عکس جنجالی رامبد جوان و همسر جدیدش نگار جواهریان در جشن خانه سینما

23

جنجالی که انتشار عکس مشترک رامبد جوان و نگار جواهریان ایجاد کرد و دامنه‌اش به پیج سحر دولتشاهی هم کشیده شد.

مراسم جشن خانه سینما با حضور تعداد زیادی از سینماگران کشورمان در عمارت مسعودیه برگزار شد و به سبک جشن‌های اخیر، اکثر هنرمندان عکس‌ها وسلفی‌هایی از خود به همراه همکاران و دوستان‌شان به یادگار گرفتند و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند و به مانند همیشه طرفداران و فالوئرهای‌شان این عکس‌ها را لایک زدند و برای‌شان کامنت‌های مختلفی گذاشتند، اما یکی از این عکس‌ها حاشیه‌هایی به دنبال داشت و باعث شد کامنت‌های ذیل آن با دیگر پست‌های هنرمندان متفاوت شود.

همسر نگار جواهریان همسر رامبد جوان عمارت مسعودیه جشن خانه سینما
مدتی است که در فضای رسانه‌ای کشور شایعاتی در خصوص ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان به گوش می‌رسد و حتی چندی پیش برخی سایت‌های خبری بر این شایعه مهر تایید زده بودند. از همین رو وقتی‌که رامبد جوان در اینستاگرام‌اش عکسی از خود به همراه نگار جواهریان را که در جشن خانه سینما حضور داشتند، منتشر کرد، کامنت‌های فراوانی به این شایعه دامن زدند و صحت و سقم ماجرا را از رامبد جوان جویا می‌شدند. بیش از ۱۳ هزار کامنت با ادبیات و لحن‌ها وپرسش‌های متفاوت که اکثر آنها حول شایعه ازدواج می‌گذرند. یکی تبریک می‌گوید یکی پرخاش می‌کند و ناسزا می‌گوید. یکی از لحظه آشنایی می‌پرسد و دیگری مدافع همسر سابق است. جالب است که کاربری کامنت گذاشته: «کامنتا عالی‌ان، خودشون یک استندآپ کمدی‌ان»!

همسر نگار جواهریان همسر رامبد جوان عمارت مسعودیه جشن خانه سینما

اما دامنه کامنت‌ها فقط به اینستاگرام جوان خلاصه نشدند، کاربران همچنین در اینستاگرام‌های نگار جواهریان و سحر دولتشاهی(همسر سابق رامبد جوان) کنجکاوی‌های خود را کماکان دنبال می‌کنند.

چندروز بعد رامبد جوان عکس سلفی خود با نگار جواهریان را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرد اما همچنان کاربران با حضور در صفحه رامبد جوان و صفحه طرفداران نگار جواهریان و سحر دولتشاهی ابراز احساسات مثبت و منفی می کنند.

همسر نگار جواهریان همسر رامبد جوان عمارت مسعودیه جشن خانه سینما

برای مثال؛ بیش از ۱۳ هزار کامنت با ادبیات و لحن‌ها وپرسش‌های متفاوت که اکثر آنها حول شایعه ازدواج می‌گذرند. یکی تبریک می‌گوید یکی پرخاش می‌کند و ناسزا می‌گوید. یکی از لحظه آشنایی می‌پرسد و دیگری مدافع همسر سابق است. جالب است که کاربری کامنت گذاشته: «کامنتا عالی‌ان، خودشون یک استندآپ کمدی‌ان»!

همسر نگار جواهریان همسر رامبد جوان عمارت مسعودیه جشن خانه سینما

کامنت های مردم در صفحه طرفداران نگار جواهریان

همسر نگار جواهریان همسر رامبد جوان عمارت مسعودیه جشن خانه سینما

کامنت مردم در اینستاگرام سحر دولتشاهی

این جنجال به جایی رسید که عده ای از طرفداران ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان با ایجاد کمپین فرهنگ سازی در فضای مجازی، در برابر توهین به این دو بازیگر واکنش نشان دادند.

