خانه / آخرین اخبار / عکس با حجاب “گوگوش” و “حمیرا” دو خواننده لس آنجلسی در تهران!

عکس با حجاب “گوگوش” و “حمیرا” دو خواننده لس آنجلسی در تهران!

پروانه امیرافشاری معروف به حمیرا (Homeyra)  در سال ۱۳۲۳ به دنیا آمد. وی از خانوادهٔ بانفوذ و سرشناس امیرافشاری، که اصالتی آذری دارند، است. نام کامل وی پروانه امیرافشاری زنجانی است. پدرش از زمین‌داران بزرگ زنجان بود. پدر حمیرا مالک ۱۵۰ شهر و روستا در منطقهٔ شمال غرب ایران بود.

همسر گوگوش دانلود آهنگ گوگوش دانلود آهنگ حمیرا بیوگرافی گوگوش بیوگرافی حمیرا بیوگرافی پرویز یاحقی Homeyra

از همان دوران کودکی حمیرا، خانهٔ آنها به افتخار افراد بانفوذ حکومتی، شاهد مراسم بزرگ با حضور هنرمندان نامیِ آن زمان، مانند قمرالملوک وزیری، روح‌انگیز، بنان، ملوک ضرابی و بسیاری دیگر بود که همین انگیزهٔ اولیهٔ دختر خانواده برای روی آوردن به آواز شد. حمیرا، به دور از چشم پدر و با تشویق همسر روشن‌فکر و تازه از آلمان بازگشتهٔ خود، با نام‌نویسی در آزمون صدا در شورای رادیوی آن زمان، باعث حیرت و تحسین اعضای شورا شد و پس از آن تحت آموزش علی تجویدی و ملوک ضرابی قرار گرفت. وی دو سال بعد در ۱۸سالگی به یک خوانندهٔ تمام‌عیار تبدیل شد.

 

حمیرا مدت ۸ سال همسر آهنگساز بنام ایرانی، پرویز یاحقی بود که در این دورهٔ زناشویی، آثار ماندگاری با شعرهایی از بیژن ترقی و آهنگ‌هایی از یاحقی، مانند «مرا نفریبی»، «هدیهٔ عشق»، «بهار نورسیده»، «مرا تنها نگذاری»، «پنجره‌ای به باغ گل»، و… اجرا کرده‌است. وی بعد از چند سال، به‌دلیل مشکلات ویژه‌ای که برایش در زندگی پیش آمد، از پرویز یاحقی جدا شد.

او پس از انقلاب، چند ماه در زندان به سر برد و با پرداخت مالیاتی معادل سی‌هزار دلار، آزاد شد. او می‌توانست همانند هایده و مهستی و بسیاری دیگر از هنرمندان، در سال‌های ۵۶ تا ۵۸ از ایران خارج شود، ولی به‌دلیل عشق وافری که به ایران داشت، حاضر به رفتن نشد و به آینده امیدوار بود؛ حتی با پوشش اسلامی (چادر) در جامعه حضور پیدا می‌کرد.

همسر سوم وی، که تاجر کراوات بود، پس از انقلاب عملاً بیکار شد. حمیرا تا اواسط سال ۶۰ خورشیدی در تهران ماند و بعد از مدتی به یکی از شهرهای شمالی نقل مکان کرد. او در اواخر سال ۱۳۶۰ به تنهایی و به صورت ناشناس با گریم در قالب یک پیرزن به همراه دختر دو ساله‌اش، هنگامه، از مرز افغانستان از ایران خارج شدوبه پاکستان رفت؛ از آنجا به اسپانیا و پس از آن به کاستاریکا در امریکای مرکزی رفت. وی در کاستاریکا دچار افسردگی شدید شد. به صورتی که مدت یک سال تحت درمان روانپزشک بود. شوهر وی در این میان بدون توجه به همسر و فرزندش مستقیماً به امریکا مهاجرت کرد. حمیرا با کمک همسر پسر عمویش، هما میرافشار، به ایالت کالیفرنیا مهاجرت کرد و با حمایت احمد مسعود کار هنری خود را از سر گرفت. در سال ۷۸ خورشیدی به تومور مغزی دچار شد که به‌صورت معجزه‌آسایی از اتاق عمل نجات یافت. وی هم‌اکنون در شهر لس آنجلس زندگی می‌کند.

