خانه / آخرین اخبار / اول مارکت همراه اول +نحوه لغو و پاسخ به سوالات avvalmarket

اول مارکت همراه اول +نحوه لغو و پاسخ به سوالات avvalmarket

لغو اول مارکت ، اول مارکت چیست ، قرعه کشی اول مارکت ، لغو اول مارکت همراه اول ، دانلود اول مارکت ، avvalmarket

مسابقه پیامکی همراه اول لغو اول مارکت قطع پیامک همراه اول قرعه کشی اول مارکت حامی برنامه دورهمی اول مارکت اخبار همراه اول avval market

در برنامه دورهمی قرعه کشی اول مارکت با کمترین امکانات و با حضود مدیریت شبکه نسیم و حضور یکی از مدیران اول مارکت با دست مهران مدیری انجام شد.

نتیجه قرعه کشی ۶۰۰ تبلت: شروع کد برندگان ۷۲ ، گام حرکت ۱۳۰۰

نتیجه قرعه کشی ۲۰۰ گوشی هوشمند: شروع کد برندگان ۱۹، گام حرکت ۱۴۰۰

قابل ذکر است این قرعه کشی ویژه مشترکین همراه اول می باشد.

برای شرکت در قرعه کشی و دریافت جایزه نقدی که به همه شرکت کنندگان تعلق میگیره کافیه عدد ۱ رو به ۳۰۸۰ ارسال نمایند، بعد از این کار ۱۰۰۰۰تومان از حساب شما کسر میشه و همان لحظه حساب کاربری شما در اول مارکت ۹۰۰۰۰تومان شارژ میشه که می توانید نرم افزار های و کتاب های صوتی رو خریداری نمایید.

نتایج قرعه کشی خودرو ۳۴۰ میلیون تومانی:

برنده خودرو اول: خانم لیلی صناعی از گچساران با کد شناس: ۱۰۴۶۵۲۸ با شماره همراه: ۵۹۵۲***۰۹۱۷

برنده خودرو دوم: آقای یوسف اسماعیلی از ایزه با کد شناس: ۱۲۱۱۵۷۲ با شماره همراه: ۰۸۴۳***۰۹۱۶

پاسخ اول مارکت به اعتراض مشترکین؛ بازگشت وجه به کاربران ناراضی پیامک های ۱۰ هزار تومانی دورهمی

با توجه به سوالات مشترکین درباره ثبت نام مشترکین همراه اول در سرویس اول مارکت (در برنامه دورهمی) ، پاسخ سوالات مشترکین به شرح ذیل ارئه می گردد :

۱- مشترکینی که تمایل به لغو عضویت سرویس خود و عودت وجه پرداخت شده داشته باشند می توانند عدد ۷ را به ۳۰۸۰ تا ساعت ۱۲ ظهر مورخ ۹۵/۳/۷ ارسال نمایند.

۲-مشترکینی که سرویس خود را لغو می نمایند امکان استفاده از ۹۰ هزار تومان شارژ هدیه خرید از اول مارکت و شرکت در قرعه کشی جوایز اول مارکت را نخواهند داشت.

۳-این سرویس ویژه مشترکین همراه اول می باشد لذا از خطوط ایرانسل و رایتل هیچ وجهی بابت سرویس کسر نمی گردد.

۴-اول مارکت اپلیکیشن های اندرویدی ارائه می نماید لذا کاربرانی که از سیستم های عامل دیگر استفاده می نماید می توانند از سایت اول مارکت خرید کتاب صوتی نمایند .

اول مارکت نیز به عنوان یک فروشگاه مجازی اپلیکیشن‌ های اندرویدی، حامی مالی این برنامه ی پرطرفدار شده است؛ فروشگاهی مجازی که به زعم خود تلاش دارد بزرگ‌ ترین مجموعه از اپلیکیشن‌ های ایرانی و غیر ایرانی را برای مخاطبان فارسی زبان به ارمغان بیاورد.

تا اینجای کار همه چیز خوب و سازنده پیش می رود؛ یک کسب و کار اینترنتی حامی مالی یک کسب و کار تلویزیونی شده است و قطعاً هر دو طرف قرار است از این همکاری دوجانبه به نحو مقتضی منتفع شوند. مثلاً می شود انتظار داشت که با این اتفاق، هر از گاهی شاهد تبلیغ حامی مالی از سوی برنامه ی تلویزیونی باشیم. اما به تازگی و با اعلام یک سامانه ی پیامکی در خلال برنامه و به دفعات، و تشویق مخاطبان به ارسال پیامک به آن، اوضاع کمی آشفته شده و بسیاری از کاربران فضای مجازی به شدت از این موضوع دلخور شده اند.

مسابقه پیامکی همراه اول لغو اول مارکت قطع پیامک همراه اول قرعه کشی اول مارکت حامی برنامه دورهمی اول مارکت اخبار همراه اول avval market

ماجرا از این قرار است که با ارسال عدد ۱ به سامانه ی اول مارکت با شماره ی ۳۰۸۰، بلافاصله و بدون درخواست تأیید، پیامک دیگری برای کاربر ارسال می شود حاکی از اینکه مبلغ ۱۰ هزار تومان روی قبض بعدی وی محاسبه خواهد شد؛ البته در ازای این مبلغ، ۱۰۰ هزار تومان اعتبار خرید اپلیکیشن و کتاب صوتی از فروشگاه مجازی اول مارکت در اختیار کاربر قرار می گیرد و شانس شرکت در چند قرعه کشی به او داده می شود.

این در حالی است که بسیاری از کاربران می گویند از ماهیت این تراکنش هیچ اطلاعی نداشته اند و صرفاً برای حمایت از برنامه این کار را کرده اند. همانگونه که در تصویر زیر می بینید، متن پیامک ارسالی قبل از پیامک کد فعالسازی، نشان می دهد کسر شدن این مبلغ، پیش از فعالسازی انجام می شود؛ از این رو کاربر ترجیح می دهد حداقل از خدمات استفاده کند و راضی یا ناراضی، کد فعالسازی را ارسال می کند. این یعنی حتی اگر تا این مرحله واقعاً مبلغی کسر نشده باشد، با ارسال کد این اتفاق می افتد.

مسابقه پیامکی همراه اول لغو اول مارکت قطع پیامک همراه اول قرعه کشی اول مارکت حامی برنامه دورهمی اول مارکت اخبار همراه اول avval market

مشکلی که پیش آمده از چند ایراد اساسی ناشی می شود که بخشی از آن از حرکات نسنجیده ی مخاطب و بخش دیگر آن از عدم شفافیت عمدی یا غیرعمدی برنامه ساز و حامی مالی آن سرچشمه می گیرد. اول از همه اینکه بسیاری از مخاطبان این برنامه ممکن است اساساً از موبایل اندرویدی استفاده نکنند، و روحشان هم خبردار نباشد که اول مارکت فروشگاهی اندرویدی است. به این ترتیب با هر بار تشویق مخاطب به ارسال پیامک، باید این نکته به او یادآوری شود که تنها کاربران اندروید می توانند از اپلیکیشن های فروشگاه استفاده کنند.

دوم اینکه بسیاری از مخاطبان این برنامه ی تلویزیونی ممکن است موبایل اندرویدی داشته باشند، اما به طور اخص با فروشگاه اول مارکت آشنایی نداشته باشند و ندانند خدمات و اپلیکیشن هایی که در ازای ارسال پیامک به آنها دسترسی پیدا می کنند دقیقاً چه هستند. دقت داشته باشید که حتی «یک ماهه» بودن اعتبار ۱۰۰ هزار تومانی خرید هم پیش از ثبت درخواست به کاربر اطلاع داده نمی شود.

و سوم اینکه اساساً در هر بار دعوت از مخاطب به ارسال ۱ به شماره ی سامانه ی پیامکی، توضیح داده نمی شود که این کار ۱۰ هزار تومان برایش هزینه در بر خواهد داشت؛ موضوعی که در بسیاری از شبکه های تلویزیونی دنیا یک قانون است. توجه داشته باشید حتی یک بار ذکر پیامک و دعوت مخاطبان به ارسال، بدون ذکر هزینه ی آن با توجه به مخاطب میلیونی برنامه های تلویزیونی می تواند رقم بسیار قابل توجهی پول را ناخواسته و بدون رضایت مخاطب جابجا کند؛ چه برسد به تکرار آن به دفعات.

مسابقه پیامکی همراه اول لغو اول مارکت قطع پیامک همراه اول قرعه کشی اول مارکت حامی برنامه دورهمی اول مارکت اخبار همراه اول avval market

حتی در دیگر کانال های اجتماعی این برنامه نظیر صفحه ی اینستاگرام آن با نزدیک به ۷۰ هزار فالوور نیز این موضوع به وضوح به چشم می خورد. گرچه با توجه به خارج از دسترس بودن وبسایت برنامه، برای اطلاع از اصل بودن این صفحه راهی جز چک کردن تعداد فالوور ها و صفحات فالو شده توسط خود دست اندرکاران برنامه باقی نمی ماند. به هر ترتیب، تکلیف کاربر اینستاگرامی که از ماهیت موضوع باخبر نیست چیست؟ اینستاگرام به کنار، کاربری که صرفاً جسته و گریخته قسمت هایی از برنامه را روی تلویزیون یا اینترنت تماشا کرده از کجا باید بداند مجری برنامه در جایی هزینه بر بودن این فرایند را به تفصیل توضیح داده است؟

و در نهایت و جالب تر از هر چیز اینکه، با وجود همه ی این کاستی ها، در صورتی که اول مارکت پس از دریافت پیامک از سوی کاربر، با یک پیامک، هزینه ی مورد نظر را به او اطلاع می داد و از او درخواست تأیید این مبلغ را می کرد، از همه ی این سوء تفاهم ها و دلخوری ها پیشگیری می شد.

ماجرا به همینجا ختم نمی شود. دقت داشته باشید که برای غیر فعال سازی طرح تشویقی اول مارکت، حتماً باید پیامک ۱off را به ۳۰۷۰۳ ارسال کنید. از طرف دیگر همانگونه که در تصویر پایین می بینید صحبتی از عودت مبلغ ۱۰ هزار تومانی در کار نیست و به نظر می رسد تنها می توان شرکت در قرعه کشی یا تمدید خودکار احتمالی این طرح برای ماه آینده را غیر فعال کرد. حتی در پایان پیامک غیر فعال سازی نیز کاربر مجدداً به ارسال عدد ۱ تشویق می شود؛ با ادبیاتی که می تواند یک بار دیگر این شبهه را در ذهن کاربر به وجود بیاورد که شاید بازگرداندن طرح لغو شده، هزینه ای نداشته باشد:

مسابقه پیامکی همراه اول لغو اول مارکت قطع پیامک همراه اول قرعه کشی اول مارکت حامی برنامه دورهمی اول مارکت اخبار همراه اول avval market

این تجربه ها نشان می دهد موضوعاتی مثل این تا چه حد می توانند حساس باشند، خشم کاربران را برانگیزند و حتی اعتماد مردم به رسانه را تحت تأثیر قرار دهند. تک تک کلماتی که در چنین مراوداتی میان اپراتور و مخاطب رد و بدل می شود باید از شفافیت و وضوح کافی برخوردار باشد. باید قوانینی در این زمینه وجود داشته باشد تا جلوی سوء برداشت های احتمالی گرفته شود؛ چه از سوی رسانه ای که این پیام را به جامعه مخابره می کند و چه از سوی اپراتوری که آن را اجرا می کند.

ناگفته نماند، مخاطب نیز به همان اندازه باید هشیاری به خرج دهد. صرف اینکه یک شخصیت شناخته شده ی تلویزیونی در یک رسانه ی بزرگ شما را دعوت به ارسال کدی به شماره ای می کند، دلیل خوبی برای جوزدگی و تبعیت از خواسته ی او نمی شود. در عصر فناوری و ارتباطات، ارسال تنها یک رقم کد می تواند سرنوشت آینده را به هر میزان که می توانید فکرش را بکنید تغییر دهد. بهتر است پیش از چنین کاری، از ابعاد مختلف آن و پیامدهایش اطلاع حاصل کرد. به هر صورت باید صبر کرد و دید واکنش مسئولان برنامه و دست اندرکاران حامی مالی آن به نارضایتی شدید کاربران از این موضوع چیست و چه راهکاری برای جبران عدم شفافیت پیش آمده اندیشیده می شود.

