جوان بودن مادر ۵۰ ساله برای پسرش دردسر ساز شد + تصاویر

0

گاهی چهره جوان و شک برانگیز یک مادر می تواند او را به جای نامزد پسرش هم جا بزند ، مثل زن ۵۰ ساله ای که هیچ کس نمی تواند باور کند مادر پسر جوانش است و اکثرا آنها نامزد هم تصور می شوند.

زن اندونزیایی راز جوان ماندن صورت داروی ضد پیری چگونه بعد از 30 سالگی جوان بمانیم جلوگیری از پیری اکسیر جوانی اخبار اندونزی

۵۰-Year-Old Mother Often Gets Confused with Her Sons’ Girlfriends

You Will Never Believe How Old This Indonesian Mother of Two Really Is

مادر ۵۰ ساله در کنار ۲ پسر و همسرش

دردسر جوانی بیش از حد مادر ۵۰ ساله برای پسرش

در نگاه اول به “پاسپا دیوی” زن ۵۰ ساله ی اهل جاکارتای اندونزی هرگز نمی توانید تصور کنید که سن واقعی او چقدر است ، چهره بسیار جوان و شاداب او خیلی ها را دچار اشتباه می کند.

خانم ” پاسپا” که مترجم و مادر ۲ پسر جوان و نوجوان است تولد ۵۰ سالگی خود را جشن گرفت به دلیل چهره ی ناهماهنگ با سن واقعی اش در اینستاگرام بسیار مشهور شد به خصوص بعد از زمانی که پسر بزرگ او عکس دونفره ای از خودش در کنار مادر جوان ۵۰ ساله اش منتشر کرد.

زن اندونزیایی راز جوان ماندن صورت داروی ضد پیری چگونه بعد از 30 سالگی جوان بمانیم جلوگیری از پیری اکسیر جوانی اخبار اندونزی

این زن مادر پسر جوان است یا نامزد او؟

کاربران هرگز تصور نمی کردند که این عکس مربوط به یک مادر و پسر باشد و همگی گفته بودند که شما با هم نامزد هستید و نهایتا ۳۰ سال سن دارید اما بعد از انکه پسرجوان سن و نسبت واقعی خودش را با زنی که کنارش نشسته اعلام کرد موج نظرات پراز تعجب و.. در صفحه ی شخصی او سرازیر شد.

زن ۵۰ ساله ی مشهور اندونزیایی می گوید:در حالیکه اکثر زنان برای حفظ جوانی و زیبایی خود به روش های مختلفی همچون جراحی های پلاستیک روی می اورند باید بگویم که جوانی من کاملا طبیعی است و این را از نسل های قبلی ام به ارث برده ام، البته سبک زندگی سالم و تغذیه طبیعی را نمی توانم ندید بگیرم.

منبع : نمناک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