درخواست طلاق به خاطر خوش تیپی شوهر!

2

خوش‌تیپی و پولداری مرد جوان برایش دردسر ساز شد و پای این مرد را به دادگاه خانواده کشاند.

چندی پیش زوج جوان به دادگاه خانواده رفتند و درخواست طلاق دادند. مرد جوان در خصوص علت آن به قاضی گفت: همسرم مدام به من شک می‌کند و زندگی را برای هردویمان به جهنم تبدیل کرده است. او همیشه مرا چک می‌کند و سعی دارد بفهمد کجا هستم و با کی صحبت می‌کنم. هرچه به او می‌گویم من به جز تو هیچکس را دوست ندارم و دست از پا خطا نمی‌کنم، فایده‌ای ندارد و باز هم به من مشکوک است.

وی ادامه داد: همسرم تصور می‌کند که من هرلحظه ممکن است به او خیانت کنم در صورتیکه نمی‌دانم چرا این ذهنیت همیشه با او همراه است. اما هرچه هست دیگر نمی‌توانم این وضعیت را تحمل کنم و از سوی یک نفر هر لحظه چک شوم. برای همین درخواست جدایی دارم.

پس از آن زن جوان نیز به قاضی گفت: آقای قاضی شوهر من مرد خوش‌تیپ و پولداری است و طبیعی است که زنان زیادی در آرزوی بدست آوردن او باشند. من هم دست خودم نیست، هربار که او از خانه بیرون می‌رود مدام این فکر به سراغم می‌آید که حتما زنان زیادی برای بدست آوردن او دست به کارهایی بزنند و شوهرم را اغفال کنند.

برای همین فکرم همیشه درگیر است. راستش من هم از اینکه با شوهرم ازدواج کردم پشیمانم. با اینکه عاشق شوهرم هستم ولی اینطوری نمی‌شود زندگی کرد.

در پایان قاضی این زن و شوهر را به مشاوره خانواده فرستاد تا اگر مشکل‌شان حل نشد باز هم درخواست طلاق بدهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. النا می گوید

    زن احمق کاش شوهر من بود

  2. لادن می گوید

    نخیرم اصلنم احمق نیست چونکه شوهرش رو دوست داره میترسه.ولی بنظر من اونم باید خیلی خوش تیپ باشه تا مثل هم بشن وفکر نکنه کسی به خودش همچین اجازه ای میده که زندگی اونارو بهم میریزه.