خانه / آخرین اخبار / خرید و فروش «کلیه» تا ۷۰ میلیون و «قلب» تا ۲۰۰ میلیون‌ تومان

خرید و فروش «کلیه» تا ۷۰ میلیون و «قلب» تا ۲۰۰ میلیون‌ تومان

در کمتر از یک هفته هر عضو از بدن‌تان که از کار افتاد، نگران نباشید ما آن را برای شما تهیه می‌کنیم تا با خیالی آسوده فعلا به جناب عزراییل جواب منفی بدهید. شاید این می‌توانست متن آگهی شغل فردی باشد که برای تهیه این گزارش با او به گپ‌وگفت نشستم.
پیداکردن فردی که یکی از شغل‌های زیرزمینی ولی سازمان‌یافته تهران را اداره می‌کند، دشوار به‌نظر می‌رسید اما پس از پیگیری‌هایی و به مدد چند واسطه، با او در دفتر کارش قرار گفت‌وگو گذاشتم. در لحظه ورود به دفترش، عکس‌های نصب‌شده از برج‌های «ایفل» و «پیزا»، توجه هر کسی را جلب می‌کند به‌ویژه آنکه بداند شغل واقعی او چیست و احیانا منتظر دیدن تصاویری از پیکر انسان بر درودیوار باشد. اما برای اندیشیدن به اینگونه موضوعات، مجال چندانی نمی‌یابم؛ میزبان با لبخندی وارد می‌شود و پس از چند جمله گپ‌و‌گفت درباره موضوعات نامرتبط با سوژه، با خوشرویی و علاقه؛ سخن‌گفتن از شغل نادر و عجیبش را آغاز می‌کند.
از فروش کلیه تا آغاز دلالی اعضای انسان
کامبیز، ۳۹ساله و دیپلمه علوم‌انسانی است؛ با ظاهری آرام و تیپی اسپرت. در حال حاضر برای خیل بیمارانی که نیاز به اهدای عضو دارند و تاب منتظرماندن در فهرست بلندبالای نهادهای اهدای عضو را ندارند، عضو بدن مورد نیازشان را به سرعت پیدا می‌کند. درواقع، او یک دلال فروش اعضای بدن است. کامبیز، قبلا تولید‌کننده چرم بوده اما سال۸۶ ورشکست شده و کارش تا جایی پیش رفته که مجبور شده یکی از کلیه‌هایش را بفروشد تا زندان نیفتد. با اندوهی که در چهره‌اش موج می‌زند، از آن روزهای تلخ می‌گوید، به فاصله چنددقیقه، حالتش عادی می‌شود و ادامه می‌دهد: «وقتی برای فروش کلیه دنبال مشتری بودم، ایده این کار به ذهنم رسید.
چون گروه خونی من خاص بود مشتری‌های زیادی به من زنگ زدند و هرکدام قیمت بیشتری را می‌دادند. این موضوع، وسوسه‌ام کرد تا یک کار سازمان‌یافته برای پیداکردن عضو برای افراد نیازمند پیوند اعضا، راه بیندازم» او بلافاصله پرس‌وجو و سپس اقداماتش را برای راه‌اندازی شغلی که به تعبیر خودش، «بازاریابی اعضای بدن انسان» است، آغاز می‌کند: «اول از خریدوفروش کلیه شروع کردم. نزدیک یکی از بیمارستان‌های اطراف «ونک» پر است از آگهی‌های فروش کلیه. یک‌روز کامل برای پیداکردن افراد و صحبت‌کردن با آنها گذاشتم و اطلاعات اولیه را پیدا کردم. مشکل اصلی پیداکردن مشتری بود که اکثر این افراد از شناسایی آنان، عاجز بودند ولی من در بازار، بزرگ شده بودم و راه و چاه کاسبی را بلد بودم.
ابتدا سعی کردم به فهرست افراد منتظر اهدای کلیه دسترسی پیدا کنم و بعد از یک‌ماه این فهرست در اختیارم بود.» او تمایلی ندارد به نحوه پیداکردن این اسامی که به صورت معمول باید محرمانه باشد، اشاره‌ای کند، اما اگر این قاعده کلی را بپذیریم که ظاهرا در کشور ما دستیابی به محرمانه‌ها زیاد هم محال نیست، می‌توان تصور کرد برای تهیه این فهرست، وقت و انرژی زیادی مصرف نکرده است.
۲میلیون؛ سود اولین دلالی کلیه
سرانجام، پس از دوماه، اولین معامله خود را انجام می‌دهد در مورد این معامله که حرف می‌زند، برق احساس غرور را می‌توان در چشمانش مشاهده کرد: «یک نفر بود که مدت‌ها دنبال کلیه سالم گشته بود. معمولا اکثر افرادی که آگهی فروش اعضای بدن می‌دهند، معتاد هستند یا مشکلات دیگری دارند. بنابراین، اعتمادی به آگهی‌ها نداشت. از طریقی به او وصل شدم. شانسی، شماره جوانی را داشتم که به خاطر تامین هزینه جراحی مادرش نیاز به پول داشت و حاضر بود سال ۸۷ کلیه‌اش را شش میلیون تومان بفروشد. به خریدار که خیلی هم عجله داشت، قیمت را هشت‌میلیون اعلام کردم و نهایتا معامله سر گرفت و دومیلیون شیرین، رفت جیبم.» دومیلیون‌تومان در آن سال رقم کمی نبود.
پس او بیشتر وسوسه می‌شود و فعالیتش را گسترش می‌دهد، هرچند با مشکلاتی هم مواجه می‌شود: «اوایل خیلی سرم کلاه می‌رفت؛ مثلا مدت‌ها جهت پیداکردن خریدار برای یک کلیه سالم وقت می‌گذاشتم ولی وقتی می‌خواستم برای عمل آماده شود، فروشنده کلیه را فروخته بود یا چون برای انجام آزمایش خریدار و فروشنده باهم داخل آزمایشگاه می‌رفتند، دورم می‌زدند و چیزی دستم رو نمی‌گرفت. بعد از مدتی برای این مشکل، راه‌حلی یافتم. مقداری از مبلغ معامله را به‌عنوان پیش‌پرداخت به فروشنده می‌دادم و با او قرارداد می‌بستم که اگر کلیه را بفروشد باید دوبرابر پیش پرداخت را به من بدهد. از آن‌طرف از خریدار هم مبلغی به‌عنوان پیش‌خرید می‌گرفتم.» با ابتکارهایی که به خرج می‌دهد، به‌سرعت کارش رونق می‌گیرد و از سال۹۰ وارد خریدوفروش بقیه اعضای پیوندی هم می‌شود: «بعد از دوسال چند نفر را استخدام کردم تا دم در بیمارستان‌ها پرسه بزنند و برایم مشتری پیدا کنند. یک روز یکی از آنها زنگ زد و گفت آقا کامبیز یک نفر قلب می‌خواد حاضره ۵۰میلیون هم بده. اولش گفتم کسی قلب نمی‌فروشه که احمق! ولی بعدش یاد بیماران مرگ مغزی افتادم. یک‌بار، به جای فهرستی که از اسامی افراد منتظر دریافت کلیه خواسته بودم، فهرست بیماران منتظر پیوند کبد به دستم رسیده بود و وقتی از کسی که این فهرست رو برام آورده بود پرسیدم، گفته بود این اعضا رو معمولا بیمارستان‌ها و بیماران از فوتی‌های مرگ‌مغزی تهیه می‌کنند. به همین خاطر بعد از اون چند نفر رو استخدام کردم تا راپورت بیماران مرگ‌مغزی رو از بیمارستان‌ها بهم برسونن و بعد از اون، وارد کار فروش بقیه اعضا هم شدم.» در حال حاضر، او معامله تمام اعضای پیوندی را انجام می‌دهد. کافی است شما به عضوی نیاز داشته باشید، به «آقا کامبیز» خبر دهید و سر قیمت با او به توافق برسید، مبلغ فاکتور را بپردازید تا مشکل‌تان در اسرع وقت، حل شود. او در مورد مشکلات کارش می‌گوید: «معمولا چون حراست بیمارستان به واسطه‌های من که اطراف بیمارستان‌ها پرسه می‌زنند، مشکوک می‌شوند مجبورم هر ماه یا جاهاشون رو عوض کنم یا افراد جدید استخدام کنم. حتی یک‌بار هم خودم رو گرفتن و فعلا به قید وثیقه آزاد هستم. الان بیشتر ترجیح می‌دهم از روش‌های کم ریسکی مثل یارگیری از داخل کادر بعضی بیمارستان‌ها استفاده کنم.» چه مبلغی نصیب واسطه‌های کامبیز می‌شود؟ «اوایل پورسانتی حقوق می‌دادم ولی اکثرشون وقتی کاررو بلد می‌شدند بازم منو دور می‌زدند ولی الان ماهی دومیلیون‌تومان حقوق ثابت می‌دم. یک روانشناس هم استخدام کردم ماهی سه میلیون میدم تا با خانواده‌های مرگ مغزی‌ها صحبت کنه.»
سود ۲۰۰میلیونی در یک‌ماه
از او در مورد درآمد خودش می‌پرسم، با اکراه می‌گوید: «بستگی داره! گاهی ماهی صدمیلیون، گاهی ۲۰۰میلیون، بستگی داره! ولی الان خیلی‌ها منو می‌شناسن حتی بعضی از دکترها مریض‌هاشون رو به من معرفی می‌کنند به همین خاطر هر روز فهرست فروشنده و خریدارهام زیاد میشن.» ظاهرا رکود اقتصادی سال‌های اخیر برای کامبیز خوش‌بیاری داشته و عده زیادی از مردم برای فروش اعضای بدن به نزد او می‌آیند. حالا وارد بحث اصلی گزارش می‌شود: «اعضای بدن قیمت نداره و معمولا من بر اساس مشتری قیمت تعیین می‌کنم ضمنا بعضی از گروه‌های خونی مثلB+ گرون‌تر هستند.» او پس از آن قیمت‌ها را اعلام می‌کند که ارقام تا چند دقیقه دور سرم می‌چرخند، دلال محترم این‌گونه قیمت می‌دهد «کلیه بین ۲۵میلیون تا ۷۰میلیون‌تومان، قلب ۷۰تا ۲۰۰میلیون‌تومان، ریه ۱۲ تا ۵۰میلیون‌تومان، کبد ۳۰میلیون‌تومان، و لوزالمعده یا همان پانکراس ۴۵میلیون‌تومان.» اگر سرانگشتی حساب کنیم حداقل یک بدن سالم ۵۰۰میلیونی می‌ارزد ولی جالب‌تر این است که یک دلال قیمت آن را تعیین می‌کند.
او در این زمینه می‌گوید: «بعد چهارسال کار کردن الان دیگه مثل دکتر تمام اجزای بدن رو می‌شناسم و اگر یک فرد را ببینم راحت می‌فهمم بدنش سالمه یا نه. از خریدار هم به خرج خودم یک چکاب کامل می‌گیرم تا مطمئن شم بدنش سالم است. البته من تو قرارداد می‌نویسم که اگر مشکلی پیش بیاد من پول رو پس نمیدم ولی بازم حوصله دردسر ندارم، برای همین سعی می‌کنم معمولا با دوتا دکتر متخصص درباره بیمار خریدار و همین‌طور فروشنده مشورت می‌کنم» قرارداد برای من جالب است، اصلا این کار قانونی است که قراردادش هم قانونی باشد؟
از او در مورد سود خالصی که پیشتر به آن اشاره کرده بود می‌پرسم و می‌گوید: «در حال حاضر ۲۰نفر بازاریاب دارم. بچه‌های شرکت هم شش‌نفر هستند، حق مشاوره دکتر متخصص هم هست که ماهی حداقل ۵۰میلیون‌تومان هزینه‌های پرداختی به افراد می‌شود و البته روانشناس و وکیل هم که هرازگاهی مجبور می‌شم عوضشون کنم و برای اینکه قفل دهنشون بسته بمونه مجبورم چند ده میلیونی بهشون بدم و بعدش هم هزینه‌های جاری که کلا نزدیک ۷۰میلیون‌تومان این دفتر ماهانه خرج داره.» با این ارقام حداقل صدمیلیون‌تومان سود خالص ماهانه به جیب کامبیز می‌رود: «قبلا با هر خریداری کار می‌کردم ولی الان دنبال افراد پولدار هستم. به‌عنوان مثال چند وقت پیش یک پیرمرد پولدار قلبش با باتری کار می‌کرد و دنبال یک قلب سالم بود.
یک مرگ مغزی از اصفهان براش پیدا کردم خودم رفتم اونجا قلب فوت‌شده را ۷۰میلیون خریدم و ۱۵۰میلیون به پیرمرد فروختم. ولی معمولا روی هر عضو تا ۱۰میلیون سود می‌کشم.»