همسر گوگوش دانلود آهنگ گوگوش دانلود آهنگ حمیرا بیوگرافی گوگوش بیوگرافی حمیرا بیوگرافی پرویز یاحقی Homeyra

پروانه امیرافشاری (حمیرا) و دخترش قبل از خروج از ایران

و

فائقه آتشین معروف به گوگوش (متولد ۱۳۲۹ خورشیدی در تهران ). خانوادهٔ وی اصالتاً از آذربایجانی‌هایی بودند که از شوروی به ایران مهاجرت کرده‌بودند. پدر و مادر گوگوش هنگامی که وی ۲ سال داشت از یکدیگر جدا شدند.

همسر گوگوش دانلود آهنگ گوگوش دانلود آهنگ حمیرا بیوگرافی گوگوش بیوگرافی حمیرا بیوگرافی پرویز یاحقی Homeyra

نام‌گذاری گوگوش نامی ارمنی برای پسران است. در کودکی دایه ارمنی‌اش او را با این نام صدا می‌کرد و بعدها این نام را به عنوان نام هنری‌اش برگزید.اما عده‌ای می‌گویند این نام را از پسر همسایه ارمنی خود گرفته است؛ البته عشق کودکی وی نیز در این امر بی تاثیر نبوده است. اما آن طور که گوگوش در مصاحبهٔ مفصل خود با خانم هما احسان توضیح داده، این اسم را پدرش برای وی انتخاب کرده، اما ادارهٔ ثبت احوال به علت عجیب بودن این اسم از ثبت آن در شناسنامهٔ نوزاد خودداری می‌کند و از پدر وی می‌خواهد که یک اسم ایرانی یا عربی برای وی انتخاب نماید که در نهایت پدر وی نام فائقه را برای نوزاد برمی گزیند. اما در خانه و به طور کلی مکان‌های غیررسمی از همان کودکی وی را گوگوش صدا می‌زنند.

او از همان کودکی به همراه پدرش که یک شومن بود، خوانندگی و بازی در فیلم را آغاز نمود و نخستین تجربه هنرپیشگی او در سن هفت سالگی بود. گوگوش بعدها در فیلم‌هایی چون «پرتگاه مخوف» (۱۹۶۳ میلادی)، «شیطون بلا» (۱۹۶۵) و «پنجره» (۱۹۷۰) ظاهر شد. ترانه‌های او که توسط آهنگ‌سازانی چون واروژان و حسن شماعی‌زاده نوشته‌شده و شعرهای شهیار قنبری در آن به کار رفته بود، برای او موفقیت بزرگی پدید آورد. تا حدی که سایر خوانندگان پاپ زن ایرانی به تقلید از سبک او پرداختند. سبک او در دهه هفتاد میلادی، در اوج شهرتش به عنوان خواننده و هنرپیشه، الگوی زنان ایرانی واقع شد که به‌جز گوش سپردن به ترانه‌های او، از سبک پوشیدن جامه، مینی‌ژوپ و مدل موی کوتاه او معروف به مدل گوگوشی تقلید می‌نمودند. و در حال حاضر نیز اکثر مدل‌های قدیمی به نام وی ثبت شده است .

آهنگ هجرت با شعر شهیار قنبری و با آهنگسازی و تنظیم ناصر چشم آذر که قرار بود, حسین اهنیان مقدم ملقب به افشین مقدم این ترانه را اجرا کند اما به دلیل تصادف فوت می‌کند، و گوگوش این ترانه را اجرا می‌کند. به گفته عده‌ای از موسیقی دانان این آهنگ یکی از شاهکارهای موسیقی ایرانیست.

همسر گوگوش دانلود آهنگ گوگوش دانلود آهنگ حمیرا بیوگرافی گوگوش بیوگرافی حمیرا بیوگرافی پرویز یاحقی Homeyra
فائقه آتشین (گوگوش) قبل از خروج از ایران

۷۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. حرف نزنی بهتر نیست. لااقل کپی پست میکنی عقلتم بکار بگیر ببین یارو چی .. زده بعد منتشر کن .مالک ۱۵۰ شهر و روستا. اصلا بگو کل ایران در قباله ننه بابای حمیرا بوده و ملت ایرانم نوکر و رعیت باباش بودن. شاه اینقد املاک نداشته. اینا رو خود ..ریتش میگه. من تحقیق کردم. باباش دکان داری بوده در جنوب تهران. چون دیده دخترش مطرب شده از فرط غیرت بیرونش کرده حالا تو رویا سر قوطی میپرونه میگه بابام شوکت السلطنه بوده از در عقب صندلی جلو

  • از ادبیاتت و مطرب خواندن یک خواننده متین و با شخصیت که تاکنون هیچ حرف نامربوطی پیرامون زندگی خصوصی اش نبوده نشان میدهد چه فرد بی شخصیتی هستی.

