خانه / جالب و خواندنی / ازدواج دو مجری همجنس باز شبکه من و تو (Manoto) + تصاویر لو رفته

ازدواج دو مجری همجنس باز شبکه من و تو (Manoto) + تصاویر لو رفته

چندی پیش اخباری در خصوص گرایش عوامل و مسئولان شبکه من وتو به همجنس گرایی در وبلاگ شخصی یکی از عوامل شبکه من وتو به نام رها اعتمادی منتشر گردید.

فیلم همجنس بازی عکس همجنس بازی عکس لو رفته بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی رها اعتمادی بیوگرافی امید خلیلی

که همین امر موجی از اعتراضات بینندگان شبکه را به همراه داشت. مسئولان شبکه من وتو به دلیل این اتفاق مدتی رها اعتمادی را که به دلیل مشکلات خود با عوامل شبکه دست به این افشا گری زده بود را از کار معلق کردند اما این پایان کار نبوده و این امر نتوانست موج اعتراضات بینندگان شبکه را خاموش کند.

پس از این اتفاق، رها اعتمادی جلوی دوربین آمده و اعلام کرد عقاید شخصی هر کسی به خودش ارتباط دارد و این موضوعی نیست که بخواهد اینقدر هیاهو به پا کند.

فیلم همجنس بازی عکس همجنس بازی عکس لو رفته بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی رها اعتمادی بیوگرافی امید خلیلی

پس از صحبت های رها اعتمادی شائبه همجنس گرایی عوامل شبکه من وتو به واقعیت تبدیل شد و همین امر موجب ریزش قابل توجه مخاطبان شبکه گردید
این ماجرا تا حدودی کمرنگ شده بود تا اینکه چند روز پیش پیامی در صفحه فیس بوک شخصی امید خلیلی با این مضمون منتشر گردید:” درود بر شما دوستان عزیزم به راستی نمیدونم چگونه خوشحالیم رو بازگو کنم، بایدبه شما دوستان یه خبری رو بدم من و … تونستیم تولندن به صورت قانونی با هم ازدواج کنیم.تبریک رها اعتمادی به این زوج همجنسگرا هر گونه ابهام را از این ماجرا برداشت و شائبه این ازدواج را به واقعیت تبدیل کرد.

فیلم همجنس بازی عکس همجنس بازی عکس لو رفته بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی رها اعتمادی بیوگرافی امید خلیلی

شایان ذکر است امید خلیلی در وبلاگ شخصی خود نیز این پیام را قرارداده است .

مخاطبان شبکه من وتو باید در نظر داشته باشند که وقت خود را برای چه شبکه ای و با چه هدفی می گذارند و آیا با شنیدن این اخبار باز هم حاضر به تماشای شبکه ای مبتذل و انگلیسی هستند؟

در این پستی عکس از امید خلیلی مجری همجنس باز شبکه من و تو که به تازگی منتشر شده را مشاهده می کنید که با شریک جنسی هم جنسش روی تختخواب هستند.

مجری شبکه جم: بهتر است آقای خلیلی که از سوی مدیریت من و تو تحریک شده، قبل از هرگونه اراجیفی، نگاهی به سابقه اخلاقی و زندگی خود بیندازد. کسی که با افتخار عضویتش را در گروه همجنس بازان بریتانیا جار می زند، نمی تواند نقش خوبی در متهم کردن دیگران بازی کند!»

فیلم همجنس بازی عکس همجنس بازی عکس لو رفته بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی رها اعتمادی بیوگرافی امید خلیلی

به نقل از بولتن نیوز، در پی افشاگری امید خلیلی، مجری شبکه من و تو علیه سعید کریمیان، مدیر شبکه جم و تداوم اختلافات بین این دو شبکه ضدانقلاب این بار مدیر شبکه جم طی بیانیه ای امید خلیلی را فردی یاوه گو خواند.

سایت صهیونیستی آزادگی که توسط ضدانقلاب خارج نشین اداره می گردد در حمایت از سعید کریمیان، بیانیه وی را پوشش داد.

فیلم همجنس بازی عکس همجنس بازی عکس لو رفته بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی رها اعتمادی بیوگرافی امید خلیلی

مدیر شبکه جم در وبسایت شخصی خود امید خلیلی را فردی بیمار خواند و نوشت: «آدم هایی هستند بیمار و مریض که فکر می کنند با تخریب افکار عمومی می توانند کینه خود را پوشش دهند و به هدفشان برسند.»

