خانه / آخرین اخبار / خرید و فروش «کلیه» تا ۷۰ میلیون و «قلب» تا ۲۰۰ میلیون‌ تومان

خرید و فروش «کلیه» تا ۷۰ میلیون و «قلب» تا ۲۰۰ میلیون‌ تومان

در کمتر از یک هفته هر عضو از بدن‌تان که از کار افتاد، نگران نباشید ما آن را برای شما تهیه می‌کنیم تا با خیالی آسوده فعلا به جناب عزراییل جواب منفی بدهید. شاید این می‌توانست متن آگهی شغل فردی باشد که برای تهیه این گزارش با او به گپ‌وگفت نشستم.
پیداکردن فردی که یکی از شغل‌های زیرزمینی ولی سازمان‌یافته تهران را اداره می‌کند، دشوار به‌نظر می‌رسید اما پس از پیگیری‌هایی و به مدد چند واسطه، با او در دفتر کارش قرار گفت‌وگو گذاشتم. در لحظه ورود به دفترش، عکس‌های نصب‌شده از برج‌های «ایفل» و «پیزا»، توجه هر کسی را جلب می‌کند به‌ویژه آنکه بداند شغل واقعی او چیست و احیانا منتظر دیدن تصاویری از پیکر انسان بر درودیوار باشد. اما برای اندیشیدن به اینگونه موضوعات، مجال چندانی نمی‌یابم؛ میزبان با لبخندی وارد می‌شود و پس از چند جمله گپ‌و‌گفت درباره موضوعات نامرتبط با سوژه، با خوشرویی و علاقه؛ سخن‌گفتن از شغل نادر و عجیبش را آغاز می‌کند.
از فروش کلیه تا آغاز دلالی اعضای انسان
کامبیز، ۳۹ساله و دیپلمه علوم‌انسانی است؛ با ظاهری آرام و تیپی اسپرت. در حال حاضر برای خیل بیمارانی که نیاز به اهدای عضو دارند و تاب منتظرماندن در فهرست بلندبالای نهادهای اهدای عضو را ندارند، عضو بدن مورد نیازشان را به سرعت پیدا می‌کند. درواقع، او یک دلال فروش اعضای بدن است. کامبیز، قبلا تولید‌کننده چرم بوده اما سال۸۶ ورشکست شده و کارش تا جایی پیش رفته که مجبور شده یکی از کلیه‌هایش را بفروشد تا زندان نیفتد. با اندوهی که در چهره‌اش موج می‌زند، از آن روزهای تلخ می‌گوید، به فاصله چنددقیقه، حالتش عادی می‌شود و ادامه می‌دهد: «وقتی برای فروش کلیه دنبال مشتری بودم، ایده این کار به ذهنم رسید.
چون گروه خونی من خاص بود مشتری‌های زیادی به من زنگ زدند و هرکدام قیمت بیشتری را می‌دادند. این موضوع، وسوسه‌ام کرد تا یک کار سازمان‌یافته برای پیداکردن عضو برای افراد نیازمند پیوند اعضا، راه بیندازم» او بلافاصله پرس‌وجو و سپس اقداماتش را برای راه‌اندازی شغلی که به تعبیر خودش، «بازاریابی اعضای بدن انسان» است، آغاز می‌کند: «اول از خریدوفروش کلیه شروع کردم. نزدیک یکی از بیمارستان‌های اطراف «ونک» پر است از آگهی‌های فروش کلیه. یک‌روز کامل برای پیداکردن افراد و صحبت‌کردن با آنها گذاشتم و اطلاعات اولیه را پیدا کردم. مشکل اصلی پیداکردن مشتری بود که اکثر این افراد از شناسایی آنان، عاجز بودند ولی من در بازار، بزرگ شده بودم و راه و چاه کاسبی را بلد بودم.
ابتدا سعی کردم به فهرست افراد منتظر اهدای کلیه دسترسی پیدا کنم و بعد از یک‌ماه این فهرست در اختیارم بود.» او تمایلی ندارد به نحوه پیداکردن این اسامی که به صورت معمول باید محرمانه باشد، اشاره‌ای کند، اما اگر این قاعده کلی را بپذیریم که ظاهرا در کشور ما دستیابی به محرمانه‌ها زیاد هم محال نیست، می‌توان تصور کرد برای تهیه این فهرست، وقت و انرژی زیادی مصرف نکرده است.
۲میلیون؛ سود اولین دلالی کلیه
سرانجام، پس از دوماه، اولین معامله خود را انجام می‌دهد در مورد این معامله که حرف می‌زند، برق احساس غرور را می‌توان در چشمانش مشاهده کرد: «یک نفر بود که مدت‌ها دنبال کلیه سالم گشته بود. معمولا اکثر افرادی که آگهی فروش اعضای بدن می‌دهند، معتاد هستند یا مشکلات دیگری دارند. بنابراین، اعتمادی به آگهی‌ها نداشت. از طریقی به او وصل شدم. شانسی، شماره جوانی را داشتم که به خاطر تامین هزینه جراحی مادرش نیاز به پول داشت و حاضر بود سال ۸۷ کلیه‌اش را شش میلیون تومان بفروشد. به خریدار که خیلی هم عجله داشت، قیمت را هشت‌میلیون اعلام کردم و نهایتا معامله سر گرفت و دومیلیون شیرین، رفت جیبم.» دومیلیون‌تومان در آن سال رقم کمی نبود.
پس او بیشتر وسوسه می‌شود و فعالیتش را گسترش می‌دهد، هرچند با مشکلاتی هم مواجه می‌شود: «اوایل خیلی سرم کلاه می‌رفت؛ مثلا مدت‌ها جهت پیداکردن خریدار برای یک کلیه سالم وقت می‌گذاشتم ولی وقتی می‌خواستم برای عمل آماده شود، فروشنده کلیه را فروخته بود یا چون برای انجام آزمایش خریدار و فروشنده باهم داخل آزمایشگاه می‌رفتند، دورم می‌زدند و چیزی دستم رو نمی‌گرفت. بعد از مدتی برای این مشکل، راه‌حلی یافتم. مقداری از مبلغ معامله را به‌عنوان پیش‌پرداخت به فروشنده می‌دادم و با او قرارداد می‌بستم که اگر کلیه را بفروشد باید دوبرابر پیش پرداخت را به من بدهد. از آن‌طرف از خریدار هم مبلغی به‌عنوان پیش‌خرید