خانه / آخرین اخبار / سریال جنجالی در حاشیه مهران مدیری باعث مرگ یک انسان شد

سریال جنجالی در حاشیه مهران مدیری باعث مرگ یک انسان شد

اعتراض پزشکان به پخش سریال «درحاشیه» به کارگردانی مهران مدیری هنوز تمام نشده، رئیس کانون وکلا هم به مخالفان این سریال پیوسته است.

این اعتراضات اما شکل رسمی ماجراست، از چند روز گذشته در فضای مجازی و گروه های وایبری هم متن هایی منتشر می شود که هدف از انتشار آن ها مخالفت با پخش سریال درحاشیه و اثبات این نکته است که آخرین ساخته مهران مدیری باعث بی اعتمادی مخاطبان به جامعه پزشکی شده است.

در یکی از این متن ها ماجرای مرد میان سالی روایت شده که به بیمارستان مراجعه کرده، اما با توجه به تجربه ای که از تماشای سریال در حاشیه داشته راضی به بستری شدن نشده است. این روایت ها که بیشتر شایعه به نظر می رسند، موج دوم مخالفت با سریالی هستند که رویکرد آن طنز است.

یکی از متن هایی که در گروه های وایبری و خطاب به مهران مدیری دست به دست می شود، از این قرار است:

«آقای مدیری میدونی دایسکشن آئورت چیه؟ میدونی این اتفاق میتونه تنها بصورت یک دل درد ساده بروز کنه؟ می خوام یه داستان واست تعریف کنم، چند روز پیش یه آقا به سن و سال شما با پای خودش اومد اورژانس گفت دلم از دو ساعت پیش درد میکنه سرتونو درد نیارم آخرش همکارای ما به این نتیجه رسیدن که دایسکشن شریان آئورته و بیمار باید سریعا به یه بیمارستان قلب منتقل بشه شایدم عمل…

به همه مراکز قلب تهران اطلاع داده شد ولی… ولی بیمار با رضایت شخصی اورژانس رو ترک کرد مبادا که سر کیسه اش کنیم، میگفت خودم تو در حاشیه دیدم!!! سه ساعت بعد به حالت شوک با آمبولانس اومد و هیچوقت دیگه اورژانس رو ترک نکرد، اون آقا هم سن و سال شما بود آقای مدیری و جرمش تماشای سریال شما…»

چند نمونه از جک های واس ماس:

تبلیغات ماست به زودی . . .
.
.
.
.
این ماست واس ماس
یعنی ساختش از ماس
شیرش هم از گاو ماس
کارخونش هم از بابایی ماس
نوش جون شماو ماس
ماست واس ماس

رفتم حمام اول
اول برق قطع شد,چند دقیقه بعد اب قطع شد
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بعد شنیدم بابام داره داد میزنه:این ملک واس ماااااااااااااآس
هر کاری توش می کنیم چون مــــــاس ماآآآآآآآس

۸ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. این مرد اون مرد بازی جدیده؟؟؟؟؟پزشکان عزیز به حول وولا افتادن!کسی هم بالاخره پیداشد که پشت صحنه ی بیمارستانها وپزشکان رو به زبون بیاره.وگرنه مردم ما همشون میدونن که اطرافشون چی میگذره فقط چنفر شجاعت ابرازشو پیدامیکنن.
  اینهمه فیلم ازپشت پرده ی فوتبال ساخته میشه یکبار هم نوک پیکان سمت صنف پزشک بره چی میشه؟؟
  عوض این بیانیه ها اعمالتونو درست کنید.

 2. خخخخخخخخخخخخخخخخخ این دیگه چی بود؟

 3. خوب کردن گفتن راست میگن دیگه فقط به فکر پولید نسخه های انچنانی می نویسید نمیگید اقا یا خانوم شما می تونید این داروها رو بخرید یا براتون جایگزین بنویسم هزار تا از این دکترهای پول پرست خدانشناس رو دیدم اقای مدیری ممنونم از سریال زیباتون و از شجاعتتون که به فکر مردم هستید.

 4. مردم ما احتیاج به دیدن یه فیلم طنز ندارن تا ببینن تو جامعه شون چی میگذره اگه تو تاکسی یا مترو یا هر جای دیگه کمی گوشاتونو تیز کنید میبینید مردم چه حالی دارن از دست شما و امثال شما

 5. من ۸ساله اسیر شمادکترای … هستم خدا ازتون نگذره فقط ب پول فکرمیکنید دیگه هیچی ندآرم ب شماهآبدم .آقای مدیری ازت متشکرم انگار دردمنو فهمیدی

 6. ایول آقای مهران مدیری. خسته نباشی
  بالاخره یکی پیدا شد که در قالب ظنز واقعیت جامعه پزشک سالارو نشون بده. پزشکام حق دارن بدشون بیاد آخه از روزی که نتیجه کنکورشون اومده فقط تعریف شنیدن.

 7. دروغه همش.خونه یه آدمم بندازین گردن آقای مدیری بیچاره.برید خودتونو درست کنید.اگه دکتر باشین واقعا مردم بهتون اعتماد میکنن.چطور هیچ واکنشی به مرگ نه تا نوزاد نشون نمیدین تو یه بیمارستان؟؟؟؟؟؟چیه بهتون برخورده؟حرف حق تلخه؟

 8. اقاجان چی میگید به مردم بیچاره شما ها فقط به فکر پوللید یه عمل ساده رو شست میلون میگیرید تازه اون اقا هم که مرد شاید اینقدر نسخه زیاد بوووده پول نداشته ترجیح داده بمیره ‌حالا همش این حرف های مفت رپ بزنید ولی ما مردم میدونیم چی به چیه ما هم اورانسی شدبم ماهم عمل داشتیم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*