خانه / آخرین اخبار / سلمان خان ، بازیگر و خوش چهره ترین فرد هندی به جرم قتل به پنج سال زندان محکوم شد + عکس

سلمان خان ، بازیگر و خوش چهره ترین فرد هندی به جرم قتل به پنج سال زندان محکوم شد + عکس

دادگاهی در هند سلمان خان، ستاره سینمای بالیوود را به جرم کشتن یک مرد بی‌خانمان در جریان یک تصادف رانندگی در سال ۲۰۰۲ به پنج سال حبس محکوم کرد.

سلمان خان متهم بود که در سال ۲۰۰۲ در مومبای (بمبئی) پنج نفر را با ماشینش زیر گرفته و از صحنه گریخته است.

یکی از این پنج نفر در جریان این تصادف جان خود را از دست داد.

همسر سلمان خان همسر آیشواریا بیوگرافی سلمان خان بیوگرافی آیشواریا

در پی این سانحه سلمان خان به قتل متهم شد.

سلمان خان در دادگاه مدعی شد که راننده‌اش هدایت خودرو او را برعهده داشت. اما قاضی گفته که خود سلمان خان در حالی که مست بوده، رانندگی می‌کرده است.

کارشناسان حقوقی می‌گویند که این بازیگر به احتمال زیاد تقاضای تجدیدنظر خواهد کرد.

این حکم تاثیر زیادی بر زندگی هنری این بازیگر می‌گذارد که در بیش از ۸۰ فیلم بالیوودی بازی کرده است.

 

مقا‌م‌های قضایی می‌گویند در ساعات پایانی شب ۲۸ سپتامبر ۲۰۰۲، تویوتای لندکروزر سلمان خان با قنادی آمریکن اکسپرس در محله بندره در مومبای برخورد کرد و پنج نفر بی‌خانمان را کنار خیابان خوابیده بودند، زیر گرفت.

در پی این سانحه نور الله خان، ۳۸ ساله کشته شد و سه نفر دیگر بشدت زخمی شدند و نفر پنجم دچار جراحات سطحی شد.

همسر سلمان خان همسر آیشواریا بیوگرافی سلمان خان بیوگرافی آیشواریا

برخلاف نظر بسیاری از شاهدان عینی، دادگاه گفته است که سلمان خان در حالی که مست بوده رانندگی می‌کرده و مسبب این تصادف بوده است.

حتی راننده سلمان خان، ماه گذشته به دادگاه گفت که او هدایت خودرو را برعهده داشته و پس از ترکیدن تایر، کنترل اتومبیل را از دست داده و تصادف کرده است. اما این ادعا را دادگاه نپذیرفت.

در صورتیکه زندانی شدن سلمان خان قطعی شود، تاثیر زیادی بر فروش فیلم‌هایی که این بازیگر ۴۹ ساله در حال اکران و یا در حال ساخت دارد، خواهد گذاشت.

همسر سلمان خان همسر آیشواریا بیوگرافی سلمان خان بیوگرافی آیشواریا

او در آپارتمان Galaxy در مومبای -بندرا زندگی می‌کند. او همچنین ۱۵۰ جریب زمین در Panvel دارد که دارای سه خانه ویلایی، استخر و سالن ورزشی است.

به عنوان یک بدن ساز، اندازههای او عبارتند از دور سینه، ۴۲ اینچ، عضلات دوسر ۱۷ اینچ، دور کمر، ۳۰ اینچ. سلمان در سال ۱۹۹۹، رابطه دوستی با هنرپیشه زن بالیوود آیشواریا رای را آغاز کرد، رابطه آنها اغلب در رسانه ها گزارش می‌شد تا این که این زوج در سال ۲۰۰۱ از هم جدا شدند.

همسر سلمان خان همسر آیشواریا بیوگرافی سلمان خان بیوگرافی آیشواریا

لازم به ذکر است که سلمان و آیشواریا با هم نامزد بودند ولی به خاطر سوءاستفاده های آیشواریا از سلمان خان و تحقیر خانواده ی او،از هم جدا شدند. سلمان خان به خاطر جدایی از آیشواریا،خیلی ناراحت بود و چند بار هم دست به خودکشی زد. اما با کمک ها و دلداری های سانجی دات و همسرش،از سلمان خواستند که آیشواریا را فراموش کند.

خان، رابطه خود را با کاترینا کیف را آغاز کرداما پس از سالها حدس و گمان، کاترینا در مصاحبه‌ای با یک مجله در سال ۲۰۱۱ اعتراف کرد که او چندین سال یک رابطه جدی را با سلمان داشته که در سال ۲۰۱۰ پایان یافت. سلمان در ماه اوت ۲۰۱۱ اقرار کرد که مبتلا به trigeminal neuralgia درد عصبی است. اختلال عصب مربوط به صورت که بطور متداول به بیماری خودکشی معروف است. او در یک مصاحبه بیان داشت که در ۷ سال گذشته، در خفا از این بیماری رنج می برده است اما حالا درد، غیر قابل تحمل شده است. این بیماری حتی صدای او را تحت تاثیر قرار داده و کمی کلف تر (خشن تر) کرده است.

در سال ۲۰۰۴، از قول مجله مردم در ایالات متحده، سلمان خان به عنوان هفتمین فرد خوش چهره جهان و خوش چهره ترین فرد در کشور هند محسوب شده است. وی همچنین طی مدت حرفه بازیگری به فعالیت‌های انسان دوستانه پرداخته است. در ۱۱ اکتبر ۲۰۰۷، سلمان خان از طرف موزه Madame Tussaud پیشنهادی دریافت کرد تا نمونه‌ای از پیکره مومی با طرح خود او را ارائه دهد. در ۱۵ ژانویه سال ۲۰۰۸ بود که پیکره مومی شکلی از سلمان خان در این موزه نصب گردید. وی چهارمین بازیگر و هنرپیشه هندی است که پیکره مومی شکل وی در موزه دارد.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. این بیماری کوشنده است

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*