می‌گرفتم.» با ابتکارهایی که به خرج می‌دهد، به‌سرعت کارش رونق می‌گیرد و از سال۹۰ وارد خریدوفروش بقیه اعضای پیوندی هم می‌شود: «بعد از دوسال چند نفر را استخدام کردم تا دم در بیمارستان‌ها پرسه بزنند و برایم مشتری پیدا کنند. یک روز یکی از آنها زنگ زد و گفت آقا کامبیز یک نفر قلب می‌خواد حاضره ۵۰میلیون هم بده. اولش گفتم کسی قلب نمی‌فروشه که احمق! ولی بعدش یاد بیماران مرگ مغزی افتادم. یک‌بار، به جای فهرستی که از اسامی افراد منتظر دریافت کلیه خواسته بودم، فهرست بیماران منتظر پیوند کبد به دستم رسیده بود و وقتی از کسی که این فهرست رو برام آورده بود پرسیدم، گفته بود این اعضا رو معمولا بیمارستان‌ها و بیماران از فوتی‌های مرگ‌مغزی تهیه می‌کنند. به همین خاطر بعد از اون چند نفر رو استخدام کردم تا راپورت بیماران مرگ‌مغزی رو از بیمارستان‌ها بهم برسونن و بعد از اون، وارد کار فروش بقیه اعضا هم شدم.» در حال حاضر، او معامله تمام اعضای پیوندی را انجام می‌دهد. کافی است شما به عضوی نیاز داشته باشید، به «آقا کامبیز» خبر دهید و سر قیمت با او به توافق برسید، مبلغ فاکتور را بپردازید تا مشکل‌تان در اسرع وقت، حل شود. او در مورد مشکلات کارش می‌گوید: «معمولا چون حراست بیمارستان به واسطه‌های من که اطراف بیمارستان‌ها پرسه می‌زنند، مشکوک می‌شوند مجبورم هر ماه یا جاهاشون رو عوض کنم یا افراد جدید استخدام کنم. حتی یک‌بار هم خودم رو گرفتن و فعلا به قید وثیقه آزاد هستم. الان بیشتر ترجیح می‌دهم از روش‌های کم ریسکی مثل یارگیری از داخل کادر بعضی بیمارستان‌ها استفاده کنم.» چه مبلغی نصیب واسطه‌های کامبیز می‌شود؟ «اوایل پورسانتی حقوق می‌دادم ولی اکثرشون وقتی کاررو بلد می‌شدند بازم منو دور می‌زدند ولی الان ماهی دومیلیون‌تومان حقوق ثابت می‌دم. یک روانشناس هم استخدام کردم ماهی سه میلیون میدم تا با خانواده‌های مرگ مغزی‌ها صحبت کنه.»
سود ۲۰۰میلیونی در یک‌ماه
از او در مورد درآمد خودش می‌پرسم، با اکراه می‌گوید: «بستگی داره! گاهی ماهی صدمیلیون، گاهی ۲۰۰میلیون، بستگی داره! ولی الان خیلی‌ها منو می‌شناسن حتی بعضی از دکترها مریض‌هاشون رو به من معرفی می‌کنند به همین خاطر هر روز فهرست فروشنده و خریدارهام زیاد میشن.» ظاهرا رکود اقتصادی سال‌های اخیر برای کامبیز خوش‌بیاری داشته و عده زیادی از مردم برای فروش اعضای بدن به نزد او می‌آیند. حالا وارد بحث اصلی گزارش می‌شود: «اعضای بدن قیمت نداره و معمولا من بر اساس مشتری قیمت تعیین می‌کنم ضمنا بعضی از گروه‌های خونی مثلB+ گرون‌تر هستند.» او پس از آن قیمت‌ها را اعلام می‌کند که ارقام تا چند دقیقه دور سرم می‌چرخند، دلال محترم این‌گونه قیمت می‌دهد «کلیه بین ۲۵میلیون تا ۷۰میلیون‌تومان، قلب ۷۰تا ۲۰۰میلیون‌تومان، ریه ۱۲ تا ۵۰میلیون‌تومان، کبد ۳۰میلیون‌تومان، و لوزالمعده یا همان پانکراس ۴۵میلیون‌تومان.» اگر سرانگشتی حساب کنیم حداقل یک بدن سالم ۵۰۰میلیونی می‌ارزد ولی جالب‌تر این است که یک دلال قیمت آن را تعیین می‌کند.
او در این زمینه می‌گوید: «بعد چهارسال کار کردن الان دیگه مثل دکتر تمام اجزای بدن رو می‌شناسم و اگر یک فرد را ببینم راحت می‌فهمم بدنش سالمه یا نه. از خریدار هم به خرج خودم یک چکاب کامل می‌گیرم تا مطمئن شم بدنش سالم است. البته من تو قرارداد می‌نویسم که اگر مشکلی پیش بیاد من پول رو پس نمیدم ولی بازم حوصله دردسر ندارم، برای همین سعی می‌کنم معمولا با دوتا دکتر متخصص درباره بیمار خریدار و همین‌طور فروشنده مشورت می‌کنم» قرارداد برای من جالب است، اصلا این کار قانونی است که قراردادش هم قانونی باشد؟
از او در مورد سود خالصی که پیشتر به آن اشاره کرده بود می‌پرسم و می‌گوید: «در حال حاضر ۲۰نفر بازاریاب دارم. بچه‌های شرکت هم شش‌نفر هستند، حق مشاوره دکتر متخصص هم هست که ماهی حداقل ۵۰میلیون‌تومان هزینه‌های پرداختی به افراد می‌شود و البته روانشناس و وکیل هم که هرازگاهی مجبور می‌شم عوضشون کنم و برای اینکه قفل دهنشون بسته بمونه مجبورم چند ده میلیونی بهشون بدم و بعدش هم هزینه‌های جاری که کلا نزدیک ۷۰میلیون‌تومان این دفتر ماهانه خرج داره.» با این ارقام حداقل صدمیلیون‌تومان سود خالص ماهانه به جیب کامبیز می‌رود: «قبلا با هر خریداری کار می‌کردم ولی الان دنبال افراد پولدار هستم. به‌عنوان مثال چند وقت پیش یک پیرمرد پولدار قلبش با باتری کار می‌کرد و دنبال یک قلب سالم بود.
یک مرگ مغزی از اصفهان براش پیدا کردم خودم رفتم اونجا قلب فوت‌شده را ۷۰میلیون خریدم و ۱۵۰میلیون به پیرمرد فروختم. ولی معمولا روی هر عضو تا ۱۰میلیون سود می‌کشم.»