سرطان ریه و بازار گرم دلالان
از او درباره پرطرفدارترین عضوی که در فهرست فروش دارد می‌پرسم و می‌گوید: «تو چند سال اخیر سرطان ریه زیاد شده و تازگی‌ها تقاضا برای این عضو خیلی بالا رفته به همین دلیل تازگی‌ها حتی تا ۶۰میلیون هم خریدار داشتیم.» از حرف‌هایش معلوم است که در استان‌های دیگر هم کسانی هستند که با او کار می‌کنند. او اشاره می‌کند: «ورود به بیمارستان‌های تهران خیلی سخت شده و در ضمن به‌دلیل تبلیغات تلویزیون و رسانه‌ها اکثر خانواده‌هایی که فرد مرگ مغزی دارند به رایگان اعضای بدنشان را به افراد نیازمند می‌بخشند و به همین دلیل با بعضی از افراد در بیمارستان‌های استان‌های محروم ارتباط برقرار کردم چون آنها راحت‌تر و ارزان‌تر حاضر به فروش اعضای بدن فرد فوتی می‌شوند. همین امروز یک قلب از ایلام خریدم ۳۰میلیون‌و۵۰میلیون فروختم.» او از زیرشاخه‌ای از شغلش که یک‌سال است وارد آن شده می‌گوید: «رحم اجاره‌ای هم این سال‌ها خیلی طرفدار داره ما خانم (حامل رحم) را پیدا می‌کنیم و از کلینیک‌های ناباروری مشتری پیدا می‌کنیم از ۲۵میلیون تا ۴۰میلیون هم قیمت داره که معمولا حداقل ۲۰میلیون به خانم (حامل رحم) می‌دهیم» ۹ماه حمل بچه توسط یک نیازمند پول و ۲۰میلیون سود خالص برای دلال این معامله. او می‌خواهد شغل خود را موجه نشان دهد بنابراین می‌گوید: «بالاخره جون خیلی از افراد را نجات دادم پس این پول حقمه. خیلی‌ها هم با فروش اعضا به نون و نوایی رسیدند. خود من اگر کلیه‌ام را نمی‌فروختم الان معلوم نبود تو کدوم تخت اوین خوابیده بودم.» از او در مورد تخفیف می‌پرسم. با حالت طلبکارانه‌ای جواب می‌دهد: «من فقط با آدم‌های پولدار کار می‌کنم حوصله شنیدن آه و ناله هم ندارم ولی شده که به بعضی از افراد تا پنج‌میلیون‌تومان تخفیف دادم ولی کلا چون دکترهایی که با من کار می‌کنند قیمت را می‌دانند اگر قیمت را بشکنم همه‌جا پر میشه و شاید گرون‌تر پول بگیرم ولی تخفیف نمیدم.» برای من سخت است باور کنم که دکتری که متخصص است و خود میلیون‌هاتومان ماهانه درآمد دارد با دلال کار کند. او در این مورد می‌گوید: «دکترهایی که خریدار معرفی می‌کنند از من پول نمی‌گیرند وقتی بیمارشان خودش می‌گوید حاضر است برای اینکه در فهرست انتظار نماند پول بدهد آنها او را به من معرفی می‌کنند.» از او درباره افرادی که به مرگ طبیعی فوت می‌شوند می‌پرسم. ظاهرا درآمدزا هستند.
کامبیز می‌گوید: «تا ۴۸ساعت پس از فوت بعضی از اعضای جسد قابل پیوند است ولی مهم‌ترین عضوی که به درد ما می‌خورد و طرفدار دارد پوست این افراد است!» ظاهرا پیوند پوست هم برای افرادی که به هر دلیل دچار آتش‌سوزی شده‌اند یا خانم‌هایی که احساس افتادگی و چین و چروک می‌کنند جذاب است. او در مورد قیمت این اهدا می‌گوید: «بستگی داره ولی کف قیمت ۲۰میلیونه ولی تا صدمیلیون هم برای پیوند پوست گرفتم.» از دفترش خارج می‌شوم. او نجات‌دهنده جان انسان‌هاست یا دلالی که فقط به فکر پول است. به‌هرحال شغلش نشان می‌دهد اگر پول باشد نه‌فقط می‌توان بعضی آدم‌ها را خرید بلکه می‌توان بخشی از اعضای پیکر زنده یا مرده‌شان را هم خرید.

 

۵۰۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. سلام , مرد ۳۴ ساله و کاملا سالم با گروه خونی O+ , قد ۱۷۵ و وزن ۷۳ کیلوگرم , یکی از کلیه هام رو به قیمت ۴۰ میلیون یا بخشی از کبدم رو به قیمت ۸۸ میلیون میفروشم , تمام هزینه پزشکی,عمل و آزمایشات به عهده خریدار میباشد

 2. عرض سلام
  واسه خودم متاسفم که تو کشوری زندگی میکنم که جووناش بخاطر امرار و معاش و اون زنی که بخاطر ابروش و حیثیتش مجبور میشه کلیه بفروشه.یکیش خود من که از سر نداری تن به این کار میدم مجبورم راه دیگه ای ندارم و هیچوقتم از اینکارم پشیمون نمیشم چون بنده با چندتا تخصصی که دارم کار واسم نیست.یکی از تخصصام جوشکاری زیر اب.از بی عرضگیم نیست که سرکار نیستم مملکتمون پارتی بازیه ک من ندارم، از صمیم قلب ارزو میکنم هرکس که این عضو منو میگیره تا ۱۲۰سال با خوبیو خوشی سایش بالا سرش خانوادش باشه.بنده ۲۸سالمه و سابقه هیچگونه بیماری ندارم و گروه خونیم همb+هستش و قیمتم هم شصت تومنه و تمامیه هزینه های ازمایش و بیمارستان هم بعهده گیرنده میباشد قیمتو بالا نگفتم تیکه ای از جونمو دارم میدم و بندهبنده ی وسیله ای از طرف خدا هستم ک ی زندگی میبخشم،لطفا قبل تماس پیام بدین جواب دادم تماس بگیرین.ممنون

 3. سن ۳۴ گروه خونی abمثبت
  به دلیل مشکل مالی بکی از کلیه هام رو میفروشم
  قیمت ۸۰میلیون

  • با سلامو خسته نباشید. ۲۶ سالمه. و هیچ بیماری ندارم میخوام یکی از کلیه هامو بفروشم ب دلیل مشکل مالی. گروه خونیم O_ هستم . قیمت ۸۰ میلیون. سمیه از کرج هستم فروش حتمی لطفا بهم خبر بدین چون بد جوری تو بحران مالی هستم. هزینه ای عملم ب عهده ی خریدار. شرمنده و ممنون.

