تحریف ناجوانمردانه تصویر همسر هادی نوروزی + عکس

3

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همسر هادی حلقه ازدواجش را به همه نشان داد و اینکه گفته می‌شود او عدد ۶ را نشان داده کاملا کذب است.

همسر هادی نوروزی مهرداد کفشگری مراسم تشییع هادی نوروزی خانواده هادی نوروزی بیوگرافی هادی نوروزی

به گزارش فارس، مهرداد کفشگری در خصوص منتشر شدن عکسی از همسر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس که گفته می‌شود عدد ۶ را نشان داده گفت: به هیچ عنوان چنین مسئله‌ای وجود ندارد. متاسفانه عده‌ای از افراد به همسر این مرحوم هم رحم نمی‌کنند و بارها شایعه سازی کرده و می‌کنند. متاسفم که حال و روز این خانواده داغدار که عزیزی را از دست داده را درک نمی‌کنند.

وی ادامه داد: به هیچ عنوان همسر مرحوم نوروزی عدد ۶ را نشان نداده است. او از من خواست تا در این باره حرف بزنم و بگویم که همسر هادی چنین کاری را نکرده است. در استادیوم آزادی همسر هادی تنها داشت حلقه ازدواجش با هادی را به همه نشان می‌داد و عدد ششی در کار نبود که او بخواهد آن را نشان دهد.

همسر هادی نوروزی مهرداد کفشگری مراسم تشییع هادی نوروزی خانواده هادی نوروزی بیوگرافی هادی نوروزی

دوست نزدیک کاپیتان فقید تیم پرسپولیس تصریح کرد: متاسفانه عده‌ای سودجو از هر موضوعی سو استفاده می‌کنند. کدام عقل سلیمی در آن شرایط این کار را انجام می‌دهد؟ چه کسی وقتی همسرش فوت شده عدد ۶ نشان می‌دهد؟ همسر هادی فقط و فقط حلقه همسرش را به همه نشان داد. متاسف هستم برای افرادی که چنین شایعاتی را رواج می‌دهند.

کفشگری در پایان خاطر نشان کرد: مراسم مرحوم نوروزی نشان داد که هواداران استقلال هم مثل پرسپولیسی‌ها داغدار شدند و ما از آنها هم ممنون هستیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
 1. اشی می گوید

  اینکه ناراحت بوده اینکارارو کرده عیب نداره .. برای اروم شدنش چون شوهرش قرمزه مثلا اینو ۶ نشون داد
  ولی اینی که میگع حلقه نشون داد دیگه ما که پرت نیستیم حلقه تو تون دستشه باس ۵ نشون میداد اون یک دیگه چیه ..

 2. لی لی می گوید

  خدابیامرز چه زن … داشته.

 3. iman می گوید

  بی ادبی نباشه اما تو عکس بالا نه تنها بادست عدد ۶ را نشان میدهد بلکه درحال گفتن کلمه ( شیش ) هم هست البته شاید منظور دیگه ای داشتن