  • خیلی بی شخصیتی عمو ادبیات و طرز صحبت کردنت رو درست کن برات دردسر ساز میشه

  • ببین دروغکی چیزی ننویس یه کمی هم شخصیت داشته باش ایشون بودن که بهترین اهنگ های سال های ۱۳۴۰ تا اواخردهه پنجاه رو اجرا کردن یکی از گران قدر ترین خواننده های زمان خودشون بودن و تو هم نمیتونی با یه مشت چرت و پرت… شخصیت … ایشون رو خورد کنی در روی کره خاکی میلیون ها طرفدار دارن که به حرف شما جایی باقی نمیمونه

   • داداش نمیدونى بدون اولین خواننده فعال ایرانى که هنر ایرانى رو بلده از نظر سنى عارف که هنوز زندس البته حسن شماعى زاده تنها کسایى مه دکترا داره تو امر خوانندگى…اما این دوتا اسطوره هامون که زنندن…حمیرا یه … بیش نبوده اون موقع

  • آقای به ظاهر محترم ,
   بدون آگاهی از پیشینه این خواننده راجع به ایشون قضاوت نکن

  • سلام به همه دوستان:
   داداش خودت خودتوووووووو به زور میشناسی یا فکر کنم اصلاااااااااا نمیشناسی.
   یک هنرمند اصیل با این صداااااااااااااااااا وااااااااااای ی ی ی ی ی ی ی
   من یکی که نمیتونم برای یک ثانیه هم فکر بد درباره ایشوووووووووووون بکنم بعد شما به راحتی ……..
   اصلااااااااااااااااااااا میراث میدونی چیه؟ بیشتر تحقیق کن. با اطمینااااااااااااااااان صحبت کن

  • امیر خان میشه نمونه هایی از این تحقیقات محیرالعقول خود را در پیج بگذارید تا مردم ببینند. تا بعد برای شما اسنادی را در پیج خواهم گذاشت.خواهشمندم در مورد چیزهایی که اطلاعاتی ندارید خود را برای مردم محقق جا نزنید.شما اطلاعاتی که در سایت ها نوشته اند خوانده اید و هیچ خبر دیگری ندارید و دست خودتون هم نیست این یک نوع عقده است و با ان مبارزه کنید تا سلامتی روحی و روانی خود را باز یابید.

  • فکر نکنم سوادت حتی در حد سیکل باسه
   مرتیکه بی سواد
   بدبختی ما مردم ایران از بی سوادی است مثل این که یه نمونه شه

 2. اصلا کسی هست تو این مملکت یه رگ اذربایجانی نداشته باشه ؟ لااقل در نیمه شمالی کشور 🙂

 3. مگه چندتاشوهرکرده این مطرب خانوم؟

 4. عالیه.خسته نباشید

 5. رسول پرندآورفرد

  دنیاخواننده ای مثل بزرگ بانوی آوازایران خانم حمیرابه خودندیده ونخواهددید

  • اشتباه نکن ب نظر من مهستی حرف اول رو میزنه

   • هر کدوم از خواننده های قبل انقلاب رو می بینی، (نه همه) اکثراً آواز و موسیقی رو اصولی یاد گرفتن و از صدای خودشون به صورت تخصصی بهترین کارها رو در تاریخ موسیقی ملی ثبت کردن. در بدترین حالت اونها، از دوران الان بهترند. (البته توهین به بعضی از خواننده ها نباشه، هنوز هم هستند خواننده های عالی، با صدای مخملی) منظورم به جنگولک باز ها و خواننده نماهایی مثل تتلو و… هستند. اینها کلاً آبروی اونها رو بردن.

