خانه / جالب و خواندنی / قتل فجیع 2 خانواده‌ ایرانی توسط “داعش” در سامرا + عکس

قتل فجیع 2 خانواده‌ ایرانی توسط “داعش” در سامرا + عکس

حجت الاسلام سید محمدرضا بطحایی به همراه همسر باردار و فرزند خردسالش سید محمد علی و یک خانواده ایرانی دیگر در سامرا توسط تروریست‌های داعش به طرز فجیعی به شهادت رسیدند.
عکس داعش سید محمدرضا بطحایی سید رضا بطحایی داعش
«شیعه‌نیوز» نوشت: حجت‌الاسلام سید رضا بطحایی طلبه ایرانی ساکن نجف اشرف به اتفاق خانواده‌اش و یک خانواده دیگر چهار روز پیش برای زیارت حرم مطهر امامین عسکریین عازم سامرا شده بودند که با حمله تروریست‌های داعش به سامرا و آغاز درگیری‌ها، دو روز در حرم مطهر عسکریین اقامت کردند.
عکس داعش سید محمدرضا بطحایی سید رضا بطحایی داعش
این افراد ظهر پنجشنبه با تصور اینکه امنیت در سامرا برقرار شده است، از حرم مطهر خارج شده‌اند تا سامرا را به مقصد نجف اشرف ترک کنند اما ساعتی بعد در جاده سامرا به کمین نیروهای داعش افتاده‌اند.
گفته می‌شود این فرد هنگام دستگیری ملبس به لباس روحانیت و در حال مکالمه تلفنی با دوستانش در نجف اشرف بوده است که تروریست‌های داعش تلفن را از وی گرفته و دستگیری آنان را اعلام کرده‌اند.
تروریست‌های داعش پس از دستگیری، این روحانی ایرانی، همسر و فرزند خردسالش و خانواده ایرانی دیگر را به طرز فجیعی به شهادت رسانده‌اند.

یک نظر ثبت شده

  1. خدا داعش رو به زمین گرم بزنه انشالا خون پاک این سید بزرگوار که مطلومانه به شهادت رسید زمینه سازنابودی این جرثومه صهیونیستی بشه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*