همنشینان بهایی فائزه هاشمی چه کسانی بودند؟ +عکس

2
سابقه اهانت به ائمه علیهم السلام در میان بهائیان همان جشن ها و پایکوبی‌های آنان به پیروی از قره العین در کربلای معلی و در ایام عزاداری حضرت سید الشهدا است. این سابقه‌ی ننگین در ذهن شیعیان هرگز پاک شدنی نیست. سابقه‌ی دیگر در توهین به مقدسات شیعی را خود بهاءالله در دست دارد. آن جا که وجود مقدس امام زمان علیه السلام را موهوم خواند و نواب اربعه را افرادی گمراه معرفی کرد که بحث امام زمان و غیبت آن بزرگوار را به راه انداختند…

فرزند ارشد بهاءالله میزبان فائزه!

به گزارش میزان،”فائزه هاشمی “دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام” با فریبا کمال‌آبادی، از سرکردگان زندانی فرقه انگلیسی ساخته بهائیت که به تازگی به مرخصی آمده است، دیدار کرد.” این جمله بخشی از خبری بود که عصر پنج شنبه منتشر شد و اصحاب رسانه را شوکه کرد. جزئیات این نشست صمیمی(!) تاکنون منتشر نشده و میزان پوشش این خبر در رسانه ها به جمله مذکور و عکس فائزه هاشمی همراه با رفقای بهایی جاسوسش آن هم ذیل عکس عباس افندی (عباس افندی فرزند ارشد بهاءالله -بنیانگذار فرقه ضاله بهائیت- که به نام عبدالبهاء شناخته شده‌است،  او در فاصلۀ سال‌های ۱۹۲۱-۱۸۹۲ مسئولیّت ادارۀ فرقه ضاله بهائی را برعهده داشت) ختم می شود.

میرزا حسینعلی نوری بهاءالله فرقه ضاله بهائیت سوابق فائزه هاشمی دختران هاشمی رفسنجانی خانواده هاشمی رفسنجانی بیوگرافی فریبا کمال آبادی بیوگرافی فائزه هاشمی بیوگرافی فائزه رفسنجانی بیوگرافی عباس افندی بهائیان چه کسانی هستند
همنشین های نجس فائزه هاشمی چه کسانی هستند؟
فریبا کمال‌آبادی از سرکردگان فرقه ضاله موسوم به بهایی‌های ایران متولد ۲۲ شهریور ۱۳۴۱ در تهران است،سازمان کار این فرقه انگلیسی ساخته در سرزمین های اشغالی بنا شده است .
جاسوسی بهاییان برای اسرائیل موضوع جدیدی نیست. موقعیت «بیت‌العدل» یعنی تشکیلات راهبری بهاییان دنیا در حیفا در واقع ماهیت واقعی فرقه بهائیت را نشان داده است. در نهایت نه‌تنها در ایران بلکه تشکیلات بهائیت در سراسر دنیا به عنوان تشکیلاتی در اختیار رژیم صهیونیستی شناخته می‌شود. در ایران نیز بارها جداشدگان از فرقه بهائیت درباره جاسوسی بهاییان برای رژیم صهیونیستی اظهارنظر کرده‌اند. جمع‌آوری اطلاعات در حوزه‌های مختلف و انتقال این اطلاعات به بیت‌العدل در حیفا یک تکلیف برای سرکرده های بهاییان در ایران است و از آن سو انتقال این اطلاعات به رژیم صهیونیستی از طریق بیت‌العدل نیز رویه ثابت در تعامل بهاییان با رژیم صهیونیستی است.
فریبا کمال‌آبادی که امروز فائزه هاشمی به دیدارش رفته در سال ۱۳۶۱ با «روح‌الله طایفی نصرآبادی» ازدواج کرد که حاصل این ازدواج سه فرزند به نا‌‌م‌های ورقا، الحان و ترانه است. وی از مدافعان سرسخت هم‌جنس‌گرایی است و سال ۹۰ در مجمعی در شیراز، طی سخنانی تمام قد از هم‌جنس‌بازان دفاع کرده است!