سرطان ریه و بازار گرم دلالان
از او درباره پرطرفدارترین عضوی که در فهرست فروش دارد می‌پرسم و می‌گوید: «تو چند سال اخیر سرطان ریه زیاد شده و تازگی‌ها تقاضا برای این عضو خیلی بالا رفته به همین دلیل تازگی‌ها حتی تا ۶۰میلیون هم خریدار داشتیم.» از حرف‌هایش معلوم است که در استان‌های دیگر هم کسانی هستند که با او کار می‌کنند. او اشاره می‌کند: «ورود به بیمارستان‌های تهران خیلی سخت شده و در ضمن به‌دلیل تبلیغات تلویزیون و رسانه‌ها اکثر خانواده‌هایی که فرد مرگ مغزی دارند به رایگان اعضای بدنشان را به افراد نیازمند می‌بخشند و به همین دلیل با بعضی از افراد در بیمارستان‌های استان‌های محروم ارتباط برقرار کردم چون آنها راحت‌تر و ارزان‌تر حاضر به فروش اعضای بدن فرد فوتی می‌شوند. همین امروز یک قلب از ایلام خریدم ۳۰میلیون‌و۵۰میلیون فروختم.» او از زیرشاخه‌ای از شغلش که یک‌سال است وارد آن شده می‌گوید: «رحم اجاره‌ای هم این سال‌ها خیلی طرفدار داره ما خانم (حامل رحم) را پیدا می‌کنیم و از کلینیک‌های ناباروری مشتری پیدا می‌کنیم از ۲۵میلیون تا ۴۰میلیون هم قیمت داره که معمولا حداقل ۲۰میلیون به خانم (حامل رحم) می‌دهیم» ۹ماه حمل بچه توسط یک نیازمند پول و ۲۰میلیون سود خالص برای دلال این معامله. او می‌خواهد شغل خود را موجه نشان دهد بنابراین می‌گوید: «بالاخره جون خیلی از افراد را نجات دادم پس این پول حقمه. خیلی‌ها هم با فروش اعضا به نون و نوایی رسیدند. خود من اگر کلیه‌ام را نمی‌فروختم الان معلوم نبود تو کدوم تخت اوین خوابیده بودم.» از او در مورد تخفیف می‌پرسم. با حالت طلبکارانه‌ای جواب می‌دهد: «من فقط با آدم‌های پولدار کار می‌کنم حوصله شنیدن آه و ناله هم ندارم ولی شده که به بعضی از افراد تا پنج‌میلیون‌تومان تخفیف دادم ولی کلا چون دکترهایی که با من کار می‌کنند قیمت را می‌دانند اگر قیمت را بشکنم همه‌جا پر میشه و شاید گرون‌تر پول بگیرم ولی تخفیف نمیدم.» برای من سخت است باور کنم که دکتری که متخصص است و خود میلیون‌هاتومان ماهانه درآمد دارد با دلال کار کند. او در این مورد می‌گوید: «دکترهایی که خریدار معرفی می‌کنند از من پول نمی‌گیرند وقتی بیمارشان خودش می‌گوید حاضر است برای اینکه در فهرست انتظار نماند پول بدهد آنها او را به من معرفی می‌کنند.» از او درباره افرادی که به مرگ طبیعی فوت می‌شوند می‌پرسم. ظاهرا درآمدزا هستند.
کامبیز می‌گوید: «تا ۴۸ساعت پس از فوت بعضی از اعضای جسد قابل پیوند است ولی مهم‌ترین عضوی که به درد ما می‌خورد و طرفدار دارد پوست این افراد است!» ظاهرا پیوند پوست هم برای افرادی که به هر دلیل دچار آتش‌سوزی شده‌اند یا خانم‌هایی که احساس افتادگی و چین و چروک می‌کنند جذاب است. او در مورد قیمت این اهدا می‌گوید: «بستگی داره ولی کف قیمت ۲۰میلیونه ولی تا صدمیلیون هم برای پیوند پوست گرفتم.» از دفترش خارج می‌شوم. او نجات‌دهنده جان انسان‌هاست یا دلالی که فقط به فکر پول است. به‌هرحال شغلش نشان می‌دهد اگر پول باشد نه‌فقط می‌توان بعضی آدم‌ها را خرید بلکه می‌توان بخشی از اعضای پیکر زنده یا مرده‌شان را هم خرید.

