی معروف نیست ولی میلیاردر ک شکار کرده ناسلامتی همسر محترم به منبع بی پایانی به نام ببت الماله ایران وصله

  1. مریم می گوید

   مرسی خخخخخ

  2. مسعود می گوید

   وقتی وجدان ندارید راحت تهمت می زنید. اولا یاسین رامین کجایش میلیاردر است؟ ثانیا او حتی با پدرش ارتباط هم ندارد و پدرش بکلی مخالف این ازدواج و افکار او است/

  3. الهه می گوید

   میلیاردره که ۳۰میلیارد میزنه پشت قباله ی مهناز افشار

 2. مهدی می گوید

  باید مسئولان صحت اموال یاسین رامین را برسی کنند البته بعد از افشاگریهای مردمی در شبکه های اجتماعی به گوشه ای پنهان شدند تا ابها از اسیاب بیفتد البته همه اینها را مدیون مرضیه برومند هستند

 3. فتانه می گوید

  البته مهنازم اضافه کنیدمنتها اونا حلال .البته به نظرم ازدواج مهناز چندسالی دوام نمی اورد.اقازاده هازود خسته میشند میگی نه صبرکن.کاش ماهم شانس ایناراداشتیم خارجیهانه مهناز

  1. الهه می گوید

   کاملا درست میگی دوست عزیز اینا خوش اشتهان هه