ماجرای ازدواج ترلان پروانه با ارسلان قاسمی +عکس جنجالی و بیوگرافی

35

ترلان پروانه و ارسلان قاسمی و همسرش ، ترلان پروانه instagram ، ترلان پروانه اینستاگرام ،دوست پسر

ترانه پروانه در شهر شیراز و در خانواده ای فرهنگی و هنرمند و در (۱۸ تیر ۱۳۷۷) بدنیا آمد، کارش از سه سالگی و با بازی در تیزرهای تبلیغاتی شروع شد و خیلی زود هم جذب برنامه های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما شد.

همسر ترلان پروانه همسر ارسلان قاسمی نامزد ترلان پروانه بیوگرافی ترلان پروانه بیوگرافی پریسا فروغی بیوگرافی ارسلان قاسمی اینستاگرام ترلان پروانه اینستاگرام ارسلان قاسمیinstagram tarlan parvanee

بعد از بازی در مجموعه های تلویزیونی خوش غیرت، جایزه بزرگ، ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر و مادرها و شبی از شب ها در سال ۱۳۸۳، در سال ۱۳۸۴ در پنج فیلم دغدغه، بالابند، زن بدلی، مادر صدامو می شنوی و چپ دست بازی کرد و رسما وارد سینما شد و حالا، در حالی که تازه هفده سال دارد، بیش از شصت فیلم و سریال و تله فیلم را در کارنامه دارد. او در جشنواره فیلم کودک و نوجوان به خاطر بازی در فیلم «آهوی پیشونی سفید» برنده «پروانه زرین» به عنوان بهترین بازیگر دختر شد. با این بازیگر جوان اما پرتجربه درباره سلیقه ها و البته راز زیبایی و جذابیت صحبت کردیم.

بعد از ۴ سال دوباره قصد مصاحبه با شما را داریم، ترلان سال ۹۰ از نظر شخصیتی، انتخاب کار، تجربه در بازی و… چقدر با مدل ۹۴ فرق می کند؟

از نظر کار با حساسیت بیشتری کارهایم را انتخاب می کنم، مسلما تجربه ام بیشتر شده و غیر از بازیگری فعالیت های هنری دیگه داشته ام که بی ارتباط با بازیگری نبوده و به نوعی تکمیل کننده بازیگری هستند. نکته مهم دیگر اینکه با کارگردانان مطرح و تیم حرفه ای کارکردم که اینها همه در رشد هنری من تاثیر به سزایی داشته اند.

کار آماده اکران دارید؟ و آیا در حال حاضر در پروژه جدیدی مشغول هستید؟

بله، دو تا کار سینمایی آماده اکران دارم و در حال حاضر در پیش تولید پروژه سینمایی جدیدم هستم.

می دانیم که شما این روزها سخت مشغول درس خواندن هستید. آیا این موضوع لطمه ای به کارتان نمی زند؟

از کودکی با این مساله رو به رو بودم چون درس و ادامه تحصیل برایم اهمیت بسیاری دارد. از همان ابتدا با برنامه ریزی که خانواده برایم داشتند با مشکل رو به رو نشدم و همین امر باعث شد من هم کارهایم را با برنامه ریزی جلو ببرم و خدا را شکر تا حالا لطمه ای نزده است.

همسر ترلان پروانه همسر ارسلان قاسمی نامزد ترلان پروانه بیوگرافی ترلان پروانه بیوگرافی پریسا فروغی بیوگرافی ارسلان قاسمی اینستاگرام ترلان پروانه اینستاگرام ارسلان قاسمیترلان پروانه و برادرش

می توانید دقیقا بفرمایید در چند کار تلویزیونی و سینمایی بازی کرده اید؟

دقیقا شاید نتوانم بگویم ولی در دوران کودکی و اوایل، بیشتر کار قبول می کردم اما در دو، سه سال اخیر با حساسیت بیشتری کار می پذیرم. در حدود ۵۰ کار سریالی، ۱۷ کار سینمایی و ۳ تئاتر کار کرده ام.

بازار تبلیغات هم که حسابی گرم شده، نظر شما در این مورد چیست؟ اگر پیشنهاد خوبی داشته باشید به آن فکر می کنید؟

در فروش حرفه ای، تبلیغات حرف اول را می زند که خدا را شکر در کشور ما تبلیغات بجا و درست انجام می شود. پیشنهادات زیادی داشته ام اما به آنها فکر نکرده ام. فعلا که برنامه ای در این زمینه ندارم.

با توجه به اینکه هر کسی چهره خود را بهتر از بقیه می شناسد، آیا در گریمی که گریمور انجام می دهد نظر هم می دهید؟

قبل از گریم شخصیت را آنالیز می کنم، با کارگردان و گریمور صحبت می کنیم و به یک نتیجه واحد می رسیم. درواقع گریم باید به نقش نزدیک باشد نه به چهره فرد! و کلا به نظر من گریم و لباس تاثیر زیادی در شکل گیری نقش دارند.

