خانه / جالب و خواندنی / ورونا ، زیباترین دختر عراقی با چشم های بسیار جذاب + عکس

ورونا ، زیباترین دختر عراقی با چشم های بسیار جذاب + عکس

دختری عراقی توانست تعداد فالوو های خود را در صفحه ی اینستاگرامش به بیش از چند هزار برساند . او بخاطر رنگ چشمانی که دارد ، در اینستاگرام مشهور شده . ورونا دختری عراقی الاصل است که در آلمان زندگی می کند و دارای چشمانی با رنگ مخلوطی است . اگر کمی دقت کنید ، در چشمان او حاله ای از رنگ های زرد ، سبز ، آبی و قهوه ای را می توانید ببینید .

زیباترین دختر جهان زیباترین دختر زن عراقی دختر عربی دختر عراقی چشمان زیبا

چنین چشمان مختلط رنگی به ندرت دیده شده و همین رنگ چشم او باعث شده تا معروف شود . البته نا گفته نماند که علاوه بر رنگ چشمانش ، حالت ابروهای او که یک عدد هشت فارسی است ، کمی او را خاص تر کرده .

این دختر خنده های زیبایی هم دارد و هنگامی که می خندد ، چهره ی بسیار معصومی به خود می گیرد.

البته در بسیاری از عکس هایش ، دستش را جلوی دماغش گرفته و این به معنی این است که فکر می کند فرم بینی زیبایی ندارد اما اگر کمی دقت کنید ، خواهی فهمید که حق با ورونا است و فقط زیبایی دیگر اعضای صورت او باعث شده تا بزرگی دماغش دیده نشود .

زیباترین دختر جهان زیباترین دختر زن عراقی دختر عربی دختر عراقی چشمان زیبا

او به عنوان یکی از زیباترین دختران عراقی شناخته شده که اگر به چهره ی او با دقت نگاه کنید ، بخاطر همین طبیعی بودن زیبایی او باعث شده تا چهره ی دوست داشتنی تری داشته باشد .

زیباترین دختر جهان زیباترین دختر زن عراقی دختر عربی دختر عراقی چشمان زیبا

این تصویر ورونا را بدون آرایش نشان می دهد

زیباترین دختر جهان زیباترین دختر زن عراقی دختر عربی دختر عراقی چشمان زیبا

ساتین

۱۹ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. ههههههههههههههههههههههههههههههههه زشته چقد

 2. خیلی هم قشنگه یعنی تمام آفریده های خداوند زیبان

 3. خیلی زیباست…

 4. به علت نوع چهره و برخی دلایلی که خودم دارم فکر می کنم این دختر یا کاملا از نژاد کردهای عراق است یا مخلوطی با آنها. البته لزوما کرد های عراق اهل منطقه کردستان عراق نیستند.

 5. خیلی زشته ولی چال لپاش قشنگه

 6. با آرایش قشنگ بود ولی خودش نه

 7. چه چشم و ابرویی داره ماشالا❤

 8. چال لپاش و چشماش خوشگله

 9. این رنگ چشاش خیلی سادس برای من سبز تو مایه های خاکستری موندم چطوری بخاطر این چشما معروف شده به نظرم اگه دماغش یکم خوب بود و ابروهاش حالتش فرق داشت خوشگل بود

 10. والا من چشام سبز پر رنگه..فوووق العاده خوشگله..هنه عاشق رنگ چشامن.از این ایکبیری خیلی خوشگلترم..هه ما ک اینستا نداریم تا خوشگلیامونو نشون بدیم..البته خوشگلیای من فقط واسه عشقمه و نیاز به تایید بقیه نیس

 11. زیباییش طبیعیه.خاص نیست.در ضمن خیلی مسخرست که آدما به خاطر چهرشون مورد توجه قرار بگیرن و خاص بشن.همینه که الان همه جای اینکه به هدفاشون و زندگیشون برسن.فقط افتادن دنبال جراحی تا تو به فول خودشون زیبایی از بقیه عفب نمونن،تهشم یا شوهرشون بهشون خیانت میکنه چون هنیشه یکی خوشگل تر پیدا میشه.یا اون به شوهرش چون به قول خودش خوشگل و به قول مردل داف شده.خالا بماند که بعضیا به همین داف بودنشون افتخارم میکنن!اینا یا معنیشونمیدونن یا دوست دارن که بقیه بفمن چیکارن لابد.در کل دنبال خوشگلی نباشید.مردا لیاقتشو ندارن.اگرم میگی واسه مردا نیس دروغ میگی .

 12. وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ی چ زیبایی طبیعی مثل دختر ایرانیها مصنوعی نیس واقعا خوشگلی دخترررررررررررررررر جووووونم

 13. زیبا نیست مسخره ست. چقدر چاله ش بده. چشاش زده بیرون.لباشم صورتشو گرفته. هانده ارچل زیباست . بره از هانده ارچل زیبابودن را یادبگیره

 14. اصلا قیافه ش معصوم نیست اتفاقا شلوغه معلومه. لابد دوست پسرم داره معلومه

 15. بیکاریم بشینیم به چشاش دقت کنیم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*