ید طولای رفاقت فائره با بهاییان!

فائزه رفسنجانی پیش تر در مصاحبه ای با روزنامه فیگارو می‌گوید: “زندان تجربه بسیار خوبی بود چرا که با زنان و مردان بزرگ ایرانی، بهائی‌ها، اعضای مجاهدین خلق، اصلاح‌طلبان و کسانی آشنا شدم که برای باورهایشان(!) مبارزه می‌کنند.” این جمله در حالی نقل می شود که بسیاری از اعضای رده‌ بالای فرقه ضاله بهائیت به دلیل جاسوسی،توهین و اقدام علیه تشیع ، توهین به امام زمان(عج)، فعالیت تبلیغی علیه نظام، راه‌اندازی و گسترش تشکیلات غیرقانونی، همکاری با رژیم غاصب و اشغالگر قدس، مشارکت در جمع‌آوری اسناد طبقه‌بندی شده و ارائه آن به بیگانگان با هدف بر هم زدن امنیت کشور، تبانی و اجماع با هدف بر هم زدن امنیت کشور، تبانی و اجماع با هدف اقدام علیه امنیت داخلی و خارجی ایران، مخدوش کردن چهره جمهوری اسلامی ایران و افساد فی‌الارض در زندان بسر می‌برند.

اما ارادت “فائزه هاشمی” به بهاییان به همینجا ختم نمی شود، وی  ۲۰ فروردین ۹۲ در مصاحبه با روزنامه بهار از بهایی‌ها و مجاهدینی‌ها و منافقین به عنوان “دوستان دوران حبس” خود یاد کرده و گفته بود: “در میان هم‌بندی‌ها و دوستانم، بهایی‌ها، تعدادی از سازمان مجاهدین و … چند نفر لائیک و چپ بودند … بابا در ملاقات‌ گله‌های آن طرف را منتقل کرد که چرا به مجاهدین، منافقین نمی‌گویم یا چرا روابط خوبی مثلا با مجاهدین و بهائی‌ها دارم.” آنچه ذکر شد، گوشه‌ای از اظهار نظرهای فائره هاشمی است.

فائزه هاشمی همچنین پس از دیدار با یکی از رهبران بهائیت در ایران، در اظهاراتی عجیب با سایت ضدانقلاب ایران وایر می گوید: «رفتن من به زندان باعث شد با یکسری افراد در آنجا همبند شوم و آنها را از نزدیک بشناسم. ارتباط من با فریبا یا دیگران ارتباط دوستانه‌ای است… نگاه من به این موضوع  نگاه حقوق بشری است که آنها هم باید مثل شهروندان دیگر، از حقوق اولیه شهروندی برخوردار باشند که متاسفانه از کمترین حقوق برخوردار نیستند. نگاه من به موضوع بهایی‌ها موضوع حقوق‌بشر است و اینکه حالا من مسلمانم و آنها بهایی هستند یا اینکه اصلا کدام دین خوب است و کدام دین بد است، (فرقه ضاله بهائیت که انگلیسی ساخته است از چه زمانی دین محسوب شده است؟!!) این بحث‌ها نیست. موضوع حقوق بشر است و اینکه به هرحال یکسری اقشار در جامعه ما متاسفانه از حقوق اولیه‌شان برخوردار نیستند، از جمله بهایی‌ها و این خوب نیست.»

این اظهارات در حالی است که سابقه اهانت به ائمه علیهم السلام در میان بهائیان همان جشن ها و پایکوبی‌های آنان به پیروی از قره العین در کربلای معلی و در ایام عزاداری حضرت سید الشهدا است. این سابقه‌ی ننگین در ذهن شیعیان هرگز پاک شدنی نیست.