فیلم همجنس بازی عکس همجنس بازی عکس لو رفته بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی رها اعتمادی بیوگرافی امید خلیلی

سعید کریمیان با کنایه به رقابت ناسالم دیگر رسانه ها با گروه جم، ضمن انتشار عکس خصوصی مجری شبکه من و تو، امید خلیلی را فردی همجنس باز معرفی کرد و در پایان چنین نوشت: «بهتر است آقای خلیلی که از سوی مدیریت من و تو تحریک شده است قبل از هرگونه اراجیفی نگاهی به سابقه اخلاقی و زندگی خود بیندازد. کسی که با افتخار عضویتش را در گروه همجنس بازان  بریتانیا جار می زند، نمی تواند نقش خوبی در متهم کردن دیگران بازی کند!»

 تصویر منتشر شده در وبسایت سعید کریمیان:

 

فیلم همجنس بازی عکس همجنس بازی عکس لو رفته بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی رها اعتمادی بیوگرافی امید خلیلی

در عکس بالا مشاهده می کنید که شریک جنسی امید خلیلی با دستش علامتی را نشان می دهد این علامت یکی از نماد های مهم شیطان پرستان است که نشان می دهد علاوه بر همجنس بازی احتمالا شیطان پرستی هم می کنند!!

 

فیلم همجنس بازی عکس همجنس بازی عکس لو رفته بیوگرافی سعید کریمیان بیوگرافی رها اعتمادی بیوگرافی امید خلیلی

گفتنی است مدتی پیش امید خلیلی به بهانه کارشکنی های سعید کریمیان در مورد پخش فرکانس شبکه من و تو در یاه ست افشاگری گسترده ای را علیه مدیر شبکه جم انجام داد و وی را فردی کلاهبردار و متجاوز دانست.

۴۰ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. خدایا توبه اینا مریضن

 2. من اصلا این شبکرو نگاه نمیکنم ولی‌ وقتی‌ این مطلب را خوندم حساس شدم و رفتم فیسبوک این آقارو چک کردم!!!!!با عرض معذرت هیچ کدوم از چیزایی‌ که شما نوشتین وجود نداشت!!!!!با مسائل سیاسی اصلا کاری ندارم ولی‌ فکر می‌کنم تهمت زدن گناه بزرگیه!!!!

 3. میشه یه نفر برای من توضیح بده تو این عکس این وسط چی سانسور شده؟

 4. واقعا که اینا آبرو هرچی.ایرانی که چه عرض کنم آبرو هرچی آدمه بردن الان از ایرانی بودنم دارم تاسف میخورم خوب مردیکه کسایی مثل حسین فهمیده نرفتن زیر.تانک که جنابعالی …

 5. تهمت زدن گناه کمی نیست.«وَ مَنْ یَکْسِبْ خَطیئَهً أَوْ إِثْمًا ثُمَّ یَرْمِ بِهِ بَریئًا فَقَدِ احْتَمَلَ بُهْتانًا وَ إِثْمًا مُبینًا»؛ «و کسی که خطا یا گناهی مرتکب شود، سپس بی گناهی را متهم سازد، بار بهتان و گناهِ آشکاری بر دوش گرفته است.»

 6. کلا ایرانی ها عادت دارن همدیگه روببوسن بغل کنن.منظورم مرداست. برای ا ونطرفی ها این چیزا عجیبه .عادته میفهمید عادته !

 7. اوه اوه.پس چرا مگه زن کمه تو بیریتانیااااا

 8. من از امید خیلی انرژی میگرفتم، با مدل حرف زدنش و حرکاتش خیلی حال میکردم، ولی افسوس، ای کاش همچین شخصیتی نداشت، از چشمم افتاد

  • ای واااااااااایییییییی نههههههههه چرااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   الان امید میره خودکشیییییییییییی
   چرا بهش خیانت کردیییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   ..
   ..
   ..
   ..
   خاک تو سرت باو

  • بابا اینا همش یه مشت چرنده چرا باوررررر میکنییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 9. دوست عزیز اگه منم بعد نوشتن این نظر همجنس باز نشم ,شما جز دروغ حرفی ندارین بزنید منم با دوستام دست تو گردن خیلی عکس گرفتیم یعنی همجنس بازیم؟ شما خودت با دوستت یجا نخوابیدی روی یه تخت؟اگه واقعا راست میگی از …. طلای بعضیا بگو یا از ….

 10. ….. این یه ذائقه ی شخصیه…راستی تو اون عکسی که رو رختخوابن علامتی که با دستش نشون داده یه ژست عکسه تو علامت شیطان پرستی انگشت شصتم میاد بالا… چرا بدون آگاهی حرف می زنبن و دیگرانو محکوم می کنین؟ افسوس!!!…

 11. یعنی واقعا…. شورشو در آوردن یکم این مغز شما رو بکار بندازین چرا این چرت و پرتا رو باور میکنین آخه امید خلیلی همچینآدمی نیست خیلی بهتر از من و شماست بابا شما برید خودتون و درست کنید

 12. من که به شبکه بی اعتماد شدم

 13. ترخدا این حرفارو نزنین بیچاره امید.
  امکان نداره،باور نمی کنم.
  …..

