افغانی۳۰ ساله با چاقو چشم زن برادر خود را درآورد

0
مرد افغان چشمان زن برادرش را با چاقو مورد هدف قرار داد ، شدت یکی از این ضربه ها آنقدر زیاد بود که تیغه چاقو بعد از عبور از کره چشم وارد جمجمه زن ۲۵ ساله گیر کرد، به طوری که تلاش پزشکان برای خارج کردن آن ۲ روز به درازا کشید
روز جمعه کارکنان اورژانس بیمارستان الزهرای اصفهان ماموران پلیس را در جریان انتقال زنی مجروح به این بیمارستان قرار داند.
بررسی ها نشان داد که چشم راست این زن که لیلا نام دارد دچار جراحت شده و تیغه چاقو به چشم چپ وی نیز اصابت کرده است، از این رو به سرعت به اتاق عمل انتقال یافت و تحت عمل جراحی قرار گرفت، اما تلاش های اولیه برای خارج کردن تیغه چاقو ثمری نداشت.
به علت عمق فرو رفتگی چاقو، تیم های تخصصی از بیمارستان های شهر فراخوانده شدند و در عمل جراحی دیگری با تلاش پزشکان سرانجام تیغه چاقو  از چشم این زن جوان خارج شد.
شوهر این زن گفت: بر سر اختلاف خانوادگی با همسرم مشاجره کردم. هنگامی که دعوای ما بالا گرفت برادرم به هواخواهی من وارد ماجرا شد. او چاقو کشید و به چشم‌های همسرم ضربه زد. من هم او را به بیمارستان منتقل کردم.
سرهنگ حسین حسین زاده جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین ضمن تایید وقوع حادثه یاد شده ، گفت: ضارب پس از دستگیری انگیزه این عمل خشونت بار خود را اختلافات خانوادگی بین برادر و همسر برادرش عنوان کرد .
وی تاکید کرد: متاسفانه رفتارهای غیرمتعارف بعضی افراد و تصمیم های عجولانه  آنها در مقابله با مشکلات باعث می شود حادثه های ناگواری رقم خورده و علاوه بر اینکه خود فرد یک عمر دچار گرفتاری  شود ، فرد دیگری را نیز ناقص و دچار مصیبت نماید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