توضیح مبینا نصیری (مجری) درباره جنجال کلمه “جیگر” + فیلم سوتی

7
مبینا نصیری که پیشتر در یک برنامه زنده خطاب به مجری مرد مقابلش در خصوص یکی از پیامکهای مردم ابتدا سکوت و وقتی با اصرار این مجری مواجه شد به او گفت : نوشته اند جگر! که این دیالوگ حواشی فراوانی به دنبال داشت نوشت:مدت هاست حرفی نزدم و سکوت کردم…. اما ظاهرا از این سکوت ره به جایی نتوان برد…حرف ها زده شد… کنایه ها شنیدم…. حتی از برخی همکاران همیشه حق به جانب که اتفاقا تلویزیون رو ملک پدری شون می دونن تهمت ها و توهین هایی شنیدم که دلم که نه وجودم رو زخمی کرد.

همسر مبینا نصیری سوتی مجری سوتی تلویزیون بیوگرافی مبینا نصیری mobina nasiriدو سال پیش حوالی مهر در دومین روز از حضورم در برنامه امروز هنوز تموم نشده حاضر شدم..نویسنده مطلبی به من داد برای خوندن که اتفاقا پیامک بیننده های برنامه هم نبود و حاصل تراوشات ذهنی نویسنده برنامه بود..در پایان یک جمله، کلمه ای نوشته شده بود و قرار بود که من بدون گفتن عبارت دقیق با اون کلمه شوخی کنم و البته اشاره ای هم به شخصیت عروسکی کلاه قرمزی داشت..همکار بنده اما بدون اطلاع از سناریو و در حالیکه اصلا حق دخالت در ایتم من رو نداشت چیزهایی گفت و من برای اینکه بهشون بگم دست بردار و بذار کارم رو انجام بدم ناچار شدم غیر مستقیم اشاره کنم بلکه ایشون از دخالت در کار من منصرف بشه… .کامران نجف زاده و خبر بیست و سی اما علیرغم انتظاری که میرفت غیرحرفه ای عمل کردند و بدون اطمینان از واقعیت ماجرا به انچه روی انتن دیده بودند بسنده کردند و با سالها ابروی کاری من بازی کردند و موجبات توهین های سرشاری رو به من فراهم کردند.

فردای اون روز مدیر شبکه نویسنده رو اخراج کرد و من دو سال تمام خونه نشین شدم…البته هستند کسانی که حرفهایی بسیار تندتر و اشتباهاتی بسیار زشت تر انجام دادند اما از اونجاییکه من نه پدرم فلانیه و نه عموم بهمانی رها شدم و اونها اما در کمال ارامش به کارشون ادامه میدن.. ..من مبینا نصیری هستم..مجری که تنها و بدون کمک احدی دونه دونه پله های گویندگی و اجرا رو بالا اومدم و از اجرای ایتم بسیار کوچیکی در رادیو صدای اشنا کارم رو شروع کردم..بارها برای رادیو تست فرستادم اما حتی صدام شنیده نشد..با زحمت و استخون خورد کردن تازه داشتم پا میگرفتم که به لطف دوستان سالها به عقب پرت شدم…. .

همسر مبینا نصیری سوتی مجری سوتی تلویزیون بیوگرافی مبینا نصیری mobina nasiriمن مبینا نصیری هستم،… دختری که نه به کسی باج داد و نه التماس کرد..پشت صحنه ای ندارم و ایمان دارم خداوند بهترین روزی دهنده هاست…من هر شب انتن زنده تلویزیونی ندارم….،من خانواده گردن کلفتی ندارم که اگر هر اتفاقی برام افتاد مثل خیلی ها ظرف یک هفته مشکلم رو حل کنند…. من دختر جانبازی هستم که نه دنبال بالا بردن درصد جانبازیش بود نه حتی دنبال نشونه و مدرکی ازش….من اینجا هستم در کنار شما و زیر سایه مرتضی علی….در انتها باید بگم ناظر پخش اون برنامه بلافاصله بعد از اون بخش به داخل استودیو امد و اون برگه گرفت و نه تنها دید که نوشته نویسنده بوده بلکه اون رو ضمیمه گزارشش کرد … تمامی همکاران من در داخل استودیو هم گواه این مدعا و شاهد این ماجرا هستند…، دوستانی هم که تمایل دارند از صحت این ماجرا با خبر بشند با حراست تلویزیون تماس بگیرند….

