خانه / آخرین اخبار / همه کنایه های کریس رونالدو به لیونل مسی

همه کنایه های کریس رونالدو به لیونل مسی

کریستیانو رونالدو مرد سال فوتبال اروپا شد اما تقابل او با لیونل مسی همیشه جالب توجه بوده است. هر چند مسی درباره ادعاهای کریس رونالدو سکوت می کند و ترجیح می دهد که اصلا پاسخ ندهد اما یکی دو باری هم ظرفیتش تمام شده و گفته است که در زمین جواب رونالدو را می دهد یا اینکه یک بار هم گفته بود: «من با بارسا آنقدر کار دارم که وقت پاسخگویی ندارم و مایل نیستم باقی مانده وقتم را بیهوده تلف کنم.»

همسر لیونل مسی همسر کریس رونالدو زندگینامه کریس رونالدو بیوگرافی لیونل مسی

در هر حال مسی کلا آدم توداری است و مثل رونالدو برونگرا نیست. همان روزی که رونالدو مرد سال فوتبال اروپا در سال ۲۰۱۳ شد، مقابل دوربین ها گفت که نسبت به مسی و اتفاقات پیرامون او، وسواس خاصی دارد.

رونالدو و مسی که بارها کاندیدای توپ طلای جهان شده اند، در مراسمی که فیفا برگزار می کند معمولا کنار هم می نشینند اما یک کلمه هم با هم حرف نمی زنند. هر چند رونالدو در دوئل کلامی حسابی مسی را تیرباران کرده است اما به قول طرفداران مسی، او در زمین هم حرف نمی زند، چه برسد به اینکه بخواهد خارج از زمین با کسی کل کل کند.

رونالدو البته هیچ وقت به مسی رحم نکرده و آخرین حرف های جنجالی او درمورد شبهه دار بودن توپ های طلایی که مسی به دست آورده، بخصوص توپ طلای جام جهانی ۲۰۱۴، بازتاب بسیار گسترده ای در رسانه های جهان داشت. همانطور که گفته بود: «اگر بخواهم در مورد توپ طلای جام جهانی نظر صادقانه خود را بیان کنم، باید به زندان بروم.»

البته این کل کل یا دوئل کلامی از سال ۲۰۰۸ و زمانی که کریس رونالدو هنوز به شهرت این روزها نبود، شروع شده است. در این مطلب مروری داریم بر همه حملاتی که کریس رونالدو به مسی، آن هم به صورت کلامی کرده است:

نوامبر ۲۰۰۸، من برتر از همه هستم

رونالدو در ورزشگاه سائوپائولوی برزیل خطاب به خبرنگاران گفته بود: «اگر بخواهم سه بازیکن برتر حال حاضر جهان را نام ببرم، اینگونه خواهد بود: ۱- رونالدو ۲- رونالدو ۳- رونالدو. هر چند که بازیکنان خوب دیگری نیز وجود دارند، از جمله کاکا، مسی و تورس ولی من همه آنچه را برای شماره یک بودن نیاز است، در اختیار دارم و کسی جلودار من نیست. بهتر است از بین سه گزینه ای که گفتم، هر سه را انتخاب کنید!»

ژولای ۲۰۰۹، من از مسی گرانقیمت تر هستم

این جملات او هم جالب هستند: «از اینکه گرانقیمت ترین بازیکن دنیا هستم بسیار خوشحالم. ۹۴ میلیون یورو رقم کاملا عادلانه ای برای خرید من بود. مهم این است که از مسی گرانتر هستم. اگر اینطور نیست بگویید اینطور نیست!»

نوامبر ۲۰۱۰، بارسا به رئال نمی تواند هشت تا بزند

رونالدو پس از هت تریک مقابل اتلتیکو بلیبائو و در شرایطی که مسی هم در پیروزی ۸- صفر برابر آلمریا هت تریک کرده بود، در یک مصاحبه گفت: «ببینم بارسا به ما هم می تواند ۸ تا بزند؟ یا مسی می تواند به رئال سه تا بزند؟» جالب اینجا بود که هفته بعد بارسا با پنج گل رئال را درهم کوبید اما مسی نتوانست هت تریک کند.

فوریه ۲۰۱۱، خودتان می دانید من بهتر هستم یا مسی

رونالدو در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی گفته بود: «من بهترم یا مسی؟ نظری ندارم. خودتان بهتر می دانید کدام بهتر است!» بعد هم خودش جواب خبرنگاران را داد و گفت: «من بهترینم!»

سپتامبر ۲۰۱۱، مسی به من حسادت می کند

پس از شنیدن فریادهای مسی مسی در ورزشگاه دینامو زاگرب، رونالدو در مصاحبه ای گفت: «مرا سیبل خود کرده اند چرا که می دانند من ثروتمند و خوش تیپم. می دانند که من بهترین فوتبالیست دنیا هستم و به من حسادت می کنند. اصلا می دانید چیست؟ مسی به من حسادت می کند!»

اکتبر ۲۰۱۱، طرفداران مسی نامتعادل هستند

پس از رخ دادن اتفاقی مشابه اتفاق ورزشگاه دیناموزاگرب، رونالدو که به قبرس رفته بود، مقابل خبرنگاران گفت: «آنهایی که مسی را تشویق می کردند، یک عده نامتعادل هستند. کسی که از فوتبال خوشش می آید، از کریس رونالدو هم خوشش می آید و کسی که از مسی خوشش می آید، از فوتبال خوشش نمی آید!»