همسر نگار جواهریان همسر رامبد جوان عمارت مسعودیه جشن خانه سینما

امیدواریم این جنجال و شایعات از بین بروند و مردم فرهنگ استفاده از فضای مجازی را بیاموزند و در زندگی شخصی بازیگران و هنرمندان دخالت نکنند چراکه با گسترش فضای مجازی، شایعه سازی برای هنرمندان، ورزشکاران و مسئولین اوج گرفته و به سرعت در بین مردم پخش می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 23 )
 1. مهدیه می گوید

  چیزی نمیتونم بگم ولی آقا رامبد خیلی… حیف سحر نبود اونایی که میگین نگار خوبه کسی که زندگی رامبد و سحرو خراب کرد این بود که خودشو به رامبد نزدیک کرد
  متأسفم…

  1. هرچی می گوید

   به شما چه خانوم ؟ هر کسی فقط خودش میدونه تو زندگی شخصیش چی میگذره . حق انتخاب شخصی خانوم ! کسی تو زندگی شما دخالت نمیکنه که نظر میدی اون خانوم زندگی خراب کرده !
   ملت بزرگوار ایران ! از زندگی همدیگه و قضاوت کردن همدیگه بکشید بیرون خواهشا.

 2. پروانه می گوید

  آقای جوان و نگار جواهریان هر دو از هنرمندان باشخصیت و دوست داشتنی کشورمان هستند پس بدون دخالت کردن تو حریم خصوصی این هنرمندان عزیز بهشون احترام بزاریم

 3. گندم می گوید

  الهی جیز جیگر بشه این رامبد….
  حیف سحر نبود؟؟؟؟

 4. ناشناس می گوید

  خنده وانه یعنی ۳ تازن

  1. سانتا می گوید

   ببین اگه ببینمت حالت و میگیرم نا شناس به تو ربتی نداره که خندوانه یعنی چن تا زن بی فرهنگ دیگه هم به رامبد جون توهین نکن سانتا

 5. سولماز می گوید

  زندگی خصوصی مردم به شماها چه ربطی داره عزیزانم وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 6. ایسن می گوید

  راست میگه دیگه ۳ تا زن گرفته زیر پاشم بنز کلی پول مردم از تلوزیون میگیریه میخوای نخنده به ریشمون

 7. مهتا می گوید

  چرا آمار طلاق در شمیرانات شصت درصده؟!چ

 8. عبدالحسین طالبی نجف آبادی می گوید

  سلام

  امیدوارم هر دو بازیگر محبوب کشورمان جناب جوان و سرکار خانم دولتشاهی هر کدام برای خود آینده ای ایده آل در پیش رو داشته باشند. تشکیل و فروپاشی یک زندگی یک امر دو طرفه است و موقعی که خودشان چنین تصمیم مهم و سرنوشت سازی را می گیرند بقیه باید به آن احترام بگذارن و با دخالت های نابجا داغ این عزیزان را تازه نکنند.البته دو بازیگر محترم هم درک می کنند که اگر مردم نظری می دهند از روی دلسوزی است و کسی قصد دخالت ندارد.حالا اگر کسی به اشتباه یا از روی کوته فکری حرف نا بجایی می زند آنها به بزرگواری خود ببخشند.در آخر چنانچه بحث ازدواج جناب جوان با سرکار خانم جواهریان که بر زبانها افتاده درست است که به هر دوی آنها تبریک عرض می نمایم و اگر هم شایعه است که عذر. و برای سرکار خانم دولتشاهی نیز آرزوی بهترین ها را دارم.

 9. سانتا می گوید

  من که عاشق رامبد بودم وهستم وقتی هم که زنش سحر بود کحه من ان روهم دوست دارم واش میمردم اما حالا هم دوسش دارم ولی هر وقت یاد نگار میفتم حرسم میگیره من رامبدو خیلی دوست دارم خییییییییییییلی رامبد جون عااااااااااااشقتم

 10. هانیه می گوید

  خیلی واقعاکه رامبدخان بخندبیشتربخند متاسفم واست

 11. Fahime می گوید

  به نام خدا
  برای همه کسانی که درمورد افراد هنرمند کشور خوبمان ایران چنین حرف ها وشایعاتی می سازند متاسفم و ازجناب اقای رامبدجوان و سرکار خانم نگار جواهریان و هم چنین سرکار خانم سحر دولتشاهی معذرت میخواهم .
  به امید روزی که دیگر مردم کشور عزیزمان ایران برای هنرمندان عزیزمان شایعه نسازند.
  مخلص شما اکبریان

  .