فیلم سینمایى “ساعت ۵ عصر”به کارگردانى مهران مدیرى صبح دوشنبه در تهران کلید می خورد. سرمایه گذارى این فیلم به عهده اول مارکت است.

با اطلاعیه روابط عمومى پروژه، فیلم سینمایى (ساعت ۵ عصر)به کارگردانى مهران مدیرى صبح دوشنبه در تهران کلید مى خورد.

محمود کلارى فیلمبردارى این پروژه را بر عهده دارد. همچنین؛ سرمایه گذارى این فیلم به عهده اول مارکت است.

۲۴۷ دیدگاه

 1. متاسفانه من هم فریب این همراه کلاه... مارکت را خوردم. بطور عمد پیامک را مبهم می نویسند. قطعا این پولها حرام و دزدی است.من از حق خودم نمیگذرم.
  ابتدا بخاطر فریب مردم می نویسند فقط با ده هزار تومان. سپس پشت هم می تیغند.از آقای مهران مدیری بعید بود. شریک ... و همره قافله !

  (2)(0)
  • سلام
   من عدد ١ رو فرستادم پیام اومد مبلغ به قبض أضافه میشه اما کد دریافت نکردم

   (4)(0)
   • با سلام
    جناب آقای مدیری جای تاسف و تعجب است که شما با این نوع تبلیغات در .... گذاشتن سر مردم بیچاره نقش داشته باشید. اخه بزرگوار این یعنی چی که مردم رو سخره بگیرید و بدون اطلاع و تایید انها مبالغی ازشون کم بشه و به حساب یک شرکت بیاد لطفا حق و حقوق ملت را برگردانید و با این کارها اعتبارتون بیش از این خراب نشه.

    (2)(0)
   • سلام منم کد رو فرستادم حتا برام کد فعال سازی هم نیومد ولی مبلغ از حساب من کم شده این چه طرز تبلیغات و مسابقه اس ؟؟؟؟؟؟ آقا نمیتونید مجبور که نیستید جیب مردم رو بزنید

    (0)(0)
  • با سلام بنده شماره کد یا کوپن تخفیف دریافت نکردم اگر لطف کنین مجدد ارسال بفرمایید تشکر

   (1)(0)
  • سلام چه جوری متنوجه بشم تو قرعه کشی ۸/۳/۹۵برنده شدم یا نه ؟ کد قرعه کشی من هست ۱۳۰۱۰۵۱

   (0)(0)
  • با سلام
   متاسفانه اول مارکت کار بسیار زشتی را باب کرد.
   ابتدا که گفتند در بار نخست رایگان عضم می شوید که نشد و از بنده ۱۰۰۰۰ تومان کسر شد.
   بگذریم که برنامه های تحت پوشش چندان جالب نیستند.
   اما در ماه دوم بدون اطلاع بنده پبامک دریافت کردم که ۱۰۰۰۰ تومان بابت خرید شما در قبض آتی کسر خواهد شد.
   کدام خرید؟
   بنده از کجا باید بدانم که قرار است هر ماه پول اضافه روی قبض من بیاید؟
   واقعا این کار درست است؟
   آیا این فریب مردم نیست؟
   این پول ها قطعا اگر به ظاهر هم پایین برود در جایی دیگر گریبان افراد گرداننده این طرح را خواهد گرفت

   (2)(0)
  • ... شاخ ودم نداره شما باید برایه یکبار مبلغ ۱۰۰۰۰تومان کسر کنید و اگر کسی خواست مجدداً تمدید می کنند نه اینکه شما بصورت خودکار تمدید کنید.

   (1)(0)
  • شما نحوه لغو رو جوری طراحی کردید که کسی نتونه انصراف بده

   (1)(1)
  • من هم ۱۰۰۰۰ تومن ضرر کردم هیچی از ۹۰۰۰۰ و اپلیکشن پیدا نکردم و رای نیستم نمیدونم چیکار کنم و کجا زنگ بزنم کاش یکی حوری می رفت اونجا حرفهای مارو میزد

   (1)(0)
  • من کد قرعه کشیم و فراموش کردم چطوری دوباره بگیرمش؟؟؟؟لطفا جواب بدین

   (0)(0)
 2. با سلام
  من دوبار عدد ۱ رو به ۳۰۸۰ فرستادم اما هیچ پیامکی دریافت نکردم. یعنی هیچ کدی برام ارسال نشد. یعنی الان ۲۰ هزارتومن میاد روی قبض تلفنم؟ خیلی بی اتصافیه .

  (0)(0)
 3. من چهاربارعدد۱رابه ۳۰۸۰ فرستادم اما هیچ جوابی دریافت نکردم آیا مبلغ ۴۰۰۰۰ تومان به فیش تلفن اضافه شده

  (0)(0)
 4. اول مارکت پول میخواستی بگو نفری ۱۰۰۰۰بدید چرا شو برقرار میکنید شما تازه ساعت ۸ شب شنبه برای من کد مسابقه رو ارسال کردید اول میزارید برندهها معلوم بشند بعد کدها رو ارسال میکنید

  (0)(0)
  • با سلام من عدد ۱ را به ۳۰۸۰ فرستادم پیام اومد ۱۰۰۰۰ تومان کسر شد و گفتن که کد شما در سیستم ثبت شد ولی هیچ کدی برای من ارسال نشد چطور میتونم کدم را دریافت کنم و مطمئن بشم که ثبت نام شدم؟

   (0)(1)
 5. آقامن عدد۱رودوروزپیش فرستادم ومبلغ موردنظربه قبض این ماهم اضافه شد ولی هیچ کدی بابت مسابقه برای من ارسال نشده آخه تاکی تواین مملکت بایددزدی بشه تقصیرازماست که بیخوداعتمادکردیم تکلیف پول من چیمیشه ؟

  (2)(0)
 6. باسلام .با توجه به اینکه سیستم عامل گوشی من اندروید نیست .و اطاع رسانی هم نشده بود وهیج کدی نیز برای من ارسال نشد لذا شایسته است با زبان خوش نسبت به بازگردانندن مبلغ اقدام نمایید

  (0)(0)
 7. منم یکی از اونهایی هستم که خیلی راحت ۱۰ هزار تومن ازم چاپیدن تازه کد قرعه کشی هم برام نفرستادن!
  واقعا این پولا خوردن داره
  من که عمرا راضی باشم

  (0)(0)
 8. من خرید داشتم و برام دو کد یکی پنج رقمی و دیگری شش رقمی ارسال شد ولی قرعه کشی با کدهای هفت رقمی بود وقتی از اپراتور همراه اول پرسیدم گفتن با سری هفت رقمی انجام شده یعنی بقیه کدها شرکت داده نشدند این دیگه چه جور قرعه کشیه؟ این دیگه چه نوع کلاهبرداریه؟

  (0)(0)
 9. بیش از ۱۳میلیارد تومن در یک شب به جیب زدند بدون اینکه هفته قبل اعلام کنند گوشی باید اندرویدی باشه یا مبلغ ۱۰هزار تومن ابتدا از شما کسر خواهد شد.به کجا باید شکایت کرد.

  (0)(0)
 10. من هم خرید داشتم البته ناخواسته و دو تا کد برام ارسال شد یکی پنج رقمی یکی شش رقمی ولی قرعه کشی با کدهای هفت رقمی انجام شد وقتی از اپراتور همراه اول پرسیدم گفت با سری هفت رقمی انجام شده و بقیه کدها تو قرعه کشی نبودن من نمیفهمم این دیگه چه جور قرعه کشیه؟ این دیگه چه مدل ... از مردمه؟ واقعا شرم آوره

  (0)(0)
 11. باسلام من پیامک مربوط به اول مارکت رو ارسال کردم ولی کد هیچ قرعه کشی ارسال نشده لطفا پاسخ دهید

  (0)(1)
 12. سلام دوستان کد قرعه کشی ارسال شد ۶ رقمی بود ولی برای خودرو ۷ رقم قرعه کشی کردن جالب بود

  (0)(0)
 13. با سلام ،خواهشا پلیس فتا رسیدگی کند ،این کلاهبرداری مدرنه عاجزانه خواهشمندم رسیدگی کنید

  (0)(0)
 14. با سلام ؛ ....... لازم است آقای مهران مدیری بیاید در همین شبکه از مردم عذرخواهی کند .ما در یک مملکت اسلامی زندگی می کنیم نگذارید اینجوری با مردم بازی کنند . من که از حق خود نمی گذرم ،لطفا" قوه قضایی و پلیس فتا پیگیری رسیدگی کند با تشکر

  (0)(0)
 15. روح انگیز بهمنی

  سلام
  من نمی تونم پیامک بزنم چون این سوال کرد اجازه خواهد داره شد با اجازه داده نخواهد شد . من تیک اجازه داده نخواهد شد رو زدم و دیگه نمی دونم پیامک بزنم همش میگه ناموفق . لطفا کمک کنید

  (0)(0)
  • باید اجازه بدی
   چیز خاصی نیست
   منظورش اینه که هزینه همین اس ام اسی که میفرستی از حساب خودت کم میشی
   الان دیگه بیشتر اس ام های قرعه کشی اینجوری شدن

   (0)(0)
 16. ابراهیم وطنپور

  سلام خط من هنوزشارژ نشده مشکل ازکجاطت ممنون

  (0)(0)
 17. واقعا متاسفم برای خودم وکسانی که مشترک همراه اول هستیم وازهمین اپراتور محترم باید ضربه ببخوریم کاش ده هزار تومان کسر میشد ولی دو برابر و سه برابر کم شدم مبلغ جای بسی تامل دارد برای مشترکین که به تعویض اپراتور می انجامد

  (0)(0)
 18. من هم مثل دوستان دیگه عدد ۱ ارسال کردم ولی کد قرعه کشی برام نیومد خواهشا پلیس فتا پیگیری کنه ضمنا قرعه کشی شب قبل از پخش برنامه یعنی ۷ خرداد انجام شده بود در صورتی که تبلیغ میشد تا ساعت ۱۸ روز ۸ خرداد برای شرکت در قرعه کشی فرصت دارید اینجور قرعه کشی باید در برنامه زنده انجام بشه

  (0)(0)
 19. با سلام،بنده درتاریخ ۱۳۹۵/۳/۸ساعت پنج صبح عدد ۱ رابه ۳۰۸۰ ارسال کردم.۱۰۰۰۰کم شد درجواب پیامی آمد شارژ شما تا تاریخ۱۳۹۵/۴/۸اعتبار دارید ودر قرعه کشی ۱۳۹۵/۳/۸شرکت داده خواهید شد درصورتی که شب قبل برندگان اعلام شدند آیا من در قرعه کشی ۱۳۹۵/۴/۸قطعا شرکت داده خواهم شد؟

  (0)(0)
 20. سلام من به نوبه خودمراضی نیستم

  (0)(0)
 21. کدقرعه کشی برای من ارسال نشده است

  (0)(0)
 22. من با سیم کارت اعتباری شرکت کردم،، کد که نداد هیچی تازه گفت چون شارژ نداری به صورت اقساط ازت کم میکنیم، الان دیگه جرات نمی کنم شارژ ش کنم 🙂
  از آقای مدیری واقعا" بعید بود، احترام خاصی براش قائل بودیم ولی با این حرکت خودش رو خراب کرد

  (0)(0)
 23. مهران مدیری سابقه طولانی در این موارد ... برداری داره مثل جوایز قهوه تلخ

  (0)(1)
 24. من پیامک زدم تا راهنمای فعالسازی بیاد ببینم درواقع چیه ...چون توضیحات مهران مدیری کافی نبود ...هی میگفت عدد یک ارسال کنین ... ولی بلافاصله ۱۰ تومن کم کرد این کار ... پول منو برگردونین

  (0)(0)
 25. سلام
  خط من همراه اول اعتباری
  همون اول که عدد ۱ رو فرستادم به ۳۰۸۰ متن پیام اول مبنی بر کسر مبلغ ۱۰ هزار تومن اومد و بعد از اون کد قرعه کشی
  ولی چون اعتبار خطم مقداری کمتر از ۱۰ هزار تومن بود بعدش پیام اومد که به صورت اقساطی از حساب شما کسر میشه
  در حالی که دو روز بعد خطم رو شارژ کردم ولی بازم چیزی از شارژم کسر نشد
  و در نهایت هم بعد از چند روز کلا انصراف دادم .

