درآمد علی بابا بیشتر از ۵ کشور توسعه یافته

0

پیش بینی ها حاکی است که تا سال ۲۰۲۰ حجم درآمد تجارت اینترنتی علی بابا از مجموع معاملات اینترنتی بریتانیا،ژاپن،آلمان،فرانسه و آمریکا بیشتر خواهد بود.

۸۰ درصد تجارت اینترنتی چین توسط گروه علی‌بابا شرکتی انجام می شود.

کسب درآمد از اینترنت شغلهای جدید و پردرآمد ‎ شغل پر سود شغل پر درآمد راز میلیونر شدن راز میلیاردر شدن راز پولدار شدن آموزش کسب درآمد

مجله ساتین : علی بابا یک شرکت در حوزه تجارت الکترونیکی است که در زمینه فروشگاه اینترنتی و پردازش سریع فعالیت می کند. در سال ۲۰۱۲ دو پرتال علی بابا ۱.۱ تریلیون دلار معادل ۱۷۰ میلیارد دلار فروش رفت. این رقم بیشتر از مجموع فروش دو رقیب خود یعنی آمازون و ای بی بود.

دویچه وله نوشت: در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۴ علی بابا چیزی حدود ۲۳۱ میلیارد دلار ارزش‌گذاری شد. ۸۰ درصد از درآمد حاصل از تجارت اینترنتی در چین به ارزش سالانه ۳۰۰ میلیارد دلار از آن علی بابا بود.

پیش‌بینی‌ها حاکی است که تا سال ۲۰۲۰ حجم درآمد تجارت اینترنتی علی بابا از مجموع معاملات اینترنتی بریتانیا، ژاپن، آلمان، فرانسه و آمریکا بیشتر خواهد بود،زیرا تا زمانی که شرکت آمریکایی یاهو یک چهارم علی بابا خرید، این شرکت در غرب نامی بیگانه محسوب می شد اما حالا در دنیا بیشتر افراد با آن آشنایی دارند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