از احمدی نژاد،لاریجانی،یاسر و مهدی هاشمی،نوه امام و… تا پرستو صالحی،یوسف تیموری،گلزار و…قرمز یا آبی؟

0
جمعه پانزدهم شهریورهفتاد وهفتمین دربی در پایتخت برگزار می شود به همین بهانه آیا می دانید سیاستمداران و بازیگران طرفدار کدام تیم هستند.

به گزارش ایران خبر،سیاستمدارانی که طرفدار تیم پرسپولیس واستقلال هستند کم نیستند ومی شود گفت هر کدام از آنها به یک تیم علاقمندند اینجا با برخی از آنها آشنا می شوید:

محمود احمدی نژاد:رییس جمهور سابق را میتوان یکی از فوتبالی ترین رییس جمهورهای ایران معرفی کرد کسی که در سنین جوانی عضو تیم های دانشگاهی بوده ونزدیکان آنان از علاقه وی به تیم استقلال سخن گفتند.
محسن و امیدوار رضایی :این دو برادر در عالم ورزش طرفدار سرسخت آبی های پایتخت هستند بخصوص امیدوار رضایی که مدتی در هیات مدیره باشگاه استقلال فعالیت می کرد.
محسن هاشمی:پسر رییس مجمع تشخیص مصلحتت نظام هم به عنوان طرفدار استقلال معرفی میشود
عبدالرضا مصری:نماینده فعلی ووزیر سابق رفاه نیز از طرفداران استقلال می باشد وی نیز مدتی در هیات مدیره این باشگاه فعالیت می کرد
مقدادنجف نژاد:رییس کمیسیون ورزش نیز از طرفداران سرسخت باشگاه استقلال است وی حتی پس از پیروزی های استقلال برای نمایندگان قرمز دوست کری می خواند
آصفی :سفیرسابق کشورمان در امارات متحده عربی وسخنگوی سابق که همیشه جلات سخنگویش به مباحث فوتبال هم کشیده میشد از طرفداران پروپاقرص استقلال است وی در تمامی سفرهای تیم استقلال به امارات در کنار تیم حضور می یابد.
سید حسن خمینی:پسر رهبرکبیر انقلاب هم از طرفداران سرسخت آبی پوشان است وی اکثر بازی های این تیم را پیگیری می کند ورابطه بسیار گرمی با سرمربی وبازیکنان این باشگاه دارد
رسولی نژاد:معاون وزیر ورزش وجوانان هم از دیگر حامیان باشگاه استقلال است ودر حال حاضر هم به عنوان هیات مدیره این باشگاه فعالیت می کند.
یاسر ومهدی هاشمی:این دو برادر برخلاف برادر دیگرشان یعنی محسن هاشمی علاقه خاصی به پرسپولیس دارند واز طرفداران سرسخت هستند
سید محمد خاتمی:نزدیکان وی از علاقه وی به باشگاه پرسپولیس خبر می دهند حتی در سال ۱۳۷۸ هنگامی که باشگاه قطریالاسد از پرسپولیس به خاطر قرداد علی دائی به فیفا شکایتکرد وفیفا این باشگاه رابه ۶ میلیارد تومان جریمه کرد که خاتمی در ؟آن زمان در دیدار با امیر قطر وقت زمینه پس گیری شکایت از این باشگاه را فراهم کرد.
داوود احمدی نژاد :ایشان برخلاف برادرش به فوتبال علاقه ندارد اما با توجه به اینکه باجناقش از اعضای هیات مدیره پرسپولیس بودوی هم به دنبال نتایج این تیم بود.
نژادفلاح:نماینده سابق مجلس از طرفداران سرسخت پرسپولیس است ومدتی هم به عنوان هیات مدیره این تیم فعالیت می کرد.
کاتوزیان:رئیس سابق کمیسیون انرژی مجلس هم از طرفداران سرسخت پرسپولیس است.

عوض حیدرپور:نماینده مردم شهرضا درمجلس هم پرسپولیسی تیر است
حسن وند نماینده اندیمشک از قرمزهای تند است. یعنی اگر پایش بیفتد تا آخر شب برای همه کری می خواند. او سال قبل و پیش از دربی رفت گفته بود: «اصلا آبی ها به برد فکر نکنند که ما قعطا برنده ایم.»
گفته می شود رئیس مجلس یعنی آقای علی لاریجانی هم بعد از صبا، یک نیم نگاهی به پرسپولیس دارد
کامران دانشجو وزیر سابق علوم هم طرفدار قرمز پوشان است.

سینمایی ها هم مثل مردم فوتبالی،با استقلالی هستند یا پرسپولیسی…اما اینکه کدام یک آبی هستند و کدام قرمز،چیز دیگری است.توی این گزارش تا آنحایی که می شد ته قضیه را درآوردیم که کدام چهره سینمایی طرفدار قرمز و کدام طرفدار آبی هستند.

بهرام رادان: به شدت فوتبالی است.فرصت گیر بیاورد با رفقایش فوتبال بازی می کند و یک استقلالی دو آتیشه است.هر جایی که صحبت از فوتبال و استقلال و پرسپولیس باشد سینه چاک از استقلال طرفداری می کند.اما استادیوم نمی رود.به خاطر اتفاق های حاشیه ای که امکان دارد در ورزشگاه برایش بیاافتد.