 4. سلام خدا هیچ مردی رو شرمنده زن و بچه اش نکنه

  جوانی هستم ۲۴ ساله که هیچ گونه مریضیای ندارم
  گروه خونی من A+ هستش و کلیه ام و ۱۸ تومن میفروشم هزینه بیمارستانم با خریدار ممنون از همه

 5. سلام.جوانی ۲۵ساله از تبریز که تو این سن غرق پول نزول و بدهکارم.و برا همین یکی از کلیه هامو میفروشم.خواهشا برا نصیحت زنگ نزنین من خودم زندگی همسر و پسره یکساله مو دوست دارم ولی چاره ندارم یا خودکشی و راحت شدن یا فروش کلیه….

 6. محمدجواد داویدی

  سلام.من یک جوان ۲۴ ساله هستم.گروه خونی b+ بدن سالمی دارم.اهل ورزشم هستم.ب دلیل مشکلات مالی کلیه ام میفروشم.

 7. سلام حسینم مشکل مالی دارم یکی از کلیه هامو میفروشم خیلی گرفتارم از درد مال حرم رو اوردم ب بدنم دوس ندارم مال حروم دستم بگیرم o+هستم وزن ۷۴ قد ۱۸۰ قیمتم توافقی

  • سلام ۳۵سالمه بدهی ومشکل مالی دارم .گروه خونی A+کلیه هامم سالمه سالمن.۶.میلیون میفروشم کلیه رو.تمامه هزینه های بیمارستان وآزمایشگاه هم به عهده خریدارمیباشد

 8. فروش کلیه با گروه خونی ب+ فقط ۲۰ ملیون تومان
  علت فروش درمان بیماری همسرم
  تمام مراحل انجام شده اماده اهدا

 9. عرض سلام واسه خودم متاسفم که تو کشوری زندگی میکنم که جووناش بخاطر امرار و معاش و اون زنی که بخاطر ابروش و حیثیتش مجبور میشه کلیه بفروشه.یکیش خود من که از سر نداری تن به این کار میدم مجبورم راه دیگه ای ندارم و هیچوقتم از اینکارم پشیمون نمیشم چون بنده با چندتا تخصصی که دارم کار واسم نیست.نویسندگی و….از بی عرضگیم نیست که سرکار نیستم مملکتمون پارتی بازیه ک من ندارم، از صمیم قلب ارزو میکنم هرکس که این عضو منو میگیره تا ۱۲۰سال با خوبیو خوشی سایش بالا سرش خانوادش باشه.بنده ۲۴سالمه و سابقه هیچگونه بیماری ندارم و گروه خونیم همa+هستش و قیمتم هم شصت تومنه و تمامیه هزینه های ازمایش و بیمارستان هم بعهده گیرنده میباشد قیمتو بالا نگفتم تیکه ای از جونمو دارم میدم و بندهبنده ی وسیله ای از طرف خدا هستم ک ی زندگی میبخشم،لطفا قبل تماس پیام بدین جواب دادم تماس بگیرین.ممنون

 10. سلام خدمت همه
  پسری هستم ۲۱ساله ورزشکار. با گروه خونی ab+
  یکی از کلیه هامو می فروشم
  قیمت ۸۰تومن

 11. سلام خدمت همه دوستان هممون مشکل داریم، متاسفانه اینقدر شرایط سخته و بدجوره ک وقتی میریم سراغ بانک ها برا وام اولویت با خودشون و بعد اشنایان ب ما ک میرسه اینجوره اونجوره،، همه ک زمین های اجدادی، ملک،وماشین های شاسی بلند ندارن، همه هم ک گنج پیدا نمیکنن الانم میخوریم ب مشکل مالی هیچ کدوم از شرایط بالا به ما نمیخوره
  پس مجبوریم از مهم تریم جای بدن بگذریم تا مشکلمون حل شه سنم ۲۳سالمه گروه خونی o+سالم اهل دخانیاتم نیستم در منطقه ای هستم ک پر از داروهای محلی مخصوص کلیه دمنش. مشکلی دارم در خانه ک اگر با پول حل نشه عزیز ترین کسم از دست میره. منتظرم با تشکر

 12. ۳۲ساله هستم بدلیل مشکل مالی و خرج و مخارج مداوای پسره هفت ساله ام که بیمار است کلیه خود را با گروه خونی او مثبتo+میفروشم اهل اصفهان ، شهرکرد لطفا خریدار واقعی پیام بده خیلی خیلی به پولش احتیاج دارم بدجور گرفتارم به هرجای که فکرشو بکنید التماس کردم برای رفع مشکلات حتی به …، ریاست جمهوری ولی متاسفانه انگار نه انگار به همین دلایل مجبور به فروش کلیه ام شدم فروش حتمی

 13. خواهش میکنم اگر کسی میتونه توی این کار کمکی کنه کوتاهی نکنه من یه جون هستم که هیچ وقت فکرشو نمیکردم به خاطره مشکل مالی دس به این کار بزنم اما وقتی همسر و دخترم رو توی شرایطی که هستم میبینم فکره هر کاری به سرم میزنه ممنون میشم خریدار تماس بگیره.

 14. سلام ۱۷سالمه.بدون هیچ بیماری خاصی سالم هستم.بدلیل مشکل مالی میخوام بفروشم کلیه ام رو.کلیهA+باتشکر

 15. سلام .به خاطر مسایلی مجبورم یجورایی جهاد کنم در راه خونوادم جهاد که جنگ و مردن نیس همینم جهاده aمنفی هسم کلیمو به یه قیمت توافقی در راه خانوادم میبخشم .ممنون ۰

 16. سلام
  فروشنده ی کلیه هستم به دلایل شخصی نیازی نمیبینم توضیح بدم
  گروه O+ به مبلغ ۸۰ میلیون تومان

 17. باعرض سلام.جوونی۲۸ساله ام صاحب ۲اولادازنظروضعیت معیشتی سخت درعذاب میباشیم به هردری زدم بخاطریکه پارتی ندارم ازهمه جاناامیدم کردن جلوی بچهام شرمنده ام میخوام بافروختن عضوی ازبدنم بتونم کاری برای خودم دست وپاکنم تابچهام ازاین وضعیت بیرون بیان بتونم یه زندگی ساده براشون فراهم کنم گروه خونیمA+هسته هیچگونه اعتیادی یامصرف دخانیات ندارم.بااین کارهم جون ینفرونجات میدم هم زندگی۲طفل معصومم برای قیمت هرچی کرم خودتونه

 18. سلام ازخانوم هایی که قصد فروش تخمک و یا اجاره رهم خود رادارند دعوت به همکاری میکنم من خودم نرس هستم و برای کلینیک نازایی کار میکنم …..فروش تخمک خیلی اسان است مثل معاینه ساده پزشک است و تمام و قیمتش ۱۷۰۰تا دوتومن .واجاره رهم که اسپرم پدر و تخمک مادر به وصیله پزشک داخل رحم شما گذاشته میشه و شمابه جای مادر باردار میشویدو قیمتش ۲۰ملیونتا۲۵ملیون هست

 19. سلام اگه وزرات بهداشت نظارت کامل داشته باشه و کسی که نمیخواد حتی یه روز هم صبر کنه و میخواد سریع پرونده بزنه و وضع مالیش خوبه یعنی در کل درجه بندی بشه دیگه دلال بازی وجود نخواهد داشت

  • سلام. ۴۵ساله دوتا فرزند به خاطر مشکلات زندگی از همسرم جدا شدم اگر خدا بخواد بعد ۵سال اگر بتونم خونه رهن کنم زندگیم درس بشه به خاطر مشکلات مالی یکی از کلیه می فروشم. گروه خون A+ قیمت رضایت دوطرف

 20. سلام من یه مادرم از تمام دنیا یه پسر دارم میخوام یه زندگی برا پسرم بسازم که مثل من ویا خواهرش که دیگه زنده نیست باحسرت زندگی نکنه کلیه ام رو میفروشم حتی حاضر به فروش قلبم هستم گروه خونی O+

 21. ناهید ۲۱ساله سالم
  به خاطر مشکل مالی کلیه مو میفروشم.قیمت توافقی.هزیته ازمایشات عمل ب عهده خریداره.

 22. سلام جوان ۲۷ساله هستم ب دلیل بدهکاری کلیه امو گذاشتم برا فروش پول لازم دارم گروه خونیمم o+ هست

 23. ۲۵ ساله کاملا سالم گروه خونی آ مثبت فروشنده کبد و کلیه و مغز استخون
  کلیم ۷۰ میلیون بقیم توافقی
  ولی قیمت پایین هرگز

 24. من زنی ۴۱ ساله سرپرست خانواده . گروه خونیB+ هستم . میخواهم کلیه ام را بفروشم .کلی بدهکاری دارم . هیچ امیدی به فردای بهتر برایم نیست. سالها زحمت وسختی برایم فقط یک زندگی پرازغم و حسرت داشت. دیگرچاره ای برایم نمانده . توکل به خدا.