 12. دلارام می گوید

  سلام.امیدوارم روزگارتان خوش باشه.بازم همان جمله معروف:همان طوریکه دوست داریم دیگران با ما رفتار کنند، با دیگران رفتار کنیم.
  زندگی خصوصی دیگران یعنی:…………………………………………………………………………………………………………………..زندگی خصوصی دیگران.
  درست است یک هنرمند در رسانه دیده می شود و از شهرت برخوردار است ولی باز در دسته دیگران قرار می گیرد. این دیگران آدمیزاد است و حق انتخاب و زندگی دارد.پس بهتر است حرمت هنرمندامون را نگه بداریم.

 13. pari می گوید

  والا ب ماچه که نظر بدیم هرجاهستن خوش باشن و موفق.لابد همو دوس داشتن که ازدواج کردن دیگه.بقیش دیگه ب ما مربوط نیس

 14. سمیرا می گوید

  زندگی شخصی و هنری دو مقوله ی کاملا جدا از همه و خب ما حق تصمیم گیری و حتی نطر دادن در موردش رو نداریم.
  این اصلا منطقی نیست که بخوایم دخالت کنیم حالا هر چی میخواد باشه.
  بحث زندگی هنری کاملا جداست و با این همه اتفاقاتی که افتاده میبینیم که هر سه ی این هنرمندای عزیزمون همچنان در اوج هستن و زندگی خصوصی رو در کارشون دخالت نمیدن پس ما هم نباید دخالت کنیم و اصلا به ما ربط نداره.
  امیدوارم دوستای عزیزی که حالا طبق علاقه ی شخصی یا هر چیز دیگه ای خیلی تند با این قضیه برخورد میکنن منطورمو درک کرده باشن.

 15. سحر راد می گوید

  من رامبدو دوس دارم نگارم بازیش توپه….. خانم دولتشاهیم که خانم بسیار بسیار زیبایی هستن بازیشم خوبه…جناب خانم دوس دارم 🙂 😀

 16. امیر می گوید

  آدم به آدمیت زنده است. باید به تصمیم شخصی و خصوصی هر انسانی احترام گذاشت و تنها در انتخاب انسانها دعا گو ی بهترینها برایشان باشیم تا صفت آدمیت را شایسته ی این کالبد آدم گونه بدانیم.

 17. رز می گوید

  دوستانی که منتظر اتفاق جدیدین که زود شایعه پراکنی کنن باید بگم بهتره بجای قاضی شدن برای زندگی دیگران به فکر خودتون باشید که هم بدبختید و هم بیکار…..
  منفور ترین ادم ها اونایی هستند که بدون هیچ دلیل منطقی درمورد زندگی دیگران قضاوت میکنند!!!

 18. امین می گوید

  این آقا تا چند تا زن دیگه نگیره و طلاق نده زندگی و مفهوم زندگی زنا شویی را درک نخواهد کرد از طلاق عرش خدا می لرزد حالا برا بعضی ها طلاق و طلاق کشی امری رایج و عادی و روزمره شده .

 19. یارو می گوید

  والا خوب راست میگن … سه تا زن گرفته اون وقت دم از انسانیت میزنه…..متاسفم واقعا واسه صدا و سیما که به کیا پر و بال داده

 20. رضا می گوید

  این آقا تنوع طلبه دیگه اصلنم جرم نیست پول داره پولشو چجوری بدست آورده از بی سلیقگی من و شما که فیلما و سریالهای بی محتوا و لهو و لعب و انصافن بی مایه و بچه گانه و لوس و فیمینیستی این آقا رو میریم میبینیم انصافن دقیق یبار کارا و بازیاشو تماشا و تحلیل کنید ببینید چی داره اونوقت ما میریم و تماشا میکنیم اونم هر روز پولدار تر میشه و با پولش میتونه تنوع طلبی کنه کاملن قانونی کاملن

 21. سلا مالی‌کم می گوید

  آقابنظرمن این خدوانه داره به سمت وسویی کشیده میشه که امکان داره زیرش جر بخوره مواظب باشید عزیزان من سیدپرچمی خدافسی