خانه / اخبار داغ / عکس های خانوادگی جالب از برادر و خواهر “لیلا بلوکات”

عکس های خانوادگی جالب از برادر و خواهر “لیلا بلوکات”

یکی از خواهران لیلا بلوکات بسیار شبیه خودش است .

لیلا بلوکات ( Leyla Belookat ) متولد ۴ آذر ۱۳۶۰ در تهران  بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

همسر لیلا بلوکات شوهر لیلا بلوکات خواهر لیلا بلوکات خانواده لیلا بلوکات خانه بازیگران بیوگرافی لیلا بلوکات برادر لیلا بلوکات ازدواج لیلا بلوکات leyla belookat

مجرد می باشد و دو خواهر و یک برادر دارد، هم‌اکنون ساکن اقدسیه است . از کارهای لیلا بلوکات می توان به نقش نفرتیتی در سریال یوسف پیامبر اشاره کرد.

همسر لیلا بلوکات شوهر لیلا بلوکات خواهر لیلا بلوکات خانواده لیلا بلوکات خانه بازیگران بیوگرافی لیلا بلوکات برادر لیلا بلوکات ازدواج لیلا بلوکات leyla belookatعکس خانوادگی لیلا بلوکات ( برادر و دوخواهر)

همسر لیلا بلوکات شوهر لیلا بلوکات خواهر لیلا بلوکات خانواده لیلا بلوکات خانه بازیگران بیوگرافی لیلا بلوکات برادر لیلا بلوکات ازدواج لیلا بلوکات leyla belookatبرادر و دو خواهر لیلا بلوکات

همسر لیلا بلوکات شوهر لیلا بلوکات خواهر لیلا بلوکات خانواده لیلا بلوکات خانه بازیگران بیوگرافی لیلا بلوکات برادر لیلا بلوکات ازدواج لیلا بلوکات leyla belookat

۱۰ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. یعنی اگه اون همه موشو ننداخته بود بیرون نمیشد . با این همه ارایش و .. اگه خوشگل نمیشد باید شگفت زده میشدیم

  • حجاب ایران باستان

   ایرانی از دوران باستان پوشش و حجاب را نه تنها مختص زنان بلکه آن را از ویژگی‌های اهورایی مردان نیز می‌پنداشته و در مقابل، برهنگی و بی بند و باری را اهریمنی می‌دانسته است.
   به گزارش شبکه خبر، نقش‌ها و کتیبه‌های بر جای مانده از داخل و خارج از مرزهای ایران کهن، از هزاران سال پیش، گواهی می‌دهند که نیاکان پارسای مردمان سرزمین پارس، نسبت به بسیاری از مردمان هم عصر خویش معتقدتر و پایبندتر به حفظ این ارزش آسمانی بوده‌اند.
   وشش زنان در ایران باستان همواره سبک و اسلوب خاصی داشته و بررسی‌ها نشان می‌دهد که پوشش تمام بدن در دوره‌های مختلف تاریخی چه نزد زنان و چه نزد مردان در ایران یک حقیقت بوده است و در طول تاریخ به هیچ وجه ایرانیان در برهنگی به سر نمی‌برده‌اند.
   ویل دورانت معتقد است نقش پوشش و حجاب زنان در ایران باستان چنان برجسته‌است که می‌توان ایران را منشأ اصلی پراکندن حجاب در جهان دانست.
   دایره‌المعارف لاروس نیز پیدایی حجاب زنان را به ایران باستان نسبت می‌دهد. در تفسیر اثنی عشری چنین آمده‌است: تاریخ نشان می‏دهد که حجاب در فرس (فارس) قدیم وجود داشته ‌است.زرتشت در حدود بیش از هزار سال (و به روایاتی بیش از هزاران سال) پیش از میلاد مسیح، در کتاب «یسنا» بر عفت سرشتین در کنار پوشش ظاهری پافشاری کرده ‌است.
   بر پایه آنچه از این دین باستانی ایرانیان برمی آید و موبدان هم اکنون نیز بر آن پافشاری می‌کنند ؛ پوشش زن باید به گونه‌ای باشد که حتا یک تار موی او نیز آشکار نگردد.
   در خرده اوستا نیز چنین آمده ‌است: «همگان نامی ز تو بر گوییم و همگان سر خود را می‌پوشیم و آن گاه به درگاه دادار اهورامزدا نماز می‌کنیم».
   پس بدحجابها اصیل نیستند و بی فرهنگند .

 2. واقعا واستون متاسفم خیلی اسگلیددددددددددددد اخه ینی چی این حرفا فتوشاپه

 3. واااااااااااااااااااااااااااااااای
  خواهرش چقد شبیه خودشه

 4. اصلا” ازش خوشم نمیاد

 5. اینا همشون مثل همن .مدلشون اینجوریه.خیلی هم با هم راحتن. واسه همینه که یا طلاقی یا مجردن….

 6. عجب !
  شهروندان از قضاوت در مورد دیگران لذت میبرید !
  کمی هم به این موضوع فکر کنید که اگر خود شما هم مورد قضاوت قرار بگیرید خوشنود میشوید !
  البطه درست که عقاید و نظر ها متوافت هست ولی درست نیست که ان را به دیگران تحمیل کرد !
  کار پسندیده ای نیست پشت افراد صحبت کرد و نادانسته قضاوت کرد !
  امیدوارم در سال جدید افکار خود را نیز نو کنید !
  سال نو همگی مبارک…

 7. میخام ببینمش امر خیریه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*