 25. سلام ببخشید میخاستم بدونم کسی تاحالا اینجوری موفق به فروش شده

 26. سلام جوونی هستم ۳۴ ساله سالم بدون بیماری فقط وزنم بالاست بخاطر نداری و بدبختی مجبورم سر جونم ریسک کنم چون قرض و بدهی تا خرخره گرفتم و کاری از دستم بر نمیاد کلیه با گروه خونی o+ قیمت هم از هفتاد کمتر نمیتونم بدم چون کارم با این مبلغ راه میفته اگر جونمم دادم هم فدای یه تار موی زنم و دختر یکسالم فقط مشکلاتم حل بشه که این بیچاره ها بدون قرض و بدون استرس سر بزارن و بخوابن خودم مهم نیستم

 27. با سلام جوانی هستم ۳۶ ساله از تهران به علت گرفتاری مالی و چک برگشتی یکی از کلیه هام رو میفروشم گروه خونی o+ بخاطر اینکه مشکل مالی زیاد به بالاترین قیمت میفروشم .

 28. دختری ۲۲ ساله هستم با گروه خونی o+ یکی از کلیه هام رو به قیمت ۶۰ میلیون تومن میفروشم

 29. ۳۰سالمه بعلت مشکل مالی کلیه ام رامیفروشم.گروه خونی امbمنفی۱۴۰م

 30. استان لرستان شهرستان بروجرد شهرک اندیشه مهرگان

 31. سلام
  ۲۰ سالمه و باید از شرمندگی ۲ تا خانوار در بیام!
  بعد از چند سال کارتن خوابی و کارگری تونستم یه خونه و زندگی هرچند ساده جمع و جور کنم روزی ۱۸ ساعت دارم کار میکنم با این حال تا خرخره زیر قرضم!
  یک ساله دوندگی میکنم نامردا حتی وام ازدواجم رو هم نمیدن و هر روز هر بانکی یه بهانه ای میاره. یکی نیست بگه اگه ده تا ضامن معتبر داشتم که معلوم بود حتما وضعم خوبه که این همه ضامن دارم دیگه وام میخواستم چیکار!!!!
  گروه خونیم ab+ هست. شکر خدا معتاد هم نیستم. کلیمو ۳۰ میلیون میفروشم کمتر از این هم نمیتونم چون واقعا برای سرمایه کار و رهن خونه به این پول احتیاج دارم. تمام مخارج بیمارستانش هم به عهده خریدار …
  به تلگرامم پیام بده خریدار واقعی

 32. باعرض سلام
  پسری جوان هستم با۲۵سال سن
  گروه خونیo+یکی از کلیه هایم رابه قیمت ۶۰ملیون میفروشم

 33. سلام مردی ۳۴ساله ورزشکار کشتی گیرقد ۱۸۰وزن۱۰۰کیلو گروه خونی Oمنفی قیمت ۱۰۰میلیون سالم سالم بدلیل ورشکستگی مجبور به فروش کلیه ام شده ام پول داشتم توی گلیم وگبه کرمانشاه سرمایه گذاری کردم اما…..اینم شمارمه یاعلی

 34. کاش مشتری زودی پیداش شه

 35. ذبیح الله ابراهیمی مقدم

  سلام مردی ۳۴ساله هستم و ورزش کارم و بدون سابقه بیماری و اهل هیچ خلافی نیستم حتی قلیون هم نمیکشم و میخوام به علت مشکل مالی که دارم کلیه خودمو بفروشم و قیمتش ۷۰ میلیون و حتی یه تیکه از کبد خودمم میفروشم و قیمتشم ۸۰ میلیون و هزینه عمل و بیمارستان هم به عهده خریدار میباشه
  گروه خونیمo+
  امیدوارم با اهدای من سالم و سلامت باشید

 36. زهرا ۲۲ساله هیچ بیماری ندارم و بدلیل مشکلات فامیلم یه کلیمو میفروشم ۸۰میلیون

 37. سلام حالتون خوبه. من به علت مشکلات مالی نیاز به پول دارم . قصد فروش کلیه خودم را دارم گروه خونی من +o هست لطفا با من تماس بگیرید.نیاز به پول دارم با تشکر

 38. B +فروشی قیمت پایه ۸۳میلیون کلیه کاملا سالم .تا پایان برج فروردین ۹۶ تماس گیرنده تخفیف دارد

 39. سلام رضاهستم۲۳ساله از قم بدون هیچگونه بیماری اهل هیچ دخانیاتی نیستم‌حتی. سیگار اعم از قلیون و همه چی بدلیل مشکلات یه کلیمو میفروشم به قیمت۷۰تومن تمامی هزینها هم به عهده خریدار هستش باتشکر

 40. سلام.خانمی هستم ۲۹ساله.بدلیل مشکلات شدید مالی قصد فروش کلیه خودم باگروه خونی B+ رادارم.قیمت هشتاد میلیون.فوری فوری

 41. امید هستم ۳۳ ساله از تهران متاهل و دارای ۲ فرزند به علت ورشکتگی و وضعیت مالی بد حاضر به فروش کلیه با گروه خونی O+ هستم..

 42. با سلام خدمت تمامی مطالعه کنندگان این اگهی
  جوان۲۴ساله هستم ساکن تهران از لحاظ بدنی کاملا سالم،بدون هیچ گونه بیماری و مشکل و مخصوصا بیماری ارثی!
  ۴ساله متاهل ام،و متاسفانه بطور معجزه اسایی دچار بحران اقتصادی شده ام،با درامد ماهیانه فقط درجا میزنم و نمیتونم کاری از پیش ببرم،لطف خدا شامل حال من وهمسرم شده و فرزندم جدا ازاین مسائل بزودی بدنیا میاد و دریغ از کمک اقوام همیشه دوست داشتنی و یه هزاری برای هزینه های پزشکی
  یه تیکه ازوجودمو با گروه خونی O+ بصورت توافقی بفروش میزارم،که خداشاهده تواین ایام نوروز چاره ای ندارم!
  خواهشمندم فقط تماس بگیرید و بجای حاشیه رفتن فقط من و نیازمند کلیه رو از این وضعیت نابسامانمون خلاص کنید

  منتظر تماس شما عزیزان هستم
  ارادتمند:حامد

 43. باسلام من کاوه هستم ۳۶ سال دارم کاملا سالمم بخاطر بدهی مجبورم کلیه خودم رو بفروشم.گروه خونی من o-هستش فقط خریدار خواهشا زنگ بزنه .هزینه تمامش به پای خریدار هستش.

 44. ۳۲سالمه کلیمو میفروشم ۵۵ملیون اگه خواستید شماره برام بفرستید ممنون

 45. سلام
  B+
  مرد ٢۵ ساله متاهل
  کبد و کلیه و مغز استخوان و قرنیه چشم به قیمت توافقی
  فروش فوری فوری
  هر آزمایشی رو انجام میدهم و هر شهری نیز حضور پیدا میکنم
  ساکن کرج
  قد ١٩٠

 46. سلام به علت نیاز مالی شدید میخوام کلیه رو بفروشمo+قیمت۱۰۰میلیون هزینه بیمارستان وغیره هم از صدتومن کم کنید

 47. سلام به علت تصادف و بدهی نیخوام کلیه امو بفروشم نیاز شدید گروه خونی +o سالم ساکن تبریز قیمت توافقی ٢٩سالمه ضروری

 48. سلام
  به دلیل مشکل خیلی خیلی خاصی نیاز به فروش کلیه B+هستم.سنم ۵۶ سال هست و بیماری هم ندارم.با تشکر

 49. باسلام مردی ۳۴ ساله کشتی گیر سالم سالم گروه خونی Oمنفی ۱۰۰میلیون شماره تلفن اگردردسترسی نبودم پیام بدید خودم تماس میگیرم زیاد نگفتم تیکه ای از بدنمومیکنم لعنت به این روزگار که عربای پا پتی باید زندگی آنچنانی داشته باشن ولی جوانای ما بدناشونو تیکه تیکه حراج کنن

 50. واسه خودم متاسفم که تو کشوری زندگی میکنم که جووناش بخاطر امرار و معاش و اون زنی که بخاطر ابروش و حیثیتش مجبور میشه کلیه بفروشه.یکیش خود من که از سر نداری تن به این کار میدم مجبورم راه دیگه ای ندارم و هیچوقتم از اینکارم پشیمون نمیشم چون بنده با چندتا تخصصی که دارم کار واسم نیست.یکی از تخصصام جوشکاری زیر اب.از بی عرضگیم نیست که سرکار نیستم مملکتمون پارتی بازیه ک من ندارم، از صمیم قلب ارزو میکنم هرکس که این عضو منو میگیره تا ۱۲۰سال با خوبیو خوشی سایش بالا سرش خانوادش باشه.بنده ۲۸سالمه و سابقه هیچگونه بیماری ندارم و گروه خونیم همAB+هستش و قیمتم هم شصت تومنه و تمامیه هزینه های ازمایش و بیمارستان هم بعهده گیرنده میباشد قیمتو بالا نگفتم تیکه ای از جونمو دارم میدم و بنده ی وسیله ای از طرف خدا هستم ک ی زندگی میبخشم،لطفا قبل تماس پیام بدین جواب دادم تماس بگیرین.ممنون
  ۰۹۳۰۲۹۷۴۷۸۳

 51. ۲۸ ساله
  کارت اهداء عضو دارم
  A+
  عاری از هرگونه مشکل حتی لب به سیگار و قلیان هم نزدم
  قیمت نهایی ۲۰ میلیون تومان

 52. خانمی ۳۵ ساله هستم .

