خانه / آخرین اخبار / ثبت نام نوزادان و متولدین جدید برای دریافت یارانه نقدی

ثبت نام نوزادان و متولدین جدید برای دریافت یارانه نقدی

مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: متولدان جدید نیاز به ثبت نام در سامانه رفاهی ندارند و آمار آنها از طریق سازمان ثبت احوال به سازمان هدفمندی داده می‌شود.

به گزارش فرهنگ نیوز ، اکبر ایزدی در پاسخ به این سوال که آیا متولدان جدید برای دریافت یارانه نقدی نیاز به ثبت نام در سامانه رفاهی دارند، به فارس گفت : مشمولان یارانه نقدی متولدانی هستند که سرپرست آنها در حال حاضر در سایت رفاهی ثبت‌نام کرده و یارانه نقدی دریافت می‌کنند، به فرزندان افرادی که در حال حاضر یارانه نقدی دریافت نمی‌کنند، نیز تعلق نخواهد گرفت.

مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها در مورد نحوه اضافه شدن نام نوزادان برای دریافت یارانه افزود: متولدان جدید نیاز به هیچ گونه ثبت‌نام وجود ندارد و اطلاعات آنها از طریق سازمان ثبت احوال به سازمان هدفمندی یارانه ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه از این به بعد هر ماه به صورت خودکار آمار متولدان جدید در فهرست پرداخت یارانه نقدی قرار می‌گیرد، تصریح کرد: این موضوع جز سیاست‌های نظام و دولت بوده و برای متولدان جدید از این پس یارانه نقدی پرداخت خواهد شد. ایزدی عنوان کرد: معمولا ماهانه بین ۸۵ تا ۱۲۰ هزار متولد جدید به یارانه‌بگیران کشور نقدی اضافه می‌شود.

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. باعرض سلام و خسته نباشی.بچه داداشم هفت ماهه است هنوز یارانه ای دریافت نکرده لطفا شرایط راهنمای برای من ایمیل کنی

  2. آیا واقعیت یارانه این ماه دو برابر میشه .کی پرداخت میشه یارانه این ماه

  3. باعرض سلام بچه ی بنده حدوددوسال وهفت ماهه به دنیاآمده هنوزیارانه بهش نمیدن درحالی که بنده بیکارم وهیچ خانه وملکی هم ندارم ممنون میشم پیگیری کنیداینم کدملیش۳۲۲۰۳۱۷۹۷۹

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*