نوشیدنی پرطرفدار با طعم خون + عکس

1
اخیراً پوستری با موضوع تحریم کالاهای وابسته به شرکت‌های صهیونیستی از سوی کمپین‌های مدافع حقوق مردم مظلوم فلسطین منتشر و با استقبال حامیان آزادسازی قدس روبرو شده است.

 پوستر فوق با هدف آگاه‌سازی و نشان دادن یکی از روش‌های حمایت از مردم مظلوم فلسطین از طریق تحریم کالاهای وابسته به کمپانی‌های صهیونیستی منتشر شده است.
نوشابه کوکا کولا کوکا کولا ثروتمند صهیونیست‌
تصویر فوق بر این نکته تأکید دارد که: «کوکاکولا بودجه جنگ‌ها و نسل کشی فلسطینی‌ها را تأمین می‌کند. سلول‌های مغزی را می‌کشد. دشمن و عامل ایجاد خشونت، اعتیاد و بیماری است».

به گزارش فارس، کمپانی کوکاکولا از سال ۱۹۶۶ همکاری خود را به طور رسمی با رژیم صهیونیستی آغاز کرد، این کمپانی در این سال با شکستن تحریم اقتصادی اعراب علیه این رژیم، یک کارخانه در اسرائیل تاسیس کرد و از این زمان ۱۷ درصد از درآمد خود را به پروژه ارض موعود صهیونیست‌ها اختصاص داد.

نوشابه کوکا کولا کوکا کولا ثروتمند صهیونیست‌
تأسیس اولین کارخانه کوکاکولا در فلسطین اشغالی

بنا به گزارش وزارت خارجه رژیم صهیونیستی، ۶ واقعه مهم و حیاتی در سال ۱۹۶۶ برای این رژیم به وقوع پیوسته است که یکی از آنها مخالفت آشکار کمپانی کوکا‌کولا با تحریم اسرائیل از سوی کشورهای اسلامی و شروع همکاری با این کمپانی است.

این کمپانی همچنین برای خشنودی این رژیم گاهی در تبلیغات خود به طور آشکار اعتقادات مسلمانان را به سخره می‌گیرد و خشم مسلمانان را بیش از پیش برمی‌انگیزد.

کمپانی کوکاکولا تا سال ۱۳۹۱ بیش از ۱۴۶ هزار و ۲۰۰ شعبه در سراسر دنیا داشت که در این شعبه‌ها هر روز یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون محصول به فروش می‌رساند.

منبع: فارس
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. اشکان می گوید

    بعد کوکاکولا خیلی راحت در ایران همه جا هست حتما برای … سودی داره که اینقدر راحت این نوع کالا همه جا هستند و جدیدا هم مک دونالد ..
    فقط ادای یک کشور مسلمان را در می اوریم هرجا که پای پول وسط است .. جا زده ایم