  برای فروش کلیه

 53. ۳۲ سالمه گروه خونی آ منفی یکی کلیه رو ۱۰۰ میلیون میفروشم
  اعضای دیگه هم اگه قیمت خوب بدن میفروشم

 54. از قضاوت نمیترسم کلیه ام با گروه خونیB منفی میفروشم شماره موبایلم کاملا سالمم

 55. سلام احسانم ۲۶ ساله با گروه خونی o+ میخام یدونه کلیه هانو بفروشم ورزشکارمو. وسالم ورشکسته شدم ماشینم رفته زنمم داره بخاطر نداری ازم جدا میشه لطفا برا نصیحت زنگ نزنید

 56. سلام فروش کلیه باگروه خونیo+ بعلت حفظ آبروم

 57. سلام زنی ۳۵ ساله و بدون سرپرست دارای یک فرزند بدون سرپناه و درآمد هستم به علت مشکلات مالی زیاد تصمیم به فروش کلیه ام گرفتم گروه خونی Bمنفی و سالم

 58. کورش هستم زنم سرتان داره منم پول ندارم کلیه خودم که A+ با قیمت ۷۰ تومان میفروشم

 59. ۳۰سالمه و کبدم میفروشم وکلیه مو گروه خونیم b+ کبد ۸۸ملیون کلیه ۵۰ملیون میفروشم خریدار واقعی تماس بگیره

 60. با عرض سلام خدمت دوستان محترم.جوان ۲۰ ساله و ورزش کار.فروش کلیه با گروه خونی o+.ب دلیل کمک ب خانوادم این کارو میکنم.بالاخره بهتر از آوردن نون حروم تو سفرس.با تشکر.

 61. سلام من ۲۱ سالمه از وقتی به دنیا اومدم کار کردم ولی دیگه خسته شدم از زندگی پولی که درمیارم برای خانوادم کافی نیست حاضرم تمام اعضای بدنمو بفروشم ولی خانوادم راحت زندگی کنن و بتونن خونه بخرن گروه خونیم ب مثبت هست تا حالا لب به دود نزدم اگه کسی واقعا خریداره پیام بزاره ممنون

 62. من دختری ۱۹ ساله هستم و به دلیل مشکلات زیادی که دارم مجبورم کلیمو بفروشم..چون دیگه هیچ راهی برام باقی نمونده گروه خونیممb+ فقط خریدار واقعی تماس بگیره

 63. سلام من ۴۵ سال سن دارم باگروه خونی o+بخاطر وضع مالی نامناسب کلیه ام را می فروشم قیمت بسته به وجدان خریدار دارد بیشتر بهتر کلیه ام از جاهای دیگر بدنم سالم تره

 64. سلام خسته نباشید ۲۳ سالمه گروه خونی o+ کلیمو میفروشم بدجور گیرم واسه عروسیم واسه قیمتش خودتون بگید زیر ۵۰ تومن نه و هزینه بیمارستانم به عهده شما .

 65. سلام
  بخاطر مشکلات شدید مالی یکی از کلیه هامو میفروشم. گروه خونی من o+ . خودم اهل ساری هستم ولی شهر های دیگه هم تا اونجایی که شدنی باشه مشکلی ندارم. قیمت هم هرچی بیشتر بهتر. زندگیم داره نابود میشه. کلیه مو واسه زندگی دادن به یکی دیگه میدم تا زندگی خودمو نجات بدم. هر عضوی از بدن که قابل اهدا کردن باشه حاضرم بدم. پیام بذارین

 66. سلام جوانی ۳۰ ساله هستم باگروه خونیA+سالم کلیمو توافقی میفروشم لطفلا کمکم کنین

 67. به علت مشکلات شدید مالی کلیه ام را میفروشم خیلی گرفتارم بدهی دارم لطفا کمکم کنید گروه خونی oمنفی. قیمت توافقی ساکن تهران

 68. سلام خانمی بیست و دو ساله و کاملا سالم هستم
  متاهلم و همسرم رضایت کامل داره
  گروه خونیم O+ هستش
  کلیه ام رو با قیمت توافقی میفروشم.
  تماس

 69. سلام ,b- ب منفی هستم ۲۶ ساله کوه نورد شناگر تا حالا نه مشروب نه دود هیچکدومشو مصرف نکردم کاملا سالم ۱۰ میلیون میفروشم خارج از کشور باشه بهتره همین ده تومن میشه دلار میشه ۴ برابر خیلی لازم دارم خواهش میکنم زودتر تماس بگیرید

 70. سلام،جوانی۳۴ساله هستم،سالم و قوی دارای همسر و دو فرزند،به دلیل بیکاری و قسط و قرض کلیه مو با قیمت مناسب که خدا هم راضی باشه میفروشم گروه خونیممo+هستش،اگه تمایل داشتید با شماره باهام تماس بگیرید.

 71. متولد ۱۳۷۱ هستم تهران هفتاد تومن گذاشتم فوری A_

 72. مهدی هستم ۳۴ سال سن هیچ گونه بیماری ندارم کلیه آزمایشات اهدا کننده را انجام داده ام . گروه خونی B+ . قیمت توافقی

 73. دختری.۲۰ ساله هستم اهل ورزش کاملا سالم.گروه خونی a+
  کلیه و قسمتی از کبدم رو به علت مشکلات مالی میفروشم.هزینه بیمارستان به عهده گیرنده

 74. سلام متولد ۵۹ سی وشش سالمه گروه خونیم o+ بدلیل بدهکاری ونیاز مالی یکی از کلیهامو میفروشم لطفا هر چه سریعتر تماس بگیرین شماره تماس

 75. بنده قلبم و کلیه ها و کبدم و هر چه قابل استفاده ه برای فروش گذاشتم کسی اگر خریداره لطفا خیلی فورا اطلاع بده
  جوان ٣٣ ساله هستم و برای حفظ آبرو قصد فروش دارم
  قیمت هفتصد میلیون گذاشتم
  نه بیماری و نه معلولیت دارم

 76. سلام جوانی هستم ۲۹ساله بدون سابقه بیماری کاملا سالم گروه خونی o+بخاطر بدهی و بدبختی کلیه م رومیفروشم قیمت توافقی فقط بخاطر خدا زودتر کسی بیاد بخره تلگرام پیام بدید به این شماره

 77. خریدار پی ام بده کسی مزاحمت درست نکنه گروه خونی o+ توافقی میفروشم خیلی خیلی گیرم دارم همه چیزمو از دست میدم شماره تلگرام

 78. خانم ۳۰ ساله هستم کلیه میفروشم، خریدار قلب هم بود میفروشم، بخاط آینده دخترام اینکار میکنم تماس بگیرید a+کلیه ۳۰ میلیون قلبت ۲۰۰میلیون تماس بگیرید

 79. سلام جوانی هستم ۲۷ساله به دلیل مشکل مالی کلیه ام رو میفروشم گروه خونی آ منفی قیمت۹۰میلیون تومان فوری لطفا خریدار واقعی تماس بگیره.

 80. سلام به خاطر مشکلات خانواده یکی از کلیه خودمو با گروه خونیab+ میفروشم

 81. سلام کلیه o + فروشی فوری
  بخاطر مهریه دارم میفتم زندان

 82. سلام جوانی هستم با۳۵سال سن سالم غیرازسیگاری والکی باگروه خونی o+دارای سه فرزند بدلیل بیکاری وخرج ومعیشت زندگی وبدهکاری نیازشدید به پول دارم وبافروش کلیه وقسمتی ازکبد مشکلاتم حل میشه لطفا اگرمشکل مالی ندارید تماس بگیرید یاپیام بفرستین

 83. سلام جوانی هستم ۳۲ساله متاهل صابق میخوام دوباره زندگیمو شروع کنم براهمین نیاز شدید به چرک کف دست دارم یکی از کلیه هامو یا قسمتی از کبدم رو میفروشم فوری فوری قیمت توافقی لطفا تماس بگیرید.
  محسن. اهل تهران. سالم سالم

 84. سلام
  دوست داشتم هدیه بدم کلیمو ولی مجبورم بفروشم
  B- گروه خونیمه.
  قیمت ۷۰ میلیون تومان

 85. سلام. حسین هستم ۲۷سالمه یکی از کلیه هامو میفروشم بخاطر مشکلات مالی . سالم و ب هیچ وجه اهل دود نیستم اهل مازندران .۴۰میلیون

 86. سلام کلیه برای فروش ۳۲ساله با گروه خونی Bمثبت بدلیله ادمه تحصیل

 87. سلام دختری هستم ۳۲ساله مجرد دارای خانواده سالم کلیه سالم گروه خوبی Bمثبت بدلیل ادامه تحصیل وکمبود بودجه

 88. فروش فوری کلیه با گروه خونی ab+ سن ۲۸ سال نیاز فوری و مبرم برای جور کردن هزینه خرید قلب برای مادرم دوستان اگه کسی رو برای خرید سراغ دارید تو رو خدا نعرفی کنید مادرم داره از دستم میره این اخرین فرصتی که دارم قلب پیدا کردیم مشک کمبود پوله

 89. سلام
  فروش فوری کلیه
  تا الان فقط شرمنده زن و بچم بودم چون نتونستم کاری کنم براشون و الان هم قسط هام زیاد شده و نمیتونم بدمشون
  گروه خونی من AB+بدون هیچ بیماری ٣٢ساله
  سعید

 90. فروش کلیه فوری
  جوان ۲۸ ساله ورزشکار و کاملا سالم
  قد ۱۸۲ وزن ۹۰
  گروه خونی o+
  قیمت ۸۰ میلیون گذاشته بودم ولی به علت مشکلات مالی و بدهی فوری به قیمت ۶۵ میلیون میفروشم.
  شماره تماس

 91. سلاام.احتیاج مبرم به پول دارم برا اینکه ابروم نره جلو اقوامم.کلیمو میفروشم.هیچ پولی هم ندارم.همه چی بر عهده خریدار.برا اینکه‌ عشقمو و ناموسمو نگه دارم مجبورم اینکارو کنم.خریدار واقعی به این شماره زنگ بزنه.تا قیمت باهم توافق کنیم.

