خانه / حوادث / برخورد مرگبار پورشه با درخت / تصادف مرگبار بی ام و کروک در تهران

برخورد مرگبار پورشه با درخت / تصادف مرگبار بی ام و کروک در تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد مرگبار پورشه با درخت در خیابان شریعتی خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت ۴:۵۰ صبح امروز یک مورد حادثه رانندگی در مسیر شمال به جنوب خیابان شریعتی نرسیده به پل صدر به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی عوامل ایستگاه شش را به محل حادثه اعزام کرد.

حوادث تهران تصادف خودرو لوکس تصادف پورشه تصادف بی ام و اخبار تهران اخبار تصادف

وی با بیان اینکه پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی پورشه به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف و با درختان حاشیه بزرگراه برخورد کرده است، گفت: بنا به گفته شاهدان، این خودرو پس از طی کردن مسافت ۵۰۰ متری در محل متوقف شده بود.

ملکی با بیان اینکه سرنشینان این خودرو به بیرون پرتاب شده بودند، گفت: عوامل آتش نشانی اقدام به جمع آوری مصدومان کرده و آنان را به اورژانس تحویل دادند که در بررسی علائم حیاتی مشخص شد یک خانم جوان جان خود را از دست داده است و دیگر سرنشین خودرو نیز که یک آقا بود به مرکز درمانی منتقل شد.

به گفته وی در ساعت ۵:۴۶ عملیات آتش نشانان در جریان این حادثه به اتمام رسید.

ملکی اضافه کرد: علت این حادثه از سوی عوامل راهور اعلام خواهد شد.

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران نیز دراین باره گفت: این حادثه در ساعت ۴:۴۵ صبح امروز به مرکز اورژانس تهران اعلام شد و بلافاصله دو اکیپ آمبولانس از پایگاههای نزدیک به محل حادثه در خیابان شریعتی، اعزام شدند.

وی افزود: ظاهرا بدنبال سرعت زیاد خودرو و عدم کنترل آن، خودرو به شدت با درخت برخورد کرده و متاسفانه زن ٢۶ ساله در دم جان سپرده بود و دیگر سرنشین این خودرو که یک مرد ٢۶ ساله بود و وضعیت وخیمی داشت، به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد.

تصادف مرگبار خودرو آخرین مدل

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف مرگبار یک دستگاه بی ام دبلیو آخرین مدل در بزرگراه همت خبر داد.

سید جلال ملکی دراین باره گفت: در ساعت ۴۲ دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه رانندگی در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت روی پل یادگار امام به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی عوامل ایستگاه ۲۵ را به محل حادثه اعزام کرد.

حوادث تهران تصادف خودرو لوکس تصادف پورشه تصادف بی ام و اخبار تهران اخبار تصادف

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل ادامه داد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه، مشاهده شد یک دستگاه سواری بی ام دبلیو کروک (بدون سقف) با چهار سرنشین در حال حرکت بوده که ناگهان به دلیل نامشخصی از مسیر خود منحرف و با گاردریلهای حاشیه بزرگراه اصابت و پس از برخورد با یک سواری پرشیا متوقف شده است.

ملکی با بیان اینکه شدت حادثه به حدی بود که خودروی بی ام دبلیو آخرین مدل کاملا متلاشی شده بود، گفت: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات خود اقدام به برش قطعات خودرو کرده و دو سرنشین را از درون کابین خارج کردند. همچنین دو سرنشین دیگر خودرو نیز به بیرون پرتاب شده بودند که یکی از آنها به پایین پل یادگار امام در لاین کندرو افتاده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی لازم هر چهار سرنشین این خودرو را تحویل عوامل اورژانس دادند، گفت: در بررسی های انجام شده مشخص شد که دو نفر از آنها در لحظات اولیه جان خود را از دست داده اند.

ملکی اضافه کرد: دو مصدوم دیگر نیز در حالی که به شدت دچار آسیب‌دیدگی شده بودند برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شدند.

ملکی با بیان اینکه در ساعت ۱:۴۷ بامداد عملیات آتش نشانان به اتمام رسید، گفت: علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور بررسی و اعلام خواهد شد.

منبع: ایسنا

یک نظر ثبت شده

  1. اینقد دوست دارم این بچه پولدارها به درک واصل شن

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*