  • واقعا همینطوره کسانی که میان یاوه سرایی میکنند اغلب از هنر عاریند .
   اما در مورد خانم پروانه امیر افشاری ((حمیرا) بدون شک برازنده لقب اعتبار موسیقی ایران است .براستی آوای آسمانی حمیرا بدون شک مقیاسی است که دراینده صداهای ماندگار را بر اساس شش دانگ صدای زیبا بانوی ایران حمیرا میسنجند.کسانی که شک دارند رجوع کنند به ترانه های: صبرم عطا کن ,پشیمانی, دریچه ای به باغ گل .و…

 6. حمیرا بانوی یکی از بزرگان موسیقی ایران هستن لطفا در مطالبی که می گذارید جانب ادب را رعایت فرمایید.ادب نشانه شخصیت شماست

 7. یکی از آرزوهام اینه که یه روز از نزدیک با بانوی اعظم موسیقی ایران ینی حمیرا از نزدیک همکلام بشم

 8. خانم حمیرا به اندازه کافی مشهور ومعروف هستند وتوهین به ایشان یا هر انسان هنرمندی فقط موجب رسوایی فرد توهین کننده است.نوع بیان هرکس هم وضعیت فرهنگی خانواده اش رو بیان میکنه.در مورد توانایی خانم حمیرا همین بس که قطعات آوازی برنامه های گلها توسط خودشون انجام میشد وبرای اجرای تحریرها آنطور که برای دیگرزنان خواننده انجام میشد نیاز به خوانننده مرد نبود و یکی دو تا از اجراهای ایشون تحولی نو در خوانندگی سنتی ایران را رقم زد. از لحاظ اخلاقی هم کسی از ایشان بدی ندیده یا نقل نکرده.احتمالا بدگوها با اصل هنر مشکل دارند.دارایی های پدرشون هم چه حقیقت باشه یا نه،در شخصیت و محبوبیت ایشون تاثیری نداشته.

  • حرفت درست و متینه، ولی دوره ای هست که “جواب ابلهان خاموشی ست”. حتی خود رهبری رو ببینی در هر مسئله ای دخالت نمی کنه …….. ما هم ارزش خودمون رو پایین نیاریم که به بعضی ها (مخصوصاً بعضی ها) حتی جواب بدیم.

 9. جناب بی سواد اگر تحقیق کردی به قول خودت خانواده میرافشار از خانواده های اصیل ومومن وثروتمندی بودن که نفوذ زیادی داشتن حالا جنابعالی پیدا کردی ۷۰ سال پیش باباش مغازه داشته خیلی جالبه.برو کتابخانه ملی ایران یا تو اینترنت کتاب بزرگان آواز ایران که مجازم هست رو سرچ کن میفهمی ایشون کی بودن گاررررییچچچچییییی

 10. کاملا با ارین موافقم.اکثر قدیمیهای تهران یا ترکهای قدیمی خونواده ایشونو میشناسن.بهتره کمی تحقیق کنیم بعد توهین

 11. حالا چی بتو میدن به این خانوم توهین میکنی؟؟؟؟؟ایشون خانم متشخصی به نظرم با حرفای آدمهای مورد دار طرفداراشو از دست نمیده.ادمهای مثل شما لیاقتتون خواننده هایی مثل لیدی گاگا ومدونا و….ست

 12. عمو لیاقتت همین خواننده های رپ خونی که همش فهش میدن .بی سوادو چه به هنر.لیاقتت تتلو ویاس و….

  • دمت گرم. اما بعضی از خواننده های امروز شیوه جدیدی دارند. مثلاً یاس (نه همه آهنگ هاش) تک و توک، جنبه انتقاد اجتماعی داره، که مقطعی و مصرفی حساب میشه. ولی تتلو خداییش دیگه قشنگ موسیقی ایران رو به رنگ قهوه ای در آورده.

 13. واقعا کار حمیرا در تاریخ باقی خواهد ماند وقتی که ادم به صداش گوش میکنه کیف میکنه خدا رحمتش کنه که مرد

 14. در تاریخ هنر ایران دیگر هنرمندی مثل خانم حمیرا نیامد و نخواهد امد اون کسانیکه به ایشان توهین میکنند شعور و تربیت خانوادگیشون بیشتر از این نییت و چیزی راجع به هنرمند نمیفهمند و یک مشت بی سوادند

