خانه / آخرین اخبار / ماجرای انتشار فیلم حادثه سقوط دختر جوان در هتل تارای مهاباد

ماجرای انتشار فیلم حادثه سقوط دختر جوان در هتل تارای مهاباد

انتشار فیلم حادثه سقوط دختر جوان در هتل تارای مهاباد در شبکه‌های اجتماعی واکنش خانواده این دختر و مدیر هتل را به دنبال داشت. وکیل خانواده دختر فوت شده حادثه مهاباد انتشار فیلم‌های هتل در فضای مجازی را کاری غیرقانونی و غیراخلاقی دانست و برخورد با عاملان آن ر ا خواستار شد.

 هتل تارا عکس فریناز خسروانی دختر مهابادی

هژار عباسی در این باره افزود: ما به عنوان شاکی دنبال کسانی هستیم که این فیلم ها را پخش و با آبروی دختر فوت شده بازی کرده اند.

این در حالی است که مالک هتل تارای مهاباد در این باره گفت: فیلم های حادثه مهاباد در روز آتش زده شدن این هتل، غارت شده و ما فیلمی را منتشر نکرده ایم. ما اگر می خواستیم فیلم ها را منتشر کنیم در همان روز اول این کار را می کردیم ولی فقط آنها را به خانواده دختر فوت شده نشان دادیم. در حمله ای که به هتل صورت گرفت، فیلم ها را هم غارت کردند.

نادر مولودی افزود: بعد از ظهر روز ۱۳ اردیبهشت ساعت ۳ و ۴۰ تا ۳ و ۵۰ دقیقه یکی از کارمندان هتل به من گفت فکر می کنم فریناز داخل هتل است. چون ساعت کاری فریناز تمام شده بود و ما تصور می کردیم که او به منزل رفته است.

وی یادآور شد: من به مادر فریناز زنگ زدم تا ببینم او به خانه رفته یا نه. مادرش گفت که هنوز نیامده و گفته که ۳- ۲ ساعت دیگر می آید. پس از تماس من، مادر فریناز به او زنگ می زند و می گوید که مدیر هتل به من زنگ زده و سراغت را می گیرد. فریناز هم برای این که مشخص نشود در آن اتاق بوده سعی می کند از بالکن اتاق به اتاق های دیگر برود.

مالک هتل تارای مهاباد خاطرنشان کرد: فریناز تا انتهای بالکن اتاق ۴۰۹ می رود و بالکن های چند اتاق را به صورت افقی می رود ولی از بالکن ۴۰۹ می خواهد یک طبقه پایین تر برود که سقوط کرده و فوت می شود.

این در حالی است که قربانعلی سعادت، استاندار آذربایجان غربی نیز در رابطه با حادثه مهاباد گفت: طبق تحقیقات صورت گرفته ۶۰ درصد پیامک های فراخوان اعتراض به حادثه مهاباد از کشور عربستان سعودی ارسال شده است.(ایرنا)

دوربین های مداربسته هتل تارا در روز حادثه مهاباد

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. عجب.ملت ما رو باش بیخودی هتل اون بدبخت رو اتیش زدن به خاطر …بنده خدا صاحب هتل .

 2. خدا رو آدم بیخود سیاه کنه
  چقد ملت رو ساده گیر آوردین
  از کی تاحالا دوربین مئداربسته اینقد تکان میخوره؟؟؟؟؟؟
  چرا الکی صحنه ساری کردین و به خورد ملت بدبخت میدین؟؟؟
  اللخصوص وقتی که دوربین زیر زمین رو نشون میده چرا اینقد تکان میخوره و حرکت میکنه
  خجالت بکشید
  آقای هتلدار با پول با ابروی مردم بازی کن که گناهکار تشخیص داده نشی
  واقعا خیلی مردی
  آبروی دختر بدبخت که کشتین رو بردین
  درود بر شرافتت بر غیرتتت بر مردانگیت

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*