جنجال جدید کریس رونالدو با «آلین لیما» دختر زیبای استرالیایی! + عکس

3

جنجال تازه‌ای در زندگی کریستیانو رونالدو!

به گزارش رسانه‌های استرالیا و اروپا که امروز (دوشنبه) این خبر رو منتشر کرده اند، «آلین لیما» دختر جوان مدل فشن در شهر ملبورن استرالیا، تقاضای رونالدو مهاجم تیم رئال مادرید رو در جریان سفر این سوپرستاره فوتبال جهان برای رابطه دوستی با این دختر رو رد کرده و با وجود اصرار رونالدو به او گفته: «متاسفم، من نامزد دارم و نامزدم رو هم دوست دارم و حاضر هم نیستم او رو با هیچ پسر دیگری حتی با شخص معروف و ثروتمندی مثل تو عوض کنم».

همسر کریس رونالدو عکس نامزد کریس ‌رونالدو عکس دوست دختر کریس رونالدو دوست دختر بیوگرافی کریستیانو رونالدو Aline Lima

این مدل زیبای استرالیایی در گفتگو با مطبوعات استرالیا میگوید: «رونالدو چند بار با ما تماس گرفت و تلاش کرد تا رابطه ما دوتا رو برقرار کنه و وقتی به او گفتم من نامزد فابریک دارم و نامزدم غیرتی است و از درخواست شما خوشحال نمیشه، به من گفت مشکلی نیست فقط میخوام با هم بیشتر آشنا بشیم و چند روزی رو با هم بگذرونیم»!

الین لیما در ادامه گفتگو اضافه میکند: «اصرار رونالدو برای رابطه با من تمومی نداشت اما هربار با جواب قاطع منفی من روبرو شد و برخورد من که دور از انتظارش بود، کریس رو بشدت ناراحت کرد چون حس میکرد با این رفتارم غرور یک سوپراستار جهان رو زیر پا گذاشته‌ام»!

همسر کریس رونالدو عکس نامزد کریس ‌رونالدو عکس دوست دختر کریس رونالدو دوست دختر بیوگرافی کریستیانو رونالدو Aline Lima

رونالدو زمستان سال گذشته پس از پنج سال از نامزد روسی خود ایرینا شایک جدا شد. شایک چندی بعد در گفت و گو با یک نشریه اسپانیایی به نام “هولا” اظهار داشت که رونالدو هرگز مردی برای زندگی نیست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
  1. گندم می گوید

    مردیکه هوسباز جیز جگر شده!!!!!!!

  2. به تو چه می گوید

    چیه پسرم به خوش گذرانی علاقه منده به شمام ربطی نداره

  3. مسی می گوید

    پ پ پ پ رونالدو اینکارا چیه ایکنی