عکس دختر و داماد اکبر عبدی + عکس پدر و مادرش

6

المیرا عبدی، دختر بازیگر محبوب ایران اکبر عبدی که ظاهرا در فیلم جدید مسعود ده نمکی به نام ”رسوایی” ایفای نقش کرده بود…

 

 

فرزندان اکبر عبدی دختر اکبر عبدی داماد اکبر عبدی خانواده اکبر عبدی بیوگرافی المیرا عبدی اکبر عبدی

اکبر عبدی از پدر و مادری اردبیلی در سال ۱۳۳۹ در محله نازی آباد تهران زاده شد و از سال ۱۳۵۸ با دریافت مدرک دیپلم با نمایش‌های آماتوری فعالیت هنری‌اش را آغاز کرد و سپس در سال ۱۳۶۲ به تلویزیون رفت و تاکنون به نقش‌آفرینی در موضوعات مختلفی می‌پردازد. عبدی را بیشتر به خاطر بازی‌های کمدی و طنز می‌شناسند. وی اصالتاً اهل روستای آقاباقر اردبیل است؛ و در هشتم دی ماه ۱۳۹۴ کلید طلایی اردبیل به ایشان تقدیم شد.

از بازی‌های به یادماندنی او می‌توان به فیلم‌های هنرپیشه (محسن مخملباف) و آدم برفی(داود میرباقری) اشاره کرد. اکبر عبدی نیمه دوم دهه هفتاد را در سکوت سینمایی سپری کرد و تا حدودی از محبوبیت و شهرت او کاسته شد. بازی او در چند فیلم کمدی در اواخر دهه هفتاد هم خیلی مورد توجه واقع نشد و با وجود اینکه در سال ۱۳۸۰ و در جشنواره بیستم فیلم فجر برای بازی در فیلم نان و عشق و موتور هزار نامزد جایزه شد، اما بسیاری معتقدند که او از دوران اوج خود، یعنی زمانی که از مشهورترین و پولسازترین بازیگران ایران بود، فاصله گرفته است.

فرزندان اکبر عبدی دختر اکبر عبدی داماد اکبر عبدی خانواده اکبر عبدی بیوگرافی المیرا عبدی اکبر عبدی

پدر اکبر عبدی ، عباسعلی عبدی ، ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ شمسی درگذشت .

در پی درگذشت عباسعلی عبدی پدر شهید علی اصغر عبدی، احمدی نژاد رئیس جمهور سابق با صدور پیامی ، فقدان آن مرحوم مغفور را به آقای اکبر عبدی هنرمند برجسته کشور تسلیت گفت.

 

فرزندان اکبر عبدی دختر اکبر عبدی داماد اکبر عبدی خانواده اکبر عبدی بیوگرافی المیرا عبدی اکبر عبدی

این بازیگر درباره ماجرای شفا پیدا کردن همسرش هم گفت: همسرم سرطان سینه داشت اما خدا خواست و با یک عمل خوب شد. من هم دوست داشتم او را برای تشکر از خدا به مکه بفرستم. او بعدها بدون من هم به حج رفت. هر بار هم به من می‌گفت اکبر چند تا از سکه‌های مهریه را بفروش تا به من مکه بروم! به او می‌گفتم مگر چند تا سکه مهرت است؟ او هم پاسخ می‌داد ۱۱۰٫ وی که بین جدی و شوخی صحبت می‌کرد، یادآور شد: اما پدر من به محضردار پول داده بود و او به جای ۱۱۰ سکه در قباله ۱۱ سکه نوشته بود. برای همین به همسرم گفتم تو حالا یه چیزی هم بدهکار هستی! او قباله ازدواج را که دید آن را به برادرهایش نشان داد و بین آنها هم دعوا شد که چرا هیچ کدام متوجه این موضوع نشده بودند. خوشبختانه پدرم به داد من رسیده بود! عبدی درباره اهل خانواده بودن اظهار کرد: ما هنوز هم با هم زندگی می‌کنیم و خرجمان یک کاسه است. پدر و مادر و برادرها کنار همیم. همه کار می‌کنند و من و تو هم نداریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 6 )
 1. ساتیا می گوید

  چون ارایش نکرده میگم خوشکله چون اگرارایش کنه خوشکل بودن یانبودن مشخص نیست

 2. سانیا می گوید

  خیلی شبیه شوهرشه

  1. مينا می گوید

   چه شباهتی شما می بینی؟ پسره خیلی سرتره

 3. خوده خودم پور می گوید

  چقد زشششتهههه:||||

 4. محمدرضا می گوید

  المیرا خوشگله

 5. موسوی خلخالی می گوید

  المیرا خوشگله ازدواج ایشان هم تبریک می گیم امیدواریم که دامادشان قدر اکبر عبدی را بدونه دخترش را خوشبخت کند