سابقه‌ی دیگر در توهین به مقدسات شیعی را خود بهاءالله در دست دارد. آن جا که وجود مقدس امام زمان علیه السلام را  موهوم خواند و نواب اربعه را افرادی گمراه معرفی کرد که بحث امام زمان و غیبت آن بزرگوار را به راه انداختند. البته وی در مقام توهین به علما و دانشمندان اسلامی نیز سابقه داشته و الفاظ زشت و ناپسندی را به دانشمندان شیعه سبت داده است. مثلا در موارد عدیده ای از کتاب ایقان ایشان را «همج رعاع» ـ حشراتی که به گرد سر حیوانات در گردشند ـ و «خراطین ارض» ـ کرم های زیر زمینی ـ می‌خواند. (از جمله ص ۶۷ و ۱۹۱) شیخ محمد باقر اصفهانی را که از علمای بزرگ عهد قاجار به شمار می‌آید، «ذئب» (گرگ) و میر محمد حسین امام جمعه اصفهان را «رقشا» (مار خوش خط و خال) خوانده است (قرن بدیع، ج ۲، ص ۳۰۵) او حتی پا را فراتر این نیز گذاشته و شیعیان را مشرک خوانده است.

ص ۱۴۰ مائده ج ۴ و نیز رحیق مختوم ص ۵۹۵ آمده است: «لعمرالله حزب شیعه از مشرکین از قلم اعلی در صحیفه حمرا مذکور و مسطور.» این رویه در اخلاف ایشان نیز ادامه داشته و همواره مقدسات اسلامی مورد توهین و تعرض قرار گرفته است. اما آن چه که بسیار قابل توجه است و بهائیت را با این شاخص می‌توان شناخت، داوطلبی همیشگی اینان برای شرکت در چنین اموری است.

گویا مأموریت تاریخی این گروه برای شکستن خطوط قرمز مسلمانان و عادی جلوه گر کردن توهین به مقدسات ایشان تمامی ندارد. در بررسی و تحلیل تاریخ اهانت‌ها و هتک حرمت‌هایی که از شیعیان و علمای شیعه، توسط رهبران بهایی و پیروان این فرقه انگلیسی ساخته به تبعیّت از ایشان شده است و جسارت‌هایی که به مقدّسات و مقام رفیع ائمه‌ی شیعه صلوات الله علیهم اجمعین روا داشته‌اند، به این نکته‌ی اساسی و کلیدی پی خواهیم برد که محور این اقدامات و رفتار شنیع، هجمه به اعتقاد شیعیان به وجود مقدّس امام زمان علیه السّلام است.

به نظر می رسد با توجه به اینکه فرقه دست ساز بهائیت وقیحانه ترین توهین و اقدامات را علیه مبانی شرع و دین اسلامی در طول تاریخ تاسیس داشته است تا کنون حتی در زمان پیش از انقلاب نیز کسی جرات این گونه حمایت از اعمال شنیع بهایت را نداشته است و این گونه سخن گفتن و دیدار با اعضای این فرقه ضاله که توهین به امام زمان (عج) را هم در کارنامه سیاه خود دارند در آستانه نیمه شعبان بسیار تامل برانگیز است.
منبع : خبرگزاری میزان
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
 1. نازنین می گوید

  کاملا قبوله که بهایی ها نجس و کافر و …. هستند
  چرا باید توی زندان، مسلمان و بهایی کنار هم باشند
  اگر دوستی بین شان ایجاد بشه تعجب داره؟
  اگر بعد زندان با هم دیدار کنند عجیبه؟
  قطعا کسانی که این کار رو کردند هم مسئولیت دارند، خواسته یا ناخواسته

 2. فایزه می گوید

  خوبه این بهانه ی حقوق بشر هم هست که امثال هاشمی و آمریکا بتونن ازش استفاده ببرن.کلا هر جا کم آوردین بگین حقوق بشر، اگه داد بزنین همه قبول می کنن لازم نیست عمل کنین!!!