 15. سلام‌بر‌بانوی‌بزرگ‌‌موسیقی‌ایران‌خانم‌پروانه‌امیر‌‌افشار‌زنجانی«حمیرای‌عزیز»و‌با‌آرزوی‌سعادت‌وسلامت‌برای‌ایشان‌و‌هنگامه‌ویاسمن‌ونیز‌برای‌تک‌تک‌هواران‌راستین‌این‌هنرمند‌گرانقدر…غریب

 16. بهدوستانی که فرق مطرب و خواننده را نمیدونن پیشنهاد میکنم برن ویکی پدیا و سرگذشت خانمها مرضیه و سوسن را بخونن و باهم مقایسه کنن

 17. ……فقط یه چیز بهتون بگم اون زمانى که عارف به دنیا اومده بوده داشته انگ میخونده حمیرا هنوز داشته دکتر بازى وخاله بازی شو میکرده وسلام….😌😀

 18. خب آدم بی سواد کی به عارف توهین کرده که تو هی عارف عارف میکنی بله شکی نیست که ایشون هم یکی از بهترین خواننده های ایران بودن و هستند . نکته سر بی ادبی شما و جمعی از دوستان امثال شماست که فرهنگ ادب تو خانواده هاشون جایی نداره و خیلی راحت به کسی توهین میکنن .
  کمی جانب ادب رو رعایت کنید
  این خواننده ها باعث افتخار ما هستند و قدرشونو بدونید چون دیگه هیچ وقت خواننده هایی مثل هایده و مهستی و حمیرا و معین و خیلی های دیگه نخواهیم داشت هیچوقت ، دیگه تموم شد اون دوران زیبا کاش میشد برگردیم به قدیما و با اون آدما زندگی میکردیم

  • عزیزم از اول گفته اند گندم از گند بروید جو ز جو – کسی که به دیگران توهین کنه به مردم اجازه میده بهش توهین کنند .خدایا همه ما رو ادم بفرما

 19. هر چند که خیلی هاشونو از دست دادیم

  • هرکسی نظری داره انقدر خودتونو درگیر نکنید فراموش کنید بگزرید‌ازهم ،این نوشتها قدیمی میشن بیخیال .‌‌.. خدا بزرگه…

 20. حمیرا اصلیتش از روستای اینجیک ازتوابع خدابنده استان زنجان پدرش از بزرگان خان اونجا بوده وبابام متولد ۱۳۰۰هستش حدود ۲۰کیلومتر با ده ایشون فاصله داریم دقیقا میشناسی خیلی هم سرمایه دار بودن

 21. لعنت بر انسان هایی که قدر داشته های خودشان را به علت عادت به تکرار طوطی وار مشتی ادم نما نمی دانند. خانم حمیرا و تمام هنرمندان و دانشمندان و ورزشکاران و نام افرینان افتخار ما هستند.

 22. حمیرا بهترین خواننده ی زن هست بنظر من نه تنها برترین خواننده زن ایرانی بلکه برترین خواننده زن جهان چوون صداشو دیگه هیچ بنی بشری نداره حمیرا یه اسطوره که بوده هیچ یه ٱعجوبه هم بوده وهسسسست من شک ندارم حمیرت همیشه درصدر میمونه تازه اگرهم طرفداراش کم باشن بازم نباید به طرفدارا نگاه کنیم خب گوگوش هم طرفداراش زیاده مگه ب خاطر صداشه ؟حمیرا همه سبک خوند ،چهچه هایی که حمیرا زد هیچ کس نمیتونه بزنه گلهای رنگارنگی که اجراکردو..و…و.هزارتا چیز دیگه که اینجا نمیشه گفت هرکس هم باحرف من مشکل داره و کسی رو‌ رو دست حمیرا میبینه این شماره منه بیاد تلگرام تا بهش ثااابت کنم …

 23. با سلام خدمت همه ی منتقدین عزیز و گرانقدر : در شان و شخصیت هیچکدام از من و شما نیست به شخص یا اشخاصی بدون اطلاعات و شتابزده توهین بکنیم و گوش دان به موسیقی سلیقه ای است و ظاهرا بعضی ها از خط قرمز ها به راحتی عبور می کنند و پشیمان از اهانت و گستاخی خویش نیستند در مورد خانم حمیرا و سایر خوانندگان گرانقدر باید بگوییم همین قدر که ما را با خاطرات و گذشته هایمان عجین می کنند خود هنر بسیار بزرگی هست. سلام بر حمیرا عزیز و سایر هنرمندان موسیقی سنتی و بزرگان دیگر چون گلپا و معین عزیز و هایده و ….