محمدرضا گلزار: خیلی فوتبالی نیست و بیشتر علاقه اش به سمت والیبال است. ولی پرسپولی است.اگر در جمعی باشد و کل کل راه بیا افتد طوری از پرسپولیس طرفداری می کند که انگار هر روز استادیوم است.اما او هم مشکل بهرام رادان را دارد و استادیوم نمی رود.

پرستو صالحی: از آن دختر هایی است که همه جوره فوتبال را دنبال می کند.چه خارجی چه داخلی.اما اگر درباره فوتبال داخلی از او نظر بخواهی متوجه می شوید که دارید با یک طرفدار سینه چاک استقلال حرف می زنید.هیچ ابایی هم ندارد که عنوان کند عاشق فوتبال است و استقلالی است.خوراکش کل کل کردن با پرسپولیسی ها است.

پژمان بازغی: فکر می کنم این یکی را همه بدانید. اگر یک استادیوم بروی حرفه ای باشید حتمن پژمان بازغی را در استادیوم دیده اید. ولی در بازی های پرسپولیس. چون حسابی پرسپولیسی است و با کسی هم شوخی ندارد.با خیلی از بچه های فوتبالی رفیق است. مخصوصا حسین هدایتی!

کامبیز دیرباز: اگر خیال می کنید پژمان بازغی تنهایی بازی های پرسپولیس را به استادیوم می رود سخت اشتباه می کنید. کامبیز دیرباز بدتر از پژمان پرسپولیسی است. طوری که قبل از بازی های دربی همیشه با sms هاش با رفقای استقلالی اش کل کل راه می اندازد. البته معروف است که بعد از شکست های پرسپولیس مقابل استقلال تلفن رفقای استقلالی اش را جواب نمی دهد!

سام درخشانی: سام هم یکی از دوستان نزدیک کامبیز دیربار و پژمان بازغی است اما تنها فرقی که با این دو دارد این است که استقلالی است.فقط بازی های دربی را همراه رفقایش می رود.

مسعود کیمیایی: خیلی سخت می شود فهمید که کیمیایی،که یکی از بزرگترین کارگردان های سینمای ایران است طرفدار کدام تیم است.اما آنهایی که به کیمیایی نزدیک هستند می گویند او یک پرسپولیسی قدیمی است. حتی در فیلم مستند سلطان که درباره علی پروین ساخته شده کلی درباره پروین حرف می زدند و از منش او تعریف می کند.

سعید راد: خیلی ها دیگر می دانند که سعید راد پرسپولیسی است.هم مصاحبه هایی که در نشریات کرده و هم حضورش در استادیوم در بازی های دربی. البته او عاشق پرسپولیسی است که علی پروین روی نیمکت اش نشسته باشد.

محمدرضا شریفی نیا: این یکی هم از آن دسته بازیگرانی است که کمتر می شد فهمید طرفدار کدام تیمی است.اما این اواخر ماجرا لو رفت. او که اتفاقا تهیه کننده فیلم مستند سلطان هم هست توی جلسه ای که به خاطر این فیلم برگزار شده بود عنوان کرده بود که او یک استقلالی است ولی به خاطر اسطوره ای به اسم علی پروین تهیه کنندگی فیلم سطان را به عهده گرفته است.

مهراوه شریفی نیا: دختر بزرگ محمدرضا شریفی نیا هم از آن فوتبالی ها است.همین سال گذشته که مسابقه های فوتبال جام جهانی توی سینما ها پخش می شد،طرفدار دو آتیشه اسپانیا بود و بازی های اسپانیا را در سینما تماشا می کرد. اما توی فوتبال داخلی یک پرسپولیسی است و همیشه اهل کل کل…

امیر جعفری: این یکی اگر بین دو سه تا پرسپولیسی بیاافتد ، طوری از استقلال دفاع می کند که انگار مربی این تیم است.استقلالی بودن امیر جعفری کاملا رو است. همه جا اگر بحثی پیش بیاید درباره فوتبال و قرمز و آبی با صدای بلند استقلالی بودنش را فریاد می زند.

حسین سلیمانی: اگر فیلم مهر مادری را دیده باشید حسین سلیمانی را هم می شناسید. او همان نوجوان شیطانی است که کلی در فیلم شر به پا می کرد. حسین سلیمانی هم یک پرسپولیسی دو آتیشه است. او حتی با خدا بیامرز رسول ملاقلی پور یکی از کارگردان های مطرح سینما،سر بازی دربی قول و قرار می گذارند و سرآخر کارگردان استقلالی یک دست کت و شلوار به حسین بدهکار می شود. پس ببینید تا چه حد او پرسپولیسی است.

امیر آقایی: او هم جزو استقلالی های دو آتیشه است.
اهل کل کل کری خواندن برای همکارانش که یکی اش همین حسین سلیمانی است.

گفته می شود تا سر حد دعوا با پرسپولیسی ها کل کل می کند و قبل از دربی فقط کری می خواند.

لاله اسکندری: از آن دسته از خانم های استقلالی است.به قول خودش که در مصاحبه ای گفته: شدیدا استقلالی هستم.او حتی در روز بازی تاریخی ایران و بحرین از تماشاگران ویژه بازی در استادیوم هم بود.

یوسف تیموری: می گویند یکی از بازی های مهم دربی او سر فیلمبرداری بود و قول داد که اگر استقلال برنده بازی باشد شیرینی با نسکافه بدهد. استقلال هم بازی را برد و یوسف تیموری همه گروه را به نسکافه و شیرینی دعوت کرد.او هم از آن استقلالی ها است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