بیوگرافی کاوه رضایی بازیکن استقلال +عکس جنجالی

1

کاوه رضایی Kaveh Rezaei (متولد ۱۶ فروردین ۱۳۷۱ در اسلام‌آباد غرب، استان کرمانشاه ، قد : ۱۸۱) بازیکن فوتبال اهل ایران می‌باشد.

او سابقه حضور در فولاد خوزستان و سایپا البرز را دارد. رضایی همچنین سابقه بازی برای تمام رده‌های پایه تیم ملی ایران را دارد. رضایی آقای گل جام ملت‌های آسیا زیر ۱۶ ساله‌های ۲۰۰۸ است.

همسر کاوه رضایی بیوگرافی کاوه رضایی بازیکن جدید استقلال تهران اینستاگرام کاوه رضایی اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها) Kaveh Rezaeiinstagram kavehrezaei

کاوه رضایی اولین‌بار با مجید جلالی و فولاد پای به لیگ برتر گذاشت و پس از آن ۱۳۷ مرتبه دیگر برای سه تیم توپ زد تا امروز یکی از شاخص‌ترین بازیکنان ایران در فصل نقل و انتقالات باشد.

کاوه ابتدا مدنظر ذوب‌آهنی‌ها بود. آنها دوست داشتند قراردادشان با این مهاجم ۲۴ ساله را تمدید کنند. بعد پای پرسپولیس به میان‌ آمد. استقلالی‌ها هم برای جا نماندن از رقیب خیلی زود مشتری این مهاجم شدند و در نهایت امروز با قراردادی یکساله کاوه را به خدمت گرفتند.

البته در روزهایی که موبایل این مهاجم ۱۸۵ سانتی‌متری در دسترس نبود، صحبت از چند پیشنهاد خارجی هم به میان آمد که از صحت و سقم آنها خبری در دست نیست.

همسر کاوه رضایی بیوگرافی کاوه رضایی بازیکن جدید استقلال تهران اینستاگرام کاوه رضایی اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها) Kaveh Rezaei

عکس لو رفته از کاوه رضایی قبل از رفتن به استقلال

* بهترین فصل فوتبالی کاوه

کاوه رضایی عملکردی قابل قبول در لیگ پانزدهم داشته است. انجام ۲۴ بازی و رسیدن به ترکیب اصلی ذوب‌آهن در ۱۷ دیدار از نگاه آمار بهترین فصل فوتبالی این مهاجم را رقم زده است.

زدن ۶ گل طی ۱۶۰۲ دقیقه اگرچه که نمی‌تواند یک عملکردی فوق‌العاده برای یک مهاجم باشد، با این حال نحوه حرکات او در زمین و شکل بازی‌اش سبب شده تا در بر هم زدن تمرکز مدافعان حریف فوق‌العاده موفق باشد.

دقیقا به همین خاطر هم مهاجمی که به‌طور متوسط هر ۲۶۷ دقیقه گل زده به یکی از شاه‌ماهی های بازار نقل و انتقالات تبدیل شده است.

* جلالی ۶ سال و ۶ ماه قبل به کاوه اعتماد کرد

کاوه رضایی اولین‌بار در ایستگاه ۱۷ لیگ نهم با نظر مجید جلالی برای فولاد به میدان آمد. جمعه ششم آذرماه سال ۱۳۸۸ فولاد و شاهین‌ بوشهر صفر- صفر مساوی بودند که جلالی کاوه را در دقیقه ۷۲ به جای ملادن بارتلوویچ وارد زمین کرد.

دیدار ۶ سال و ۶ ماه و ۲۴ روز قبل دو تیم یاد شده در نهایت با همان تساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد. با این حال فصل جدید زندگی فوتبالی کاوه رضایی را هم رقم زد.

رضایی در طول لیگ نهم شانس رسیدن به ترکیب اصلی فولاد را پیدا نکرد. با این حال در لیگ دهم فقط یک‌بار به این مهم دست پیدا کرد و آن روز دیدار با راه‌آهن در هفته ۲۷ رقابت‌ها بود.

کاوه در ایستگاه ۲۲ لیگ دهم اولین گل لیگ برتری‌اش را به مسعود غلامعلی‌زاد زد که درون دروازه صبا ایستاده بود. یکشنبه ۲۴ بهمن ماه سال ۱۳۸۹ صبا بازی هفته بیست و ششم خود را با گل دقیقه ۲۶ فرزاد حاتمی برده بود که ضربه دقیقه ۶۲ کاوه رضایی آب رفته را به جوی فولاد بازگرداند.

* یک فصل و نیم؛ ۱۱ گل

کاوه رضایی طی ۷ فصل برای سه تیم فولاد، سایپا و ذوب‌آهن ۱۳۸ بازی انجام داد، در شرایطی که ۸۴ مرتبه به ترکیب اصلی رسید. این مهاجم جوان که روزگاری در فولاد لیگ نهم جایگزین مردانی چون سعید رمضانی و بختیار رحمانی می‌شد طی ۷ فصل یاد شده ۸هزار و ۱۳۸ دقیقه تلاش کرد تا ۲۵ گل به‌ثمر برساند. کاوه ۲ گل برای فولاد زده، ۱۲ گل برای سایپا و ۱۱ گل با پیراهن ذوب‌آهن.

