خانه / حوادث / قتل فضل الله علیپور ،جنگلبان مازندرانی حین ماموریت +عکس

قتل فضل الله علیپور ،جنگلبان مازندرانی حین ماموریت +عکس

جنگلبانان جلوی خروج دو نیسان حاوی چوب از جنگل را مسدود کرده بودند که قاچاقچیان با اسلحه شکاری و گلوله چهارپاره به صورت مستقیم به سمت نیروهای منابع طبیعی شلیک کردند.

بیوگرافی فضل الله علیپور اخبار قتل اخبار چمستان اخبار جنایی

در جریان این درگیری، جنگلبان فضل‌الله علی‌پور ۴۳ ساله اهل روستای آهودشت چمستان از شهرستان‌های استان مازندران بر اثر اصابت گلوله کشته شد.

همچنین فرمانده یگان منابع طبیعی شهرستان نور و یک نفر دیگر از جنگلبانان در جریان درگیری مسلحانه مجروح شده و به بیمارستان‌های استان مازندران منتقل شده‌اند.

ضاربین جنگلبان دستگیر شدند

معاون سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به اینکه ضاربین حجم کمی از چوب را حمل می‌کردند، تعداد آنها را ۵ نفر بیان کرد که در حین حمل چوب و در ساعت ۳:۳۰ با گشت جنگل‌بانی مواجه و درگیر می‌شوند.

وی اظهار کرد: در این درگیری یکی از همراهان گشت که قرق‌بان جنگل‌داری با نام فضل‌اله علیپور به علت شلیک گلوله یکی از ضاربین در دم به شهادت رسید و یکی دیگر از همکاران جنگلبان نیز جراحت سطحی دیده بود که بعد از مداوا از بیمارستان مرخص شده است.

به گفته وی، سه نفر از متهمین در ساعات اولیه دستگیر شده‌اند. ضارب اصلی و یکی از همراهان او که متواری شده بودند ساعت یک بعدازظهر امروز خود را معرفی کردند که مسیر رسیدگی قضایی در حال انجام است.

بهزاد انگورج تاکید کرد: مامورین ما در مجموع در ارتباط با گشت و کنترل چوب‌آلات غیرمجاز با مشکلات جدی مواجه هستند .

معاون امور جنگل سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در پایان گفت: این پرونده در دست رسیدگی است و مقامات قضایی کم و کیف آن را بررسی می‌کنند و امیدواریم بتوانیم مسائل حقوقی این پرونده را به درستی اعمال کنیم.

 

بیوگرافی فضل الله علیپور اخبار قتل اخبار چمستان اخبار جنایی
بیوگرافی فضل الله علیپور اخبار قتل اخبار چمستان اخبار جنایی

منبع: ایسنا

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*