  به نظرم اونقدرا که میگید کلاه برداری نیست
  یکمی هم دارن بزرگش میکنن

  (0)(1)
 26. لطفا خوتون رو گول بزنید
  من عدد ۱ رو ارسال کردم, بعدا اومده کد,شما روز شنبه ارسال میشود درحالیکه قرعه کشی روز جمعه انجام شده, این درحالیست ک من ۱۰ روز قبل ازین عدد یک رو ارسال کردم, خیلی بیشعورید!

  (0)(0)
 27. با سلام من دوبار یا بیشتر عدد ۱ را فرستادم چون کدی نمی فرستادن فکر کردم اشتباه کردم دوباره می فرستادم چرا ؟؟؟؟؟.

  (0)(0)
 28. سلام ضمن خسته نباشید شما گفتم اگه ۱۰هزار بدیدصد هزار میتونید خرید کنید ولی وقتی به۳۰۸۰پیامک دادم فقط از حسابم ده تومن کم شد ولی هیچ پیامکی نیومد اصلا نمیدونم تو قرعه کشی هستن یا نه ی بار کد ۵رقمی اومد در حالی باید ۷رقمی باشه لطفا جواب منو بدید

  (0)(0)
 29. قرعه کشی کامال اشتباه بود و مردود است چون یک میلیونو سیصد ونود هزار نفر شرکت کرده بودند مدیر اول مارکت گفت یک عدد دو رقمی گوی در بیاره و یک عدد از هزار تاهزارو پانصد شخص انتخاب کنه دوست عزیز بیسواد اگر احتمال دهید که بالاترین اعداد در گوی و شخص انتخاب شود که میشود نودونه و هزارو پانصد که نفر اول میشد نودو نه و نفر آخر میشد هشتصدونودوهشت هزار و پانصدو نود و نه نفر پس بقیه چی با اینکارت شما احتمال برنده شدن بقیه افراد بالاتر از هشتصدونودوهشت هزار و پانصدو
  نود و نه نفر رو به صفر رسوندی.

  (0)(0)
 30. فرض میگیریم یک میلیون وسیصد ونود نفر شرکت کردند.باید برای ششصد گوشی یک میلیون سیصد و نود رو تقسیم بر پانصدو نود ونه کنید میشه دو هزار و سیصدو بیست باقیمانده میشه سیصد و بیست و گوی یک عدد از صفر تا سیصدو بیست در بیاره شخص باید یک عدد بین سیصدو بیست و یک تا دو هزار و سیصد و بیست انتخاب کنه.تا قرعه کشی صحیح انجام بشه.اینجوری کل یک میلیون و سیصدو نود نفر هرکدام یک شانس برنده شدن دارند

  (0)(0)
 31. واقعا مردومو احمق فرض کردین. .زدی تو روز روشن

  (0)(0)
 32. من از پولی که در قبض موبایلم ازم کسر کردم راضی نیستم چون مشخص نبود شارژ ۹۰۰۰۰ تومانی شارژ اعتبار است من که سیستم گوشییم جاوا است شارژ به چه دردم میخوره

  (0)(0)
 33. حرومشون باشه
  منم گول خوردم

  (0)(0)
 34. مردم خیلی زود باورند اینا این پولها را از مردم می گیرند با همین روشهای مشکوک و بین خود و همراه اول تقسیم می کنند و این جوری در نظر میگیرند که این سروصداها بعد از مدتی می خوابه واز اذهان عمومی پاک میشه ما که به مراد خود رسیدیم دشنامها را هم باد میبره ......

  (0)(0)
 35. من جمعه پیام دادم و متوجه شدم ده هزار تومن هزینه داره،دیگه عدد یک رو ارسال نکردم،یعنی عملا انصراف دادم و قرعه کشی اون دوره هم تموم شد اما دیشب ساعت سه نصفه شب برام پیامک اومد که شما شرکت داده شدید و ده هزارتومن از شما کم میشه!!! بعد نوشتم انصراف
  برای بار دوم جواب اومد
  فک کنم بی اجاطه ام بیست هزار تومن از جیبم رفت

  (0)(0)
 36. من هم مانند سایرین فریب تبلیغاتی که شفاف سازی نشده رو خوردم امیدوارم هرچه سریعتر جلو این اعمال فریبنده و ... برداری گرفته شود

  (0)(0)
 37. چرااااا بعد از لغو، وجه رو بر به حساب ما بر نمیگردونن فقط خالی کردن حسابهارو بلدن ... خورها خدا ازتون نگذره همراه اول هم از لحاظ اینترنتی صفره هم از پاسخگویی مشتریان گل بود به سبزه نیز اراسته شد

  (0)(0)
 38. نمیشه لغوش کرد؟

  (0)(0)
  • نه پولو خورذن رفت

   (0)(0)
   • به من یه پیامی اومدکه به صورت کاملاحیله گرانه جوری پیام نوشته شده بودکه انگارقراره۱۰هزارتومن به حسابم واریزشه که این جمله بودمبلغ۱۰۰۰۰تومن در ( به جای از )حساب شمامنظورمیشه.من هیچی ازآتاشغالای این سایت خریدم نکردم وهرچقدرهم کلمه آف روباکد انتخابی همون روزپیامک کردم اول گفت لغوشده ولی بعد۳روزدیگه دوباره پیام اومده که فعاله من هرچقدرخزموشارژ میکنم همچنان تااین۱۰تومنوازحسابم کم نکنه کامل دستبردارنیست تازه مثل اینکه اتومات بعدتیرماه خودش تمدیدمیشه.من عاجزانه ازآقایون ...هاخواهش مکنم این سرویس منوغیرفعال کنیداون پولیم که خوردیدحسابش باخدا.واقعا بایه تبلیغ گمراه کننده ازیه برنامه پرطرفدارببین چجوری سرمردم وکلاه میزارن.اون برنامه هم بدون تحقیق فقط بخاطراینکه به پولی برسه چشم بسته هرآگهیوقبول میکنه برای هردوشمامتاسفم.

    (0)(0)
 39. ..دی تا چه حد؟؟ خیلی آدم های منفوری هستن واقعا.
  الان پیامک ۱off رو فرستادم اما قبل از ارسال هشدار داده شد که ارسال این پیام برا شما هزینه خواهد داشت اما نگفته چقد هزینه داره! خیلی مسخره س حتما دوباره ۱۰تومن دیگه کم میکنن تا لغوش کنن... سرقت توو روز روشن

  (0)(0)
 40. سلام من چند وقتی هرچی شارژ میخرم فرداش تموم میشه نگو این اول مارکت داشته قسطی از شارژم کم میکرده در صورتی که اصلا نمی دونستم حالا میخوام لغو کنم عضویتش رو چطوری؟

  (0)(0)
 41. واقعا جای تاسفه اگر مسعولین چاره ای کردن ...... چون بحث میلیونها ادم مثل بنده که هم پولم رفته وهم هیچ نه شرکت در قرعه کشی ونه هیچ امتیازی اخه مگه میشه ..... بترسید اول از خدا بعد از این مردم چرا روزی خواهد امد از حلقومتان میکشند بیرون شک نکنید من خودم بالشخصه چنان خشمگینم از این قضیه که حاضرم دست به هر کاری بزنم نه به خاطر ده هزار تومن بدلیل احمق فرض کردن من وامثال من که فریب خوردن منتظر باشید این یک جرقه شاید باشد تمام

  (0)(0)
 42. چی شد نگذاشتین دیدگاهمو تو سایت نکنه گفتم وای به روزی که بگندد نمک به مزاقتان خوش نیامد در هر صورت ما نگیریم خدایی اون بالا هست اگر پول مردم خوری به همین راحتی سنگ رو سنگ بند نمیشه اقای مدیری شما بالشخصه حق الناس به گردنته از شما بعید بود که اینقدر خودتونو ارزون به این مالمردم خوران بفروشی ...... متاسفم براتون وشما که میگید نظرتون در حال برسیه مرد باشید دیلیت نکنید بگذارید بگوش مسولین برسه ممنونم

  (0)(0)
 43. برای کسانی که تازه بعد از تاریخ ۹۵/۰۳/۰۷ پیامک فعال شدن طرح آمده است چگونه می توانند طرح را لغو کنند و مبلغ به آنها عودت داده می شود ؟؟؟

  (0)(0)
 44. با سلام من پیامی که ارسال کردم و فرستادم گفته شد که شما قبلا این پیامو فرستادین ولی من بار اول بود که دیدگاه رو گذاشتم . جوابمم نگرفتم سوالم اینه که من کد فعال سازی برای قرعه کشی ۱۰تیرماه رو دریافت کردم ولی کد قرعه کشی دریافت نکردم کی ارسال میشه این کد؟؟؟؟

  (0)(0)
 45. در اواخر دوره یکماهه اشتراک ،برات پیام میاد که برای لغو خودکار تمدید اشتراک ،کد ۳off را به ۳۰۷۰۳ بفرستید و من پیوسته اینکار را انجام دادم ولی باز بصورت خودکار و زورکی هر ماه ۱۰ تومن به صورتحساب موبایل من اضافه میکنه و تا الان بعد از دوره اول که ۱۰ تومن پیاده شدم تا الان دوبار هم خودشون علارغم پیام انصراف من ۲۰ هزارتومن دیگه ازم کش رفتند.امشب ۱off رافرستادم وپیامک لغو اشتراک برام اومد حالا ببینم تا سررسید تاریخ عضویتم که میشه ۱۴ ماه اینده باز ۱۰ تومن کسر میشه یا نه،خداییش ده تومن اول که خودم اگاهانه مشترک شدم قبول ولی اون بیست تومن بعدی که باوجود انصرافم از سرویسشون ازم گرفتند نوعی دزدی اشکاره

  (0)(1)
 46. سلام من عدد یک رو دو بار فرستادم پیام اومد که درخواست شما فعال شد و یکم بعدش مبلغ دو هزار و پونصد از شارژم کم شد و نوشته بود برای شرکت در مسابقه حتما باید امتیازتر صد باشه واسه من ده بود کد هم نداد بهم.راهنماییم کنید اگه دوباره یک رو به ۳۰۸۰ بفرستم اینبار ده هزار کم میکنه؟ یا بازم دوهزارو پونصد؟ من میخام تو مسابقه شرکت کنم.

  (0)(0)
 47. من لغو کردم اما تا شارژ میریزم شارژم نصفش میره
  واقعا متاسفم

  (0)(0)
 48. من هیچ کدی ارسال نکردم ... چرا بی خودی منو عضو کردن.. خاک تو سرت مهران مدیری

  (0)(0)
 49. سلام واسه منم هیچ کدی نیامد بعد پیام داده شما تا یک هفته مهلت دارید از نود هزارتومان استفاده کنید

  (0)(0)
 50. .... تو سرتون بکنم واقعا ابروی هرچی مسلمان هست بردید امیدوارم از بچه هاتون بکشید کلاهب........