 24. سلام ویژه و مخصوص بر بانوی بسیار نجیب و هنرمند محبوب خانم حمیرا : عزیزم من خیلی خیلی خیلی به شما ارادت دارم چون صدای زیبا و بی نظیر شما ارام بخش و تسکین دهنده است دوست دارم یه روزی ترانه های گذشته را تکرار کنید ارزوی سلامتی برای شما خواننده ی بی مثل و مانند و بی نظیر قرن دارم. فقط خواهش می کنم حتی با یه جمله هم شده ما را بیاد اور. ممنون حمیرای عزیز

 25. فکر من باش شبی شاید بیاید روزی
  که تو هم نیز به درمان دلم درمانی
  خیلی دوستت دارم حمیرای عزیز…… واقعا این خانم بی نظیره و چقدر هم نجیب و دوست داشتنی است.
  امیدوارم یه روزی جواب احساسات ما رابدهند حتی اگر شده با یک جمله ….

 26. راستی خانم حمیرا الان در کدام یک از شهرها یا ایالت ها زندگی می کنند؟ چرا دیگه نمی خونند؟! ما مطمئن باشیم که ایشان در سلامت کامل بسر می برند؟
  صدای محزون و پر احساس این بانوی بزرگ بسیار بسیار ……. عالیه و بی شک تنها احساس پاک میتوته اینچنین نغمه سرایی کند . خداوند او را سعادتمند و عاقبت بخیر کند چون همه ایشون را دوست دارند.
  جلالی دبیر زبان انگلیسی از ساری

 27. …..
  تا پا گذاشتی تو دلم ، خونه خرابم کردی
  اومدی داغونم کنی ، بی سر و سامونم کنی
  میخونه آبادم کرد ، اومدی ویرونم کنی
  تو ای ای ای ی ی ی
  آخه بابا ، آنکس که بانو را شناخت جان را چه کند
  سلطان تواضع ، پادشاه فروتنی ، ملکه عاشقان وطن ، خدای صدا . . .

 28. دیگه هرگز هنرمندایی همچون دلکش، مرضیه، پوران، الهه، گیتی، هایده، حمیرا، مهستی، رامش، عهدیه و گوگوش تکرار نمیشه. صدای بانو حمیرا آوای فرشته هاست… سلامت باشن

 29. سلام بر بانو حمیرا خواننده اصیل و بی نظیر ایران امیدوارم در پناه حق محفوظ باشند.

 30. فکر من باش شبی ورنه بیاید روزی

  که تو هم نیز به درمان دلم درمانی

  امیدوارم دوباره بتونه این اهنگ و شعر زیبا را باز خوانی کنه واقعا دست مریزاد . عالی عالی عالی ….

  سلام بر چنین هنرمند با احساس و بی مثل و مانند و دیگر هنرمندانی چون معین و گلپا و افتخاری و استاد شجریان .

 31. اگه دل تو سینه ام هنوز جوان نیست که هست

  اگه دیوونه توی دشت جنون نیست که هست

  اگه شب خالی از ارزوی دل هست که نیست

  اکه این عاشق عاشقی همون نیست که هست

  پس چرا خالی و تنهاست … پس چرا خوونه غمهاست I love you Queen and best singer

 32. !my dear , why don’t you answer our message ? we are waiting for you

 33. من مصاحبه خانم حمیرا رو خودم شخصا نگاه کردم گفت اصالتا اهل آذربایجان غربی هستن

 34. بله از توابع مرند هستن

 35. اصلا مهم نیست که خانم حمیرا به کدام استان یا شهر تعلق داشته باشند ! مهم این است که اولا ایرانی هستند ! ثانیا بسیار بسیار دلنشین و زیبا می خونند! ثالثا صدای تکرار ناپذیر و ماندگاری دارند و از همه اینها مهمتر موسیقی را برای لهو لعب انتخاب نکردند و فقط خواستند به عنوان هنر ان را عرضه کنند و زن بسیار نجیب و سنگین و با وقاری هستند و در هر شرایطی خودشو وفق داده ونباخته است!

