دختر جوان تهرانی دوست پسرش را کشت + عکس

4

یک دختر جوان تهرانی به نام بیتا وقتی دید دوست پسرش حاضر به پایان دادن به این رابطه (کات کردن) نیست ، او را کشت .

به گزارش باشگاه خبرنگاران ۲۸ شهریور سال ۹۲ جسد یک مرد جوان حوالی بیابان های پاکدشت کشف شد که بلافاصله پلیس در جریان ماجرا قرار گرفت و تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کرد.

با آغاز تجسس ها هویت مقتول مشخص شد و ماموران دریافتند که مقتول با زن جوانی به نام بیتا در ارتباط بوده است. بنابراین بیتا به عنوان مظنون شماره یک دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

دوست دختر دختر تهرانی حوادث تهران اخبار تهران

بیتا در بازجویی های نخست سعی در انکار هرگونه ارتباطی با قتل این مرد داشت، اما در ادامه با توجه به دلایل و مدارک به این جنایت اعتراف کرد و گفت: من مدتی بود که با مقتول در ارتباط بودم، اما قصد داشتم این ارتباط را تمام کنم و ازدواج کنم. ولی مقتول دست بردار نبود و نمی خواست این ارتباط به پایان برسد. هرچه تلاش کردم فایده ای نداشت، تا اینکه در نهایت برای اینکه او را از میان بردارم روز حادثه مقتول را به خانه ام دعوت کردم. بعد از آن با چاقو او را به قتل رساندم و جسدش را در بیابان دفن کردم.

با اعتراف این زن و بازسازی پرونده، پرونده وی پس از صدور کیفرخواست به شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد.

قرار بود، متهم صبح روز گذشته در این شعبه محاکمه شود اما به دلیل شناسایی نشدن اولیای دم، قضات دادگاه کیفری این پرونده را به دفتر دادستانی ارجاع دادند تا در این خصوص تعین تکلیف کنند و پس از آن متهم محاکمه شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 4 )
 1. غلام می گوید

  ایول

  1. افشین می گوید

   الحق که خودتم مثل اسمت احمقی

 2. دلسوز.ایران می گوید

  پس اگه اولیلی دم ندارد چطور ربطش دادند به دختره….

 3. sadaf می گوید

  دختره میخواست از این گوها نخوره باهاش دوست نشه تا مجبور نشه اونو بکشه…