مبینا نصیری  مجری جوان و با استعداد صدا و سیما متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۸ در شهر تهران می باشد .

او که از زمان کودکی به این حرفه علاقمند بود نخست توسط صدا و از طریق رادیو با مردم هم صحبت شد. سالهای فعالیت در رادیو با موفقیت سپری شد تا جاییکه عنوان بهترین گویندگی (آنونس) در جشنواره رادیو جوان را از آن خود کرد .

مبینا نصیری کار خود را از گویندگی در رادیو جوان و برنامه صدای آشنا شروع کرد و از همین طریق فرصت اجرا در تلوزیون و برنامه آفتابگردون شبکه دو را پیدا کرد و اولین کار تصویری کارنامه هنری وی شد ، در پی آن برنامه های زیتون و جوانی شبکه جام جم ، برنامه صعود و مکتب خانه غیرانتفاعی شبکه آموزش ، سیمای خانواده و صبح بخیر ایران ، سال تحویل ۹۳ ، امروز هنوز تموم نشده ، شبکه هر ایرانی ، ویژه برنامه های روز زن ، روز دختر و …. را در شبکه یک اجرا کرد .

مبینا نصیری مترجم زبان انگلیسی و مدرس دانشگاه است و به سفر ،‌عکاسی ، موسیقی ، نوازندگی پیانو ، نویسندگی ، ترجمه ، و همچنین آشپزی ، طراحی دکور و بخصوص اجرای زنده علاقه دارد   . وی هم اکنون اجرای برنامه اینجا ایران است از شبکه جهانی جام جم که چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته بر روی آنتن می رود را بر عهده دارد

 

 

خیلی جالب و خنده داره حتما ببینید مبینا نصیری در اجرای زنده تلوزیونی ، مهمان برنامه رو که ابراهیم شفیعی بازیگر خنده بازار هست رو اره معرفی میکنه تا بیاد روی صحنه و …. بهتره بقیش رو خودتون ببینید 🙂
[jwplayer mediaid=”79248″]
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 7 )
 1. حمید می گوید

  سلام اخه تو این مملکت مگه میشه اونم پخش زنده اینجوری حرف زد ادم که راست راست میره میگیرن

 2. آناهیتا می گوید

  چطور میشه تو برنامه زنده گفت جیگر؟! اینا رو کی استخدام می کنه واقعا؟!…..البته من با دیدن این ویدئو کاملا متوجه شدم که استخدام صدا و سیما بر چه اساسیه! به نظرم الان که متوجه شدم همین امشب میتونم به استخدام صدا و سما در بیام!

 3. حسن حسینی می گوید

  منکه میگم اگه اینجوری راحت حرف بزنن دیگه کسی نمیره دنبال برنامه های ماهواره ای.باید راحت باشه مجری تلوزیون وبی پرده و راحت حرفشو بزنه.غیر این باشه منه مخاطب اصلا نگاه نمیکنم.چون پانتومینه غیر این باشه

 4. علی می گوید

  والا هر کسی را که بنده دیدم که مجری صدا و سیما هست، همشون میگن که بدون آشنا و پارتی اومدیم تلویزیون و دونه دونه پله های ترقی را خودمون رفتیم. من که خیلی باور نمیکنم همه میگن بچه ی کفِ بازار بودن و با زحمت جلو اومدن.

 5. سجاد می گوید

  این خانم راجع به سناریو حرف زده و گفته اشاره به عروسک کلاه قرمزی و جیگر داره
  آخه این کجاش اونجوری بود که شما میگی؟ برای تبرئه خودت میخوای دروغ بگی قبلش یه نگاه به کلیپ گافی که دادی بنداز بعد یه چیزی سر هم کن. الکی هم سوتی خودت رو گردن این گ اون و مجری مرد و کامران نجف زاده و حمید معصومی نژاد رمممم ننداز

 6. محسن می گوید

  من کاری به این کارا ندارم ولی جای خواهری خانم نصیری ماشاالله خیلی قشنگند

 7. علی می گوید

  دقیقا مشکل چیه؟جیگر مگه بده؟الکی بزرگش کردن