پژمان جمشیدی در سریالی جدید بازی می کند

0

بانی فیلم، فیلم «شرف خانواده فاضل» به کارگردانی پوریا جاویدپور حدود هشت روز پیش کلید خورده است و تصویربرداری آن در منزلی حوالی لواسان که لوکیشن اصلی پروژه است، ادامه دارد. پژمان جمشیدی که این روزها با سریال «پژمان» (سروش صحت) در شبکه سوم سیما از دنیای فوتبال پا به عرصه بازیگری گذاشته و با استقبال خوبی هم مواجه شده، در این فیلم یکی از نقش‌های اصلی را بازی می‌کند.

دیگر بازیگران این فیلم شقایق دهقان، بهاره رهنما، رضا رشیدپور، بیژن بنفشه‌خواه، عنایت بخشی، مهتاج نجومی، شقایق احمدی، ماهان عبدی و (با معرفی) آیدا بیگی هستند. فیلمنامه این تله‌فیلم را محراب قاسم‌خانی نوشته که برداشتی از فیلم «مرگ در تشییع جنازه» ساخته فرانک از است.

داستان فیلم هم درباره مرگ پدر یک خانواده مرفه است که با درگذشت او اعضای خانواده گرفتار دردسرهای عجیب و غریب و ماجراهایی پیش‌بینی نشده می‌شوند. تهیه‌کننده فیلم علی اسدزاده و سرمایه‌گذار محسن مهدوی است.

پوریا جاویدپور که کارگردانی و نویسندگی این فیلم کمدی را بر عهده دارد، سال گذشته تله‌فیلم پلیسی «آخرین افطار» را روی آنتن تلویزیون داشت. او همچنین سال‌ها دستیار کارگردان با چهره‌های مطرحی چون سیروس مقدم، شهرام اسدی، شاپور قریب، مسعود رسام، محمدعلی باشه آهنگر، مجید جوانمرد، فرزاد موتمن و… بوده است. این فیلم برای توزیع در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود. سایر عوامل «شرف خانواده فاضل» عبارتند از: مدیر تولید: شهاب علی‌بخشی، مدیر تصویربرداری: خسرو دادگرمرام، صدابردار: هادی افشار، تدوینگر: خشایار موحدیان، طراح گریم: محسن بابایی، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار کارگردان: آلاله هاشمی.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