وحشی‌ترین شرور مسلح تهران زانو زد

0

فردی که پس از یک فقره قتل در استان قم به مدت ۹ سال از دست ماموران متواری بود، در نهایت در یک جنگ تن به تن با رئیس کلانتری مغلوب شد.

باشگاه خبرنگاران؛ روز گذشته یک قاتل فراری در یک تعقیب و گریز پلیسی و در یک درگیری تن به تن با رئیس کلانتری دستگیر شد.

محسن.ع معروف به محسن رنگی که از اراذل و اوباش به نام جنوب غرب و جنوب تهران است و به اتهام قتل در استان قم، تهیه و توزیع شیشه، آزار دختران و آدم ربایی، حدود ۹ سال در استان ها و شهرستان ‌های ایران از دست پلیس فراری بوده، چند روز پیش با شلیک گلوله حضورش مجددش را در منطقه یافت‌آباد اعلام کرد.

این شرور خطرناک در چند روز پیش در جلوی درب مسجد یکی از دوستان قدیمی‌اش را به دلیل خصومت شخصی با شلیک تیر مجروح ساخت و متواری شد.

به دنبال این موضوع کلانتری یافت‌آباد عزمش را جزم کرد تا این قاتل فراری و خطرناک را دستگیر کند.

ماموران در بررسی بیشتر از این متهم دریافتند که اوایل امسال نیز ماموران مبارزه با مواد مخدر ناجا از مخفیگاه محسن رنگی یک لابراتور شیشه به همراه بیش از ۶ کیلوگرم شیشه کشف و ضبط کردند ولی متاسفانه موفق به دستگیر محسن رنگی نشده‌ بودند و متهم از دستانشان گریخته بود.

مامورات تجسس و اطلاعات کلانتری یافت‌آباد در حین رصد و ردیابی متهم بودند که عصر روز گذشته از یک تیراندازی دیگر در خیابان معلم مطلع شدند و سریعا خود را جهت بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

این بار به دلیل حساسیت موضوع سرگرد سینکایی رئیس کلانتری شخصا در عملیات حضور پیدا کرد و سپس با حضور در صحنه تیراندازی جوانی ۲۲ ساله را به نام احسان که به دلیل جراحت چاقو در صورت، سر و دستانش در خون غلط می‌زد، مشاهده کرد و سریعا مصدوم را با همکاری عوامل اورژانس را به بیمارستان منتقل شد.

پسر مجروح در حالی که خونریزی‌اش قطع نمی‌شد، پرده از جنایت دیگر محسن رنگی برداشت و به ماموران بیان داشت که محسن رنگی از چند سال پیش از من کینه داشته و امروز پس از مدت‌ها ناپدید شدنش بازگشت و انتقامش را از من گرفت.

در حالی که رئیس کلانتری می‌دانست که محسن رنگی برای اطلاع از وضعیت مصدوم به بیمارستان سر می‌زند، درون خودرو جلوی درب بیمارستان به کمین متهم نشست و پس از چند ساعت انتظار، بالاخره سر و کله متهم پیدا شد.

متهم به محض اطلاع و از حضور پلیس در اطراف بیمارستان با یک دستگاه خودرو پژو پرشیا صفر که هنوز پلاک نشده بود اقدام به فرار کرد و با سرعت بسیار زیادی وارد اتوبان خلیج شد.

متهم که در حین فرار به تعداد زیادی خودرو‌های شهروندان آسیب رسانده بود، با اجرای طرح مها به بن بست رسید و مجبور شد تا خودرویش را رها کرده و با پای پیاده اقدام به فرار کند.

محسن رنگی که تنها رئیس کلانتری را در پشت سرش می‌دید برای رهایی و کمتر شدن جرمش اسلحه کمری‌اش را به همراه تلفن همراه به رودخانه کن انداخت و به فرار خود ادامه داد.

در نهایت این قاتل فراری که از وحشی ترین شرور‌های جنوب و جنوب غرب به حساب می‌آمد وارد یک کارگاه متروکه شد و با کشیدن سلاح سرد آماده درگیری با رئیس کلانتری گردید.

در همین حین رئیس کلانتری که پشت به پشت متهم وارد کارگاه شده بود، با رویارویی با محسن رنگی در یک جنگ تن به تن البته نابرار توانست متهم مسلح را با دست خالی زمینگیر کرده و دستگیر کند.

محسن رنگی که برای بازجویی و تحقیقات فنی و پلیسی به کلانتری انتقال داده شده بود در پاسخ به اینکه تا الان چه تعداد از هموطنان را با تیغ تیز خود مجروح کرده‌ای؟ به خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران گفت: تعداد زیادی را با چاقو مصدوم و مجروح کرده‌ام، ولی تمامی کسانی که با چاقو زدم حقشان بوده است.

این فرد که جرم خود را سبک می‌شمرد، با اعتماد به نفس کامل از آزادیش در چند روز آینده خبر می‌داد.

سرگرد سینکایی رئیس کلانتری یافت‌آّباد به خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران؛ گفت: متهم با دستور دادستان مدت ۳ روز در اختیار ماموران تجسس کلانتری است و تا حال حاضر نیز بیش از ۷ شاکی این پرونده شناسایی و جهت شکایت به کلانتری دعوت شده‌اند.

گفتنی است به دلیل حساسیت موضوع و جرائم متعدد این شرور و قاتل فراری، چنانچه در جنوب و جنوب غرب  تهران از شهروندی زورگیری شده و یا مورد ضرب و شتم قرار گرفته است، تقاضا می‌شود برای شناسایی متهم  به کلانتری یافت‌آباد مراجعه کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