 

۳۳۹ دیدگاه

 1. سلام , مرد ۳۴ ساله و کاملا سالم با گروه خونی O+ , قد ۱۷۵ و وزن ۷۳ کیلوگرم , یکی از کلیه هام رو به قیمت ۴۰ میلیون یا بخشی از کبدم رو به قیمت ۸۸ میلیون میفروشم , تمام هزینه پزشکی,عمل و آزمایشات به عهده خریدار میباشد

  (30)(11)
 2. عرض سلام
  واسه خودم متاسفم که تو کشوری زندگی میکنم که جووناش بخاطر امرار و معاش و اون زنی که بخاطر ابروش و حیثیتش مجبور میشه کلیه بفروشه.یکیش خود من که از سر نداری تن به این کار میدم مجبورم راه دیگه ای ندارم و هیچوقتم از اینکارم پشیمون نمیشم چون بنده با چندتا تخصصی که دارم کار واسم نیست.یکی از تخصصام جوشکاری زیر اب.از بی عرضگیم نیست که سرکار نیستم مملکتمون پارتی بازیه ک من ندارم، از صمیم قلب ارزو میکنم هرکس که این عضو منو میگیره تا ۱۲۰سال با خوبیو خوشی سایش بالا سرش خانوادش باشه.بنده ۲۸سالمه و سابقه هیچگونه بیماری ندارم و گروه خونیم همb+هستش و قیمتم هم شصت تومنه و تمامیه هزینه های ازمایش و بیمارستان هم بعهده گیرنده میباشد قیمتو بالا نگفتم تیکه ای از جونمو دارم میدم و بندهبنده ی وسیله ای از طرف خدا هستم ک ی زندگی میبخشم،لطفا قبل تماس پیام بدین جواب دادم تماس بگیرین.ممنون

  (31)(16)
 3. سن ۳۴ گروه خونی abمثبت
  به دلیل مشکل مالی بکی از کلیه هام رو میفروشم
  قیمت ۸۰میلیون

  (18)(11)
 4. سلام خدا هیچ مردی رو شرمنده زن و بچه اش نکنه

  جوانی هستم ۲۴ ساله که هیچ گونه مریضیای ندارم
  گروه خونی من A+ هستش و کلیه ام و ۱۸ تومن میفروشم هزینه بیمارستانم با خریدار ممنون از همه

  (4)(6)
 5. سلام.جوانی ۲۵ساله از تبریز که تو این سن غرق پول نزول و بدهکارم.و برا همین یکی از کلیه هامو میفروشم.خواهشا برا نصیحت زنگ نزنین من خودم زندگی همسر و پسره یکساله مو دوست دارم ولی چاره ندارم یا خودکشی و راحت شدن یا فروش کلیه....