  (0)(0)
 51. این دیگه چه سرویسیه ماکه فعالشم نکردیم ولی ده تمن از حساب ما کم شد یعنی انقدم حرام خوری واقعا منکه از حقم نمیگزرم تازه یک ماه تمام شده حاا باز داره پول کم میکنه بابا رسیدگی کنید این حرام خوری ها عاقبت نداره ها این همه مردم رو دارید فریب میدی

  (0)(0)
 52. من هم فریب همین پیامک مبهم رو خوردم.ابتدا متوجه کسر شارژم نشدم.یعنی هیچ راهی واسه برگشتش نیست؟.من هرچی شارژ میکنم،ازم کسر میکنه.کسی نیست که رسیدگی کنه؟

  (0)(0)
 53. من برام activation code اومده برای شرکت در قرعه کشی ۲۹خرداد باید چیکار کنم.شارژم ازم کم نشده

  (0)(0)
 54. همانطور که ما سود بانکی نداریم خخخخ و بانکداری اسلامی داریم...اینجا هم لاتاری نداریم و قرعه کشی ... خخخخخخ خودمونو گول میزنیم یهو بیاین بگید خرید بلیط لاتاری به قیمت ده هزار تومن....خلاااااص

  (0)(0)
 55. با سلام وخسته نباشید بنده یک عذر خواهی به اول مارکت واقای مدیری بدهکارم چرا که انتقاد کردم از بابت دریافت نکردن کد قرعه کشی وعلیرقم کنسل کردن بازم مبلغ کسر شده بود والبته اول مارکت و عواملشان هیچ سوع نیتی ندارن فقط متا سفانه اطلاع رسانی خوب نبوده وبخاطر این ضعف اینهمه کدورت وبد بینی پیش امد لذا خواهشمندم از مسعولین اجرای چنین مسابقاتی شفاف سازی لازم را بعمل اورند وجا دارد به جناب مدیری عرض کنم اگر کسانی بعنوان منتقد دید گاهشان را ارسال میکنند به تمسخر نگیرند وفاکتور صادر کنند که اینها یک مشت روانین که این چیز ها را مینویسند بهتر نبود بجای انگ زدن به مردم به فکر راه حل باشید واعلام کنید کسانی که مثلا کد دریافت نکردن یا مشکلات اینچنینی دارند نگران نباشند ودر صدد حل باشند وراهنمایی کنند مثل خود بنده که به علت شفاف نبودن این سوع زنها پیش امد ومنهم عذر خواهی کردم وشما اقای مدیری بایت این حرفتان میبایست عذر خواهی کنید با تشکر از از بر گذار کنندگان این برنامه دور همی انتقادات سازنده باعث بهترشدن خواهد شد پس انتقاد پذیر باشیم بدرود

  (0)(0)
 56. شنبه تو قرعه کشی برنامه دورهمی رییس اول مارکت اعلام کرد که
  یک میلیون و سیصد و هشتاد و نه هزار و هفتصد و ده (١٣٨٩٧١٠) کد قرعه کشی برای اونایی که عدد یک رو فرستادن به ٣٠٨٠ و ده هزارتومان از شارژشون کسر شده ارسال کردند.
  که به عبارتی میشود :
  ۱۰۰۰۰ * ۱,۳۸۹,۷۱۰ = ۱۳,۸۹۷,۱۰۰,۰۰۰

  مبلغ سیزده میلیارد و هشتصد و نود و هفت میلیون و یکصد هزار تومان جمع پرداخته شده توسط مردم عزیز ایران
  ———————–—–—–—–—
  و حالا میرسیم به جوایز این مسابقه :
  ٨٠٠ عدد موبایل و تبلت که میانگین بگیریم هر کدام ۱ میلیون تومان هزینه شود که میشود
  هشتصد میلیون تومان / ۸۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان
  ٢ دستگاه خودروی ٣۴٠ میلیون تومانی که میشود ۶۴٠ میلیون تومان
  ——————–—–—–—–—
  جمع مبلغ جوایز ۸۰۰۰۰۰۰۰۰ + ۶۴۰۰۰۰۰۰۰ = ۱۴۴۰۰۰۰۰۰۰
  یک میلیارد و چهارصد و چهل میلیون تومان هزینهء جوایز این قرعه کشی در برنامه دورهمی
  ————————–—–—–—
  خوب پس از حدوده ١۴ میلیارد پولی که مردم دادن ۱ و نیم میلیاردش شد جوایز و حدود ۱۲ و نیم میلیارد تومان اش چی میشه پس !؟
  —————————–—–—
  ...........
  هموطن التماس تفکر.
  این ماییم که توجه نمی کنیم
  التماس تفکر…

  (0)(1)
 57. سلام متاسفانه منم تو چاه نادونی خودم افتادم از۲۸ اردیبهشت تا امروز ۱۵ هزار تومان از شارژ خط اعتباریم کم شده و دو دوره است که کد قرعه کشی هم بم ندادن الان یعنی چی اخه کی جواب گوی ما هست من که واقعا ناراضیم و حلال نمیکنمشون الان هم بخدا میترسم خطمو شارژ کنم یهو بازم موجودیم خالی میشه ئلی بازم کد قرعه کشی نمیگیرم

  (0)(1)
 58. لطفا توبرنامه امشب اعلام کنید چطور میشه این عضویت لغو بشه . حالا نکنه هرماه به صورت اتوماتیک بخواهید مارو عضو کنید و زوری ازم پول کم کنیدااااا رسیدگی کنید و امشب تو برنامه حتما اعلام کنید

  (0)(0)
 59. واقعا بابت کلاه برداریتون متاسفم،منم مثل بقیه دوستان حلالتون نمیکنم و برای آقای مدیری از صمیم قلب احساس تاسف میکنم ک خودشونو اینطوری ب نمایش گذاشتن

  (0)(0)
 60. مهران مدیری هم داره سر مردمش کلاه میذاره .مردم بیچاره ی ما توی این هوضاع بد گول حرف های تو و همراه اولو میخورن . یه حساب سر انگشتی بکنید ببینید همین ده هزار تومنا چقد میشه که نصفش مال اقای مدیریه.

  (0)(0)
 61. همراه اول ومهران مدیری هرماه ۱۰ هزار تومان دارن از من .... میکنند. تا کی ادامه داره.چرا لغو نمیشه........

  (0)(0)
 62. مهران مدیری شخصیت خودت رو زیر سوال بردی با این ... کاریت!!!! اصلا این چجور طرحیه که خودبخود تمدید میشه؟!!!
  اصلا مگه پرسیدی که دوباره میخوای شرکت کنی یا نه!!!!
  این کارا اوباش گریه !!
  چرا کسی رسیدگی نمیکنه واقعا!!!!

  (0)(0)
 63. سلام چهار روز پیش من فعال کردم ۱۰ تومن از شارژم رفت و اصلا کد قرعه کشی هم برامون نیومد تو سایتش هم یه برنامه های بیخودی گذاشتی و جالب اینه که این برنامه ها جاهای دیگه رایگان اینجا پولیه و بعدش هم باید گوشیت را روت کنی و اصلا بدرد نمیخوره قیمتش هم بالاست . بیایید یک کمپین راه بندازیم و در آن از این اقدام پلید اول مارکت را محکوم کنیم. بیایید همگی به سایت مجله خبری شبکه یک سر زده و از این کلاهبرداری و این اقدام پلید گزارش بدیدم بلکه اونها ته توی قضیه را در بیارن.

  (0)(0)
 64. یه فریب خورده

  دوستان همگی به صفحه شخصی مهران مدیری مراجه کنید

  (1)(0)
 65. Shahrvandyjc@ آیدی تلگرامی شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان شبکه یک هستش برید به این آیدی و اعتراض خودتون را بنویسید تا بلکه اینها رسیدگی کنن من خودم پیام دادم بهشون.

  (0)(0)
 66. به همین ماه عزیز
  واگذارتون میکنیم به خدا

  ......
  قدیما راهزن بود ... سرگردنه بود...حداقل یه فعالیتی میکردن به زور واسلحه اخاذی میکردن
  الان .... هم الکترونیکی شده بدون اجازه مردم تیغشون میزنن!!!!
  این پولا توجیب کیا میره؟؟؟؟؟؟
  پلیس فتا کجاااااااست؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
  کلاهبرداری ازین بزرگتر هم مگه داریم؟؟؟؟!!!!!!!
  پلیس فتا....کجایی؟؟؟؟
  دقیقا کجاااااایی؟؟؟؟!!!!!!

  .........
  این پولا خوردن نداره....
  خرج دواودرمان خودتون و نسلاتون میشه
  خیرنمیبینید....

  پلیس فتا.....چرا رسیدگی نمیکنید!!!!!!!!!

  (0)(0)
 67. جواب که نمیدین ...؟من چگونه از اول مارکت که ده هزارتومان ازم کسر کرده خرید کنم ...

  (0)(0)
 68. سلام اینا همش کلاهبردای چرا تو برنامه زنده قرعه کشی نمیشه بعدم از کجا بدونیم درسته

  (0)(0)
 69. خیلی دروغگو هستید بعد اینکه برنده ها رو مشخص کردید کدو میفرستید آقای مدیری متاسفم براتون که تو این کلاهبرداری دست دارین

  (0)(0)
 70. دوستان میتونین از طریق این لینک که میدم در سازمان تنظیم مقررات شکایت ثبت کنید. اگر تعداد شکایت ها زیاد باشه شخص وزیر وارد میشه.

  لطفا همگی استان و شهر رو ترجیحا تهران وارد کنید تا درگیر مراکز استانی نشید.
  نوع سرویس: ارتباطات سیار
  نوع شکایت: شارژ، اعتبار
  موضوع شکایت : شارژ اعتبار
  در توضیحاتتون اضافه کنید که از نحوه قرعه کشی اطلاع نداشتین و این نوعی بخت آزمایی هست که هم غیر قانونی و هم حرام شرعی اعلام شده

  http://complaint.cra.ir/Portal/View/Viewer.aspx?ObjectType=Form&ObjectId=a54f819e-014f-4de4-ab36-38d276f281c4&DashboardId=8dab6b28-fdfa-4ece-82eb-117bcaaa241c

  (0)(0)
 71. سلام اقای مهران مدیری از شما بعید بود چرا با این کلاه بردارها همداهی کردید من که راضی نیستم شما عاقبت به خیر نشدید واقعا که ....... امیدوارم پول دوا درمون بدین نه خوشی پلیس فتا کجاست واقعا هنوز جای تعلل هست من هر کار میکنم که اینو لغوش کنم میگه تا پایان ماه نمیشه اقا نمیخوایم دیگه باید چی بگیم ... از این اشکارتر

  (0)(0)
 72. من هم گول خوردم .بدون اجازه و تایید ،۳۰ هزار تومان ازم چاپیدن.خانواده ما کلا برنامه های مدیری را تحریم کردیم......

  (0)(0)
 73. ما از پولی که ازمون کسر شده راضی نیستیم همراه اول و آقای مدیری ... کردن تو روز روشن
  آقای مدیری متاسفم براتون این پول حلال نیست .

  (0)(0)
 74. بنده با ۲۵ سال سن تو عمرم یک بار هم شارژ ده تومنی نخریدم ولی برای این مسابقه گفتم شرکت کنم شاید یکی از این هزارنفر برنده یک گوشی یا یک تبلت بشم فعال کردم ۱۰ تومن از شارژم رفت ولی هیچ کد قرعه کشی برام ارسال نشد چهار پنج روز صبر کردم بازم نیومد با عصبانیت زدم غیرفعالش کردم ۱۰ تومن حرومشون . هم تو این مسئله صدا و سیما مقصره و هم همراه اول و شخص مدیری

  (0)(0)
 75. این .... باید شفاف سازی بشه،من حتما از مراجع قانونی اقدام میکنم.اشتباه کردیم یکبار عدد ۱ رو فرستادیم به اون شماره.بدون اینکه بگن دوبار پول به فیشم اضافه شده..... بی وجدان

  (0)(0)
 76. توجه کنید که چه پول عظیمی رو ... کردن،صدها نفر رو تیغ زدن.ما نباید ساکت بشینیم.
  آقای مدیری خودت رو زدی به اون راه که چی،قطعا به شما نیز منفعتی در این بین میرسد.

  (0)(0)
 77. سلام من توقرعه کشی ماه خردادشرکت کردم ومتاسفانه علی رغم داشتن امید زیادبرنده نشدم برای من پیامی اومدکه تافلان ساعت وقت داریداین بسته رالغوکنیدهیچ هم ننوشته بودکه اگه لغونکنی دوباره داخل قرعه کشی ماه بعدشرکت میکنی امروز واسم پیامی اومدبااین محتواکه بنابه نداشتن موجودی ۱۰تومن این مبلغ به صورت اقساطی ازشماکم میشود وهزارتومن ازحسابم کم شده بود اخه اگه نخایم بایدبه کی بگیم هیچ کدی هم پیدانمیکنم که بزنم لغوبشه..

  (0)(0)
 78. من ثبت نام خود را از طریق۹۹۹۰لغو کردم ولی هزینه ثبت نام از شارز من کم شده ودیگه جرات شارز ندارم حالا چکار بایذ بکنم

  (0)(0)
 79. من می خوام سرویس پیامک دهی اول مارکتو لغو کنم چه کدی بفرستم که دیگه پیام نده؟؟

  (0)(1)
 80. برای من هیچ کدی نیمده هیچ کس هم پاسخگو نیست واقعا این شیوه ی جدید ...برداری از مردمه

  (0)(0)
 81. سلام من یکبار ثبنتام کردم و چیزی نبردم. خطم دائمی هستش و الان بخاطر بدهی یکطرفه شده، میخام شرکت خودکار تو قرعه کشی های بعدیو لغو کنم، خطم یکطرفه ست، نمیشه پیام فرستاد، چیکار کنم،؟ خودبخود لغو نمیشه؟

  (0)(0)
 82. ۳off رو به ۳۰۷۰۳ بفرستین تا لغو بشه...

