۸۰درصد درآمد بلیت‌الکترونیک به باشگاه‌ می‌رسد

0

سازمان لیگ فوتبال اعلام در واکنش به اظهارات مدیرعامل پرسپولیس گفت: ۸۰ درصد از درآمد حاصل از بلیت‌فروشی به باشگاه‌ها می‌رسد.

حجت‌الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ گفت: بلیت‌فروشی الکترونیک به سود باشگاه‌های لیگ برتر است و این الزامی است که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای سازمان لیگ ایجاد کرده که بلیت‌فروشی مسابقات باید به صورت الکترونیک صورت بگیرد.

وی ادامه داد: تلاش سازمان لیگ در راستای توسعه فوتبال و افزایش درآمد باشگاه‌هاست. ۸۰ درصد از درآمد حاصله از بلیت‌فروشی الکترونیک نیز برای باشگاه‌ها است. ۱۰ درصد متعلق به فدراسیون فوتبال، پنج درصد متعلق به سازمان لیگ و پنج درصد هم به هیئت فوتبال میزبان برگزاری مسابقات می‌رسد.

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ تصریح کرد: در حال حاضر هزینه نصب گیت‌ها و نرم‌افزار و سخت‌افزار ورزشگاه آزادی برای فروش بلیت الکترونیک تاکنون حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان شده است و تکمیل این طرح به طور کامل در ورزشگاه آزادی در مجموع بیش از ۲ میلیارد تومان هزینه دارد.

بهمنی افزود: مدیران باشگاه‌ها هر سوالی در زمینه فروش بلیت الکترونیک و نحوه تخصیص درآمد آن دارند می‌توانند از سازمان لیگ سوال‌های‌شان را بپرسند و سازمان لیگ به طور شفاف مسایل را برای آنها بیان می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