میخواستم به اروپا بروم بی‌خیال پرسپولیس شدم

0

از فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر همواره نام یک بازیکن عراقی برای حضور در تیم فوتبال پرسپولیس مطرح بود؛ ضرغام اسماعیل.

تا قبل از جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ استرالیا صحبت از پرسپولیسی شدن ضرغام، همواره مطرح بود. با این حال پس از برگزاری این رقابت‌ها که با درخشش این بازیکن عراقی همراه شد، ورق برگشت و ضرغام ترجیح داد تا با تمدید قراردادش با پلیس عراق در این تیم ماندگار شود.
بیوگرافی ضرغام اسماعیل اخبار فوری پرسپولیس

در ابتدای فصل جاری نیز یک بار دیگر زمزمه‌های حضور ضرغام در پرسپولیس به گوش رسید که این بار هم این بازیکن سر از باشگاه‌های ترکیه درآورد.

پس از حضور تیم ملی عراق در ایران، با حضور در اردوی این تیم، این فرصت به دست آمد تا با ضرغام اسماعیل نیز گفتگویی را در خصوص اینکه چه اتفاقی رخ داد که منجر به آن شد تا این بازیکن پرسپولیسی نشود، انجام دهیم.

* از فصل گذشته تا ابتدای فصل جاری از پرسپولیس پیشنهاد داشتی. در نهایت چه اتفاقی افتاد که لباس این تیم را بر تن نکردی و به ترکیه رفتی؟

– بله، از این باشگاه پیشنهاد داشتم اما از لیگ‌های اروپایی هم پیشنهادهایی داشتم و به همین خاطر قبول نکردم که به این تیم بیایم.

* یعنی بازی در این لیگ‌ها را به حضور در پرسپولیس ترجیح دادی؟

– همچنان که خودتان می‌دانید لیگ‌های اروپایی و ترکیه در سطح بالایی قرار دارند و من هم آرزو داشتم در این لیگ‌ها فوتبالم را ادامه دهم به همین خاطر با باشگاه ریزاسپور ترکیه قرارداد بستم.

* علاقه داری تا یک روز در لیگ ایران و در تیم پرسپولیس بازی کنی؟

– بله یقیناً دوست دارم. ایران لیگ خیلی خوبی دارد و به خصوص پرسپولیس که از بهترین تیم‌های ایران است.

* در آن زمانی که از پرسپولیس پیشنهاد داشتی عکسی از شما منتشر شد که با انگشت دستتان عدد ۶ را نشان دادید این به چه معناست؟

– من به یاد ندارم که عکسی به این شکل داشته باشم.

* شاید قصد داشتی با این کار برای رقیب پرسپولیس در لیگ ایران (استقلال) کری بخوانی؟

– خیر! (با خنده)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