 92. سلام ۳۲ ساله هستم با بدنی کاملا سالم گروه خونی b مثبت به علت مشکلات مالی و معوقه های بانکی مجبورم کلیه ام را بفروشم

 93. فروش کلیه O- او منفی …. فوری فوری
  سالم ، ۳۳ ساله ، قطعی …
  تهران هستم
  مشکلات مالیم داره سر به فلک میکشه دیگه نمیدونم چی کنم …

 94. کسی نیست کلیه گروه خونی او منفی بخواد فروشنده هستم مرد ۳۴ ساله کاملا سالم

 95. کلیه B+
  ۱۰ تومان سالم بدون مصرف مواد الکلی و کشیدن دخانیات

 96. سلام دختر ۲۳ ساله هستم ورزشکار بدون هیچ گونه سابقه مریضی و درمان گروه خونی AB امادگی برای فروش کلیه

 97. سلام ۳۳ساله هستم ساکن خوزستان گروه خونی o+ احتیاج زیاد به پول.

 98. سلام
  ۲۷ سالمه کاملا سالمم
  گروه خونی o+
  یکی از کلیه هام و قسمتی از کبدم را میفروشم
  خریدار ایمیل بزنه

 99. سلام .سالمم.گروه خونی B
  به علت نیاز مالی
  فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری
  سی میلیون
  اماده ام

 100. گروه خون:
  –O
  سلام…به دلیل مشکلات شدید مالی….
  فروشنده کلیه
  مغز استخوان
  قسمتی از کبد
  با گروه خونی o-هستم
  موضوع زندگیم وسطه
  ساکن تهران
  ۳۲ ساله
  کاملا سالم
  فوری و قطعی

 101. سلام هموطن ساعی هستم ۳۰ ساله متاهل ساکن تهران پرند و گروه خونی o+ مجبورم کلیه یا کبدمو بفروشم چون حتی دیگه پول پیشم ندارم واسه کرایه ی خونه و مجبوریم چادر بزنیم تو خیابون زندگی کنیم . بقران دیگه به اخر خط رسیدم و اگر جور نشه با زن و بچم ۳ تایی خودکشی میکنیم و دیگه طاقت اینهمه بدبختی و اوارگی و فقر و نداریم .
  توروخدا التماس میکنم هر کی خریداره بزنگه چون جون ۳ تا ادم در خطره . سر قیمتم کنار میاییم

 102. سلام مصطفى هستم ۴۲ سالمه بعلت نداشتن پول پیش و جواب صاحب خانه مجبور به فروش یکی از کلیه هام هستم گروه خونی o+بدون هیچ مشکلی قیمت توافقی شماره

 103. سلام جوان۲۹سال هستم ورزشگار به خاطر مشکلات مالی کلیه ام را میفروشم نیاز شدیدی دارم

 104. فروش کلیه فوری به دلیل اینکه نرم زندان و دخترم که الان یکسال هست تحت حضانت منه و ۷ ساله هست کلیه میفروشم تا اون بی پدر هم نشه گروه خونی o+ ساکن رشت ۳۹ ساله قیمت حداقل ۶۰ میلیون تمام هزینه ها حتی ازمایشات به پای خریدار هر جای ایران هم باشه میام فقط پول قبل از رفتن به اتاق عمل دریافت میشه و رسید میشه در ضمن حداکثر ۱۰ روز مهلت دارمشماره تماس

 105. امیر هستم گروه خونیم A+هست احتیاج مالی دارم کلیه میفروشم

 106. فروش فوری کلیه به سبب مشکلات شدید مالی خود و خانواده، دانشجوی مرد ۲۹ ساله ای هستم که تا به حال لب به دخانیات نزدم، گروه خونی ام A+ هست ، ۸۰ میلیون تومان نیاز فوری و مبرم دارم

 107. جوان ٣٠ ساله گروه خونی o+ بدلیل مشکل مالی حاضرهرجا که امکان بفروشم

 108. چند دفعه نوشتم جواب ندادید چی کار باید بکنم

 109. فروش کلیه فوری .صحی وسالم .حتی بدون استفاده ازیک نخ سیگار.بدلیل مشکلات مالی وبدهی بانکی می فروشم باگروه خونی ب مثبت.ورزشکار ومعلم هستم کمکم کنید

 110. سلام چندین سری اگهی گذاشتم زنگ خور هم نداشتم
  بنده فروشنده کلیه هستم باگروه خون او مثبت اگر کسی پیاموو میخونه لطفا به هرشکلی که در توانش هست واگاهی داره کمک بکنه . اگر کسی تو تهران وقم قزوین واراک وزنجان وکاشان استانهای نسیصد کیلومتری به تهرا ن. خریداری جایی که بشه راحت تر فروخت را بلد هست برام پیامک بزنه دلیل فروش مهاجرت قیمت ۸۰ +پورساند معرف خسته شدم اگه قراره توکشوری که کلیه بفروشم میخوام هیچ وقت تو نباشم مرسی واسه خون نشم وقت میذارین

 111. منم جوونم۳۲سالمه با خوندن این همه گرفتاری مردم چی میتونم بگم.منم میخام کلیمو بفروشم سالمم گروه خونیم A+ 60ملیون باید داشته باشم که از زیر دیین مردم بیام بیرون.کار خلافم سراغ دارم که یه ماهه این پولو در بیارم اما نمیخام نونم به خون الوده بشه

 112. بعلت نیاز مالی شدید مجبور هستم با رضایت کامل کلیه مو میفروشم سالم سالم هستم بدون هیچ مریضی و مصرف سیگار ومشروب

 113. درود من باران ۲۸باگروه خونی o+از کرمانشاه کلیمومو ب قیمت ۴۰میلیون ب دلیل نیاز شدید ب پول میفروشم .لطفاً بچه ها کسی اگه خریداری سراغ داره شمارشو بزارین ک زودتر تکلیف مون روشن بشه ممنونم .

 114. بخاطر مشکلات مالی مجبورم کلیمو بفروشم
  ٢۴ساله
  گروه خونی a+

 115. سلام.آیا کسی هست که از این آگهی ها نتیجه ای گرفته باشه؟
  اگه هست واقعا بمن بگین چون بی اندازه گرفتارم!
  بچه ها مشکلات مالی شدیدی دارم و به هر دری زدم مشکلاتم حل نشدن و واقعا چاره ای جز فروش کلیه م ندارم.
  لطفا کمکم کنید اگر شماره ای دارید خواهشا بزارید.مرسی
  ۳۰ ساله ام. B+

 116. گروه خونی bمثبت.۲۲سالمه.۸۰

 117. ABمثبت.فوری.قیمت موافقی..کلیه سالم.سن ۳۸

 118. گروه خونی O _
  فروشنده کلیه ومغزاستخوان با گروه خونی o- اومنفی هستم…کاملا سالم وفروش فوری و قطعی با رضایت نامه از همسر…۳۲ساله از تهران
  کلیه ۳۸ میلیون
  مغزواستخوان ۳۰میلیون

 119. باسلام ابوالفضل هستم متاهل ۲۷ساله باگروه خونی Bمثبت کاملا سالم حتی سیگارم ب دهنم نخورده قیمت تا۹۰م باخردیدارواقعی راه میام واقعامجبورم ب خاطرزنم وزندگیم مجبورم کلیوموبفروشم شماره تماس ازهرشهرایران باشه میفروشم فوری واقعا گیرم تماس بگیرین ۲۴ساعته

 120. جوانی هستم ۲۱ساله کاملا از لحاظ جسمی سالم و بدون هییچ گونه بیماری
  کلیه خود راه به قیمت۷۰میلیون میفروشم هزینه عمله هم با خریدار
  کاملا مسلم و قطعی
  در صورت خواستار با شماره تماس بگیرین در صورت عدم پاسخ یا خاموش بودن لطفا پیام بفرستین خودم تماس میگیرم با تشکر. راستی در صورت امکان قلبم کاملا سالم خودم رو هم معاوضه میکنم با قلب بیمار
  قیمت۱۴۰میلیون تومان

 121. سلام من امروز خانمم به خاطر نداری و بدهکاری باسه تا فرزند منو ترک کرد کسانی که کلیه با گروه خونی o+ میخوان با بنده تماس بگیرند
  خواهشا قبل از تماس پیام بدین

  محمدپور

 122. علت بدهی یک کلیه رو می فرو شم A + و سالم لب به دود نزدم ۵۰ میلیون

 123. کلیه فروشی سالم گروه خونی b+ سن۳۲ فوری

 124. با سلام . جوانی هستم ۲۹ ساله. متاهل و دارای دو فرزند. شرایط بدی مالی نیازمندم شدید. کلیهab+ فروش فوری. لطفا فقط خریدار زنگ بزنه.. شماره تماسمه. هر چه زودتر ممنون میشم چون زندگیم داره نابود میشه واقعا. جان امام رضا برام مشتری پیدا کنین. دلال عزیز هم مشتری پیدا کنه سریع از پول فروش بخشی هم به اون میدم.

