ورود نوبخت و نهاوندیان به هیات امنای سازمان تامین اجتماعی

0

ایسنا، دکتر ابوالحسن فیروزآبادی، محسن خلیلی عراقی، محمد نهاوندیان، محمد باقر نوبخت، محمد فرهادی، مهدی کرباسیان، اولیاء علی بیگی و اکبر شوکت طی احکامی جداگانه به عنوان اعضای هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و سایر صندوق‌های وابسته منصوب شدند.

در حکم اعضای جدید هیات امنای سازمان تامین اجتماعی آمده است:

نظر به تخصص، شایستگی و تجربیات ارزنده و نیز بنا به مصوبه شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی و تایید رییس جمهور محترم جنابعالی را به عنوان عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و سایر صندوقهای وابسته منصوب میکنم. اینک در دهه چهارم از حیات پربار جمهوری اسلامی ایران و در راستای رویکردهای دولت تدبیر و امید، لازم است هیات امنای تامین اجتماعی نقش موثرتر و کارآمدتری را در جهت پیشرفت و ارتقای سطح عدالت اجتماعی و کیفیت زندگی ایفا کرده و از منافع ملی در بالاترین سطح ممکن صیانت کند.

بر این اساس انتظار می رود هیات امنا با استفاده از همکاری نخبگان فکری و اجزاء موثر در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر نخبگان علمی و فکری کشور، مساعی خود را در جهت ایجاد وحدت رویه در بین صندوق‌های بیمه‌ای، بازنشستگی و درمانی به کارگیرد تا آینده‌ای بهتر برای بهره‌مندان از صندوق‌های مزبور رقم خورد. با توجه به نقش عملکرد این صندوق‌ها در حیات اقتصادی و اجتماعی کشور، امید است نهایت جدیت، عقلانیت و صداقت، مصروف پیشبرد اهداف سازمان تامین اجتماعی و صندوق های وابسته شود.

امیدوارم با اتکال به ذات اقدس پروردگار و تحت توجهات حضرت ولی عصر(ارواحناله الفدا) در مسیر خدمتگزاری به مردم ایران، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، و در جهت تحقق آرمانهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و موید باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