واکنش جالب “بهاره رهنما” به حرف های لعیا زنگنه

7

بهاره رهنما در برنامه «سه ستاره» پیش از شروع صحبت هایش در جمله ای طنزآمیز به اظهارات لعیا زنگنه پاسخ گفت.


رهنما در واکنش به سخنان لعیا زنگنه که به لزوم حرمت‌گذاشتن برای بانوان و توقف روند ستاره‌سازی در تلویزیون بعد از افسانه بایگان و خودش در تلویزیون تأکید کرده بود، گفت: ما داشتیم برمی گشتیم. خانم زنگنه مزاح قشنگی کرد و گفت بعد از خودش و افسانه بایگان اتفاقی نیفتاده است همان موقع گفتم پس ما برویم خانه و سریال‌های قدیمی را نگاه کنیم.

واکنش همسر لعیا زنگنه میهمانان برنامه سه ستاره مسابقه سه ستاره طعنه بهاره رهنما سخنان لعیا زنگنه بهاره رهنما برنامه سه ستاره

لعیا زنگنه قبل از آمدن بهاره رهنما گفته بود: متاسفم بعد از خانم افسانه بایگان که ستاره اول زنان هرمند بود و بعد از من اتفاقی نیفتاد. کسی به عنوان پدیده ظاهر نشد. کسی نبود که بگوییم فلانی آمده و عالی است و دارد پیش می‌رود.

چهارمین قسمت از برنامه تلویزیونی «سه ستاره» به تهیه‌کنندگی احسان علیخانی سه شنبه ۱۳ اسفند کارنامه بیست ساله شبکه سه سیما را در حوزه بازیگران برتر زن در مجموعه‌های این شبکه به نظرسنجی گذاشت و در این قسمت ۷ تن از بازیگران زن تلویزیونی مهمان برنامه بودند.

در این برنامه ‌ کتایون ریاحی، مرجانه گلچین، هانیه توسلی، لیلا زارع، شقایق دهقان، فریبا کوثری، ثریا قاسمی‌، بهاره رهنما، فاطمه گودرزی و ریما رامین فر به عنوان ۱۰ بازیگر زن برگزیده از سوی هیات داوران این برنامه، مورد قضاوت و ارزیابی مخاطبان قرار گرفتند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 7 )
 1. sam می گوید

  خب خانم زنگنه حرف درستی زدن ءاخه بهاره بازیگره فقط هیکلش خنده داره

 2. سنا می گوید

  خب راست گفته خانم زنگنه.خانم رهنمانکنه فکرکرده خیلی مهمه نه بابا از این خبرانیست محبوبیتی نداری

 3. هلیا می گوید

  من اگه جای خانم رهنما بودم یه مدت جلوی هیچ دوربینی ظاهر نمی شدم, می رفتم خودمو می بستم به یه رژیم درست حسابی بعد می اومدم به فعالیت هام ادامه می دادم باور کنید اونقدر که با این روش میتونه مشهور بشه ۱۰۰سال هم عمر کنه و فیلم بازی کنه به شهرت نمی رسه!!

 4. مانی می گوید

  خانم زنگنه درست گفتن دیگه ……..

 5. نسرین می گوید

  واقعا ما دهه شصتیا دلمون خوشه به تکرار فیلم و سریالای قدیمی از شبکه ای فیلم،خانم زنگه و خانم بایگان حرف ندارن،بازیگرای زن توی این دوره خیلی ضعیفن به خصوص خانم رهنما،فک کنم اشتباهی وارپ این حرفه شدن

 6. ناشناس می گوید

  خانم رهنما حالاحالا کارداری به خانم زنگنه برسی.محبوبیت خانم زنگنه اصلا قابل مقایسه باشمانیست.

 7. زهره می گوید

  آخه تو بشکه کجا و خانم زنگنه کجا. اصلا تو و امثال تو گند زدن به سینما