استخدام در هلدینگ کشاورزی پارس

0

هلدینگ کشاورزی پارس، متشکل از ۱۴ شرکت کشاورزی برای تکمیل کادر فنی گلخانه‌ای خود از واجدان شرایط در تهران استخدام می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هلدینگ کشاورزی پارس، متشکل از ۱۴ شرکت کشاورزی، برای تکمیل کادر فنی گلخانه‌ای خود از متخصصان در استان تهران با عناوین کارشناس ارشد باغبانی، کارشناس ارشد آبیاری، کارشناس ارشد اقتصاد کشاورزی، کارشناس ارشد تغذیه گیاهی، تکنسین تاسیسات، تکنسین برق و رییس حسابداری استخدام می‌کند.

شرایط پذیرش افراد به شرح زیر اعلام شده است: حداکثر سن قابل قبول برای گروه‌های شغلی کارشناسی ارشد ۳۲ سال (متولدین ۱۳۶۰ به بعد) و کاردانی ۲۸ سال (متولدین ۱۳۶۴ به بعد) اعلام شده است.

متقاضیان پست‌های کارشناسی ارشد باید تسلط کامل به استفاده از کامپیوتر و مکالمه، خواندن و نوشتن زبان انگلیسی داشته باشند. نیروها به میزان دو برابر ظرفیت مورد نیاز انتخاب و پس از طی سه ماه کار آزمایشی، افراد نهایی گزینش می‌شوند. هم‌چنین پذیرفته‌شدگان موظف به اقامت در شهرستان محل خدمت هستند.

متقاضیان می‌توانند فرم تکمیل شده درخواست شرکت در آزمون که قابل دریافت از سایت http://www.anreo.com/default/default.aspx است و همین‌طور تصویر صفحه اول و دوم شناسنامه، تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت (ویژه آقایان)، یک قطعه عکس ۴*۳، تصویر آخرین مدرک تحصیلی با ذکر معدل (مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد برای گروه‌های شغلی کارشناسی ارشد و سوابق اجرایی و تجارب کار خود را تا تاریخ ۱۵ مهرماه ۹۲ به صندوق پستی ۱۵۸۷۵۹۴۷۸ ارسال کنند. (به مدارک ناقص و یا مدارکی که پس از زمان تعیین شده به پست تحویل داده شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.)

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