وضعیت قرمز؛ جدایی ۱۲ بازیکن و حضور ۸ بازیکن جدید در پرسپولیس/ کیا و کریمی دیگر نیستند

1

باشگاه پرسپولیس در فصل گذشته باشگاه پرسپولیس پر از هیاهو و بمب خبری بود. محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس وعده یک پرسپولیس فراکهکشانی داد و ستاره‌های اسم و رسم‌دار فوتبال را جذب کرد. آنقدر که همه تصور می‌کردند این تیم با فاصله قهرمان شود اما سرنوشت پرسپولیس کهکشانی خوب نبود و حتی فینال جام حذفی را هم در تهران به سپاهان واگذار کرد.

باشگاه پرسپولیس در این فصل اما رویه‌ای کاملا متفاوت اتخاذ کرده است. مسئولان باشگاه پرسپولیس به جای جذب ستاره‌ها به سراغ بازیکنان جوان و آینده‌دار رفته‌اند. ضمن اینکه در این فصل برخلاف فصل گذشته، این سرمربی تیم بود که بازیکنان مورد نظرش را انتخاب کرد و اینگونه نبود که ابتدا ستاره‌ها به پرسپولیس بیایند و بعد به دنبال سرمربی برای‌شان بگردند!

پرسپولیس در این فصل روش منطقی و اصولی را در تیم بستن برگزیده اما این بار بمب خبری پرسپولیس خود محمد رویانیان است. مدیرعاملی که یک‌باره تصمیم به برکناری‌اش گرفتند!

وضعیت پرسپولیس را در فصل نقل و انتقالات بررسی کرده‌ایم؛

بازیکنان جدا شده (خروجی) از پرسپولیس:

محمد قاضی، عادل کلاه کج، امیرحسین فشنگچی، سعید قدمی، روح‌الله سیف‌الهی، افشین اسماعیل‌زاده، مهرزاد معدنچی، میثم نقی‌زاده، ولادتکو و مارکو پروویچ، مهدی مهدوی‌کیا (این بازیکن از فوتبال خداحافظی کرد) و علی کریمی ۱۲ بازیکنی بودند که از جمع سرخپوشان جدا شدند.

نامشخص:

 کریم انصاری‌فرد مهاجم پرسپولیس نیز وضعیتش برای حضور در پرسپولیس نامشخص است.

بازیکنان جذب شده (ورودی) به پرسپولیس:

میثم حسینی، امید عالیشاه، مهرداد کفشگری، سید مهدی سید صالحی، محمد عباس‌زاده و یونس شاکری ۶ بازیکن جدید سرخپوشان هستند.

بازیکنان جذب شده احتمالی:

قاسم حدادی‌فر و پیام صادقیان از ذوب‌آهن به احتمال زیاد به پرسپولیس می‌آیند.

سرمربی: علی دایی

علی دایی در این فصل به تیم پرسپولیس بازگشته است تا شاید بتواند سرخپوشان را در لیگ برتر به قهرمانی و موفقیت برساند. آن هم بعد از اینکه دو فصل هواداران از روی سکو نام این مربی را صدا می‌زدند.

پرسپولیس علی دایی نسبت به فصل گذشته جوان‌تر شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. pouya می گوید

    nabashan pesar khalam ke hast