  (15)(2)
 6. محمدجواد داویدی

  سلام.من یک جوان ۲۴ ساله هستم.گروه خونی b+ بدن سالمی دارم.اهل ورزشم هستم.ب دلیل مشکلات مالی کلیه ام میفروشم.

  (11)(3)
 7. سلام حسینم مشکل مالی دارم یکی از کلیه هامو میفروشم خیلی گرفتارم از درد مال حرم رو اوردم ب بدنم دوس ندارم مال حروم دستم بگیرم o+هستم وزن ۷۴ قد ۱۸۰ قیمتم توافقی

  (9)(8)
 8. فروش کلیه با گروه خونی ب+ فقط ۲۰ ملیون تومان
  علت فروش درمان بیماری همسرم
  تمام مراحل انجام شده اماده اهدا

  (2)(4)
 9. عرض سلام واسه خودم متاسفم که تو کشوری زندگی میکنم که جووناش بخاطر امرار و معاش و اون زنی که بخاطر ابروش و حیثیتش مجبور میشه کلیه بفروشه.یکیش خود من که از سر نداری تن به این کار میدم مجبورم راه دیگه ای ندارم و هیچوقتم از اینکارم پشیمون نمیشم چون بنده با چندتا تخصصی که دارم کار واسم نیست.نویسندگی و....از بی عرضگیم نیست که سرکار نیستم مملکتمون پارتی بازیه ک من ندارم، از صمیم قلب ارزو میکنم هرکس که این عضو منو میگیره تا ۱۲۰سال با خوبیو خوشی سایش بالا سرش خانوادش باشه.بنده ۲۴سالمه و سابقه هیچگونه بیماری ندارم و گروه خونیم همa+هستش و قیمتم هم شصت تومنه و تمامیه هزینه های ازمایش و بیمارستان هم بعهده گیرنده میباشد قیمتو بالا نگفتم تیکه ای از جونمو دارم میدم و بندهبنده ی وسیله ای از طرف خدا هستم ک ی زندگی میبخشم،لطفا قبل تماس پیام بدین جواب دادم تماس بگیرین.ممنون

  (0)(1)
 10. سلام خدمت همه
  پسری هستم ۲۱ساله ورزشکار. با گروه خونی ab+
  یکی از کلیه هامو می فروشم
  قیمت ۸۰تومن

  (4)(3)
 11. سلام خدمت همه دوستان هممون مشکل داریم، متاسفانه اینقدر شرایط سخته و بدجوره ک وقتی میریم سراغ بانک ها برا وام اولویت با خودشون و بعد اشنایان ب ما ک میرسه اینجوره اونجوره،، همه ک زمین های اجدادی، ملک،وماشین های شاسی بلند ندارن، همه هم ک گنج پیدا نمیکنن الانم میخوریم ب مشکل مالی هیچ کدوم از شرایط بالا به ما نمیخوره
  پس مجبوریم از مهم تریم جای بدن بگذریم تا مشکلمون حل شه سنم ۲۳سالمه گروه خونی o+سالم اهل دخانیاتم نیستم در منطقه ای هستم ک پر از داروهای محلی مخصوص کلیه دمنش. مشکلی دارم در خانه ک اگر با پول حل نشه عزیز ترین کسم از دست میره. منتظرم با تشکر

  (1)(5)
 12. ۳۲ساله هستم بدلیل مشکل مالی و خرج و مخارج مداوای پسره هفت ساله ام که بیمار است کلیه خود را با گروه خونی او مثبتo+میفروشم اهل اصفهان ، شهرکرد لطفا خریدار واقعی پیام بده خیلی خیلی به پولش احتیاج دارم بدجور گرفتارم به هرجای که فکرشو بکنید التماس کردم برای رفع مشکلات حتی به ...، ریاست جمهوری ولی متاسفانه انگار نه انگار به همین دلایل مجبور به فروش کلیه ام شدم فروش حتمی

  (2)(3)
 13. خواهش میکنم اگر کسی میتونه توی این کار کمکی کنه کوتاهی نکنه من یه جون هستم که هیچ وقت فکرشو نمیکردم به خاطره مشکل مالی دس به این کار بزنم اما وقتی همسر و دخترم رو توی شرایطی که هستم میبینم فکره هر کاری به سرم میزنه ممنون میشم خریدار تماس بگیره.