 14. آقای رها اعتمادی خودش اعتراف میکنه که من همجنس بازم.

 15. ……….
  سلام خدمت تمامی دوستان امیدوارم هر کجا هستید شاداب و تن درست باشین
  طبق تحقیقاتی که من انجام دادم این مطلب یک شایعه میباشد
  پس بهتر است برای هر کدوممون قبل از هر حرکتی یک پرسو جو انجام شود
  بر حسب مثال هم که این حرفاها درست باشه
  به نظر من ما همگی باید خودمون رو کنترول کنیم در هر چیزی چون داریم خودمونو زیر سوال میبریم…….
  ولی در کل در مفهومش که بیندیشیم میبینیم عامل وسوسه هست خود عمل هست و در نهایت خود عمل و اختیار انجام اون کار رو خودمون داریم.
  ی چیز جالب رفتم تو صفحه ی رها اعتمادی بر طبق حرفاشون اینو رد کردن اما مطلب خیلی جالبی گفتن ما اصلا به این مطالبی انتشار شده میخندیم
  ودر نهایت این خودمونیم که داریم خودمونو نابود میکنیم
  امیدوارم قدری دوستان در هر عمل اندیشیده تر و سنجیده تر عمل کنن
  ……….

 16. روانی هابااین ریشو پشمتون خجالت بکشید حالموبهم زدید باازاین چه مرضی به جون ادماافتاده مگه زن قحطی زده پس فطرتا ارزوخوشبختی هم واسه هم میکنن احمق ها چندشاحداقل ازقیافه مردونه که دربیاین ابروهرجایک مردبردین

 17. کا فر همه را به کیش خود پندارد با این تهمتها به هیچ جا نمیرسید

 18. هرکی هرکاری دوست داره کنه به کسی چه

 19. لطفا شعر نبافین.

 20. اینایی که میگن شایعس یه مدرک درست و حسابی بیارن مقاله این همه سند آورده …شبکه من و تو خودش ترویج دهنده همجنسبازی این چیزیه که خودم دیدم …دوستان حواستون به برنامه هایی که میبینید باشه

  • کی دیدی؟؟
   بگو ماهم بریم از اینترنت دانلود کنیم ببینیم…

  • اولا همجنس بازی نه دوست عزیز، همجنسگرایی. ثانیا، هر آدمی که ذره ای از این مسئله اطلاع داشته باشه می دونه همجنسگرایی انتخابی نیست که بشه ترویجش داد. می گی نه، برو به همجنسای خودت نگاه کن. حس خاصی بهت دست می ده؟ نه! برای اونا هم همینجوره. جنس مخالف اصلا هیچ جاذبه ای براشون نداره. چیزی که بعضیا سعی می کنن ترویجش بدن تنفر کورکورانه از همجنسگرایان هست.

 21. همش دروغ باور نکنین مگه شما و دوستتون تا حالا هیج جا با هم سلفی نگرفتین و یا تو یه تخت نخوابیدین دروغ هزیز همش دروغ
  من که اصلا اعتمادمو به این شبکه از دست نمی دم پشت ادما حرغ دروغ نزنین

 22. واالله دو دفعه ما پنج تا پسر با هم رفتیم شمال و کنار هم نیز خوابیدیم و هیچ بلایی سر هم نیاوردیم ! هر کی که بغل رفیقش بخوابه که باهاش نمیخواد کاری بکنه .
  ضمنا تا آنجایی که من میدانم اون علامتی که با دست نشان میده ربطی به شیطان نداره . مربوط به سبک موسیقی راک هستش .

 23. دیگه کارمون ب کجاها رسیده ک داریم واسه دیگران شایعه دریت مبکنیم

 24. من کاری به این عکساواین موضوع ندارم قبلاعاشق شبکه منوتووجم بودم اصلاکسی جرئت نداشت جلومن ازماهواره واین شبکه هابدبگه ولی خودم دوسه مرتبه دروغشون واسم اثبات شدیه بارازسالی تاک یه دروغ خیلی بزرگ شنیدم که کلااین دروغاباعث شدمنوتویی که یه زمانی واقعاعاشق تمام برنامه هاش مث سالی تاک وبفرماییدشام واستیجش بودم ازچشمم بیوفته چون فهمیدم هدفش سرگرم کردن نیس خیلی هدفای دیگه هم داره که رومنم خیلی تاثیرگذاشته بوددرصورتی که خودم همش انکارمیکردم ومیگفتم اصلاماهواره تاثیربدی نداره الانم خداروشکرماهواره قطع شده

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*