اولین زایمان طبیعی در تهران با حضور همسر

2

نخستین زایمان به صورت طبیعی در حضور همسری که از پیش آموزش دیده بود در بیمارستان میلاد تهران اتفاق اتفاد و مادری اولین فرزندش را به دنیا آورد.

 به گفته مدیرعامل بیمارستان میلاد این امر در راستای طرح تحول نظام سلامت و افزایش زایمان طبیعی به‌ویژه در مادران فرزند اول است.

عکس زایمان سوابق محمودرضا فیاض زایمان طبیعی زن بیمارستان میلاد تهران

محمودرضا فیاض با اشاره به اینکه شرکت در کلاس های آمادگی برای زایمان، شرط انجام زایمان طبیعی با حضور همسر آموزش دیده است و گفت: شرکت در این کلاس‌ها باعث توانمند سازی مادران باردار و کسب آمادگی‌های لازم توسط پدران می‌شود.

فیاض تجربه شیرین مشترک در لحظه تولد نوزاد، تقویت روحیه مادر و پیوند‌های خانوادگی را از مزایای زایمان طبیعی با حضور همسر آموزش دیده دانست و گفت: از این پس شاهد افزایش تعداد این نوع زایمان در بیمارستان میلاد خواهیم بود.

پیش از این بیمارستان میلاد به عنوان یکی از بیمارستان‌های بر‌تر در اولین جشنواره ترویج زایمان طبیعی، برگزیده شده بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. نیلوفر می گوید

    اگه واقعا عاشقیم باید زایمان طبیعی داشته باشیم پس چرا هی به همسرمان میگیم قربونت برم فدات بشم فدا شدن و قربانی شدن که دردش بیشتر از زایمان طبیعی هست

  2. پارميس می گوید

    خبر خوبی بود امیدوارم در همه بیمارستانها و در کل کشور به صورت فراگیر عملی بشه.
    در ضمن همسر نمیره جای ماما بچه رو به دنیا بیاره بلکه ماما بچه رو به دنیا میاره و شوهر کنار زن باردارش وایمیسته و دستشو میگیره و بهش آرامش میده که این کار آموزش نمیخواد که اینا گفتن همسر آموزش دیده و باید بزارن همه شوهرا کنار خانمشون در حین زایمان باشن.
    .