  (7)(8)
 14. سلام ۱۷سالمه.بدون هیچ بیماری خاصی سالم هستم.بدلیل مشکل مالی میخوام بفروشم کلیه ام رو.کلیهA+باتشکر

  (11)(6)
 15. سلام .به خاطر مسایلی مجبورم یجورایی جهاد کنم در راه خونوادم جهاد که جنگ و مردن نیس همینم جهاده aمنفی هسم کلیمو به یه قیمت توافقی در راه خانوادم میبخشم .ممنون ۰

  (4)(0)
 16. سلام
  فروشنده ی کلیه هستم به دلایل شخصی نیازی نمیبینم توضیح بدم
  گروه O+ به مبلغ ۸۰ میلیون تومان

  (9)(1)
 17. باعرض سلام.جوونی۲۸ساله ام صاحب ۲اولادازنظروضعیت معیشتی سخت درعذاب میباشیم به هردری زدم بخاطریکه پارتی ندارم ازهمه جاناامیدم کردن جلوی بچهام شرمنده ام میخوام بافروختن عضوی ازبدنم بتونم کاری برای خودم دست وپاکنم تابچهام ازاین وضعیت بیرون بیان بتونم یه زندگی ساده براشون فراهم کنم گروه خونیمA+هسته هیچگونه اعتیادی یامصرف دخانیات ندارم.بااین کارهم جون ینفرونجات میدم هم زندگی۲طفل معصومم برای قیمت هرچی کرم خودتونه

  (2)(3)
 18. سلام ازخانوم هایی که قصد فروش تخمک و یا اجاره رهم خود رادارند دعوت به همکاری میکنم من خودم نرس هستم و برای کلینیک نازایی کار میکنم .....فروش تخمک خیلی اسان است مثل معاینه ساده پزشک است و تمام و قیمتش ۱۷۰۰تا دوتومن .واجاره رهم که اسپرم پدر و تخمک مادر به وصیله پزشک داخل رحم شما گذاشته میشه و شمابه جای مادر باردار میشویدو قیمتش ۲۰ملیونتا۲۵ملیون هست

  (10)(8)
 19. سلام اگه وزرات بهداشت نظارت کامل داشته باشه و کسی که نمیخواد حتی یه روز هم صبر کنه و میخواد سریع پرونده بزنه و وضع مالیش خوبه یعنی در کل درجه بندی بشه دیگه دلال بازی وجود نخواهد داشت

  (3)(1)
  • سلام. ۴۵ساله دوتا فرزند به خاطر مشکلات زندگی از همسرم جدا شدم اگر خدا بخواد بعد ۵سال اگر بتونم خونه رهن کنم زندگیم درس بشه به خاطر مشکلات مالی یکی از کلیه می فروشم. گروه خون A+ قیمت رضایت دوطرف

   (7)(0)
 20. سلام من یه مادرم از تمام دنیا یه پسر دارم میخوام یه زندگی برا پسرم بسازم که مثل من ویا خواهرش که دیگه زنده نیست باحسرت زندگی نکنه کلیه ام رو میفروشم حتی حاضر به فروش قلبم هستم گروه خونی O+

  (5)(1)
 21. ناهید ۲۱ساله سالم
  به خاطر مشکل مالی کلیه مو میفروشم.قیمت توافقی.هزیته ازمایشات عمل ب عهده خریداره.

  (2)(4)
 22. سلام جوان ۲۷ساله هستم ب دلیل بدهکاری کلیه امو گذاشتم برا فروش پول لازم دارم گروه خونیمم o+ هست

  (5)(0)
 23. ۲۵ ساله کاملا سالم گروه خونی آ مثبت فروشنده کبد و کلیه و مغز استخون
  کلیم ۷۰ میلیون بقیم توافقی
  ولی قیمت پایین هرگز

  (0)(0)
 24. من زنی ۴۱ ساله سرپرست خانواده . گروه خونیB+ هستم . میخواهم کلیه ام را بفروشم .کلی بدهکاری دارم . هیچ امیدی به فردای بهتر برایم نیست. سالها زحمت وسختی برایم فقط یک زندگی پرازغم و حسرت داشت. دیگرچاره ای برایم نمانده . توکل به خدا.

  (1)(0)
 25. سلام ببخشید میخاستم بدونم کسی تاحالا اینجوری موفق به فروش شده

  (0)(10)
 26. سلام جوونی هستم ۳۴ ساله سالم بدون بیماری فقط وزنم بالاست بخاطر نداری و بدبختی مجبورم سر جونم ریسک کنم چون قرض و بدهی تا خرخره گرفتم و کاری از دستم بر نمیاد کلیه با گروه خونی o+ قیمت هم از هفتاد کمتر نمیتونم بدم چون کارم با این مبلغ راه میفته اگر جونمم دادم هم فدای یه تار موی زنم و دختر یکسالم فقط مشکلاتم حل بشه که این بیچاره ها بدون قرض و بدون استرس سر بزارن و بخوابن خودم مهم نیستم

  (7)(1)
 27. با سلام جوانی هستم ۳۶ ساله از تهران به علت گرفتاری مالی و چک برگشتی یکی از کلیه هام رو میفروشم گروه خونی o+ بخاطر اینکه مشکل مالی زیاد به بالاترین قیمت میفروشم .