  (0)(0)
 83. منوچهر داننده کرم جوانی

  با سلام نمیدانم از کجا و چگونه شروع کنم نزدیکه ۴۰روزه شرکت کردم همه کارها رو انجام دادم ولی کد قرعه کشی فرستاده نشد .و قرعه کشی هم ارجاع شد در واقع حق من درد این وسط ضایع شد و ضمنا مبلغ ۲۰هزار تومان از حسابم کسر شده .و به سایت رسیدگی هم چندین بار تقاضا کردم تا کد ارسال کنند حالا تکلیف چیست .با تشکر

  (0)(0)
  • به شماره کد خرداد ماه به این جانب منوچهر داننده کرم جوانی فرستاده نشده ولی از امپراطور به من جواب داد که در سری بعدی شرکت داده میشوی و کد قرعه کشی ارسال میکنیم ..تا حالا ۲۰هزار تومان از حسابم کسر شده قرعه کشی خرداد هم که تمام شد حق من ضایع شد ولی منتظر سری بعدی هستم تا کد قرعه کشی به این شماره ارسال کنید .با تشکر.

   (0)(0)
 84. از برنامه دورهمی خیلی خوشم می یومد ولی از وقتی سرم کلاه رفت ازش متنفرم.نه اپلیکیشنی باز شد.نه برنده شدم نه پولم به حسابم برگشت تو اون دنیا باید جواب بدید

  (0)(0)
 85. سلام چرا ما هر کاری میکنیم برنامه های اول مارکت رو با وجود داشتن شارز پولی دانلود نمیشه

  (0)(0)
 86. سلام من عدد یک رو به ۳۰۸۰ ارسال کردم مبلغ ده هزار تومان هم از اعتبارم کسر شد ولی هیچ کد قرعه کشی برای من ارسال نشده چطور میتونم متوجه بشم که کد قرعه کشی من چه عددیه؟؟ لطفا پاسخ دهید

  (0)(0)
 87. یعنی کوفتتون بشه نخورید خیلی آدمهای.. هستین که اینکاررو میکنید بدبخت مردم که حرف شماهارو باور میکنیم من راضی نیستم خییییییلی الکی از من کسر کردید ....

  (0)(0)
 88. سلام-برای من خودبخود تمدید میشه و از شارژم کم میشه-نمیدونم چکار کنم شارشم بیشتر از این کم نشه-از ترس کم شدن شارژ گوشیمو شارژ نمیکنم-اگر کسی میدونه چطور میشه کنسلش کرد راهنمایی کنه-ممنون

  (0)(0)
 89. ینی هر ماه قرار از ما ده تومن ده تومن کم بشه؟؟؟؟یکماه کم شد و ماه بعدی هم اس ام اس اومد که کم میشهموندم تو کف این همه خریت بی سابقه از خودم...امکان نداشت هرگز که من گول این ... بازیهای این برنامه هار و بخورم تا به امروزم تو هیچ مسابقه ای شرکت نکردم میدونم دودره بازیه

  (0)(0)
 90. بعد ازثبت نام در قرعه کشی اول هم خرداد و هم تیر ماه ثبت نام کردم برا خرداد ماه کد برام فرستاده نشد واین دوره بعد ازاینکه ۱۰۰۰۰هزار تومان کسر شد پیامکی برام آمده که کد به شما کد تعلق نمیگیرد ومجدد ثبت نام کنید حالا باید چکار کنم .

  (0)(0)
 91. این یک کلاه.... می باشد در پیامی که برای من آمد و مرا دعوت به شرکت در مسابقه نمود گفته نشده که اول ده هزار تومان کم می شه بعدش ۹۰ تومان، من که برنامه های تلویزیونی ایشان را ندیدم و از روی محتوی پیام تصمیم به شرکت در مسابقه نمودم، همراه اول هم با این کار مبهمش در واقع از من دز.. کرده است منم دیگه هیچ وقت این خطم را شارژ نمی کنم تا هزینه ای ازش کم نشه.
  درسته اوقاتم را تلخ کردند ولی دیگه مهران مدیری معلوم شد کیه و همراه اول هم معلوم شد چقدر .... هست اگر نبود باید در پیامش توضیح می داد که ده تومان از شما کم می شود لااقل حالا امکان لغو و عودت پول ما وجود داشته باشد از خدا بی خبرها

  (0)(0)
 92. سلام دوستان
  برای غیر فعال کردن مسابقه دورهمی از کد زیر استفاده کنید*۸۰۰
  #
  وبعد قطع خدمات مبتنی بر محتوا را بزنید بعد سیستم یه کد میده بعد شما همون کد به فستنده ش میفزستید وتمام
  بعد سیستم یه پیام میده که غیر فعال شد

  (0)(0)
 93. باسلام وخسته نباشید وتشکراز برنامه خوب دورهمی،من خرداد وتیر اول مارکتو فعال کردم وهردوماهه مبلغو از شارژم کسر شد ولی متاسفانه کد قرعه کشی دریافت نکردم،لطفا کد قرعه کشی رو برایم ارسال کنید.باتشکر

  (0)(0)
 94. واقعا متاسفم واسه همراه اول..من پنج تومن شارژ کردم چهارتمنشو بالا کشید ..این کار یعنی ... آشکار...واقعا جای تاسف داره..این سرویس به درد خودتون میخوره..سر مردمو کلاه نذارید..ایشالله این پولای مردم اتیش شه رو زندگیتون..واقعا که

  (0)(0)
 95. برای بار اول من به میل خودم پیامک دادم. اما هرکاری میکردم دیگه شرکت داده نشوم نمیشد. هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چطور باید انصراف داد به من داده نمیشد. پیام ها مبهم بود تا اینکه دوباره ۱۰۰۰۰تومن به فیش من اضافه شد. جای تاسف داردکه هنرمندان که باید آیینه صداقت و درستی باشند اینگونه به خاطر پول تن به این کارها میدهند . ادم میمونه به کی اعتماد کنه. حیف از مهران مدیری چقدر براش احترام قایل بودم . حیف ا ز این هنرمند که ازش متنفر شدم به خاطر همدستی با کسانی که با مردم شفاف نیستند.

  (0)(0)
 96. ...دی در روز روشن اونم از طرف یک سازمان دولتی دیگه نوبره. دوستان کد لغو و بازگشت پول چنده؟

  (0)(0)
 97. با سلام
  منم هیچی از این مسابقه خبرر نداشتم فقط شرکت کردم
  هیچی تا الان بالای ده هزار تومن از شارژم کسر کردن
  هر روز شارژ میخرم یه دفعه میبینم شارژم تموم شد
  بابا پدرم دراومد از بس شارژ خریدم
  لامصبا خوردتون نشه الهی ..
  همشون ... هستن
  خدا پدرتون رو دربیاره با این ...برداریتون

  (0)(0)
 98. شارژمووووووووووووو پس بدین

  .....

  (0)(0)
 99. چطور برنامه آشپزی گیاهی را بخرم تا به حال دو تا ۳۰۰۰ هزار تومان کم شده کد هم دو تا دارم چطور این برنامه را نصب کنم .

  (0)(0)
 100. سلام من الان دو ماه هست ۱۰تومن روی قبض برام میام تا حالا ۲۰تومن از من دز... نه کدی نه قرعه کشی خدا لعنتتون کنه هر کاری هم میکنم لغو نمیشه

  (0)(0)
 101. با سلام.منم از سخنان نرم مهران مدیری گول خوردم من یه نفر کارگرم به امید برنده شدن گول خوردم.مهران مدیری ودست اندرکاران .مخابرات.وشبکه سه.خدا برات نسازه.واقعا پول یه کارگر خوردن داره.همگی لطف کنن به پلیس فتا شکایت کنیم.من شکایت کردم

  (18)(4)
  • بابا یکی این سایت مزخرف و مزاحم

   ۲۰۳۷۰
   irsearch

   رو یه کاری بکنه براش اعصابمونو داغون کرده هر جستو جویی میکنی این سایت مزخرفو میاره میگه اگه دنبال جواب جست و جوت هستی یه پیامک به شماره مزخرف ما بزن . ای بابا پلیس فتا لطفن رسیدگی بفرمایید.عواملشو مورد پیگرد قرار بدین .

   (0)(0)
 102. تو رو خدا یکی توی این مملکت گیر نمیاد جلوی این ..... را بگیره... حتی لغو عضویت را غیرفعال کردن... مسئولین شما واسه جلوگیری از این کارا دارین حقوق می گیرین....
  ............... آقای ........ مهران مدیری...................
  تمام وجهه و ارزش خودتو با این کار از بین بردی... متاسفم برات...

  (6)(1)
  • خیلی جالبه همه به جای اینکه قرار بزارن برن اعتراضشونو علنی کنن روی آوردن به ناله نفرین! مملکت قانون داره و همینطوری نیست بخوان با زرنگ بازی و سو استفاده از جیب مردم پول بکشن بیرون. دوستان یه کانال میزنم تا حداقل ببینم چند نفر به این وضعیت پیش اومده اعتراض دارن و حاضرن اگر لازم بشه به صورت حضوری اعتراض خودشونو اعلام کنن تا جلوی کلاهبرداری مشابه گرفته بشه. لطفا ناله نفرین رو تموم کنید. خدا بیکار نیست انقدر مشکلات بزرگتر وجود داره تو دنیا. این لینک کانال:

   اعتراض به اول مارکت
   اعتراض قانونی به طرح اول مارکت همراه اول
   https://telegram.me/hamraheavalmarket

   (6)(2)
 103. یعنی همه این نفرین ها فحش ها برای ۱۰ هزارتومنه!!!
  چون حالا برنده نشدید و یا اختلالی در سامانه پیش اونده نفرین میکنید واقعا برای جامعه خودم متاسفم!

  (2)(31)
  • واسه کسی که نداره ۱۰ تومن اره خیلی هس.
   نگا خودت نکن!

   (17)(0)
  • واسه خودت متاسف باش نه واسه جامعه، مقدار پولش مهم نیست مهم حق خوریه! تو که عرغه نداری حقتو بگیری بیخودی مبلغو بهونه نکن. مردم از اینکه حقشون پایمال میشه ناراضین. در ضمن سر هزار تومن خیلیا موندن چه برسه به ده هزارتومن

   (11)(0)
  • شاید ده هزار تومن چیزی نباشه ولی همین ده هزارتومنا رو این ... جمع میکنن میشه خداتومن ‌. بعدم بخث سر اینه که خیلیا قصد نداشتن این مبلغو بدن ولی سامانه با ترفند کثیفش داره این پولارو میخوره

   (6)(0)
   • حتی سام کردن ب مدریم حرام است ....... حداقل کد عیر فعال کردن اول مارکت رو بدهید شاید مقداری از بار گناهتون کم بشه

    (6)(1)
  • خب راست میگه فقط دنبال پولن یه جور برنامه ریزی کردن ، یه جور تبلیغ میکنن که مردم گول بخورن ازشون پول بگیرن....
   خیلی نامردیه جهان سوم یعنی همین.......
   مگه میشه غیر فعالش کرد.....

   (3)(1)
  • دوست عزیز یعنی شما فک میکنید فقط حرف این مردم برنده نشدنه؟؟؟؟
   خدا رو هزار مرتبه شکر که الان دست همه گوشی و تبلت فراونه ...
   شما با این دید به این موضوع نگاه کن که خیلی از این پیامک های اول مارکت به صورت خودکار برای مشترکین ارستا شده و بدون رضایت اونا فعال شده و ابدا پیامک دومی که مبنی بر تایید جهت عضویت و این جور چیزا که تو سایتشون نوشتن وجود نداشته .. این مطالب برا اولای به بازار اومدن این اول مارکت نیست..
   هم چنان هم این پیامک های فعال سازی درجریانه اونم بدون رضایت کاربر که خود به خود فعال میشن و حتی زیر پیامک قد نشده که چه طور باید لغو کرد؟؟؟
   حالا شما باید برا مردمی که اعتراض دارن تاسف بخوری یا برا عامل و بانی این مشکل که هرکی هم میخواد باشه.....