  • سلام.۳۰سالمه.بخاطر مشکل مالی مجبورم کلیه وقسمتی از کبدمو بفروشم.کاملا سالمم.گروه خونیم B+
   خواهشا خریدار واقعی زنگ بزنه.
   قیمت توافقی

 125. سلام بخاطر بدهی پدرم میخوام کلیه خودمو بفروشم خدایی بدجور گیرکردیم شب روز نداریم ۲۳سالمه گروه خونیO منفی سرقیمت با خریدار ب توافق میرسم

 126. سلام ۲۷ سال سن دارم کاملا سالم با گروه خونیB+ میخوام کلیه یا قسمتی از کبدمو بفروشم درصورت نیاز تماس بگیرید

 127. گروه خونی ب مثبت
  B+
  ۲۴ساله
  بدلیل نیاز ب پول قصد فروش دارم

 128. سلام
  پسرم ۲۳ سالمه سالم a+
  فروش کلیه چشم قلب هر چی که پول بشه کل بدنمو میفروشم جوری که قبل عمل پول دریافت شه چون با دادنه اعضام مثله قلب زنده نمیمونم

 129. سلام من یه دختر ۲۱ ساله و ورزشگاه بدون هیچ سابقه بیماری بدلیل مشکلات زندگی قصد دارم یکی از کلیه هامو بفروشم گروه خونیم b+ هست و قیمتش هشتاد میلیون. هزینه ازمایشو عمل بر عهده خریدار.

 130. سلام .پسری هستم ۳۷ ساله .بدلیل نیاز مبرم یکی از کلیه هامو میفروشم ۵۰ تومن

 131. سلام
  مهرداد ۲۷ سال گروه خونی O+ هستم کلیه سالم . قیمت ۹۵ میلیون نقد هزینه ها با خریدار . مشکلم زیاده به هر دری زدم حل نشدن گرفتاریهام . منتظر مشتری واقعی هستم.

 132. سلام
  متاسفانه یه ادم بی وجدان کلاه منو راحت برداشت و همه زندگیمو نابود کرد .در حال حاضر مجبورم واسه حفظ ابرو خودم وخانواده ام کلیه ام بفروشم قیمت هم از طرف خریدار اعلام بشه
  گروه خونی +O تا حالا حتی یک نخ سیگار هم نکشیدم

 133. باسلام جوانی ٢٩ساله ورزشکارهستم گروه خونی o+ کلیه خودم و میفروشم به دلیل احتیاج مالی

 134. کلیه می فروشم به بالاترین قیمت۲۷سالمه و بدنم سالمه AB+

 135. سلام. فوری فوری
  بدلیل مشکلات یکی از کلیه هامو میفروشم قیمت توافقی با گروه خونی +AB با رضایت همسر و سنم هم ۳۰ ساله بدنم کاملا سالم هست تا الان مصرف مواد مخدر و سیگار رو نداشتم

 136. علی هستم ۲۵ساله ازهمدان به دلیل مشکلات مالی کلیمومیفروشم فروشم قطعییییییییییی.گروه خونیoمثبته

 137. به دلیل فشار مالی از طرف بانک ها و بقیه مجبورم بفروشم هیچ کس دستمو نگرفت حتی فامیل نزدیگم برا یک میلیون تومن فورررررررررررررررررررررررررررری

 138. سلام جوان۲۸ ساله گروه خونی A+ یک کلیه میفروشم

 139. سلام من دختر ۱۸ ساله‌ام با گروه خونی+A و میخوام قلبو کلیه هاو استخوان مغر و کبد و هرچی باشه بفروشم

 140. با سلام
  جوانی هستم به سن ۳۶ ساله هر کی خواستار قلب سالم است با قیمت پایه ۲۰۰ میلیون تماس بگیرد.

 141. سلام دختری هستم۲۲ساله به علت نیاز مالی شدید میخوام کلیه ام رو بفروشم گروه خونیم همo+ هست
  فـــــــــــــــوری
  فــــــــــــــــوری

 142. سلام، جوانی هستم ٣١ ساله با گروه خونی o- حاضر به فروش یکی از کلیه هام با قیمّت ١٠٠ تومن هستم. خریدار واقعی تماس بگیره.

 143. فروش کلیه +ab بدلیل نیازمالی شدید ک ممکن خونه ی ک داخل ش ی خاتواده زندگی میکنند رو ازدست بدیم قیمت توافقی

 144. کلیه فروشی o- بهدلیل مشکلات مالی

 145. سلام هموطن گروه خونیA+
  سن ۳۸سالمه۳تا بچه دارم بدون هیچ پشتیبانی مستأجرم۲تاازبچه‌هام مدرسه میرن بچه سوم ناخواسته وتوراهه خواستیم سقطش کنیم ازخشم خدامیترسیم میخام کلیه وکبدموبفروشم مریضی ندارم سیگارنمیکشم دونده هستم دیگه نمیتونم حقارت خانواده ام راببینم نیازمندتماس بگیره

 146. سلام من جوانی هستم ۳۰ساله که به دلیل مشکلات میخوام یکی از کلیه هام بفروشم خیلی خیلی هم فوری هست واقعا مشکلم حاده که میخوام از جان خودم بگذرم. قیمت هم ۱۰۰میلیون گذاشتم

 147. سلام کلیه o+ فروشی
  سالم هستم قیمت هم عادلانه توافق می کنیم
  ۲۹سالم سنمه

 148. سلام،احمد هستم پسر هجده ساله میخوام قلبمو ب فروش بزارم کسی هس پاسخ بده حاضرم صد فیصد بفروشم

 149. بدلیل مشکلات کلیه ام رو میفروشم .۳۵ ساله تهران .B+. یا حق

 150. جوانی ۲۵ساله هستم پدرم بخاطر اشتباهات من به زندان رفته و برای اجاره سند که پدرم رو بیارم بیرون قصد فروش یکی از کلیه هام دارم گروه خونی منAB+لطفا هر کس احتیاج دارد سریعا در اسرع وقت تماس بگیرد از استان کرمانشاه هستم و هر استانی هم باشه میایم

 151. سلام.من هم مثل خیلی از آدمایی که گرفتارن میخوام کلیه بفروشم.بدنم کاملا سالمه و برای هر آزمایشی هم آماده ام.
  گروه خونیAB
  خواهش میکنم در صورت نیاز حتما تماس بگیرید.

 152. فروش کلیهAمنفی و کبد

 153. سلام محمد هستم دو ساله اهدا کردم … شکر خدا همه چی خوبه .. من نذر کرده بودم .. جواب گرفتم .. هرچند طرف مقابلم اصلا یه بار هم تماس نگرفت .. .. ….

 154. ۳۳ ساله کلیه کاملا سالم برای فروش

 155. سلام ۲۸ سالمه هیچ سابقه بیماری ندارم یکی از کلیه هاموم میخوام بفروشم

 156. سلام خانمی هستم ۳۲ ساله مجبورم برای یه مشکل مالی کلیه ام را سریع بفروشم گروه خونی ام A+ هست تروخدا واقعان نیاز دارم برای اینکه زندگی کسی از بین نره ازتون تمنا دارم مجبور شدم واقعان این کار را بکنم منتظره تماستان هستم

 157. سلام سعید هستم,بعلت مشکلات مالی مجبور به فروش کلیه هستم,ضمنا گروه خونیم Bمثبته, قیمت ۳۰ میلیون هزینه بیمارستان و غیره بعهده خریدار

 158. سلام ۲۲ساله هستم زنم. ب پول احتیاج دارم شدید مادر زندانه پدرم ندارم گروه خونی۰+بالای ۵۰میفروشم خیلی نیاز دارم.لطفا اول پیام بدین

 159. ۳۹ ساله از تهران هستم برای فروش کلیه سالم هستم ۴۰ ملیون بدهکارم خیلی فوری

 160. سلام کلیه کاملا سالم با گروه خونیO+ به دلیل مشکل مالی میخوام کلیه م رو بفروشم رضایت نامه محضری هم دارم

 161. سلام گرروه خونیA+بدلیل بیماری دخترم قصد فروش کلیمو دارم,ازمایشات قبل از پیوندم انجام دادم و اوکیه,هزینه ازمایشات و بیمارستان ب عهده خریدار میباشد,خیلی فوری ب پولش نیاز دارم بخاطر عمل بچم,قیمت۵۰میلیون با خریدار واقعی کنار میام

 162. کلیه به قیمت هفتاد میلیون با تخفیف گروه خونی Bمتبت

 163. خانومی با ۲۳ سال سن بدلیل مشکل مالی مجبور ب فروش یه کلیم شدم همه ازمایشات و هزینه بیمارستان بعهده خریدار میباشد.
  گروه خونی : o+
  قیمت : ۹۵t

 164. جوونی هستم ۳۴ ساله متاهل زندگیم داره از هم میپاشه کلیمو ۶۰ میفروشم گروه خونیم b مثبته سر قیمت بازم میتونیم بازم با هم بخ توافق برسیم

