تخلف در پالایشگاه شیراز

0
رئیس شورای رقابت از رای نهایی شورای رقابت در رابطه با ادعای تخلف در روند برگزاری مناقصه پالایشگاه شیراز خبر داد و گفت: شورای رقابت مصوبه نهایی پرونده ادعای تخلف در مناقصه پالایشگاه شیراز را قطعا تا چهارشنبه هفته جاری اعلام کند. به گزارش خانه‌ملت، جمشید پژویان با بیان اینکه کارگروه ویژه مشغول مطالعه بررسی پرونده ادعای تخلف در مناقصه پالایشگاه شیراز است، افزود: تا چند روز آینده نتیجه بررسی این پرونده را از کارگروه دریافت و در شورای رقابت مطرح می‌کنیم. رئیس شورای رقابت با اشاره به اینکه این کارگروه در مرکز ملی رقابت تشکیل شده است، ادامه داد: اعضای این کارگروه متخصص مسائل مربوط به نفت است.
 پژویان تاکید کرد: مدارکی که ما در رابطه با بررسی پرونده ادعای تخلف در پالایشگاه شیراز درخواست کرده بودیم ارسال نشده بود که سه‌شنبه گذشته فردی که برنده مناقصه شده بود مدارک خود را ارسال کرده بود که من نیز آن را برای کارگروه ارسال کردم، در نتیجه بخش عمده تاخیر در بررسی پرونده ادعای تخلف در مناقصه پالایشگاه شیراز غیر از اینکه یک موضوع کاملا حساسی است، تاخیر در ارائه مستندات و مدارک از سوی افراد دخیل در پرونده بود اما امیدوارم در چند روز آینده نتیجه نهایی آن اعلام شود.
پژویان گفت: این امیدواری وجود دارد شورای رقابت مصوبه نهایی پرونده ادعای تخلف در مناقصه پالایشگاه شیراز را قطعا تا چهارشنبه هفته جاری اعلام کند. رئیس شورای رقابت بیان کرد: من از سازمان بازرسی نیز درخواست ارائه اطلاعات مربوطه را کردم که امیدوارم دراختیار ما قرار گیرد.
 رئیس شورای رقابت خاطرنشان کرد: بر اساس شکایتی که شده بود مناقصه‌ای در پالایشگاه شیراز بر خلاف مواد و قوانین رقابت صورت گرفته و در روند برگزاری این مناقصه انحصار بر رقابت غالب شد، در نتیجه شورای رقابت این موضوع را بررسی و حکم لازم را صادر می‌کند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