   (2)(0)
  • من که یه تبلت بردم ولی تا حالا بهم ندادن چی؟فکر کنم موضوع پیچشه.خدا میدونه که واقعیت چیه.

   (2)(1)
  • تو چیزی نمیدونی نگو

   (0)(0)
  • پس چرا نمیگی مهران مدیری واسه ۱۰ هزار تومن سر ملت شیره میماله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   چون واسه اون میلیون ها ۱۰ هزار تومنه
   روی قبض موبایل، فیش ها، مالیات ها و همه چیز از مردم کلاهبرداری میشه.

   (1)(0)
  • بله برای ۱۰ هرار تومنه جنابعالی حتما شریک دزد هستی که اینجوری ریلکس حرف میزنی تو هم بهتره برای خودت متأسف باشی که توهم روشنفکر بودن بهت دست داده

   (0)(0)
 104. من برای دور قبل ثبت نام کردم و تمام شد ولی دوباره برای این ماه سیستم خود بخود دوباره من را ثبت نام کرد و ۱۰ هزار تومان از حسابم کسر گردید،چرا قبلش پیامی نمیدید که مایل به ثبت نام مجدد هستید، من بلافاصله بعد از پیام مبنی بر اختصاص کد قرعه جدید off را فرستادم ولی باعث شده عضویتم غیر فعال شود و پولمم رفت ،این دز.. تو روز روشن است

  (5)(0)
 105. این چه وضعشه چرا خود به خود تمدبد میکنین ثبت نامو؟؟؟ برا چی لغو عضویتو غیرفعال کردین؟ بطور خودکار ۱۰ تومن از شارژم کم شده بدونه اینکه تایید کنم بخدا دیگه من گیج شدم،

  (2)(0)
 106. من بدون اینکه خودم بخواهم و راضی باشم در مرحله بعد هم شرکت داده شده ام و نوشته هزینه آن در قبض بعدی من خواهد آمد .
  اپراتور هم نباید از همچنین طرح هایی همایت کند و انجام دهد.

  (2)(2)
 107. واقعا براتون متاسفم،،این دیگه نهایت توهینه،مردم چی فرض کردین واقعا ک ،این پولا خوردن نداره ،ایشالا بمونه تو حلقتون

  (2)(0)
 108. با سلام لطفا مسئول رسیدگی کنند برای امکان لغو شدن این سرویس پیامکی واقعا غیر منطقیه که امکان لغو نباشد این خودش یک نوع ..زدی محسوب میشود و خیلی نامحسوس کاربران اصلا از این بابت رضایت ندارند و ما به پلیس فتا شکایت کردیم امیدوارم روزی برسه که ..زدی از کشور عزیزمون ریشه کن بشه
  راستی آقای مدیری خسته نباشی هه :)))

  (1)(0)
 109. اقا این یه ..دی اشکاره با این .... که اقای مدیری مفرمان واقعا مردومو هالو فرض میکنن خجالت اوره هیچ راهی برا لغو این برنامه چرتم وجود نداره

  (0)(0)
 110. آقای مهران مدیری من خرداد ماه در قرعه کشی شرکت کردم و دیگر قصد شرکت در تیر ماه را نداشتم خواهشمند است ارزش و حرمت خود را حفظ کنید و دستور فرمایید عضویت من را لغو کنید.

  (0)(0)
 111. به خدا راضی نیستیم لغو کنید پولمونو برگردونین

  (0)(0)
 112. منم قربانی سادگی خودم و اغفال حرفهای مهران مدیری شدم .
  فکر کردم یک بار ده هزار تومان کسر میشه و بعدش تموم میشه ولی الان سه ماهه این حرام خو... محترم دارن از من پول کسر میکنن و کوفت میکنن.من که راضی نیستم ان شاءالله تا ماه دیگه همه دست اندرکاران این برنامه را روی تختهای بیمارستان سرطانیها ببینیم.

  (0)(1)
 113. ........... میکنند دیگر انتظاراتی از اینها نیست
  باید به پلیس فتا و فکرکنم اینترنتی میتوان شکایت کرد

  (0)(1)
 114. این چه وضعیه که درست کردین .امکان لغوسرویس نیست .ماگوشی روشارژمیکنیم بخاطرتماس اضطراری بعدمیگه موجودی شماکافی نیست.که چی برنامه اول مارکت ودورهمی شارژکم کرده بدون اطلاع .مایه غلطی کردیم عددیک وارسال کردیم ...

  (0)(0)
  • من واسه این ماه تو قرعه کشی شرکت کردم گوشیمو ۱۰تومن شارژکردم فرستادم ازکارت مستقیم استفاده نکردم گوشمم ۱۰تومن نداره یعنی ماه دیگه چیجوری دوباره ۱۰تومن ازحسابم کم میکنه در حالی که از گوشی شارژ کردم یعنی میتونه از حسابم کم کنه؟

   (1)(2)
 115. سلام کسی میدونه ۳۰۸۰ رو چه جوری باید غیرفعال کرد؟

  (0)(2)
 116. برای لغو ۱off را به ۳۰۸۰ بفرستید
  من فرستادم پیام لغوش اومد

  (1)(0)
 117. سلام دوستان باید ۱off را به ۳۰۸۰ ارسال کنید تا پیام لغو سرویس برای شما بیاید.

  (0)(0)
 118. سلام. من تیرماه برای قرعه کشی ثبت نام کردم .ولی دوباره پیام امد که برای مرداد ماه۱۰۰۰۰تومن کم کرد .چکارکنم لغو بشه؟ الان سه روز از این پیام میگذره.چکار کنم لغو بشه؟ ؟اقا اخر دزدیه که بدون اجازه از مشترک پول کم کنن.نمیتونن یک عدد بگذارن که تمایل مشترک ازش سوال کنن.... قرار نیس از دیوار برین بالا.

  (0)(0)
  • من میخواهم اشتراک خود را از اول مرکت لغو کنم . قبلن هم اعلام کرده بودم . ولی باز هم مسج امده که ۱۰۰۰۰ تومان کم میشود . لطفا چرا ؟ خواهشمندم پاسخ گو باشید .

   (1)(0)
   • منم برای تیر ثبت نام کردم و دوباره برا مرداد پیام اومد که ۱۰ تومن رو قبضم میاد. الان offرا فرستادم و لغو شد اما رو قبضم هنوز هست. آخه با ۹۹۹۰ قبض میان دوره رو چک کردم و دیدم ۱۰ تومن رو قبضم ا.ومده. چکار کنم آخه؟؟؟؟؟؟؟؟

    (0)(0)
 119. من واقعا برای آقای مدیری متاسفم . بنده معمولا برنامه تلویزیونی تماشانمی کنم. ولی برنامه های طنز آقای مدیری را دوست دارم و برای اینکه در امر خیر آزادسازی ۱۱۰ زندانی شرکت کنم در قرعه کشی تیرماه شرکت کردم ولی با تاسف برای مردادماه هم از حساب بنده ۱۰۰۰۰ تومان کسر کردند واین در حالی است که بنده تمایل به ادامه شرکت در قرعه کشی راندارم .به نظرم این روش، توهین به شعور ملت است. باید به طور شفاف اطلاع رسانی کنند.امیدوارم قبل از اینکه تمام اعتبارشان را خرج نکردند تغییر رویه دهند.

  (3)(0)
 120. با سلام در قرعه کشی اول مرداد که در برنامه انجام شد و پخش شد شماره تلفن همراهم که در مسابقه شرکت کرده بودم بعنوان برنده جایزه ۵۰ میلیونی اعلام شد ولی تا الان هیچ تمااسی با من گرفته نشده است و در همان برنامه اسامی برندگان بهصورت زیر نویس اعلام شد و شخصی دیگر بعنوان صاحب تلفن همراه بنده معرفی شد من باید کجا مراجعه کنم کسی می دونه

  (0)(0)
 121. من دوبارغیرفعالش کردم ولی نزدیک ۲۰۰۰۰تومن ازشارژم کم شده

  (0)(0)
 122. سلام من میخوام این سرویس برای من کلا لغو بشه
  پشیمون شدم چکار باید بکنم لطفا راهنمایی بکنید
  برای بار اول دادم خبری نشد
  و برای بار دوم بصورت خودکار اول مارکت پیام داد و ۱۰ هزار تومن از من کم کرده

  یعنی نباید اجازه میگرفت ؟؟؟ لطفا سرویس منو لغو کنید من به همون دیدن برنامه آقای مدیری راضی ام ...
  منتظرم لطفا زودتر تا به دفعه سوم کشیده نشده...

  (0)(0)
 123. ده تومن رو به نیت کمک به زندانی ها دادم اما اینکه دوباره و بدون رضایت پول کم کنن نامردی و دزدیه

  (1)(0)
 124. سلام لطفا نحوه لغو پیامکهای اول مارکت رو برام بفرستید

  (0)(0)
  • محمدابراهیم مرادزاده زرگر

   شماکه اینقدربرای شارژ۹۰هزاری اول مارکت تبلیغ میکنید چراروشن توضیح نمیدهیدچکونه بایداین شارژ رادریافت کنیم.۴بتردرغرعه کشی شرکت کردم ولی ازهدیه شارژ ۹۰هزارتومنی نتونستم استفاده کنم.این نوعی دغل کاریست

   (1)(0)
 125. تو روز روشن .... مردم رو برمیدارن
  من به پلیس فتا مراجعه کردم گفتن به ما مربوط نمیشه شما هم الکی دلتون رو خوش نکنید هیچ کاری نمیکنن...
  به شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما زنگ بزنید شاید جلوی این .... گرفته بشه
  اینم شمارش : ۰۲۱۶۴۰۴۰

  (0)(0)
 126. بابا من شمارم شارژیه - از وقتی ثبت نام کردم همش شارژمو کسر میکنن به قسط قرعه کشی - نا مصب باعث شده تو لج افتادم دیگه شارژ نمی کنم تا بسوزن

  (0)(0)
 127. سلام دوستان عزیز برای لغو سرویس باید ۳off را به ۳۰۸۰ بفرستید سرویس لغو میشه اینقدر آقای مدیری بنده خدا رو فحش ندید اگر هم مشکلی باشه از اطلاع رسانی اول مارکت هست

  (0)(0)
 128. من عدد ۷ رو فرستادم و نتیجه نداشت
  تماس گرفتم با ۹۹۹۰ یعنی اپراتور همراه اول
  بعد ۰ رو گرفتم
  اپراتورگفت شما باید اونو لغو میکردین
  اینها سرویس ارزش افزوده هستن
  اگه لغو نشن هر ماه کم میشه
  گفتن بهشون
  اپراتور کنسلش کرد تا دیگه کم نشه

  (0)(0)
 129. اول مارکت سرویس افزوده است
  همراه اول گفت برایه غیر فعال کردنش
  یه پیام خالی به ۸۰۸۵
  ارسال و کلمه off ِرو به همون سر شماره ارسال کنید

  (0)(0)
 130. اميرحسين شيدايي

  سلام ،آقای مدیری من میخواهم سرویس اول مارکتم رو لغو کنم لطفأ رسیدگی کنید من در مرحله اول می خواستم یک بار شانسم رو امتحان کنم نه در هر دوره بدون اطلاع مبلغی از حسابم کسر شود شما وجهیه خوبی در بین مردم دارین خرابش نکنین.پیگیری سریع .

  (0)(0)
 131. .....بقران هزار تومن برا یه ادم ملیونا ارزش داره.اگه فقیر بودن درک میکردن.اخه چرا نگفتن دوباره تمایل دارید شرکت کنید.همینجورسرازخود که کم بشه بخدا.....متاسفم اول برا خودم بعد برا مردمو مملکتم...........

  (0)(0)
 132. همراه اول مال س... هستش، مهران مدیری فقط یه مجریه که وسیله قرارگرفته به شخصیت هنرمندنبایدتوهین کرد مقصرهمراه اوله!!!!!

  (1)(0)
 133. سلام لطفا جواب روشن بدید ایا کسی که با خط ثابت در برنامه اول مارکت شرکت کرده و ۱۰۰۰۰تومان به قبض تیر ماه اضافه شده ایا برای مرداد ماه هم به صورت خودکار ۱۰۰۰۰تومان به قبض ما اضافه میشه؟لطفا جواب بدید

  (0)(0)
 134. سلام امروز بعد اینکه پیامک شرکت در قرعه کشی اول مارکت را دریافت کردم در حالی که اصلا این ماه هیچ پیامکی ارسال نکرده بودم برا لغوش عدد ۷را به ۳۰۸۰ارسال کردم اینو خوب میتونن بفرسن امکان لغو وجود ندارد از اپراتور همراه اول هم گله مندم که در اینکار سخیف با این برنامه همکاری کرده .
  لطفا نسبت به لغو این پیامک اقدام فرمایید.