 165. سلام جوانی هستم ۳۰ساله سالم ورزش کار با گروه خونی o+به علت فقر مالی و بدهکاری تصمیم ب فروش کلیه گرفتم قابل توجه خریدار سیگاری هم نیستم هم تماس و هم اس ام اس پاسخگو هستم

 166. سلام
  جوان ۲۸ساله ای هستم کلیه با گروه خونی oمنفی ام را میفروشم .چون عجله دارم نیاز زیادی به پول دارم زیر قیمت میفروشم
  به ایمیل پیامک بزنید

 167. ۲۸سالمه کلیه سالم ورزشکارم گروه خونی AB+قیمت۵۰توامن دیه دارم فروش فوری

 168. سلام جوانی هستم ۲۴ ساله کلیه مو برای مشکلات مالی میفروشم قیمت توافقی هزینه های بیمارستان به عهده خریدار

 169. ۲۵ ساله ساکن تهران کلیه ام رو میفروشم گروه خونی O+هستم ورزشکار اهل سیگارو…..نیستم اصلا فوری هر ساعتی هر بیمارستانی تو هر شهری بگین میام چون به پولش نیاز دارم شدیدا قیمت توافقی

 170. باسلام دونفر آقا هستیم فارغالتحصیل کارشناسی.الان بیکاریم .سالم میباشیم .بدلیل مشکلات مالی فراوان قصد فروش کلیه های خود را داریمab+و a+
  ساکن تهران….

 171. جوانی ۲۵ ساله کلیه سالم گروه خونی o+ به شدت پول لازم قصد فروش کلیه رو دارم

 172. ۳۰ ساله هستم ساکن مشهد با گروه خونی B+ ورزش میکنم و تو عمرم نه سیگار و نه حتی قلیون کشیدم و نه مشروبات الکلی مصرف کردم و کلیه ام رو میفروشم

 173. محمد با سلام ۳۴ ساله‌از تهران یک کلیه سالم با گروه خونی +o به قیمت ۶۰ میلیون واگزار میکنم

 174. سلام.
  مرد متاهل۳۲ساله هستم که به دلیل مشکلات بسیار شدید مالی قصد فروش فوری کلیه ام را دارم،خوشبختانه سابقه هیچ بیماری ندارم و اصلا هم اهل مصرف هیچگونه دارویی نیستم.
  گروه خونی AB-

 175. سلام.جوان ۲۱ هستم, قصد فروش کلیمو دارم کاملا سالمم,گروه خونیمم O- . به دلیل مشکل مالی میفروشم

 176. سلام
  تمام اعضای بدنم رو به فروش می زارم
  چشم کبد کلیه قلبم و هرچیزی که فکر می کنید مناسب هستش
  شاید گمان کنید دیوانه شدم اما نیستم
  من هزار جور بدبختی می کردم تا بتونم خرج خانواده رو بدم اما از اونجا که چند تا آدم هفت خط حسابی کلاه سرم گذاشتن حالا من بدهکار شدم خلاصه با کمک خانوادم تونستم کمیشون رو بدم و البته ده میلیون از بدهکاریم مونده ..
  دیگه حسی به زندگی در کنار این مردم ندارم
  پس هر کسی که قراره بامن ارتباط برقرار کنه
  من تمام اعضای بدنم رو می فروشم اما قبل از عمل باید پولش رو به حساب خانوادم بریزه
  و البته جنازه ی من رو روی بلند ترین نقطه ی کوهستانی از حیات وحش بزاره تا بعد از مرگم حیوانات رو سیر کرده باشم
  چون من حتی یک متر زمین نداشتم و نمی خوام داشته باشم
  این حرفام از روی بچه گی نیست
  ۳۰ساله هستم و الان هفته هاس به این موضوع فکر می کنم

  همکاری نکنید قاچاقچی ها هستند

 177. سلام من مجتبی بیست سه از کاشمر هستم
  یک کلیه فروشی دارم تا قیمت هشتاد نود میلیون
  پول لازم هستم
  گروه خونی o+هستش لفطا هرکی خواست بیاد به تو تلکرام صحبت کنیم این

 178. سلام کلیه با گروه خونی آ+فروشی است.۲۴ساله ازتبریز .
  به قیمت هفتاد تومن.قبل ازتماس اس بدین

 179. مغزاستخوان ۲۵میلیون.هزینه آزمایشات باخریدار.

 180. خانوم ۳۷ ساله با گروه خونی bمثبت فروش فوری قیمت توافقی

 181. کلیه B+ برای فروشدارم،برای شروع زندگیم میخوام، ضامنی ندارم که بتونم وام بگیرم،قصدشو بدم،۴۰ تا ۵۰ میلیون میفروشم،۲۴ سالمه

 182. ایمان هستم ۱۸ سالمه بدنی سالم و ورزشکار . دوست ندارم کلیه ام رو بفروشم ولی مجبور پدر مادرم جدا شدن و ما با مادرمون زندگی‌می کنیم و تا الان مادرم خرجی ما رو می داد. ولی الان مادرم زمین‌گیر شده و از جاش نمی تونه بلند
  شه و بدهکاری پشت بدهکاری گروه خونیه من o+هستش
  و ساکن شهریار هستم قمیت ۶۰ تا ۷۰ شایدم کمتر ولی کمکم
  کنید هزنیه ازمایشات و بیمارستان بر عهده خریدار با تشکر منتظرم زنگ بزنید

 183. سلام افسانه هستم ۳۲ ساله . سالم هستم .بخاطر مشکلی میخوام کلیه ام رو به فروش برسونم . گروه خونیم B+ هستش . قیمیت برای فروش کلیه ام ۵۰ میلیون تومان میباشد و تمام خرج عمل بعهده خریدار .با تشکر

 184. فروش کلیه ۲۸ سالمه گروه خونی O+ سالم بدون هیچ مریضی قیمت ۵۰ میلیون

 185. ۳۶ ساله .مرد. گروه خونی B+ . مشکل ملی دارم ولی هر کسی که واقعا نیازمند باشه قیمت خیلی منصفانه میدم . دلال نیستم و حتی حاظرم دنیام هم سیاه و تیره بشه و چشمم رو هم بدم .
  … حیدری . فقط نمیخوام ببشتر از این آبروم بره و منصفانه انجام میدم برای رضای خدا

 186. سلام زنی هستم ۳۳ ساله متأهل همسرم ورشکست شده و مبلغ ۲۵۰ میلیون بدهی بالا آورده که همشم پای منه و من و پسرمم ترک کرده میخوام کلیه ام رو بفروشم تا مقداری از این بدهی رو پرداخت کنم با گروه خونی o+

 187. سلام دختری هستم ۲۵ ساله.خواهرمم ۲۹ ساله.دوتامون گروه خونیمونA+
  بدلیل فقر میخواهیم کلیه مونو بفروشیم .
  هرکلیه ۸۰ میلیون
  نیازمند پولیم و سقف. و میخواهیم از راه حلال پول بدست بیاریم هرچی کار میکنیم .جور نمیشه.دوتا خواهر و برادر کوچیکتر از خودمونم داریم.مادرمونم مریضه.اگر کسی واقعا قصد خرید داره.توهمین سایت شمارشو براره

 188. سلام جوانی ۲۷ ساله کاملا سالم سکن کرج فروشنده واقعی کلیه خود با گروه خونی o- هستم جهت ارتباط اول پیام بدین ممنون

 189. سلام
  مسعود هستم ۲۹ سال
  کلیه ام را اهدا میکنم با مبلغ ۴۵ میلیون دارای گروه خونی O منفی امادگی لازم رو دارم به خاطر نیاز مالی

 190. شب عیدی از دست نزول خور باید بیوفتم زندان زنو بچم اواره میشن
  آمثبت قیمتمم اندازه بدهیم میگم ١٧ میلیون

 191. سلام پسری ۲۵ ساله هستم بخاطر بدهی پدرم نیاز به پول دارم
  زندان است .
  فروش کلیه خون +O

 192. سلام جوانی هستم ۲۲ساله که بخاطر بدبختی و مشکل مالی تصمیم به فروش کلیه ام گرفتم.گروه خونیB+.قیمت۲۵ملیون
  بخوای حساب کنین پول دیه نقص عضو هم نمیشه بخدا ولی هم مشکل مالی من حل میشه و هم بیمار شما خوب میشه

  هر شهری هم شما باشین برای اهدا میام

 193. سلام
  جوان۳۰ ساله سالم oمنفی آماده پیوند

 194. به دلیل مشکلات مالی خود خواستار فروش کلیه خود هستم ۲۲ساله گروه خونی o+ لطفا شماره تماس و مبلغ خرید خود را به ایمیل زیر ارسال کنید .

 195. سلام.دختر۲۳ ساله گروه خونی O منفی.ساکن رشت
  نیاز شدید مالی دارم
  لطفا کلیه منو بخرید.

 196. عبدالرضاعموری متولد۱۳۴۸احتیاج شدیدمالی دارم

 197. با سلام خدمت همه …
  با توجه به مشکلات مالی که در حال حاضر با آن مواجه هستم تصمیم به فروش کلیه خود نموده ام هر چند با اینکار موافق نیستم ولی ناچار هستم هر کس احتیاج داره میتونه شماره تماس خود را بگذارد تا باهاش تماس بگیرم … بت تشکر خدا اجر معنوی باه شما عطا کنه ..الهی آمین .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*