  (1)(8)
 28. دختری ۲۲ ساله هستم با گروه خونی o+ یکی از کلیه هام رو به قیمت ۶۰ میلیون تومن میفروشم

  (0)(1)
 29. ۳۰سالمه بعلت مشکل مالی کلیه ام رامیفروشم.گروه خونی امbمنفی۱۴۰م

  (0)(1)
 30. استان لرستان شهرستان بروجرد شهرک اندیشه مهرگان

  (0)(1)
 31. سلام
  ۲۰ سالمه و باید از شرمندگی ۲ تا خانوار در بیام!
  بعد از چند سال کارتن خوابی و کارگری تونستم یه خونه و زندگی هرچند ساده جمع و جور کنم روزی ۱۸ ساعت دارم کار میکنم با این حال تا خرخره زیر قرضم!
  یک ساله دوندگی میکنم نامردا حتی وام ازدواجم رو هم نمیدن و هر روز هر بانکی یه بهانه ای میاره. یکی نیست بگه اگه ده تا ضامن معتبر داشتم که معلوم بود حتما وضعم خوبه که این همه ضامن دارم دیگه وام میخواستم چیکار!!!!
  گروه خونیم ab+ هست. شکر خدا معتاد هم نیستم. کلیمو ۳۰ میلیون میفروشم کمتر از این هم نمیتونم چون واقعا برای سرمایه کار و رهن خونه به این پول احتیاج دارم. تمام مخارج بیمارستانش هم به عهده خریدار ...
  به تلگرامم پیام بده خریدار واقعی

  (1)(2)
 32. باعرض سلام
  پسری جوان هستم با۲۵سال سن
  گروه خونیo+یکی از کلیه هایم رابه قیمت ۶۰ملیون میفروشم

  (0)(0)
 33. سلام مردی ۳۴ساله ورزشکار کشتی گیرقد ۱۸۰وزن۱۰۰کیلو گروه خونی Oمنفی قیمت ۱۰۰میلیون سالم سالم بدلیل ورشکستگی مجبور به فروش کلیه ام شده ام پول داشتم توی گلیم وگبه کرمانشاه سرمایه گذاری کردم اما.....اینم شمارمه یاعلی

  (0)(1)
 34. کاش مشتری زودی پیداش شه

  (1)(1)
 35. ذبیح الله ابراهیمی مقدم

  سلام مردی ۳۴ساله هستم و ورزش کارم و بدون سابقه بیماری و اهل هیچ خلافی نیستم حتی قلیون هم نمیکشم و میخوام به علت مشکل مالی که دارم کلیه خودمو بفروشم و قیمتش ۷۰ میلیون و حتی یه تیکه از کبد خودمم میفروشم و قیمتشم ۸۰ میلیون و هزینه عمل و بیمارستان هم به عهده خریدار میباشه
  گروه خونیمo+
  امیدوارم با اهدای من سالم و سلامت باشید

  (2)(1)
 36. زهرا ۲۲ساله هیچ بیماری ندارم و بدلیل مشکلات فامیلم یه کلیمو میفروشم ۸۰میلیون

  (1)(1)
 37. سلام حالتون خوبه. من به علت مشکلات مالی نیاز به پول دارم . قصد فروش کلیه خودم را دارم گروه خونی من +o هست لطفا با من تماس بگیرید.نیاز به پول دارم با تشکر

  (4)(0)
 38. B +فروشی قیمت پایه ۸۳میلیون کلیه کاملا سالم .تا پایان برج فروردین ۹۶ تماس گیرنده تخفیف دارد

  (3)(2)
 39. سلام رضاهستم۲۳ساله از قم بدون هیچگونه بیماری اهل هیچ دخانیاتی نیستم‌حتی. سیگار اعم از قلیون و همه چی بدلیل مشکلات یه کلیمو میفروشم به قیمت۷۰تومن تمامی هزینها هم به عهده خریدار هستش باتشکر

  (1)(2)
 40. سلام.خانمی هستم ۲۹ساله.بدلیل مشکلات شدید مالی قصد فروش کلیه خودم باگروه خونی B+ رادارم.قیمت هشتاد میلیون.فوری فوری

  (4)(0)
 41. امید هستم ۳۳ ساله از تهران متاهل و دارای ۲ فرزند به علت ورشکتگی و وضعیت مالی بد حاضر به فروش کلیه با گروه خونی O+ هستم..