  (0)(0)
 135. با ارسال ۳off به ۳۰۷۰۳ یا ۳۰۸۰ سرویس اتوشارژ ماهانه شما لغو خواهد شد.

  به لینک زیر هم می‌توانید مراجعه کنید،

  https://www.avvalmarket.ir/frontpage/FAQ

  (1)(0)
 136. دوستان چگونه میتونم این ... تو روز روشن همراه اول با همکاری شبکه سه رو غیر فعال کنم؟
  لطفا راهنمایی کنید، کلمه off تنها؟

  (0)(0)
 137. باسلام.چه طور میشه سرویس این ماه رو غیر فعال کرد اصلا این یعنی چه که بدون اینکه از مخاطب سوال کنن سرویس رو فعال میکنن واقعا که دزدی آشکاره.آیا میشه سرویس این ماه رو که پیام رو خود اول مارکت فعال کرده و۱۰۰۰۰تومان رو بازگشت داد.متشکر از دوستان اگه جواب بدین.ممنون

  (0)(0)
 138. خواهش میکنم نحوه لغو رو بگید هر کار میکنم لغو نمیشه هر ماه داره از حسابم کم میشه اونم بصورت خودکار این دز.. نیست ؟ من فقط یکبار شرکت کردم

  (0)(0)
 139. این هم یه جور .... در روز روشن چرا از خلق الله به هر نحوی پول کسر میگردد آقا من نمی خواهم عضو باشم از پیش خود چرا وجه را از حساب بنده کسر می کنید باید به کجا مراجعه شود؟؟؟!

  (0)(1)
 140. من پیغام دادم . لطفن اول مارک را لغو کنید . جوابی نگرفتم . یک بازنشسته هستم .اگر قرار باشد هر ماه از حساب من ۱۰۰۰۰تومان کم شود . واقعن متاسفم . یعنی ....

  (0)(1)
 141. سلام
  بهتره بجای جوایزی ک دارین
  وامهای قرض الحسنه با بانکها قرارداد ببندید جایگزین جوایز کنید که به درد مردم بخوره گرهی از مشکلات حل بشه
  هم به نفع شماست هم به نفع مردم
  قسطهارو خود برنده میده
  واس شما هم بهترین تبلیغ میشه
  این روزا دیگه مردم باور نمیکنن که جوایزی که میدین حقیقت داره
  امیدوارم عملی بشه
  خسته نباشید

  (0)(0)
 142. مروتعلی بهروزی از شهرستان میانه

  البته این تنها درمورد دورهمی نیست درسریال آمین هم این اتفاق افتاد و پس از چندین ده سوال پیامکی قید شده در پانویس سریال وجواب های آن از طرف ما تماشاگران هنوز که هنوز است نه ازطریق شبکه نمایش دهنده سریال و نه از برگزارکنندگان آن هیچگونه خبری از برگزاری مسابقه به مردم داده نشده و هنوز که هنوز است انگار این سریال و مسابقه پیامکی آن ازصفحه خاطرات مسئولین شبکه صدا و سیما حذف شده است دورهمی هم مثل سریال آمین

  (0)(0)
 143. از مهران مدیری و اول مارکت ...تر دیگه ندیده بودیم. چرا بدون اجازه تمدید میکنید. ما یه غلطی کردیم یکبار پیامک دادیم. حالا هر ماه ١٠ هزار تومن میاد رو قبضمون. .. تو روز روشن...

  (0)(0)
 144. دوستان با ۹۹۹۰ تماس بگیرید و وقتی گزینه ها اعلام شد ۰ رو وارد کنید و ب اوپراتور ک وصل شدید مشکل رو بگید
  براتون لغو میکنن

  (0)(0)
 145. سرویس اول مارکت در صورتی که با ارسال ۳off به سامانه ۳۰۸۰ یا ۳۰۷۰۳ لغو نگردد بصورت خودکار برای ماه جدید فعال خواهد شد و مجددا ۱۰ هزار تومان کسر می شود و کد قرعه کشی و اعتبار ۹۰ هزار تومانی به مشترک تعلق می گیرد.

  (0)(0)
 146. خدا کنه کوفتشون بشه
  بخدا من یه بار همش اس دادم که طی دو مرحله و به مبلغ ۲۰۰۰۰۰ریال ازم کاسته شد
  واقعا متاسفم برای آقای مدیری و اول مارکت
  خواهش میکنم مراجع ذیصلاح رسیدگی کنند خدایی دیگه جرات نمیکنم خطم رو بیشتر از ده هزار تومن شارج کنم و مدادم زیر ده هزارتومن شارج دارم.

  (1)(0)
 147. سلام
  والا ما یه غلطی کردیم یه بار شرکت کردیم
  بعدش مراحل لغو رو انجام دادم اما هنوز داره هر ماه ۱۰تومان به قبضم اضافه میشه
  تو این کشور همه جور ... دیدیم جز رسانه ایی
  واقعا متاسفم برای اقای مدیری

  (1)(0)
 148. آقای مهران مدیری اینگونه پولدار شدن با سئو استفاده کردن از بی اطلاعی مردم نه تنها حرام بلکه لایغ ناسزا هم هستند

  (0)(0)
 149. با سلام دوستان عدد ۳offرابه سامانه ۳۰۸۰ بفرستید انجام میشه الان من انجام دادم

  (0)(0)
 150. آقا غلط کردم نخواستم خدا ازت نگذرد مهران مدیری این دفعه گول جک و خنده شما را خوردم هر ماه داره ازم کم میشه آقا نخواسسسستمممم

  (0)(0)
 151. سلام قبلا بلیط بخت آزمایی ازپول مردم جایزه میداد بقیه میرفت برای زندانیان وفقرا (ظاهرا )اما الان تو این برنامه اگر ۲میلیارد مردم پول بدهند کمتراز۱میلیاردجایزه میدهند بقیه کجامیرود متاسفم برای مهران مدیری که تبلیغات این کلاهبرداری رابه عهده گرفته

  (0)(0)
 152. من چندبار لغو زدم اما هنوز هم داره ازم شارژ کم میکنه اینا دیگه کین، فک کنم باید برم شکایت کنم

  (0)(0)
 153. برید تو برنامه اول مارکت تراکنشهای مالی را پیدا کنید بعد ببینید داره هزینه کم میکنه از حسابتون مال من که روزی ۴۰۰ زده لطفا چک کنید ببینید مال شما چجوریه اطلاع رسانی کنید ببینم مال من اینجوریه یا حسابهای شما هم همینجوریه..

  (0)(0)
 154. با سلام،
  پیامک اول مارکت تیر امسال به گوشی من که اندروید هم نمی باشد ارسال گردید و به طور خود به خود فعال شد با تلاش بسیار و ارسال کد نوشته شده جهت لغو پیامک این کد تا امروز که دومین پیام اول مارکت برای مرداد ماه را دریافت کردم ، گویا عمل نکرده و مبلغ ۱۰۰۰۰ تومن در قبض تیر ماه من اعمال شده است... خوشبختانه ۳off را در کمال ناامیدی فرستادم و پیامک لغو این سرویس را دریافت کردم.... لازم به ذکر است که در تیر ماه حتی بنده پیامک تایید دوم که در سوالات نوشته شده بود تایید ننمودم ...
  اما سوال بنده این است
  ۱٫ چرا در متن پیام های ارسالی نحوه لغو را ذکر نمکنید
  ۲٫ من به ندرت از تلفن همراه استفاده میکنم و مبلغ قبض هر دوره من با احتساب آبونمان ۲۰۰۰ تومان و به ندرت ۳۰۰۰ تومان میشود در حالیکه این بار مبلغ ۱۲۰۰۰ تومان در قبض من ثبت شده، به طوری که به نان شب هم محتاجم.آیا این واقعا انصاف است که با کسانی که اقشار ضعیف این جامعه هستند چنین رفتاری شود ؟؟؟ ما که به اندازه خودمان بیچارگی داریم باز هم باید.....
  ۳٫ آیا با لغو این پیامک هزینه آن در قبض مرداد ماه اینجانب اعمال میشود؟؟؟

  لطفا جواب بدهید

  (0)(0)
 155. با سلام،من خرداد ماه در قرعه کشی اول مارکت شرکت کردم.ودیگر تمایلی به شرکت در دوره های دیگر راندارم و چند بار لغو اول مارکت را زدم ولی من هر بارهمراهم راشارژ میکنم شارژ آن قسطی کم میشود.و این یک جرم است .من نمیدانم چگونه از شراول مارکت راحت شوم شما کمک کنید

  (0)(0)
 156. واقعا برا خودمون متاسفم که اینقدر هرروز گول این آدما رو میخوریم اینا کجا خبر از دل آدما دارن بعد میگن ماهواره بده

  (0)(0)
 157. الان رفت تو چهار ماه که قرار شده بود اول مارکت پول کسایی رو که به خاطر اشتباه برنامه دورهمی ۱۰تومن ازشون کم شده بود رو عودت بدهند. تازه بعد از ده بار تماس با دفترشون منشیاشون میگن به مام نگفتن کی قراره عودت بدن!!!جالب اینه آقای مدیری ادعای فرهنگ سازیشون میشه تو برنامشون ولی یه شرکت ...بردارو داره حمایت مکنه.
  جالبتر از همه اینه که اول بدهی خودشونو که گردنشونه نمیدن میرن زندانی آزاد میکنند با پول مردم؛ این اسمش خیر خواهی نیست ریاکاریه واقعا متاسفم واسه اول مارکت و برنامه دورهمی و آقای مدیری...

  (0)(0)
 158. .... مهران مدیری و برنامش واقعا .... من بسته رو گرفتم بعد برای فعالسازیش یه کدبرام میاد ولی تو برنامه هیچ جا طراحی نشده برای زدن کدو خرید واقعا همش دروغ بود کسی نمیتونه راهنمایی کنه ممنون

  (0)(0)
 159. سلام. لامصب لغو نمیشه. من تا حالا چند بار فرستادم پیام off رو ،برام میاد که لغو شده اما سر ماه باز پیام میاد که تو قرعه کشی به حساب شما منظور گردید.حالا مال من که اعتباریه من دیگه شارژ نکردم ومیخام بسوزنمش و برم یه ده تومن بدم یه خط جدید بگیرم ،اما اینا که دایمی دارن واقعا ناحقیه.خدا ازشون نگذره.

  (0)(0)
 160. خدا لعنتشون کنه ما یه غلطی کردیم یه بار شرکت کردیم الان قبضم چهل هزار تومن اومده هرماه خودشون دارن تمدید می کنن تو رو خدا بگید چیکار کنیم ... تو روز روشن 😬😠

  (0)(0)
 161. تو را خدا یکی کمک کنه از شر اول مارکت خلاص شم چطور لغو کنم که سر ماه تمدید نشه؟ هرکار میکنم دوباره تمدید میشه . باید برم خطمو عوض کنم .این ...یه اطلاعات کافی نمیدن که . به خدا من راضی نیستم کوفتشون بشه از گلوشون پایین نره

  (0)(0)
 162. سلام . به نظر من بیاین همه به پلیس فتا شکایت کنیم . من که شکایت کردم . خدا هم ازشون نگذره

  (0)(0)
 163. من ندارم هرماه ۱۰هزارتومان پرتاخت کنم باید به کجا شکایت کنم

  (0)(0)
 164. واقعا اول برای خودم متاسفم و بعد برای آقای مدیری که تبلیغ یک .... رو داره می کنه .حالا فهمیدم چرا آقای مدیری توی شبکه های اجتماعی نیست ،چون خودش میدونه مردم چقدر بدو بیراه بهش میگن.