قد شما به مرز ۱۷۰ رسیده (البته ماشاءالله) آیا همچنان قصد بلندتر شدن دارید؟

حالا حالاها وقت دارم… (با خنده)
همسر ترلان پروانه همسر ارسلان قاسمی نامزد ترلان پروانه بیوگرافی ترلان پروانه بیوگرافی پریسا فروغی بیوگرافی ارسلان قاسمی اینستاگرام ترلان پروانه اینستاگرام ارسلان قاسمی

برای مراقبت از پوست تان بعد از گریم اقدام خاصی می کنید؟

بله، صددرصد. قبل و بعد از گریم مراقبت می کنم. وسایل خاص برای خودم دارم، از مرطوب کننده های خوب استفاده می کنم، کرم ضدآفتاب به طور مداوم می زنم و از همه مهم تر بخورهای طبیعی هم برای پاکسازی استفاده می کنم.

زیبا بودن چقدر می تواند در پیشرفت بازیگرها تاثیر داشته باشد؟ آیا اصلا تاثیری دارد؟

زیبایی نسبی است. پیشرفت بازیگرها به مسائل مهم تری بستگی دارد. به نظرم بهتر است از جذابیت صحبت کنیم.

آیا شما برای گریم از لوازم شخصی استفاده می کنید؟ آیا اصلا این کار رواج دارد؟

من وسایل و لوازم شخصی اولیه دارم، برای بعضی از گریم های خاص که وسایل ویژه ای نیاز هست آنها را تهیه می کنم، نمی توان گفت این کار همیشه رواج دارد یا نه! اما دیده ام که بعضی از بازیگران از لوازم شخصی خود برای گریم استفاده می کنند.

نظرتان راجع به جراحی زیبایی چیست؟

من دوست ندارم که شعار بدهم، به نظرم گاهی عمل جراحی زیبایی برای برخی مهم است، رفع اشکال و نقص در صورت یک فرد می تواند در روابط اجتماعی او موثر باشد.

همسر ترلان پروانه همسر ارسلان قاسمی نامزد ترلان پروانه بیوگرافی ترلان پروانه بیوگرافی پریسا فروغی بیوگرافی ارسلان قاسمی اینستاگرام ترلان پروانه اینستاگرام ارسلان قاسمیترلان پروانه و ارسلان قاسمی

اتفاقی که برای بینی شما افتاد چه بود؟ منظور آن شکستگی سال های قبل است؟

بینی من در اسکیت شکست. با وجود اینکه نفر اول در سطح استان در سرعت شده بودم، اما یک لحظه برخورد من با یک مانع منجر به شکستگی گونه و بینی ام شد، به طوری که بینی ام از سه جا شکست و برای جا انداختن بینی ام خیلی اذیت شدم.

در اوایل ۱۳۹۳ پریسا فروغی مادر “ترلان پروانه” در خصوص خبری مبنی بر ازدواج “ترلان پروانه” و “ارسلان قاسمی” گفت: این خبر شایعه ای بیش نیست و به هیچ وجه صحت ندارد و ما در وبلاگ رسمی ترلان تکذیبیه این خبر را اعلام کردیم.

همسر ترلان پروانه همسر ارسلان قاسمی نامزد ترلان پروانه بیوگرافی ترلان پروانه بیوگرافی پریسا فروغی بیوگرافی ارسلان قاسمی اینستاگرام ترلان پروانه اینستاگرام ارسلان قاسمی

وی ادامه داد: این خبر باعث نگرانی من است و به واقع نمی دانم با این مسئله چه کار باید بکنم. “ترلان” ۱۶ سال بیشتر ندارد و نمی دانم هدفشان از انتشار این خبر دروغ چیست.

وی بیان کرد: سال گذشته نیز همین شایعه درباره “ترلان پروانه” و “ارسلان قاسمی” مطرح شد که ما در جشنواره فیلم فجر از طریق مصاحبه آن خبر را تکذیب کردیم.

“ابوالحسنی” اظهار داشت: “ترلان پروانه” و “ارسلان قاسمی” دو بازیگر نوجوان هستند و اصلا سن آنها به ازدواج نمی خورد و تنها در صحنه بازیگری مقابل همدیگر قرار می گیرند.

همسر ترلان پروانه همسر ارسلان قاسمی نامزد ترلان پروانه بیوگرافی ترلان پروانه بیوگرافی پریسا فروغی بیوگرافی ارسلان قاسمی اینستاگرام ترلان پروانه اینستاگرام ارسلان قاسمی

ترلان پروانه و برادرش

شایعه سازان عکس بالا را که خیلی شبیه ارسلان قاسمی است منتشر کردند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 35 )
 1. ساناز می گوید

  بازیگر خوش چهره و وخوش آتیه ایه

 2. الهام می گوید

  پس دختر شیرازیه که انقدر جذابهههه

 3. ملورین می گوید

  خیلی خوشگلی

 4. علی می گوید

  نه خوشگله نه جذاب کم چرت بگین …..