  (3)(0)
 42. با سلام خدمت تمامی مطالعه کنندگان این اگهی
  جوان۲۴ساله هستم ساکن تهران از لحاظ بدنی کاملا سالم،بدون هیچ گونه بیماری و مشکل و مخصوصا بیماری ارثی!
  ۴ساله متاهل ام،و متاسفانه بطور معجزه اسایی دچار بحران اقتصادی شده ام،با درامد ماهیانه فقط درجا میزنم و نمیتونم کاری از پیش ببرم،لطف خدا شامل حال من وهمسرم شده و فرزندم جدا ازاین مسائل بزودی بدنیا میاد و دریغ از کمک اقوام همیشه دوست داشتنی و یه هزاری برای هزینه های پزشکی
  یه تیکه ازوجودمو با گروه خونی O+ بصورت توافقی بفروش میزارم،که خداشاهده تواین ایام نوروز چاره ای ندارم!
  خواهشمندم فقط تماس بگیرید و بجای حاشیه رفتن فقط من و نیازمند کلیه رو از این وضعیت نابسامانمون خلاص کنید

  منتظر تماس شما عزیزان هستم
  ارادتمند:حامد

  (0)(0)
 43. باسلام من کاوه هستم ۳۶ سال دارم کاملا سالمم بخاطر بدهی مجبورم کلیه خودم رو بفروشم.گروه خونی من o-هستش فقط خریدار خواهشا زنگ بزنه .هزینه تمامش به پای خریدار هستش.

  (0)(2)
 44. ۳۲سالمه کلیمو میفروشم ۵۵ملیون اگه خواستید شماره برام بفرستید ممنون

  (0)(0)
 45. سلام
  B+
  مرد ٢۵ ساله متاهل
  کبد و کلیه و مغز استخوان و قرنیه چشم به قیمت توافقی
  فروش فوری فوری
  هر آزمایشی رو انجام میدهم و هر شهری نیز حضور پیدا میکنم
  ساکن کرج
  قد ١٩٠

  (0)(0)
 46. سلام به علت نیاز مالی شدید میخوام کلیه رو بفروشمo+قیمت۱۰۰میلیون هزینه بیمارستان وغیره هم از صدتومن کم کنید

  (0)(1)
 47. سلام به علت تصادف و بدهی نیخوام کلیه امو بفروشم نیاز شدید گروه خونی +o سالم ساکن تبریز قیمت توافقی ٢٩سالمه ضروری

  (1)(0)
 48. سلام
  به دلیل مشکل خیلی خیلی خاصی نیاز به فروش کلیه B+هستم.سنم ۵۶ سال هست و بیماری هم ندارم.با تشکر

  (0)(0)
 49. باسلام مردی ۳۴ ساله کشتی گیر سالم سالم گروه خونی Oمنفی ۱۰۰میلیون شماره تلفن اگردردسترسی نبودم پیام بدید خودم تماس میگیرم زیاد نگفتم تیکه ای از بدنمومیکنم لعنت به این روزگار که عربای پا پتی باید زندگی آنچنانی داشته باشن ولی جوانای ما بدناشونو تیکه تیکه حراج کنن

  (0)(0)
 50. واسه خودم متاسفم که تو کشوری زندگی میکنم که جووناش بخاطر امرار و معاش و اون زنی که بخاطر ابروش و حیثیتش مجبور میشه کلیه بفروشه.یکیش خود من که از سر نداری تن به این کار میدم مجبورم راه دیگه ای ندارم و هیچوقتم از اینکارم پشیمون نمیشم چون بنده با چندتا تخصصی که دارم کار واسم نیست.یکی از تخصصام جوشکاری زیر اب.از بی عرضگیم نیست که سرکار نیستم مملکتمون پارتی بازیه ک من ندارم، از صمیم قلب ارزو میکنم هرکس که این عضو منو میگیره تا ۱۲۰سال با خوبیو خوشی سایش بالا سرش خانوادش باشه.بنده ۲۸سالمه و سابقه هیچگونه بیماری ندارم و گروه خونیم همAB+هستش و قیمتم هم شصت تومنه و تمامیه هزینه های ازمایش و بیمارستان هم بعهده گیرنده میباشد قیمتو بالا نگفتم تیکه ای از جونمو دارم میدم و بنده ی وسیله ای از طرف خدا هستم ک ی زندگی میبخشم،لطفا قبل تماس پیام بدین جواب دادم تماس بگیرین.ممنون
  ۰۹۳۰۲۹۷۴۷۸۳

  (0)(0)
 51. ۲۸ ساله
  کارت اهداء عضو دارم
  A+
  عاری از هرگونه مشکل حتی لب به سیگار و قلیان هم نزدم
  قیمت نهایی ۲۰ میلیون تومان

  (0)(0)
 52. خانمی ۳۵ ساله هستم .

  برای فروش کلیه

  (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*