خانه / سیاسی / پروانه سلحشوری نماینده تهران در مجلس + سوابق

پروانه سلحشوری نماینده تهران در مجلس + سوابق

پروانه سلحشوری متولد ۱۳۴۳ در مسجد سلیمان و مدرس دانشگاه آزاد تهران است.

البته که این بانو برای انتخابات نه از محل تولدش که از تهران کاندیدا شده است. پروانه سلحشوری همسر برات قبادیان از اساتید دانشگاه تربیت مدرس است.

همسر پروانه سلحشوری نماینده تهران در مجلس سوابق نمایندگان مجلس سوابق پروانه سلحشوری سوابق برات قبادیان اصلاح طلبان چه کسانی هستند

برات قبادیان در حوزه انتخابیه اهواز کاندیدا شدند که صلاحیت وی مورد تایید شورای نگهبان قرار نگرفت .

نام سلحشوری در لیست سی نفره ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت آمده است؛

پروانه سلحشوری، دکترای جامعه‌شناسی و استاد دانشگاه آزاد اسلامی است. او همچنین عضو کار گروه زنان روستایی، عشایر و مناطق محروم معاونت زنان ریاست جمهور نیز هست.

همسر پروانه سلحشوری نماینده تهران در مجلس سوابق نمایندگان مجلس سوابق پروانه سلحشوری سوابق برات قبادیان اصلاح طلبان چه کسانی هستند

خلاصه فعالیتها:
– دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد جامعه شناسی
– دارای مدرک دکترای جامعه شناسی در حوزه توانمندسازی زنان
– مدرس دانشگاه

همسر پروانه سلحشوری نماینده تهران در مجلس سوابق نمایندگان مجلس سوابق پروانه سلحشوری سوابق برات قبادیان اصلاح طلبان چه کسانی هستند

پروانه سلحشوری با تکذیب نسبت فامیلی خود با فرج الله سلحشور از انتشار اشتباه فامیل خود در لیست اولیه اصلاح‌طلبان سخن گفت و اعلام کرد: متاسفانه در لیست ابتدایی ائتلاف اصلاح‌طلبان نام فامیل من سلحشور درج شد که با انتشار سریع لیست در خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و شبکه‌های مجازی امکان تصحیح سریع آن فراهم نشد.
سلحشوری با بیان اینکه چندین بار مورد این سوال قرار گرفته‌ام که آیا با آقای فرج الله سلحشور، کارگردان نسبتی دارم گفت: باید بگویم با ایشان هیچ نسبت و آشنایی ندارم، به غیر از آنکه منتقد دیدگاه هنری ایشان هستم.
این کاندیدای اصلاح‌طلب در ادامه درخصوص اعلام حمایت برخی از هنرمندان از لیست اصلاح‌طلبان در انتخابات گفت: هنرمندان ما در سال‌های اخیر نشان داده‌اند علاوه بر تلاشی که در اعتلای فرهنگ و هنر این کشور دارند، با راه اندازی کمپین‌هایی در حمایت از محیط زیست، صرفه جویی آب، کمک به رهایی محکومان به قصاص با جلب رضایت شاکیان، در مواقع حساس سیاسی کشور همچون انتخابات نیز نقش آگاهی بخشی خود را برای جامعه با روشنگری ایفا کرده‌اند.
سلحشوری گفت: هنرمندان کشور ما انسان‌های فرهیخته و صاحب فکری هستند که باید قدردان آن‌ها و دغدغه‌های آن‌ها برای آینده کشوربود.

استدلال عجیب پروانه سلحشوری در دفاع از سلطانی‌فر

نماینده مردم تهران گفت: یکی از دوستان بنده به من گفت به خاطر خدمات آقای سلطانی‌فر در استانداری گیلان نذر کرده‌ام به هر زیارتی که می‌روم دو رکعت نماز برای ایشان بخوانم، آیا این برای شما(نمایندگان) کافی نیست؟

وی ادامه داد: سازمان میراث فرهنگی امسال بهترین دستگاه اجرایی شناخته شد و دلیلش مدیریت سلطانی‌فر بود.

سلحشوری افزود: قرار است وزارت ورزش و جوانان را به فرد توانمندی بسپاریم و دوستانی که می‌گویند مدرک ورزشی، مگر وزیر ورزش دکترای ورزش نداشت پس چرا جابه‌جا شد. سلطانی‌فر مرد عرصه عمل است و  اعلام کرده به ورزش بانوان توجه می‌کند.

نماینده مردم تهران خاطرنشان کرد: اگر سیاسیون دنیا را به جنگ می‌کشانند ورزشکاران دنیا را به سمت صلح می‌برند و ما نباید کشور را از یک مدیر لایق محروم کنیم.

یک نظر ثبت شده

  1. با عرض سلام خدمت شما خانم سلحشوری شما فرمودید کاش میشد من هم بازی فوتبال ایران را در ورزشگاه ببینم سوال من اینه اگر این حرف را یک خانم معمولی بزند اشکالی نداره اما شما نماینده مجلس شدید که کاری کنید که این امر تحقق پیدا کند …

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*