نوامبر ۲۰۱۱، خدا هم می داند من بهترین هستم

رونالدو پس از دریافت کفش طلای اروپا گفت: «این جایزه را با هیچ جایزه دیگری عوض نمی کنم چرا که آن را بدون اینکه کسی بخواهد رأیی بدهد، به دست آورده ام. رقابت با مسی در تمام این سال ها به نفع هر دوی ما شده است. هر کس می تواند نظر خودش را در مورد اینکه چه کسی بهترین بازیکن دنیاست بدهد؛ وقتی خدا نمی تواند همه مردم جهان را راضی کند، من چگونه می توانم این کار را انجام دهم؟ اصلا خدا می داند که من بهترین هستم!»

۱۸ می ۲۰۱۲، من از مسی بهترم!

رونالدو در مصاحبه با سی ان ان جملات عجیبی گفت: «من بهتر از مسی هستم. چگونه می توان یک فراری را با یک پورشه مقایسه کرد؟» البته فراری بهتر از پورشه است. اینکه خودش را فراری می داند و مسی را پورشه هم در نوع خود جالب است.

دسامبر ۲۰۱۲، من شایسته توپ طلا هستم

کریستیانو در مصاحبه با مجله آبولا گفته بود: «من شایسته بردن توپ طلا هستم. با اینحال این مسئله تنها به نظر من بستگی ندارد اما من شایسته توپ طلا هستم!»

ژوئن ۲۰۱۲، مسی هیچ وقت صعود نکرده است

کریس رونالدو در حالی که در یورو ۲۰۱۲ همراه پرتغال به مرحله بعد صعود کرده بود، گفت: «مسی هیچ گاه به چنین مرحله ای از یک رقابت ملی مهم رسیده است؟ تا جایی که یادم می آید، او همراه آرژانتین در کوپا آمریکا در کشور خودش حذف شده است. خوشحالم که همچنان در یورو ۲۰۱۲ به رقابت ادامه می دهم.» البته آن روزها فرا نرسیده بود که پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۴ در مرحله مقدماتی حذف شود.

فوریه ۲۰۱۳، مسی هرگز به من رأی نمی دهد

این صحبت های رونالدو هم در نوع خودش جالب بود: «تعجب نکردم از اینکه مسی به من در انتخاب بهترین بازیکن سال رأی نداده است. او سال گذشته هم به من رأی نداده بود. البته من هم به او رأی نمی دهم. مسی هرگز به من رأی نمی دهد و در این روزها تصمیم می گیرم که از این به بعد هرگز به مسی رأی ندهم.»

اوت ۲۰۱۴، اگر حقیقت را بگویم، باید به زندان بروم

توپ های طلای سال گذشته فوتبال جهان به رونالدو رسید. وقتی رسانه ها درباره مسی از کریس رونالدو که کلا خوب زخم زبان می زند، می پرسند؛ او حاضرجوابانه می گوید: «چی؟ از مسی؟ اگر بخواهم در مورد آخرین توپ طلای او (جام جهانی ۲۰۱۴) نظر صادقانه خودم را بگویم، باید به زندان بروم! اگر حقیقت را بگویم جایم زندان است. چهار توپ نتیجه لابی های فیفا و یوفاست!»

شما فکر می کنید این دوئل کلامی یکطرفه به پایان می رسد؟

۱۰ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. وااااااااااااااای رونالدو با این حرفات مطمئن شدیم که تو عقده ای ترین مرد جهانی شک نکن . اقای ازخودراضی تو اصلا خوشتیپ نیستی موندیم به کجات مینازی؟؟؟؟؟؟؟؟که جرئت میکنی به خودت میگی خوشتیپ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بهتره بدونی مسی بهترین بازیکنه جهانه و خیییییییییییییییلی خییییییییییییییلی بیشتر از تو طرفدار داره . فکرنمیکردیم تو نقد بد ذات و حسووووووووووووود باشی وخیلی مغرور و گستاخی اما مسی یکی از خووووووووووووووووووووووش قلب ترین ادماست ایشالا خدا جواب اینهمه بی شخصیت بودن تو رو میده . اینهمه پول حرومو نا عادلانه ای که بهت میدن نتونسته راضیت کنه که به فکر تخریب مسی افتادی . تو هیچوقت ارامش نداشتی و نخواهی داشت .

  • ساکت شووووووو
   داره راستشو میگههههههه
   دخدره ی بی شعووووووووووووور
   مسی کجاش از خشقلب ترین ادم هاست
   کجای مسی بهترین بازیکن جهانه
   بدذات و حسود و گستاخ و مغرور و صد البته احمق هم تویی
   و هر خنگول دیگه ای که طرفدار مسیه

   دیگه حرف اضافه نباشه که چاقوکشی میکنما
   مخصوصا برای گوسفنهایی مثل شما
   خخخخخخخ

 2. مسی به کسی حرف نمی زنه بی ادب خخخخخخخخ شوخی کردم

 3. هههههههههههههههه طرفدارهای رونالدو هم مثل خودش ازخود راضی مسی حسوده می بینیم خخخخخخخخخخخخ

 4. این اعتماااادبه نفستون ماروکشتههههههه

 5. علی روناندو گله.مسی خله

 6. نیازی به گفتن نداره همه میدونن رونالدونفر اول حال حاضر جهان توی بی ذاتی و هرزه گریه . نمونه اش پسرشه که هنوز مادر خودشو ندیده و فقط بخاطر بولهوسی رونالدو به دنیا اومده .درضمن خدا هم میدونه فقط مسی پادشاه فوتباله

 7. فقط رونالدو
  رونالدو هر چی میگه راسته اخه مسی هم ادمه با اون قد پیزوریش که نمیتونه کله بزنه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*