درخواست ازدواج دختر زیبای لبنانی به جوان مشهدی! + عکس

3

رعنا حربی دختر لبنانی با انتشار پستی در صفحه توئیترش به جوان مشهدی درخواست ازدواج داد.

عکس دختر زیبا دختر لبنانی

رعناحربی‬، دختر لبنانی که صفحه توئیترش بیش از ۲۱ هزار دنبال کننده دارد، با انتشار پستی در صفحه توئیتر خود خطاب به فردی که پرچم عربستان سعودی را از کنسولگری این کشور در مشهد پایین کشیده است. نوشت : “پیدات می کنم و باهات ازدواج می کنم!

عکس دختر زیبا دختر لبنانی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
 1. مجید می گوید

  درود بر غیرت ایرانی
  مرگ بر آل سعود حرامزاده

 2. مرتضی می گوید

  واقعا خیلی مرد میخواد با این کثافت های وهابی در بیفتی نه بخاطر تعریف از این نجاست ها فقط بخاطر عواقب ناشی از این کار از طرف بعضی آقایون پشتیبان آل سعود در داخل !!!

 3. وحید ادهمی رضی آباد می گوید

  خداوند جهان عالم را خلق کرده اینهمه ستارگان_سیاره ها_انسان با اینهمه پیشرفت فقط از منظومه شمسی آنهم خیلی خیلی کم اطلاعات بدست آورده،نه خارج از منظومه شمسی ،حالا در برابر عظمت وقدرت بی پایان پروردگار،همیشه بایدبهترین باشیم،”خداوند اینهمه به انسان قدرت وتوانایی داده ،کتابها_پیامبران فرستاده تا انسان همیشه خوب باشه،متاسفانه برخی از انسانها وقتی به قدرتی میرسند میلیونها انسان را دربه در_ بدبخت وبیچاره_از خانه وشهرشون بیرون وآواره میکنند، تحریمها کرده وعامل نابودی انسانهای ضعیف و کارگر میشوند.اینجور قدرت طلبان اگه یه موجود زنده ای خلق کنندآنوقت چه کارا که نمیکنند.مثل آقای ترامپ چه کارا که نکرد.کارگران ایران و خونوادشون ،هست ونیست آنان را نابودکرد زندگی آنان را بطورکلی متلاشی کرد.
  هرکسی حلال زاده بود زندگیشون محوو نابودشد. اینجور قدرت طلبان حتما از طرف خداوند شدیدترین تنبیه و بدترین جزا در پی خواهد داشت.صبر خداوند بسیار زیاده،خداوند هرگز بدکاران را نخواهد بخشید