پشت پرده رابطه بازیگر ایرانی تبار با «تام کروز»‌ + عکس

3

خود کلیسای ساینتولوژی مرا به عنوان همسر تام کروز معرفی کرد. این سخنانی است که «نازنین بنیادی» بازیگر ایرانی تبار مقیم انگلستان درباره رابطه کوتاه مدتش با «کروز» گفته است.

«نازنین بنیادی»‌ بازیگر نقش مکمل زن سریال تلویزیونی «میهن» (Homeland) که از اعضای سابق کلیسای ساینتولوژی نیز است ، اعلام کرده که از سوی کلیسای ساینتولوژی به عنوان همسر ساینتولوژیست تام کروز انتخاب شده بود.

همسر نازنین بنیادی همسر تام کروز نازنین بنیادی فیلم نازنین بنیادی فیلم تام کروز خانواده تام کروز بیوگرافی نازنین بنیادی بیوگرافی Nazanin Boniadi بازیگران ایرانی تبار هالیوود ازدواج نازنین بنیادی ازدواج تام کروز Nazanin Boniadi

به گزارش ایندیپندنت، «بنیادی» ۳۱ ساله که در سریال «میهن» نقش «فرا شرازی» (یک جاسوس CIA) را بازی کرده ،‌یکی از دهها زن عضو کلیسای ساینتولوژی است که برای پیدا کردن همسر مناسب دست به دامن این کلیسا شده بود. او چند سال قبل با مراجعه به کلیسای ساینتولوژی از مقامات آن خواست که همسری مناسب برای او پیدا کنند. به همین منظور او تمامی رابطه های خود را کنار گذاشته و منتظر پاسخ کلیسا بود. کلیسای سانتیولوژی با بررسی شرایط مختلف «بنیادی» و گزینشهای عجیبی، او را به عنوان همسر «تام کروز»‌معرفی کرد.

باتاثیر گذاری کلیسای ساینتولوژی، او در سال ۲۰۰۴ رابطه ای کوتاه مدت (۲ ماه) را با «تام کروز» آغاز کرد ولی این رابطه از طرف «کروز» به هم خورد. با این ادعا که او همسری همانند «نیکل کیدمن» می خواهد و بنیادی با اندام کوچک همسر ایدآل او نیست. یکی دیگر از دلایل جدایی «کروز» از «بنیادی» اعطای مدال شجاعت کلیسا به «تام کروز» بود که چندان هم اسباب خوشحالی بنیادی را به دنبال نداشته است.

همسر نازنین بنیادی همسر تام کروز نازنین بنیادی فیلم نازنین بنیادی فیلم تام کروز خانواده تام کروز بیوگرافی نازنین بنیادی بیوگرافی Nazanin Boniadi بازیگران ایرانی تبار هالیوود ازدواج نازنین بنیادی ازدواج تام کروز Nazanin Boniadi

با جدا شدن آنها ، کلیسا طی فراخوانی از آنها خواست که این رابطه را پنهان نگه دارند ولی «بنیادی» رابطه اش با «کروز»‌را به یکی از دوستانش لو می دهد و در نهایت کلیسا با جریمه های عجیبی مانند شستن سرویس های بهداشتی با مسواک درصدد تنبیه او بر می آید.

هر چند مقامات کلیسای ساینتولوژی اعلام کرده اند که جریمه ای در کار نبوده ولی بنیادی در سال ۲۰۱۲ با انتشار کلیپی ضد ساینتولوژی در یوتویوب رسما از این کلیسا خارج شد.

نازنین بنیادی (به انگلیسی: Nazanin Boniadi)‏ از هنرپیشگان جوان ایرانی است. وی هم در تلویزیون و هم در سینمای آمریکا فعال است.

وی متولد تهران است، والدین نازنین در بیستمین روز بعد از تولدش او را از ایران خارج کردند. او تا ۱۹ سالگی ساکن لندن بود و سپس به لس آنجلس آمریکا نقل مکان کرد.

وی از یک مدرسه خصوصی در لندن فارغ التحصیل شد. وی دارای مدرک تحصیلی عالی از دانشگاه کالیفرنیا، ارواین در رشته زیست شناسی است. وی تحقیقاتی هم در مورد سرطان داشته‌است که او را صاحب جایزه چانگ پی چون دانشجوی دوره لیسانس کرد.

وی همچنین در سن کم زمانی که در انگلستان بوده‌است در تلویزیون بخش کودکان ایفای نقش کرده‌است. او خود در این مورد در مصاحبه‌ای با بی بی سی گفته‌است: «تنها کار تلویزیونی که کردم در سنین جوانی در لندن در برنامه کودکان بنام «یرلی برث» بود. ولی در اصل عشق و علاقه‌ام به فیلم است.» نازنین در حال گذراندن دوره PhD در دانشگاه تورنتو است.

«بنیادی»‌ از بازیگران ایرانی تبار تلویزیون است که بازی در مجموعه های معروف «چطور با مادرتان آشنا شدم» ، «۲۴» و «آناتومی گری» را در کارنامه دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
 1. میثم می گوید

  چرا دروغ میگین ! مگه میشه یه بازیگر مشهور این کار رو بکنه ؟
  جلوی طرفداراش آبروش میره ! ایا بابا !

 2. مژگان می گوید

  پیرمرد داغون جدیدا هم با دستیار بیست و دو ساله اش ماجرا پیدا کرده . بدم میاد از این مردهای پیر که پیری رو باور نمی کنند .

 3. ترمه می گوید

  نمی دونم چرا نرمال نیستن ادما تا بچه است و جوونه با بزرگتر از خودش وارد رابطه میشه وقتی میانسال و داره پیر میشه یاد بچه بازی می افتن