تعرض وحشیانه شیخ سعودی به دختر ۴ ساله‌اش + عکس

4

نظام قضایی عربستان شیخ سعودی راپس ازتعرض جنسی به دخترخود وکشتن وی تبرئه کرد.

با وجود آن که دخترک ۴ ساله، علاوه بر تعرض جنسی از سوی پدر، در اثر شکنجه های وی به خونریزی شدید مغزی، شکسته شدن بازوی راست، شکستگی در مهره چهارم از ستون فقرات و ضربه شدید در ناحیه سر دچار شد و سپس جان خود را از دست داد، اما دادگاه متهم را تبرئه کرد.

نظام قضایی سعودی با اشاره به این که کشتن دختر کودک توسط پدرش « شیخ فیحان الغامدی» و تعرض جنسی به وی قبل از قتل، در زیر گروه پرونده های خشونت خانوادگی قرار می گیرد بیان کرد: از نظر قضایی هیچ دلیلی برای محکومیت پدر کودک وجود ندارد و وی تنها در امر تربیت فرزندش زیاده روی کرده است.

مفتی وهابی فیلم تجاوز جنسی علمای وهابی عکس تعرض جنسی عکس تجاوز جنسی زندگی در عربستان جنایات سعودی ها اخبار عربستان

« منصور الخیزان»، وکیل متهم تصریح کرد: موکل وی به دلیل ارتکاب قتل خطا تبرئه شد و تنها به اتهام زیاده روی در امور تربیتی و کتک زدن فرزندش به تعزیز محکوم گردید.

این در حالی است که موکل به همین حکم تعزیزی نیز اعتراض کرده و مدعی شد این جرم را به دلیل فشار مادی و روانی مرتکب شده است.

از آن جا که وقوع این حادثه در عربستان باعث ایجاد جنجال های شدیدی در میان شهروندان شد، به گفته وکیل، متهم  در نظر دارد به دلیل انعکاس این مساله در رسانه های گروهی از مسوولین ارتباطی شکایت کند.

وی در حال حاضر به قید کفالت آزاد شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 4 )
 1. farahnaz می گوید

  فقط میتونم توی یه کلمه بگم …. حیوون صفت هستن…

  1. سینا می گوید

   بخدا حیوون شرف داره به اینا

 2. سام می گوید

  تصورش را بکن که اگر حضرت محمد(ص)در آن سرزمین مبعوث نمی شد و اعراب پیامبری نداشتند باید گفت که یک قوم و قبیله ای ,,, که بوی از انسان بودن درشان نیست امروز در این کره خاکی بودند که دیگر انسانها از دست آنها امان نداشتند. خدا را شاکریم که تاحدودی پیامبر اعظم توانستنداین … را از خلق و خوی … به انسانی تبدیل کنند هرچند که اعراب هنوز راه درازی در پیش دارند تا انسان شوند.

 3. سینا می گوید

  داعش سگ باشه؟!