  1. نرگس می گوید

   ایول حرفتو باید طلا گرفت .

   1. حسین می گوید

    حسودیت می شه؟

  2. مینا می گوید

   خیلی معمولیه
   چه ژستهای کج و کوله ای هم گرفته

   1. Ali?? می گوید

    کاملا مشخصه از سر حسادت این حرفو زدی

  3. نفس می گوید

   باریکلا
   گل گفتی

  4. ....... می گوید

   اتفاقا خوشگلم است ولی به چشم شما بده

 5. mahdiye می گوید

  جذابه ولی معلومه اینم چندسال دیگه گندبالا میاره مث خیلی از بازیگرامون خخخخخ:-P

 6. .............. می گوید

  از این زشت تر هم مگه هست.

  1. یکی می گوید

   بلع
   احتمالا حضرتعالی

  2. Ali?? می گوید

   چقدر تو دیگه حسودی. دختر به این خوشگلی

  3. ....... می گوید

   بله خودت .، خخخخخخ

 7. سارا می گوید

  الانم خوشگل و بانمکه اما بچگی هاش بیش از اندازه ناز و بانمک و خوشگل بود…ارسلان قاسمی هم بچگی هاش خیلی خوشگل و فوق العاده بود مخصوصا تو سریال حضرت یوسف که نقش کودکی حضرت بنیامین رو بازی میکرد ادم مات زیباییش و معصومیت کودکیش میشه

 8. پدرام ایزدی می گوید

  این دوره همه به خاطر اسکیت دماغشون میشکنه و عمل میکنن چقدرم بد خوردی که فکتــــــــــــــــــــــــــــــــــــم شکسته خدا از این اسکیت ها هم نصیب ما کنه در ضمن تقلید از جاستین بیبر و سلنا گومز تا چه حد اخه راستی تصاویر بچگیات قشنگتره

 9. آیدا۷۹ می گوید

  به نظر هر دو تاشونم مغرورو زشتن صد رحمت به پسرای شهر خودمون و اینکه بازیگرا ازدواج نمی کنن پسرا شون که شیره دختر های بی گناه رو می کشن وبعد ….. دختراشون کسی نمیره بگیره با اون آرایش وبد حجابی زندگی آدمای مشهور اصن خوب نی صد رحمته به زندگی ماها خوبه که مشهور نشدیم!!!!

  1. Ali?? می گوید

   تو عمرم آدم تا این اندازه حسود ندیدم

 10. کورش کبیر می گوید

  اره باید لباس جلف و س… بپوشه تا شماها تاییدش کنین بله
  شاید لباس محلی شهرشو پوشیده مگه اشکالی داره اونکه ابرو ایران رو برده شماهایید ک ابرو برمیدارید وگوشواره میندازین عین دخترا دخترا مونم ماشالا ماشالا عین این دخترا ولگرد خارجی
  متاسفم برای جامعه ای ک ی مشت ادم غرب زده توشه یجوریم حرف میزنید انگار نسل اندر نسل تو شهر بودین.

  1. شيرازي می گوید

   سلام
   ببخشید از کی تاحالا شیراز که یه کلان شهر محسوب میشه لباس محلی داره؟!؟!؟!؟
   خوبه اسمتون هم کوروش کبیر گذاشتین اول یکم تحقیق کنید لطفاً

 11. نادر می گوید

  چقدر ایرانی جماعت حسود و عقد ه اییه.منظورم نظر بیشتر کاربران بود….

 12. علیرضا می گوید

  خیلی هم زشتن جفتشون این حسودی نیست واقعیته!!!

  1. فاطی قشقایی می گوید

   دقیقااااا
   گل گفتی

  2. یکی می گوید

   تو خوبی

 13. زهرا می گوید

  نسبت ب سنش چهرش خوبه ولی خوشگل نیست.
  بلوغش تکمیل نشده،بزرگ بشه حالت معصومانشو از دست میده،زشت میشه
  ببینین کی گفتم

 14. Elnazپرسپولیسی می گوید

  خیلی بی ریخته من یکی که ازش خوشم نمیاد البته این نظر منه ساید خیلی ها نظر دیگه ای داشته باشن

  1. یکی می گوید

   کاملا میشه چهره ی زیبای شما رو حدس زد

 15. فااطمه می گوید

  فقط فرم چشمااش قشنگهه

 16. سایه می گوید

  واقعا ارسلان واسه چی اینو گرفته ؟

  1. Ali?? می گوید

   تو خوشگل باش کاری به ترلان خانم نداشته باش

 17. علی می گوید

  … ها یکی بیا به ننه و خواهر خودتون بگه خیلی جذابه چیش میکنید

 18. Ali?? می گوید

  به نظر من هر دوشون جذاب هستن مخصوصا ترلان خیلی جذابه من که خیلی دوسش دارم . ارسلان هم خیلی خوش تیپه چقدر شما دیگه حسود هستین

  1. rana می گوید

   نخیرم خیلیم چرتن

 19. rana می گوید

  خیلی چرته بنظرم