خندوانه در کدام شهر محبوبتر است؟ + سند

0
خندوانه برنامه ای است که با سبکی جدید توانسته مخاطبین را پای برنامه خود نگه دارد سبکی که در آن تمسخر کردن اقوام ایرانی جایی ندارد و تمام تلاشش این است، با ادبیات طنز، بدون اضافه کردن لغات هجوی خنده را بر لب مردم بیاورد.

برنامه خندوانه یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های این روزهای صدا و سیما محسوب می‌شود که هرشب ازساعت یازده در شبکه نسیم به کارگردانی و اجرای  رامبد جوان به روی آنتن می رود. این برنامه با سبکی جدید توانسته مخاطبین را پای برنامه خود نگه دارد سبکی که در آن تمسخر کردن اقوام ایرانی جایی ندارد و تمام تلاشش این است، با ادبیات طنز، بدون اضافه کردن لغات هجوی خنده را بر لب مردم بیاورد.

برنامه خندوانه با این نوع برخورد تواسته جایی ویژه در دل مخاطبین سخت پسند ایرانی باز کنند و بیندگان پرشماری را در سرتا سر ایران به خود اختصاص دهد.

در این گزارش آماری سعی داریم تا بفهمیم مخاطبین این برنامه در کدام شهرها بیشتر هستند. این آمار نسبت مخاطبین را از جستجوهای انجام شده در گوگل با کلید واژهای خندوانه،دانلود خندوانه، جناب خان و … نشان میدهد.

خندوانه سری جدید جناب خان اینستاگرام خندوانه
آمار فوق رشد جستجوی کلمه خندوانه و جناب خان را در یک ماه اخیر نشان می‌دهد.

خندوانه سری جدید جناب خان اینستاگرام خندوانه

از سوی دیگر با توجه به آمار گوگل، بیشترین جستجو درباره خندوانه را شهر قم داشته و به این ترتیب می توان گفت قمی ها علاقه زیادی به خندوانه دارند و اخبا و عکس و ها و ویدیو های این برنامه را شدیدا رصد می کنند .

در این آمار، شهرهای یزد و بوشهر در جایگاه‌های بعدی قرار دارند. نکته جالب این است که در جستجوی کلمه جناب خان این موضوع متفاوت است و شهره‌های بوشهر، خوزستان و فارس که جناب خان به زبان آنها صبحبت می کند جایگاه بهتری دارند.

خندوانه سری جدید جناب خان اینستاگرام خندوانه

در این جدول نیز کلمات کلیدی که در رابطه با برنامه خندوانه جستجو می‌شود را می توانید مشاهد کنید.

*تمامی آمار فوق از  گوگل تهیه شده است.

منبع: شفاف نیوز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