خانه / آخرین اخبار / ساعت بازی امشب رئال مادرید و بارسلونا (ال‌کلاسیکو ۲۰۱۷)

ساعت بازی امشب رئال مادرید و بارسلونا (ال‌کلاسیکو ۲۰۱۷)

تاریخ و ساعت برگزاری بازی رئال مادرید و بارسلونا در سوپرکاپ اسپانیا ۲۰۱۷

اعلام تاریخ و ساعت دقیق ال کلاسیکوی رفت لالیگا

زمان برگزاری این بازی از هفته هفدهم لالیگا به سبب درگیر بودن رئال در جام جهانی باشگاه ها، در هاله ای از ابهام قرار داشت.

بازی های آن هفته قرار است روز چهارشنبه برگزار شوند و رئال یکشنبه قبلش در امارات، احتمالا فینال جام جهانی باشگاه هها را پیش رو خواهد داشت؛ به همین دلیل لالیگا تصمیم گرفت این مسابقه روز شنبه ۲۳ دسامبر (دوم دی ماه ۹۶) ساعت ۱۵.۳۰ برگزار شود. رئال میزبان این مسابقه خواهد بود.

دو تیم رئال مادرید و بارسلونا، امشب در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

***

 سپیدپوشان در دیدار رفت به برتری رسیدند و حالا با اینکه رونالدو را به علت محرومیت در اختیار ندارند ولی شانس اول پیروزی و قهرمانی در این جام هستند. آبی اناری ها در ۴۵ دقیقه اول بازی رفت به نظر مستحکم می‌آمدند ولی ناگهان از هم پاشیدند. ارنستو والورده نیاز به ایجاد تغییراتی در تیمش دارد و تمام نکات مثبت پیش فصل ، با ضد حملات برق آسا رئال به نظر از بین رفته است.

نتایج ال کلاسیکو ساعت بازی رئال مادرید امشب رئال مادرید و بارسلونا تاریخ برگزاری سوپرکاپ اسپانیا پخش زنده بازی رئال مادرید بازی امشب بارسلونا ساعت چند است اخبار لالیگا اخبار رئال مادرید اخبار بارسلونا

تونی کروس و ایسکو به کلی راکیتیچ و اینیستا را از بازی حذف کردند که این نشانه ای نگران کننده برای بارسلونا است که حالا بیش از هر وقتی به نیمار نیاز داشت. حتی لیونل مسی هم کاملا بی اثر شده بود و بارسا در پیدا کردن فضا در محوطه رئال دچار مشکل شده بود. و نمی‌توانست میانه زمین را نیز در دست بگیرد که همین باعث شد رئال ضد حملاتی فوق العاده بزند.

برای بازی برگشت، چالش دو تیم این است که هم در دفاع و هم در حمله خوب باشند. بارسا برای قهرمانی در این جام به پیروزی ۴-۲ نیاز دارد و این نیاز آنها به گلزنی، فضا را برای گرت بیل و کریم بنزما که در بازی رفت ضعیف کار کردند بازتر می‌کند. به نظر برای بارسا غیرممکن است که بتواند نتیجه را برگرداند ولی آنها تجربه شکست ۴-۰ در بازی رفت و پیروزی ۶-۲ در بازی برگشت را در طول فصل گذشته داشتنه اند و باید دید که در نهایت چه خواهد شد.

والورده به علت مصدومیت، اینیستا را از دست خواهد داد و کارلس آلنا به جای او با تیم به میادرید سفر می‌کند. در ترکیب اصلی نیز احتمالا سرجی روبرتو جانشین اینیستا شود زیرا پائولینیو هنوز نمی‌تواند برای تیم به میدان برود. همچنین تنها تغییر واجبی که حتما باید صورت بگیرد، نلسون سمدو به جای الیکس ویدال است که در بازی رفت بسیار ضعیف کار کرد و بارسا از ناحیه راست به شدت آسیب پذیر دیده می‌شد. البته سمدو هم خرید جدید بارسا است و به زمان نیاز دارد تا به اوج برگردد.

در سوی دیگر اما، رئال احتمالا با ترکیب بازی رفت پا به این دیدار بگذارد، مگر زیدان بخواهد از بازیکنان جوانی مثل تئو هرناندس بازی بگیرد. رونالدو ۵ جلسه از همراهی تیمش محروم است و از سکوها تیمش را تماشا می‌کند. باید دید که در نهایت تکلیف جام چه می‌شود و کدام تیم آن را بالای سر می‌برد.

سوپرکاپ سال ۲۰۱۷ اسپانیا که قرار است میان بارسلونا و رئال مادرید برگزار شود، به ترتیب روزهای ۱۳ و ۱۶ آگوست در نیوکمپ و سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد. طبق برنامه‌ای که اعلام شده، بازی رفت ساعت ۲۲ و بازی برگشت از ساعت ۲۳ به وقت محلی آغاز خواهند شد. دلیل دیر برگزار شدن بازی‌ها، دیدارهای پلی آف لیگ قهرمانان اروپا عنوان شده است.

پنجشنبه ۲۶ مرداد ساعت ۱:۳۰ بامداد بازی برگشت برگزار خواهد شد.

نتایج ال کلاسیکو ساعت بازی رئال مادرید امشب رئال مادرید و بارسلونا تاریخ برگزاری سوپرکاپ اسپانیا پخش زنده بازی رئال مادرید بازی امشب بارسلونا ساعت چند است اخبار لالیگا اخبار رئال مادرید اخبار بارسلونا

 

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*