همسر کاوه رضایی بیوگرافی کاوه رضایی بازیکن جدید استقلال تهران اینستاگرام کاوه رضایی اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها) Kaveh Rezaei

جدول عملکرد کاوه رضایی در ادوار لیگ برتر

لیگ

تیم

تعداد بازی

حضور در ترکیب اصلی

مجموع دقایق بازی

گل زده

نکته ویژه

نهم

فولاد

۸

۶۹

اولین‌بار هفته هفدهم لیگ نهم از دقیقه ۷۲ دیدار با شاهین بوشهر وارد زمین شد

دهم

فولاد

۱۵

۱

۳۲۱

۱

هفته ۲۲ به صبا گل یک امتیازی زد

یازدهم

فولاد

۱۲

۴

۵۴۰

۱

هفته ۲۹ دروازه سایپا را باز کرد

دوازدهم

سایپا

۳۳

۲۰

۱۸۹۱

۵

به صبا (۲)، پیکان، فجر و گهر گل زد

سیزدهم

سایپا

۲۵

۲۵

۲۱۱۸

۶

دروازه صبا، داماش، ذوب‌آهن، مس، گسترش و سپاهان را باز کرد

چهاردهم

سایپا

۱۱

۸

۷۸۲

۱

در نیم فصل اول یک گل با پیراهن سایپا به پیکان زد

چهاردهم

ذوب آهن

۱۰

۹

۸۱۵

۵

هفته ۲۶ برابر نفت منصوریان هت‌‌تریک کرد

پانزدهم

ذوب‌آهن

۲۴

۱۷

۱۶۰۲

۶

هفته چهارم به پرسپولیس گل زد

مجموع

۱۳۸

۸۴

۸۱۳۸

۲۵

سال‌های جوانی

کاوه فوتبال خود را به صورت هدف دار در گیلانغرب و زیر نظر فرامرز قباسیاه و دیگر مربیان ورزشی شهرستان شروع کرد. او متولد اسلام‌آباد غرب می‌باشد اما در گیلانغرب بزرگ شده است و بزرگ شده این شهر است. «مانند خیلی از گیلانغربی‌های دیگر که در اسلام‌آباد متولد شده‌اند» کاوه رضایی فوتبال حرفه‌ای را ز آکادمی فوتبال فولاد خوزستان آغاز کرد و در سال ۱۳۸۸ به تیم ملی نوجوانان دعوت شد. با عملکرد خوب رضایی در تیم ملی نام او به لیست تیم بزرگسالان فولاد خوزستان اضافه گردید.

فولاد خوزستان

رضایی خیلی زود نظر مجید جلالی را به خود جلب کرد و در سن ۱۷ سالگی برای اولین بار در لیگ برتر به میدان رفت. او خیلی زود موفق شد به تیم ملی جوانان راه یابد. در فصل‌های ۸۹–۱۳۸۸ و ۹۰–۱۳۸۹ با حضور مهاجمانی مانند غلامرضا رضایی، آرش افشین و رضا نوروزی در فولاد، اغلب نیمکت سهم کاوه رضایی بود. در فصل ۹۱–۱۳۹۰ هم بازی زیادی به او نرسید؛ در این فصل رضایی یک مصدومیت طولانی را سپری می‌کرد. در سال‌های حضور این بازیکن در فولاد، جلالی چندین بار او را در پست هافبک چپ به‌کار گرفت.

همسر کاوه رضایی بیوگرافی کاوه رضایی بازیکن جدید استقلال تهران اینستاگرام کاوه رضایی اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها) Kaveh Rezaei

سایپا البرز

این بازیکن در تابستان ۱۳۹۱ با عقد قراردادی یک ساله به سایپا پیوست.

ذوب آهن اصفهان

کاوه رضایی فصل ۹۳–۹۴ برای ذوب آهن بازی کرد و در بازی فینال جام حذفی گل سوم تیمش را مقابل نفت تهران زد و با ذوب آهن قهرمان جام حذفی ایران شد.

زیر ۱۶ سال

کاوه رضایی در جام ملت‌های آسیا کمتر از ۱۶ ساله‌های ۲۰۰۸ در ازبکستان، ۵ بار به میدان رفت. او با ۶ گل آقای گل این مسابقات شد. او در بازی فینال یکی از دو گل ایران علیه کره جنوبی را به ثمر رساند[۳] تا ایران قهرمان شود.

زیر ۱۷ سال (نوجوانان)

رضایی اولین بار در سال ۲۰۰۸ به تیم ملی نوجوانان دعوت شد. رضایی در جام جهانی کمتر از ۱۷ ساله‌ها ۲۰۰۹ مقابل گامبیا موفق به گلزنی شد.