 36. هزار هزار هزار حیف که دیگه نمی خونند این بانوی بزرگ موسیقی ایران ! فقط ارزوی سلامتی برای ایشون دارم. اکبر جلالی دبیر دبیرستانهای ساری

 37. سلام به بانوی بزرگ موسیقی حمیرا عزیز خوشحالم که سلامتیتون رابه دست آوردیدخداروشکرحمیراجان مثله شماتکرارنخواهدشد امیدوارم همیشه سالم وسلامت باشین منتظرنواگرمتون هستیم لطف کنید مصاحبه ازبانوهم بزارید ممنون میشم

 38. سلام بیکران بر بانوی بسیار بزرگ و تگرار نشدنی موسیقی ایران خانم حمیرا عزیز :
  امیدوارم همیشه و همه حال از سلامت کامل برخوردار باشند و به ایران عزیز بر گردند و ما ایشان را از نزدیک ببینیم و تمام رویاهای ما تبدیل به حقیقت بشود و خاطرات گذشته ی ما با دیدن ایشون زنده بشود. بامید ان روز ….

 39. سلام بر بانو حمیرا ارزوی بزرگ من

 40. ….شاید بیاید روزی که توهم نیز به درمان دلم درمانی ! چقدر زیبا می خونند این بانوی زیبا و هنرمند! از اعماق وجود دوستشون دارم. واقعا دست مریزاد.

 41. منم شنیدم گفتند اصالت ارومیه دارن اما پدرش از خانهای زنجان هستن و فرقیم نمیکنه هرجایی باشه ایرانی هستن همه بزرگان، ؟موفق باشن

 42. حمیرا بانوی آواز ایران زمین.هیچ حرف توهین آمیزی نمیتونه اونا خراب کنه.خوب خوبه.

 43. اصلاهمین اینهاهستندکه برای زنده هامرده میسازند داداشم لطفادرباره خوانندگان سرشناس ودوست داشتنی لطفااحظارنظرنفرمایید خوانندگانی همچون حمیراهایده مهستی گوگوش سوسن روحپرووگل سرسبدهمه انهااستاد شجریان مایه افتخارسرزمین پدری ومادری هستند مردک مطرب رادرست بشناس حمیرا روح موسیقی ایران است

 44. سلام بر بانوی بزرگ موسیقی ایران حمیرا عزیز من خیلی بانو حمیرا را دوست دارم و از صدای بسیار بی نظیر و زیبای ایشان لذت می برم.

 45. خانوم حمیرا عالی و بی نظیر .عاشق عاشقتم بانوی بزرگ حمیرا جون.

 46. از عمر چند ساله ما چیزی نمانده و ابدیتی در پیش!!!!!!!!!!!!۱ کمی فکر کنید به چه مسایل خنده دار و شاید غمبار ی فکر میکنید! در خانه اگر کس است یک حرف بس است. این جملات خطاب به خودم هم هست. حالا ممکنه بعضی…. به دنبال جوابی برای این پیام باشن … راجع به جواب های احتمالی کمی فکر کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

 47. در روزگار قدیم افرادی بودند که بی دلیل به هنرمندان تهمت میزدند در احوال ایشان تحقیق و تفحص شد مشخص شد که ایشان فاقد پدر و مادری شناخته شده هستند و همی عقده گشایی کردندی …….

 48. لطف کنید بی دلیل به کسی تهمت نزنید.جماعت مزخرف

 49. لر هر چی میگه از داغ دل میگه

 50. سلام دوستان خسته نباشید واقعا ما نمیگیم حمیرا خواننده خوبی نبوده .ولی ما لرا خوانندگان بزرگی امثال علی راس و نیرمحمد پاپی داشتیم …وااااای جی بگم قوت قلب رضا شاه بودن .این حمیرا خانم مدتی شاگرد علی راس بود و عاشق نیر محمد پاپی حتی بیشتر اهنگهایش روبه عشق نیر محمد خوند امثال جادهای شمال .که متاسفانه دست تقدیر روزگار انها رو از هم جدا کرد و حمیرا بار صفرو بست ب امریکا رفت و نیر محمد در پشت بازار خرم اباد روی به اهنگها ی اکه مننه جونم وجونت اورد

 51. سلام بر بانوی بزرگ موسیقی ایران خانم حمیرا

 52. سلام
  خیلیا در مورد بانو حمیرا عراجیف میگن
  ولی من به شخصه فقط اواز های ایشون رو گوش میدم ونه هیچ آواز دیگه
  بهتر ها بانو حمیرا

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*