  (0)(0)
 165. شمایی ک میای حرف این ملتو میگی غلطه حرفم باشماس, مهم این نیس ک ده تومن یا خیلی تومن مهم اینه ک این آدما اعتماد کردن, مهم اینه ک این دولت نمیتونه جلو کسایی رو بگیره ک دارن از جیب ملت میخورن, مهم اینه ک اینا مردم رو ... و احمق فرض کردن انگار پولتو از جیبت .... و فرار میکنن, واین تقصیر ملت ماست ک واس هیچی اعتراض نمیکنن ایناهم پرررو میشن

  (0)(0)
 166. سلام آقای مدیری آقاست آقا نووش جوونش , اصن حقتونه , میخواستین نفرستین , خودتونو نکوشین واسه ده هزار تومن بدبختا

  (1)(0)
 167. د... علنی همینه من یه بار سادگی کردم .هرماه ازم ... میشه .... .اون دنیا جواب چند نفرو میخوای بدی ....

  (0)(0)
 168. الهی که هزینه دواودرمون خودتون وعزیزانتون بشه...

  این وجوهی که بدون دلیل روی قبض ملت مرتبا هرماه تمدید میشه به چه مناسبتیه!!!
  تو جیب گشاد کی میره؟؟؟؟؟؟؟
  پشت این طرح کی کیسه دوخته؟؟؟؟؟؟؟//
  همراه اول نهاددولتیه یا خصوصی؟؟؟؟!!!!!!!!
  فرض ملت یه بار حماقت کرده عدد ۱ رو به سامانه ...هبرداری شما فرستاده هیچی هم عایدش نشده
  چرا فرصت طلبی میکنید و هرماه ... میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  این مملکت پلیس فتا نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  یعنی کسی نیست جلوی این ... بازار و بگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  وجوهی که به زور ازمردم گرفتید برگردونید....$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

  واگذارتون میکنیم به امام زمان ...

  (0)(1)
 169. وااااااااااای
  دوباره ده هزار تومن کم شده!!!!!
  عجب جنگلی شده!
  فکر نمیکنم تاریخ ایران چنین دوره ای رو به خاطر داشته باشه!
  کلاهبرداری در سطح ملی و البته سازمان یافته

  (0)(0)
 170. چرا دوباره تمدید میشه؟من فقط یه بار به ٣٠٨٠ اس ام اس زدم و دَه تومن کم شد.دوباره چند هفته بعد دیدم از شارژم داره کم میشه

  (0)(0)
 171. با سلام ؛ من کلمه off رو به ۳۰۷۰۳ فرستادم و تائید کرد که عضویتم لغو شده . ۲ ماه گذشته ولی همچنان داره ۱۰ هزار تومن رو قبضم میاد . ماه قبل گفتم حتما دیر لغو کردم ولی این ماه هم دوباره ۱۰ تومن رو قبضم اومده . بی انصافیه دیگه من که لغو زدم کد قرعه کشی نمیگیرم چرا ازم پول کسر میشه آخه ؟ نمیدونم چیکار کنم ؟ میشه راهنمایی کنید ؟

  (0)(1)
 172. من مرداد ثبت نام کردم اما هر ماه مجدد برام فعال شده. واین نهایت ....من مدیری را خیلی دوست داشتم اما حالا واقعا از چشمم افتاده

  (1)(1)
 173. مارو باش به عشق برنده شدن و یک شب پولدار شدن چه هزینه هایی باید پرداخت کنیم.کشورهای خارجی یک مبلغ کم پرداخت می کنی و یک بلیط شانس می گیری .هر کس هم برنده بشه تمام پول به یک نفر داده میشه.اما قرعه کشی های ایران چند برابر پولی که جایزه میدن تو جیب افراد سودجو میره.البته اگه قرعه کشی ها واقعی باشند .اگر نباشند که دیگه هیچی به هیچی

  (1)(1)
 174. سلام
  من نمیخوام با چه زبونی بگم؟هی پیامک میاد به صورت اقساطی از حساب شما کسر می گردد.عجب شیرتوشیری شده.......تو روز روشن

  (0)(0)
 175. با سلام .در خصوص برگزاری قرعه کشی مهر و آبان ۹۵اول مارکت این ... از خدا بی خبر آذر ماه را هم به آن اضافه نموده در صورتی که قرار بود قرعه کشی مهر و آبان شامل ۱۰دستگاه سانتافه و ۲۰۰۰مودم برگزار شود.حال آنکه شاهد چیز دیگری هستیم.واقعا برای اول مارکت و اپراتور بزرگی چون همراه اول متاسفم...

  (1)(0)
 176. سلام
  مسئولین محترم
  بنده چندین ماه است که مد قرعه کشی رو دریافت نمیکنم
  و تمام مبالغ فوق(١٠،٠٠٠) تومان به حساب این جانب امده
  و الان با ثبت نام مجدد کد قرعه کشی دوم برام اومده
  لطف کنید رسیدگی کنید

  (0)(0)
 177. دوستان به این شماره پیامک بزنین :۹۸۳۰۸۰
  (۳off)

  (0)(0)
 178. من در قرعه کشی فروردین ماه برنده گوشی هوشمند شدم از دور همی تماس گرفتن ادرس هم گرفتن اما خبری نشد چند بار پیام گذاشتم دوباره زنگ زدن ادرس گرفتن ولی بازم خبری نشد نمیدونم چی بگم لطفا رسیدگی کنین.

  (0)(0)
 179. مهدی از ارومیه

  منم قربانی این کلاهبرداری همراه اول و اول مارکت هستم. من آذر ماه یک بار ثبت نام کردم ولی ۴۰ هزار تومنتو فیش پایان دوره اومده و برنامه مزخرف اول مارکت ۴۰۰ هزار بهم شارژ داده. حالا شکایتم رو به کجا ببرم؟

  (0)(0)
 180. واقعا متاسفم واسه مردم ایران که توی همچین مملکت بی قانونی ذارند زندگی می کنند، ... توو روز روشن با اعلام در یه برنامه تلویزونی با همدستی سازنده این برنامه ... می کنند کلاه برداری می کنند صدای اعتراض مردم هم به هیچ جایی نمیرسه، آقای مهران مدیری واقعا متاسفم واست تو یه ... که با دلقک بازی سر مردم ساده لوحو گرم کردی و از دارا و ندار می ...، واست متاسفم اینو بدون تو یه شخصیت خیلی منفوری توی ذهن خیلی از مردم ایران به ... ادامه بده کسی نیست جلتو بگیره

  (3)(0)
 181. دوستان کسانی که هنوز مبلغ ۱۰۰۰۰ تومن ماهانه روی قبضشون میاد حتما به مخابرات مراجعه کنند این مبلغ تحت عنوان خدمات مبتنی بر محتوا روی قبض هست و مخابرات واستون به طور کامل لغو می کنه

  (1)(0)
 182. جایزه کجا بود من که ندیدم ونشنیدم به کسی تا حالا جایزه داده باشن بعدشم قرعه کشی سانتافه سه ماهه عقب انداختن همینجوری هی ده هزار تومان کم کنند خدا به داد مردم برسه

  (0)(0)
 183. نحوه غیرفعالسازی سرویس ها: برای غیرفعال سازی هر یک از سرویس های فعال خود، کافی ست کد غیرفعالسازی فارسی و یا لاتین آن سرویس (ترکیب کد معرفه فارسی سرویس با کلمه خاموش و یا کد معرفه لاتین سرویس با کلمه OFF) را برای شماره کوتاه شرکت ارائه دهنده آن سرویس ارسال کنید. راه ساده تر غیرفعالسازی، ارسال یکی از عبارات "OFF" و یا "خاموش" به شماره کوتاهی است که سرویس از آن دریافت می شود. به طور مثال با ارسال کد غیرفعالسازی ام بی ای خاموش(کد غیرفعالسازی فارسی) و یا MBA off (کد غیرفعالسازی لاتین)به سرشماره ۲۰۳۰ میتوانید عضویت سرویس مدیریت موفق را لغو نمایید در صورت بروز هرگونه خطایی در فعالسازی و یا غیرفعالسازی سرویس ها می توانید از طریق تلفن های دائمی و اعتباری همراه اول با شماره ۹۹۹۰ (بصورت رایگان) و با سایر خطوط با شماره ۹۱۲۹۹۹۰ تماس بگیرید.

  (0)(0)
 184. چند بار این پول لعنتی رو کم می کنید اخه؟؟؟ واقعا دزدیه من که راضی نیستم الان هم دی ماه نه خرداد ماه که من پیامک بزنم پولم رو برگردونن!!! من اصلا یادم نیست که همچین پیامکی زده باشم خاک بر سر تون با این منبع درآمد

  (1)(0)
 185. من اول مادکت رو لغو کردم ایا داخل قرعه کشی هستمیا نه اگر نیستم چرا پولم بر نمیگرده اگر هستم چگونه اپیکیشن دانلود کنم

  (0)(1)
 186. این اپلیکیشن مسخره تون چرا غیرفعالسازی نداره؟؟؟؟؟یعنی چی واقعا؟من اصلا موافقت نکردم که شارژ کم کنید ازم...چرا اینقدر دزدی واقعا؟به چه قیمتی یا نارضایتی ما برای خودتون نون و آب بدست میارید؟شرم آوره...حداقل غیرفعالسازی بذارید لامصبا

  (0)(0)
 187. ....
  هم مهران مدیری هم تمام کسایی که این اول مارکتو تبلیغ میکنن ...
  پول مردمو به صورت نامحسوس ...

  (0)(0)
 188. اقا بیایین زنگ بزنیم پلیس فتا

  (1)(0)
 189. شرم بر شما و همه دزدانی که مثل شما با پررویی و بی شرمی دست به چپاول اموال مردم ایران زده اند . شرم بر شما دزدان

  (1)(0)
 190. جالبش اینه برای من قسطی برداشته و الان بعد ۸ ماه قسط تمام شده ولی بازم ازم هر چند روز یکبار ۴۰۰ تومن کم می کنه اینو چی می گید.نکنه ماشین ها و همه خرج مخارج تون رو با این حقه می خواید در بیارید

  (0)(0)
 191. با سلام
  الان دو هفته است از شارژ تلفن همراه من مبلغ در حدود ۶۰۰۰ هزار تومان از طریق اول مارکت کسر شده.این موضوع بدون هماهنگی و یا اعلام اینجانب بوده.کلیه سرویسها را لغو کردم و کدهای ۱offو ۳off هم ارسال کردم ولی متاسفانه هیچ نتیجه ای نداشته.در صورت ممکن راهنمایی بفرمائید.

  (0)(0)
 192. سلام. این چه وضعشه!!!!!! عدد ۷ رو برای لغو ارسال کردم پیامک اومده ۱۰۰۰۰ هزار تومان به حساب شما منظور خواهد شد!!!! چه وضعشه؟؟؟ منکه راضی نیستم. چرا کسی رسیدگی نمی کنه؟؟؟؟؟؟

  (0)(0)
 193. ۱۰۰۰۰ تومان قبلی کم شد پیامک اومد تا آخر ماه امکان خرید ۹۰۰۰۰ تومنی هست. پس چرا نمیشه خرید کرد؟؟؟؟ معلوم هست چه خبره!!!!!

  (0)(0)
 194. ... کثیف بی ... که معلوم نی که چی وکی هستین به هرحال شما هم خواهید مرد واونجا دیگه نمیتونی خودتو قایم کنی اگه سیستم مشکل داره نباید اجرا بشه نه اینکه فقط عضو بشی ودیگه نتونی ازش خارج شی منظورم اول مارکت هس

  (0)(0)
 195. فقط فقط کلاه برداری
  اگه راست میگید که کلاهبرداری نیست پس چرا امکان لغو نداره!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  (1)(0)
 196. سلام فقط میخواستم بگم واقعأمملکت آنطوری شده که با داشتن این همه معترض ناراضی بازم اجازه کلاه برداری به چنین کسانی که خودامین مردم کرده رامیده فقط۲۰هزاراز۲سیمکارت من کسر کرده بدون کد و۹۰هزارتومن جایزه والسلام علی

  (0)(0)
 197. چرا هرچه سعی میکنیم واسه خریدوارد اول مارکت بشیم ارتباط باسرور قطع

  (0)(0)
 198. علیرضا کافی هرناشکی

  درود من هرماه ثبت نام میکنم ولی چیزی خرید نمیکنم چون گوشیم قدیمیه اینترنت نداره آیا تویه قرعه کشی شرکت داده میشم ممنون اگر پاسخم را بدید

  (0)(0)
 199. دوستانی که به اول مارکت پیام دادن برن برنامه ی اندوروید ۶ برای هواوی رو دانلود کنن
  لینک دانلودش:
  https://goo.gl/D9Z0EF

  (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*