زیر ۲۰ سال (جوانان)

او برای بازی در جام ملت‌های آسیا کمتر از ۱۹ ساله‌های ۲۰۱۰ در چین نیز دعوت شد. او در واپسین بازی مرحله گروهی برای اولین بار به بازی گرفته شد. اگرچه او موفق شد در این بازی ۲ گل برای ایران به ثمر برساند؛ این تیم نتوانست از مرحله گروهی صعود کند.

زیر ۲۲ سال

کاوه از آغاز مربی‌گری علی‌رضا منصوریان در تیم کمتر از ۲۲ ساله‌های ایران در تمام لیست‌های این تیم جای داشته و به همه اردوهای این تیم دعوت شده است. او در این تیم چنان عملکرد خوبی داشت که نظر باشگاه‌های مختلف ایرانی و خارجی را به خود جلب کرد. در تابستان ۱۳۹۱ در حالی که در اردوی تیم ملی زیر ۲۲ سال در ایتالیا به سر می‌برد با باشگاه سایپا البرز به توافق رسید.

زیر ۲۳ سال (امید)

این بازیکن برای اولین بار در سال ۱۳۹۰ به اردوی این تیم دعوت شد. او در بازی دوستانه‌ای که ایران مقابل امیدهای کره جنوبی انجام داد گل سوم تیم ایران را به ثمر رساند. این بازی روز ۸ دی ماه ۱۳۹۲ در ورزشگاه المپیک جزیره کیش برگزار شد.

بعد از مذاکرات فشرده مدیران پرسپولیس با مدیربرنامه کاوه رضایی ظاهرا رضایت وی برای پیوستن به پرسپولیس جلب شده است اما خبر رسمی و عقد قرارداد  فردا انجام  می شود . این خبری است که مدیربرنامه های این بازیکن در اختیار ما قرار داد .

این ستاره  کردتبار که فصل موفقی را با تیم ذوب آهن پشت سر گذاشته بود با پیشنهادات مختلفی از تیم های لیگ برتری مواجه شده بود. ضمن اینکه حضور او در قطر شایعه پیوستنش به تیم الخرطیات را پررنگ تر کرد تا جائی که گمانه زنی ها ادامه حضور او را در کشور قطر پیش بینی می کردند. اخباری که از طرف نزدیکان کاوه رضایی منتشر می شد نیز از علاقه این بازیکن به حضور در خارج از کشور خبر می داد.

کاوه رضایی بازیکن اسبق ذوب آهن بازی در تیم های فولاد خوزستان و سایپا را نیز در کارنامه خود دارد.او خیلی زود و در ۱۷ سالگی زیر نظر مجید جلالی اولین بازی خود را در لیگ برتر انجام داد اما در این تیم با حضور آرش افشین، غلامرضا رضایی و رضا نوروزی کمتر بازی به او می رسید. او از فولاد خوزستان به سایپا پیوست و یک فصل را در این تیم گذراند و سپس به تیم ذوب آهن اضافه شد و در کسب نتایج خوب چند ساله گذشته ذوب آهن نقش مهمی را ایفا کرد. او با ذوب آهن علاوه بر حضور در بازی های آسیایی موفق شد قهرمان جام حذفی شود که او هم در فینال مقابل نفت تهران زننده گل سوم تیمش بود. در طول این مدت او موفق شده ۲۶ گل برای تیم هایش ثمر برساند که اکثریت آن ها مربوط به دوران حضور او در ذوب آهن می باشد. آماری که البته برای یک مهاجم هدف چندان خوب به نظر نمی آید.

همسر کاوه رضایی بیوگرافی کاوه رضایی بازیکن جدید استقلال تهران اینستاگرام کاوه رضایی اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها) Kaveh Rezaei

عکس اینستاگرام کاوه رضایی

در طول روز ها و هفته های گذشته خبر های متفاوتی از حضور این بازیکن در دوتیم استقلال و پرسپولیس شنیده می شد ولی حضور این بازیکن در قطر و اخباری مبنی بر پیوستنش به باشگاه الخریطیات همه چیز را در هاله ای از ابهام فرو برده بود. دو تیم استقلال و پرسپولیس نیز با توجه به نیاز مبرمی که در خط آتش خود به مهاجم داشتند اوضاع این مهاجم را زیر نظر گرفته بودند. پرسپولیس که با جدایی طارمی آقای گل فصل قبل را دیگر در اختیار ندارد و استقلالی که با قرادادن آرش برهانی و پروپجیج در لیست مازاد به وجود یک گلزن در تیمش نیاز داشت. در نهایت حضور این بازیکن به همراه مدیر برنامه هایش در باشگاه پرسپولیس به تمامی گمانه زنی ها خاتمه داد و این بازیکن به بمب دیگر پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تبدیل شد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. هوادار کاوه ام می گوید

    اون عکس کاوه تکذیب است و خودش نیست