خانه / حوادث / تجاوز جنسی ۸ شیطان صفت به دختر دانشجو در سمنان

تجاوز جنسی ۸ شیطان صفت به دختر دانشجو در سمنان

یکشنبه شب هفته پیش یک دختر دانشجوی دانشگاه صنعتی یکی از شهرهای استان سمنان برای رفتن به داخل شهر سوار یک دستگاه پراید دارای تابلوی تاکسی تلفنی می شود که به جز راننده دو نفر مرد جوان نیز سرنشینان آن بوده اند.
فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی حوادث سمنان تجاوز جنسی به دانشجو اخبار سمنان

راننده خودرو پس از حرکت از مقابل دانشگاه به یک خیابان فرعی تغییر مسیر می دهد و دختر جوان که متوجه تغییر مسیر خودرو می شود به راننده تذکر می دهد و پس از آنکه متوجه نیت شوم آنها می شود اقدام به سر و صدا می کند که دو جوان داخل خودرو با چاقو وی را تهدید به سکوت می کنند.

این سه شیطان صفت پس از انتقال این دختر دانشجو به یکی از باغهای روستای «ر»در شش کیلومتری جنوب شهر به همراه پنج نفر دیگر از اراذل و اوباش وی را مورد تجاوز قرار می دهند و پس از انجام این عمل شیطانی خود وی را در یکی از خیابانهای شهر رها می کنند.

ماموران پلیس امنیت اخلاقی این شهرستان با اطلاع از این موضوع سریعا تحقیقات خود را آغاز می کنند و در کمتر از یک هفته تمامی این هشت شیطان صفت را شناسایی و دستگیر می کنند که پس از تحویل به مرجع قضایی در حال حاضر در بازداشت به سر می برند.

این شیطان صفتان با نصب تابلوی قلابی یکی از آژانس های تلفنی شهرستان بر روی خودروی خود اقدام به ربودن دختر جوان کرده بودند.

منبع:  اعتدال

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. باید تکه تکشون کرد مایه عبرت همجنساشون

  2. باید ببینی درد این جوونا چی بوده که همچنین کاری کردن چرا کارشون به این روز افتاده

    • میشه وقتی راجع به چیزی اگاهی نداری دهنتو الکی باز نکنی؟؟
      دردشون چیه جز هوس!!!!!!
      حتما مسولین باید رسیدگی کنن تاجوونا رو از معضل بیکاری دربیارن؟؟؟؟!!!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*